LearnDash для WordPress: як створити свій перший онлайн-курс навчання

LearnDash для WordPress: як створити свій перший онлайн-курс навчання

Якщо ви плануєте створити онлайн-курс навчання, то LearnDash може стати рішенням для вас. LearnDash – плагін для системи управління навчанням WordPress (LMS), який дозволить вам розробляти, просувати та продавати свої онлайн-курси, незалежно від предметів.


У цій статті ми детально обговоримо основні функції, які може запропонувати LearnDash, і як це можна використовувати для забезпечення успіху вашого проекту. Потім ми розглянемо, як встановити LearnDash на веб-сайті WordPress, а також створити, продати та продати курс. Тож давайте почнемо …

Що таке LearnDash і для кого це потрібно??

LearnDash

LearnDash – це преміум плагін WordPress LMS яка буде працювати з будь-якою темою WordPress, а також з багатосторонніми сайтами Її чуйні курси можна налаштувати в різних стилях і використовувати різноманітні інструменти. Це гарантує, що кожен курс, який ви створюєте, динамічний, цікавий та забезпечує навчання залишається веселим.

LearnDash призначений для тих, хто хоче перетворити свій веб-сайт у систему управління навчанням. Ідеально підходить для навчальних закладів, компаній, які зосереджуються на навчанні, або розробників WordPress з клієнтами, які потребують онлайн-курсів, цей багатий на додатки модуль задовольняє різноманітні потреби LMS.

Основні можливості LearnDash

Тож тепер ми трохи знаємо про те, що робить LearnDash і хто повинен ним користуватися, давайте докладніше розглянемо його основні можливості

Створення курсів

LearnDash дозволяє створювати необмежені курси. Для кожного курсу є чимало варіантів, з яких можна вибрати, що допоможе вам розробити курси, що містять цілий спектр завдань та стилів навчання. Сюди можна віднести створення багаторівневих курсів, розподіл знань на вибір уроків, тем та категорій, а також використання будь-якого типу медіа, від відео до аудіо та ін. Ви можете додати вікторини, підручники, таймери уроків та форуми, щоб створити гудіння навколо кожного курсу. І вміст крапельної подачі згідно встановленого графіка. Ви також можете надати сертифікати для тих, хто закінчив курс.

Курси продажу

LearnDash робить продаж курсів надзвичайно простим. Ви можете вибрати власні ціни для кожного курсу, встановити графік платежів і продати безпосередньо зі свого веб-сайту. Додайте кошик для покупок на свій сайт і вибирайте із ряду платіжних шлюзів. Потім стягуйте разову плату за придбання курсу або періодичної підписки, створюйте плани членства, продайте курси в пакеті та багато іншого.

Керування адміністратором

LearnDash дає вам повний контроль над своїми курсами та студентами, гарантуючи, що керування адміністратором ваших LMS – це простий та без головного болю процес. Дозвольте студентам створити онлайн-профіль і відстежувати власне навчання на передній частині. Ви також можете надсилати автоматичні сповіщення електронною поштою, щоб сприяти збільшенню залучення користувачів, розміщенню людей у ​​групах та дозволити іншим керувати ними, а також багато іншого.

Додавання розширень

Поряд із основними функціями, які надає LearnDash, ви також можете встановити додаткові розширення щоб додати розширений функціонал до LMS. LearnDash пропонує ряд безкоштовних, преміальних та сторонніх додатків, включаючи інтеграцію WooCommerce, BuddyPress та MemberPress.

Як бачите, LearnDash має багато що запропонувати та є вражаючим інструментом. Далі ми розповімо про те, як використовувати його для створення базового курсу, щоб ви могли побачити, як він працює і як розпочати роботу з вашої подорожі eLearning …

Початок роботи з LearnDash

Установка LearnDash – швидкий і простий процес. Спочатку вам потрібно буде придбати плагін безпосередньо з веб-сайту LearnDash. Після придбання завантажте плагін і завантажте його на свій веб-сайт WordPress.

