Легке вслідування та важливі відео навчальні відео WordPress від WP101

WP101 Підручники WordPress

WordPress може здатися залякуючим для початківців користувачів, що змушує їх ухилятися від розробки сайтів через перевантаженість. На щастя, навчальний веб-сайт WP101 може підготувати початківців WordPress та поліпшників так само, щоб з відносною легкістю орієнтуватися на входи та виходи WordPress..


Зараз на своєму сьомому році в Інтернеті WP101 виявився чудовим ресурсом для понад 500 000 людей. За допомогою відео та інших навчальних матеріалів вони озброювали власників сайтів впевнено створювати власні веб-сайти, освоюючи основи WordPress. У цій публікації ми детальніше ознайомимося з WP101 та виділимо сім найважливіших навчальних відео, які ви можете переглянути зараз.!

Детальніше про WP101

За останні кілька років WP101 зріс експоненціально. Вони розширили оригінальні пропозиції, включаючи розширені підручники, параметри членства, плагін та ліцензування відео.

Оплачені варіанти членства включають повний доступ до всіх відеоуроків (включаючи WordPress 101 та 201 та їх серії Yoast SEO) та форуму WP101. Для фахівців з дизайну, які хочуть навчати своїх клієнтів у WordPress, вони створили плагін WP101. Ліцензії починаються від 99 доларів на рік для використання на 250 клієнтських сайтах, а всі варіанти включають 20 відеозаписів WordPress 101 та 13 Yoast SEO (усі вони позначені білими кольорами) та оновлення на рік. Непогано, правда?

Компанії, які бажають включити відеоролики WP101 у власні навчальні курси, можуть ліцензувати відео з маркуванням білого кольору для власного веб-сайту за 497 доларів на рік, що є великою ціною для 23 відео-підручників плюс оновлень. Подумайте, весь час це допоможе вам заощадити клієнтів, які не знайомі з WordPress. Тепер, коли ви знаєте свої варіанти, перегляньмо сім важливих навчальних відео WordPress WP101, починаючи з основ.

Встановлення фірмового фонду

Відповідно до свого доменного імені, WP101 пропонує вступний курс до WordPress. Три основні відео знайомлять глядачів з веб-платформою.

1. Що таке WordPress?

Це відео визначає WordPress як веб-програмне забезпечення, яке використовується для створення веб-сайту чи блогу. Більш конкретно, це система управління вмістом з відкритим кодом, яка постійно розвивається. Ви можете використовувати його додатки, віджети та теми для налаштування власного веб-сайту, а його веб-редактор можна використовувати для створення веб-сторінок замість вивчення HTML-коду. А оскільки ви самостійно розміщуєте вміст, його не може бути видалено стороннім хостом.

Якщо вам потрібна допомога за межами цих навчальних посібників, ви можете шукати відповіді у Форум WordPress, Обмін стеками WordPress, або з WPQuestions.

2. WordPress.com або WordPress.org?

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org? WordPress.org – це вільне програмне забезпечення з відкритим кодом що після встановлення на веб-сервері стає видимим в Інтернеті. Вам також знадобиться обліковий запис хостингу, щоб самостійно розміщувати свій веб-сайт. Ця розміщена версія дозволяє налаштувати та керувати власним веб-сайтом за допомогою власного домену.

WordPress.com – це розміщена версія WordPress. Він також безкоштовний, але до вашої веб-адреси буде додано “.wordpess.com” до нього. У вас є можливість придбати власний домен, але ваш сайт все ще розміщуватиметься WordPress, а не з вибором самостійного хостингу. Ви можете використовувати обмежену кількість тем, і ви не матимете можливості завантажувати преміальні теми чи додатки з сторонніх веб-сайтів.

Тож WordPress.com є абсолютно безкоштовним, але пропонує менше свобод. Установка WordPress.org безкоштовна, але вам потрібно буде придбати власний домен та обліковий запис хостингу, щоб він працював.

3. Як встановити WordPress

Щоб встановити WordPress, вам знадобиться постачальник веб-хостів. Багато з них спрощують встановлення WordPress, надсилаючи ваш веб-сайт в прямому ефірі за кілька кліків. Перегляньте нашу недавню публікацію в блозі про початок роботи з WordPress, щоб дізнатися про наші улюблені хостингові компанії для WordPress, або відвідайте нашу кращу сторінку WordPress хостинг, щоб дізнатися більше про варіанти.

