Короткий посібник з оновлення WordPress – чому і як оновити

Короткий посібник з оновлення WordPress - чому і як оновити

Всі ми знаємо, що WordPress – популярна система управління вмістом, яка використовує програмне забезпечення з відкритим кодом, щоб допомогти користувачам легко налаштовувати блоги та веб-сайти. Як і будь-яке інше програмне забезпечення, воно регулярно оновлюється, щоб бути в курсі зростаючих потреб користувачів. Команда WordPress постійно оновлює основні функції WordPress, а також регулярно виправляє помилки та випускає оновлення безпеки. І щоб ваш веб-сайт WordPress був найкращим, ви також повинні здійснити ці зміни у вашій установці WordPress.


Ця публікація – це короткий посібник з оновлення WordPress. Ми точно пояснимо, чому і що слід регулярно оновлювати. Давайте розпочнемо!

Чому слід оновлювати WordPress?

Є багато причин, чому слід регулярно оновлювати WordPress.

1. Нові можливості: Якщо ви хочете включити в переглянуту версію WordPress будь-яку нову функцію, вам потрібно буде оновити. Наприклад, WordPress 5.0 представив конструктор вмісту Гутенберга. Що, якщо ви хочете використовувати за замовчуванням, вам знадобиться оновити ядро ​​WordPress.

Те саме стосується нової теми за замовчуванням, що випускається з кожним випуском WordPress. Якщо вам подобаються нові функції, які пропонує двадцять дев’ятнадцять, і хочете додати їх на свій сайт, вам потрібно буде оновити.

2. Поліпшується сумісність із плагінами: Часто трапляється так, що багато авторів плагінів перевіряють свою роботу, щоб побачити, чи плагіни залишаються сумісними з ядром WordPress після основного оновлення. Вони оновлюють плагіни, коли потрібно. Щоб ці плагіни працювали без будь-якого конфлікту на вашому сайті, вам може знадобитися оновлення до сумісної версії WordPress.

3. Виправлення помилок: Багато невеликих глюків можуть стати відомими після основного оновлення. Тож WordPress випускає незначні оновлення, щоб виправити ці помилки, і вам слід також внести ці зміни.

4. Підвищує продуктивність: Оновлення також може додавати функції, які збільшують продуктивність WordPress. Він може додавати можливості та функції, які покращують загальну продуктивність.

5. Безпека: З більш ніж 33% усіх веб-сайтів, що працюють на WordPress, це захоплююча ціль для хакерів. Команда WordPress та спільноти WordPress насторожили вразливості безпеки та швидко їх вирішують. Щоб захистити свій веб-сайт, ви повинні обов’язково проводити ці оновлення і на своєму сайті.

Що слід оновити?

Ось що потрібно для моніторингу та оновлення:

 • Ядро WordPress – основне та другорядне
 • Теми
 • Плагіни

Одночасно перевірте наявність наявних оновлень щодо тем та плагінів сторонніх розробників, якщо вони встановлені. Існує багато небезпек застарілих плагінів і тем, тому ви хочете також оновлювати їх!

Як оновити WordPress: огляд

Ці прості кроки допоможуть вам оновлювати встановлення WordPress,

1. Одне важливе застереження перед оновленням WordPress: Завжди створюйте резервні копії свого веб-сайту WordPress, перш ніж вносити суттєві зміни. Я багато разів оновлював свою установку WordPress, не заважаючи. Однак моя – справжня художня установка з кількома темами та плагінами. Для веб-сайту з кількома темами та багатьма плагінами оновлення може бути ризикованим, якщо є несумісність, тому завжди створюйте резервну копію.

2. Знайдіть журнал змін, щоб зрозуміти, що змінюється: Якщо вам не потрібна функція, ви можете не оновлювати WordPress.

3. Перевірте оновлення у поетапній версії вашого сайту: Таким чином, ви дізнаєтесь, чи є якась несумісність між вашою установкою WordPress та оновленням, яке ви намагаєтеся здійснити. І якщо так сталося, що щось порушиться, ви можете перейти до усунення несправностей, перш ніж продовжувати працювати зі змінами.

The Плагін WP Staging може створити поетапну версію вашого веб-сайту. Він створює дублікат вашого веб-сайту в реальному часі, включаючи всю базу даних, у підпапці поточної установки WordPress. Ви можете протестувати своє оновлення тут, перш ніж повторити його на прямому сайті. Додатковою перевагою є те, що це допоможе вам уникнути простоїв під час оновлення. Однак на даний момент плагін не здатний відштовхувати оновлену версію на веб-сайт у прямому ефірі.

4. Встановіть потрібні оновлення: Майте на увазі, що якщо мова йде про оновлення безпеки, у вас немає великого вибору і, можливо, доведеться їх встановлювати все одно.

5. Огляд:  Перегляньте свій веб-сайт, особливо ті функції, які були оновлені.

Оновлення WordPress

Ви можете налаштувати WordPress на автоматичне оновлення, використовуючи невеликі шматочки коду, або ви можете вибрати оновлення одним клацанням.