Встановити

Після активації ви знайдете меню LearnDash LMS, яке було додано до вашого меню WordPress.

Створення нового курсу LearnDash

Приклад курсу

Щоб додати новий онлайн-курс навчання, виберіть LearnDash LMS> Курси> Додати нове з меню WordPress.

Додати новий курс 1

Саме на цій сторінці ви створите вступ до курсу та виберіть параметри курсів. Вам потрібно буде відкрити інші сторінки LearnDash, щоб створити інші елементи курсу, наприклад уроки, вікторини, сертифікати тощо. Однак це головна домашня сторінка, якщо вам подобається курс, який ви збираєтеся розвивати.

Додати новий курс

Для початку додайте назву курсу, а потім введіть основний текст вступного курсу в редактор публікацій WordPress.

Вибране зображення

Ви також повинні дати своєму курсу основне зображення. Для цього завантажте зображення під Вибране зображення.

URL-адреса курсу

Завершено Постійне посилання

Щоб змінити URL-адресу курсів, щоб зробити його більш пам’ятним для студентів, натисніть на Налаштування> Постійні посилання з меню WordPress.

Постійні посилання

Потім виберіть Назва публікації> Зберегти зміни.

PostName

Повернувшись на сторінку курсу, ви побачите, що URL ваших курсів тепер буде відповідним чином названий.

Налаштування курсу

Налаштування курсу можна налаштувати на вашій сторінці курсу. Сюди входять варіанти додавання матеріалу курсу, створення ціни курсу, керування уроками курсів, вибір передумов курсу або дати закінчення терміну дії та додавання сертифіката курсу, щоб назвати кілька варіантів.

Налаштування курсу

Щоб створити платний курс, прокрутіть униз до Курс і виберіть Тип ціни курсу. Тут ви можете вибрати, чи буде ваш курс…

 • Відкритий – доступний для всіх
 • Безкоштовно – але користувачам потрібно буде зареєструватися
 • Купити зараз – платний курс
 • Повторний – регулярний платіж за доступ до курсу

Вибравши платний варіант, додайте ціну та створіть платіжний цикл, якщо це доречно.

Налаштування курсу 1

Під Сортування уроку за Ви також повинні вибрати пункт “Замовлення меню” та “Висхідний” під пунктом Сортувати напрямок уроку. Це гарантує, що після створення уроків для курсу (далі далі) ви зможете вибрати порядок відображення уроків.

Короткий код

Нарешті, вгорі сторінки ви знайдете вкладку Шорт-коди курсу. Тут ви знайдете список коротких кодів, за допомогою яких можна додати додаткову релевантну інформацію користувачів до своїх курсів, уроків чи вікторин.

Після того, як ви будете задоволені вмістом, який ви додали до цього часу, та вибраними налаштуваннями, виберіть Опублікувати.

Бонус: Дозволити користувачам створювати передові курси. Якщо ви керуєте командою освітян, але не хочете надавати їм повного доступу до веб-сайту WordPress, подумайте про додавання плагіна, наприклад Створення переднього курсу. Це розширення LearnDash полегшує вам створення ролі користувача “Автор курсу”, щоб ці люди могли мати доступ до створення та керування курсами, уроками чи вікторинами з передньої частини веб-сайту.

Створення уроків LearnDash

Приклад уроку

Кожен онлайн-курс навчання, який ви створюєте за допомогою LearnDash, можна розділити на уроки. Це допомагає вашим студентам отримувати доступ до вмісту курсу в кусочках розміру, а також гарантує, що вони не втратять інтересу або переповнені великою кількістю наданої інформації.

Створіть урок

Щоб створити перший урок своїх курсів, виберіть LearnDash LMS> Уроки> Додати нове. Дайте назву уроку та додайте необхідний вміст, який ви хочете включити. Тут ви також можете завантажити будь-який потрібний вам медіа-файл або, якщо ви хочете показати відео YouTube, скопіюйте URL-адресу та вставте її у відповідний редактор.