Це відео висвітлює ручну установку веб-програмного забезпечення WordPress за допомогою FTP-клієнта, текстового редактора та веб-браузера. Процес включає завантаження WordPress з WordPress.org, завантаження цих файлів на веб-сервер, створення бази даних MySQL та користувача, після чого запуск сценарію встановлення WordPress. Усі ці моменти висвітлюються докладно.

Навігація заднім кінцем

Після налаштування вашого сайту та входу в панель адміністрування вашого веб-сайту, ви відкриєте свою інформаційну панель WordPress та можливість створювати публікації та сторінки.

4. Приладова панель

WP101: Інформаційна панель WordPress

У цьому відео детально описані всі аспекти інформаційної панелі, від модуля привітання до панелі інструментів, параметрів профілю та головного меню навігації. Ви можете налаштувати приладну панель, натиснувши на Параметри екрана спадне посилання. The Довідка вкладка пропонує допомогу на основі активної сторінки або панелі, на якій ви працюєте.

Ви також можете записувати ідеї публікації в блозі, використовуючи Швидкий проект інструмент на панелі приладів. Редагування коментарів є простим і на головній інформаційній панелі. Головне меню навігації розташоване зліва. Основні посилання поширюються, щоб відображати підзаголовки, коли наводити на них курсор миші. Обов’язково переглянути відео для більш детальної інформації чи читайте нашу статтю про використання елементів бек-енду WordPress.

5. Пост Ревізії

WP 101 Відео після публікацій

Опублікувати виправлення дозволять повернути свої публікації та сторінки до попередніх версій. Вікно для редагування публікацій розташоване в нижній частині редактора публікацій вашого блогу. Клацніть Параметри екрана у верхньому правому куті сторінки, якщо поле для редагування публікації не видно Просто поставте галочку на позначці Ревізії і вікно для редагування публікацій має з’являтися внизу сторінки. Ви можете переглянути вміст, до якого хочете повернутись, перш ніж вибрати останню редакцію, яку ви хочете використовувати.

Підготовка до відвідувачів сайту

Налаштування заднього кінця – це, мабуть, найскладніший аспект побудови сайту для початківця. Наступні два відео обговорюють способи підготовки ваших веб-публікацій та сторінок для майбутніх відвідувачів сайту.

6. Що таке RSS?

WP 101 Відео Що таке RSS

RSS (дійсно простий синдикація) подає підсумок змісту до прямого каналу. Коли ви оновлюєте свій веб-сайт, він автоматично відображається у вашій RSS-стрічці. Відвідувачі вашого веб-сайту можуть підписатися на ваш канал RSS за допомогою RSS-зчитувача. RSS-читачі збирають усі канали, на які підписана людина. Потім читачі мають можливість читати публікації блогу у своєму каналі або відвідувати кожен веб-сайт за посиланням каналу.

На інформаційній панелі WordPress ви можете призначити кількість публікацій в блозі, які з’являться у вашій RSS-стрічці через Читач посилання. А якщо ви хочете дізнатися більше, ознайомтеся з нашим керівництвом для початківців RSS та WordPress!

7. Yoast SEO Plugin General Tab

Тост SEO Відеоурок від WP101

The Плагін Yoast SEO допомагає оптимізувати ваш веб-сайт відповідно до стандартів оптимізації пошукових систем. На загальній вкладці можна ввести ключове слово, щоб допомогти сканерам сайтів і людям знати, про що йдеться у вашому дописі. Заголовок SEO пропонується на основі вашого ключового слова. Якщо ви хочете, ви можете змінити цю назву. Вам також потрібно включити мета-опис вашої публікації, який містить ключове слово. Знання основ цієї загальної вкладки приведе вас на правильний шлях оптимізації вашого веб-сайту для пошукових систем та зацікавлених читачів.

Висновок

Тепер, коли ви знаєте, що ці ресурси існують, ви можете почати посилатися на них під час створення вашого веб-сайту WordPress. З часом ви можете впевнено розвивати свої навички WordPress. А з членством у WP101 ви отримаєте доступ до ще більше відеоуроків та ресурсів.

Ви мали доступ до відеороликів WP101 для навчання WordPress? Яким був такий досвід для вас? Або у вас є інше джерело відео тренінгу, яке ви використовуєте? Ми хотіли б почути ваші думки – повідомте про це у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map