Оновлення одним клацанням миші

WordPress має вбудовану систему, яка інформуватиме вас щоразу, коли доступне оновлення. Ви побачите його на інформаційній панелі під час входу в WordPress. Ось скріншот заповіту WordPress версії 4.7.

Оновлення – це просто процес одним клацанням миші. Після завершення оновлення це екран, який ви побачите.

Якщо у вас немає звички регулярно входити на свій сайт, ви можете навіть не знати про оновлення. Якщо це так, можливо, ви хочете слідкувати за WordPress у Twitter або впливовим членом спільноти (так – WPExplorer).

Або полегшити своє життя для переходу на керований хостинг WordPress. Є багато причин, чому ми вважаємо, що це найкращий хостинг для WordPress. Але однією з вершин є те, що якщо є важливе оновлення безпеки для WordPress, ваш керований хост оновить ваш сайт для вас. Хоча це може призвести до декількох ікків, набагато безпечніше мати останню версію WordPress на своєму сайті та зробити кілька перетворень, ніж відновлюватись від злому.

Автоматичні оновлення

WordPress встановлений за замовчуванням для оновлення незначні зміни автоматично, і ви навіть не будете про них знати. Але це не так основні оновлення.

Однак далеко не кожен віддає перевагу автоматичним оновленням. Завжди є ризик, що оновлення може бути не сумісним з будь-яким плагіном або темою на вашому веб-сайті. Можливо також, що ви не хочете активувати функцію, додану оновленням, або просто хочете більше контролювати те, що встановлено.

Якщо це так, ви можете ввімкнути / вимкнути автоматичні оновлення або налаштувати його, щоб застосовуватись лише до незначних випусків / основних оновлень, вносячи зміни в wp-config.php файл.

Щоб увімкнути основні автоматичні оновлення, додайте наступний рядок,

define ('WP_AUTO_UPDATE_CORE', вірно);

Відключення всіх автоматичних оновлень (включаючи незначні оновлення),

define ('AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', правда);

Якщо з якоїсь причини ви не хочете повозитися з wp-config.php файл, ви також можете керувати оновленнями, додаючи фільтри в function.php вашої теми чи плагіна.

Вимкнути автоматичне оновлення повністю,

add_filter ('automatic_updater_disabled', '__return_true');

Щоб вимкнути автоматичні незначні оновлення,

add_filter ('enable_minor_auto_core_updates', '__return_false');

Увімкнути основні автоматичні оновлення

add_filter ('enable_major_auto_core_updates', '__return_true');

Теми та додатки

Як і ви оновлюєте WordPress, ви також можете оновлювати теми та плагіни. Якщо оновлення доступні, ви отримаєте сповіщення в Інформаційна панель> Оновлення. І оновлювати їх можна методом одного клацання.

Автоматичне оновлення тем і плагінів вимкнено за замовчуванням. Щоб увімкнути їх, ви можете додати фільтри в function.php файл теми або плагіна. Автори теми та плагінів також можуть вибирати автоматичні оновлення.

Щоб автоматично оновлювати свої теми та додатки, просто додайте цей фрагмент коду до своїх тем function.php файл або у плагін.

add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Оновлення тем або плагінів сторонніх розробників, швидше за все, будуть надані в папці, яку вам потрібно буде завантажити. Деактивуйте стару версію, завантажте нову версію в папку та повторно активуйте плагін.

Однак якщо ви використовуєте преміальні теми або плагіни від Themeforest або Codecanyon, ви можете використовувати плагін Envato Market для автоматизації оновлень предметів преміум-класу. Детальну інформацію див. У нашому посібнику з додатками Envato Market.

Деякі пункти, які слід зазначити

Теми для дітей: Коли ви вирішите оновити тему, будь-яке налаштування, яке ви зробили в батьківській темі, буде втрачено. Це не буде, якщо ви використовуєте дочірню тему для налаштування. Однак якщо ви використовуєте дочірню тему, вам потрібно буде відслідковувати випуски оновлень для цієї теми та оновлення вручну.

Щоб переглянути оновлення плагіну: Якщо ви не впевнені в оновленні плагінів, перейдіть разом із цим повним посібником з Запитайте дівчину WP.

Автоматичні оновлення за допомогою плагіна: Ви також можете ввімкнути автоматичні оновлення для основних оновлень до ядра, тем та плагінів, використовуючи Простий менеджер оновлень підключати. Це ризиковано, особливо якщо ви не добре вирішуєте проблеми. Однак, залежно від кількості активних встановлень (200 000+) плагіна, багато користувачів WordPress вирішили перейти з автоматичним методом оновлення.

Простий менеджер оновлень

Цей плагін перекриває всі налаштування, пов’язані з оновленням. Це дозволяє керувати всіма оновленнями – основними та незначними оновленнями ядра WordPress, темами та плагінами, оновленнями розробки, оновленнями перекладу та деякими сторонніми плагінами. Він також приховує вашу версію WordPress у нижньому колонтитулі.

Прийти до висновку

Наступного разу, коли ви побачите сповіщення про оновлення у WordPress, не забудьте проігнорувати його. Перегляньте журнал змін, щоб зрозуміти, що змінюється, та забезпечити безпеку та надійність вашого веб-сайту, оновивши WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map