Найпростіший спосіб скинути веб-сайт WordPress

Ви коли-небудь хотіли просто почати спочатку з чистого сланця? Можливо, ви випробовуєте нову тему на сценічному сайті. Або, можливо, ви протестуєте сумісність кількох плагінів у власній пісочниці. Це коли ви можете скинути базу даних WordPress.


У цих випадках ви, швидше за все, імпортуєте чи створюєте зразкові дані для тестування, і коли ви зробите тестування, ви, ймовірно, захочете їх позбутися. Ви можете просто видалити дані по бітах вручну, але це займе назавжди. Або ви можете використовувати Розширений плагін WordPress Reset щоб повернути свій сайт таким, яким він був, коли ви запустили всього за кілька секунд.

Як скинути базу даних WordPress

Розширений плагін для скидання WordPress

Найпростіший спосіб, який ми знайшли для швидкого скидання бази даних WordPress, – це безкоштовно Розширений плагін WordPress Reset. Цей плагін очищає користувачів, повідомлення в блогах, магазинні продукти, елементи портфоліо чи що-небудь ще, що ви могли б додати до своєї установки WordPress разом із усіма супровідними медіа-файлами, коментарями, таксономіями, рейтингами тощо. Він не видаляє встановлені теми та плагіни – вони просто деактивують їх (так що ніяких турбот).

Ми настійно рекомендуємо використовувати цей плагін у тестових умовах, де вам постійно потрібно починати заново. Ми самі використовуємо це під час тестування нашої теми WordPress, а також для багатьох оглядів плагінів, які ви бачите в нашому блозі. Хоча плагін на даний момент не підтримує багатосайтовий сайт, він робить фантастичну роботу на окремих установках і дійсно прискорює процес тестування та повторного тестування..

Тепер, коли ви знаєте, що робить плагін Advanced WordPress Reset, ось як встановити та використовувати його для скидання свого сайту.

Крок 1. Встановіть розширений плагін WordPress Reset

Встановіть розширений плагін WordPress Reset

Спочатку увійдіть у свою установку WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нове. Шукайте “скидання бази даних” та шукайте розширений Скидання WordPress (це повинен бути перший результат). Натисніть кнопку, щоб Встановити і потім Активуйте плагін.

Крок 2: Скиньте свою базу даних WordPress

Скиньте свою базу даних WordPress

Після активації плагін додасть Розширений Скидання WP в розділі Інструменти. Тут ви зможете скинути свій сайт.

Важлива примітка: Пам’ятайте, що цей плагін скидає весь ваш веб-сайт, тобто всі ваші користувачі (крім адміністратора), публікації, сторінки, персонал, портфоліо та все інше буде видалено – він також залишився назавжди. Ось чому ми рекомендуємо це, коли ви хочете свіжий старт, як у тестових умовах. Якщо ви просто хочете очистити поточну установку WordPress, ми пропонуємо використовувати плагін, такий як Розширений очищувач баз даних (від того ж розробника плагінів).

Просто введіть слово “скинути”, щоб підтвердити, що ви дійсно хочете скинути веб-сайт, а потім натисніть великий синій Скидання бази даних кнопка.

Крок 3. Перевірте чисту установку

Після скидання бази даних WordPress

Після підтвердження скидання слід побачити примітку про успішність (так!). Тепер, якщо ви оглянете свій веб-сайт, ви помітите, що це як нова установка.

Результат скидання бази даних WordPress

Якщо натиснути на Постів ви побачите, що ваш веб-сайт повернувся до початкового WordPress “Hello World!” публікація за замовчуванням, доповнена зразком коментаря. А якщо перевірити під Сторінки за замовчуванням WordPress “Зразок сторінки” також повинен бути повернутий.

Дезактивовані додатки після скидання

Ваш сайт також буде повернений до поточної теми WordPress за замовчуванням. Але не хвилюйтеся – усі ваші теми та плагіни все-таки мають бути встановлені. Розширений перезапуск WordPress просто деактивує їх (див. Знімок вище – всі наші плагіни все ще є).

До після

А просто для того, щоб подивитися, ось наш тест до і після фотографій.

Перед розширеним скиданням WordPress

Це був наш тестовий сайт раніше (у комплекті зі зразками публікацій, систематики, подій, меню тощо).

Після розширеного скидання WordPress

І це те після результат. Ви побачите, що тема Mesa, яку ми використовували, зараз деактивована, а наш сайт замість цього використовує тему WordPress за замовчуванням 2017 року.

Підведенню

Там у вас є! Повне керівництво щодо скидання установки WordPress за допомогою додаткового модуля Advanced WordPress Reset. Це дійсно пришвидшує тестування, якщо ваш веб-дизайнер або розробник. Просто переконайтеся, що ви використовуєте його в одній установці WordPress і пам’ятайте, що він видалить увесь ваш вміст (як ми згадували раніше – це найкраще для тестових середовищ, для веб-сайтів, де ви хочете зберігати свій вміст Розширений очищувач баз даних плагін – набагато кращий вибір) .

Чи є у вас інший спосіб скинути WordPress? Або якісь питання щодо використання способу скидання бази даних WordPress? Або про використання плагіну Advanced WordPress Reset? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map