Налаштування уроку

Налаштування уроку

Прокрутіть сторінку вниз до Урок для налаштування параметрів. Тут потрібно вибрати курс, з яким пов’язаний урок. Потім ви можете додати таймер уроку або зробити його обов’язковим для того, щоб студенти завантажували завдання як частину уроку. Ви також можете крапнути вміст каналу, зробивши його видимим у встановлену дату або через певний проміжок часу, коли користувач підписується на курс. Не забудьте опублікувати свій урок, як тільки будете задоволені ним.

Додавання вікторини в LearnDash

Приклад вікторини

Додавання вікторини до курсу – це ефективний спосіб допомогти студентам закріпити свої знання. Щоб створити вікторину, виберіть LearnDash LMS> Вікторини> Додати нове.

Додати вікторину

Дайте назву вікторині, і якщо ви хочете написати вступ до своєї вікторини, додайте її до редактора публікацій.

Налаштування вікторини

Прокрутіть сторінку вниз до Вікторина а потім пов’язати свою нову вікторину з відповідним курсом та уроком.

Налаштування вікторини

Якщо ви створюєте серйозний тест на пропуск або невдачу, ви можете ввести кількість разів, коли вашим учням буде дозволено повторювати питання, а також встановити позначку пропуску..

Налаштування вікторини 2

Існує безліч інших налаштувань, серед яких можна додати таймер до вікторини, дозволити автоматичний запуск, як тільки завантажується сторінка вікторини, відображаючи таблицю лідерів, щоб студенти могли порівняти їх результати, або активувати автоматичне повідомлення електронною поштою, щоб повідомити користувачів про їх результати.

Результати тесту

Ви також можете додати додатковий текст, який буде показаний учням наприкінці вікторини. Після того як ви змінили налаштування своїх вікторин відповідно до потреб курсів, виберіть “Опублікувати”.

Створіть питання вікторини

Ви побачите, що додаткові вкладки тепер додані вгорі сторінки. Щоб створити питання для своєї вікторини, виберіть Запитання> Додати запитання.

Нове питання

Тут ви можете створити кожне запитання та відповіді, а також вибрати один із різних стилів опитування, включаючи багаторазовий вибір, заповнення пробілів та сортування відповідей у ​​правильному порядку. Ви також можете включити Підказка щоб допомогти своїм учням, якщо вони застрягли.

Зараз ми висвітлили основи створення онлайн-курсу навчання. Тепер ваша черга задуматися над розробкою власного курсу та підготовкою відповідних уроків, вікторин та подальшого змісту.

Бонус: Хочете експортувати результати вікторини? Додавши плагін типу Вікторина Ви можете легко проаналізувати відповіді на вікторину, відстежувати оцінки користувачів та багато іншого.

Налаштування платежів LearnDash

Після закінчення створення курсу вам потрібно буде створити систему онлайн-платежів на своєму веб-сайті. Це дасть можливість студентам швидко придбати та почати користуватися курсом.

Paypal

LearnDash поставляється з інтеграцією через Paypal. Однак ви можете встановити одне з багатьох розширень LearnDash, щоб додати подальші платіжні системи, в тому числі Смуга, 2Перелік, Зап’єр, і багато іншого, все безкоштовно. Щоб налаштувати шлюз платежів за допомогою Paypal, просто виберіть LearnDash LMS> Налаштування з меню WordPress. Потім заповніть “Налаштування Paypal”. Після підтвердження за допомогою Paypal ваш веб-сайт буде налаштований на продаж вашого нового курсу.

Заключні думки про створення онлайн-курсу навчання за допомогою LearnDash

LearnDash має широкий асортимент функцій та функціональних можливостей, яких ми навіть не торкалися в цій статті. Після придбання цього преміального плагіна, обширна документація щодо підтримки, а також численні відео з навчальних посібників YouTube допоможуть вам навчитися надалі використовувати цей просунутий інструмент та розробити цікаві та різноманітні курси, які сподобаються вашій аудиторії.

Ви готові розпочати створення онлайн-курсу навчання за допомогою LearnDash? Будь ласка, поділіться своїми думками щодо свого проекту в коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map