Кінцевий візуальний посібник для перетягування та перетягування сторінок Visual Composer для WordPress

Кінцевий посібник для візуального композитора для WordPress

Visual Composer став одним із найпопулярніших плагінів побудови сторінок для WordPress. З моменту випуску в травні 2011 року плагін вибухнув понад 150 000+ клієнтів (і це не враховує сотні тисяч користувачів, які отримали копію в комплекті з темою), 200+ доповнень та розширень та сотні позитивних відгуків Інтернет.


Якщо ви ще не маєте власної копії плагіна, можливо, ви вже бачили його в комплекті з преміальною темою WordPress в минулому або, можливо, ви натрапили на старий посібник Visual Composer десь в Інтернеті. Багато що змінилося з моменту виходу Visual Composer, тому ми хотіли провести вас через усі приголомшливі функції, які складають цей потужний плагін.

Знайомтесь із Візуальним композитором

Visual Composer Page Builder

Якщо ви не знайомі, Visual Composer – це плагін для перетягування сторінки WordPress. Цей корисний плагін для денді займає важку частину створення створених на замовлення WordPress публікацій та сторінок. Не потрібно кодування знань. Просто встановіть плагін, і ви можете приступити до роботи над створенням своїх публікацій та сторінок. Він також сумісний з більшістю безкоштовних тем і багатьма преміальними темами, а також повністю сумісний з популярними плагінами, такими як Contact Form 7, Slider Revolution та багато інших (про які ми торкнемося пізніше).

Встановлення Visual Composer

Перш ніж створити власні сторінки, вам потрібно буде завантажити та встановити Visual Composer. Є два способи захистити копію плагіна: будь-який придбання власну копію або придбати a премія тема із включеним плагіном. The плагін працює точно так само незалежно від того, який маршрут ви вибрали, єдиною різницею цих двох методів є те, як ви його встановите.

Варіант 1: Придбайте власну копію для використання на своєму сайті WordPress

Перший спосіб отримати свої руки на копію Visual Composer – придбати плагін для себе. Просто перейдіть до CodeCanyon, додайте копію Visual Composer у свій кошик (радимо додати додаткову підтримку, щоб у вас було повний рік допомоги від автора плагінів у вашому розпорядженні) та завершіть покупку.

Придбати візуального композитора

Далі перейдіть на сторінку завантажень. Натисніть на зелену кнопку Завантажити поруч із щойно придбаним плагіном Visual Composer та виберіть лише встановлений файл WordPress.

Завантажте Visual Composer

Тепер увійдіть на інформаційну панель WordPress та перейдіть до Плагіни> Додати нові. Натисніть на Завантажте плагін кнопка вгорі екрана.

Завантажте плагін Visual Composer

Виберіть поштовий файл Visual Composer, завантажений із CodeCanyon. Потім просто натисніть, щоб встановити та активувати плагін.

Оскільки ви придбали плагін, вам також потрібно буде додати свій ліцензійний код, щоб закінчити процес активації. Просто натисніть на посилання у верхній частині екрана, а потім на гігантську синю кнопку, щоб активувати свою копію Візуального композитора.

Клацніть для активації візуального композитора

Це відкриє портал для вас, щоб дозволити WPBakery підтвердити вашу покупку. Клацніть великий зелений Затвердити кнопка. Не хвилюйтесь – ви даєте дозвіл WPBakery лише підтвердити, що ваше ім’я користувача / електронна пошта дійсно придбали копію Visual Composer.

Активуйте Via Envato

Просто дотримуйтесь підказок, щоб завершити активацію та повернутися до інформаційної панелі WordPress. Тепер ви готові розпочати створення!

Варіант 2: Візуальний композитор поєднується з вашою темою WordPress

Якщо ви придбали тему, в яку входить Visual Composer, установка відрізняється, і вона може змінюватися залежно від автора. Ми покажемо вам, як встановити плагін, якщо ви використовуєте тему WPExplorer на кшталт Total (і це має бути майже подібне до більшості інших преміальних тем).

Спочатку вам потрібно буде завантажити та встановити свою тему WordPress. Якщо ви придбали свою тему у Themeforest, це такий же процес, як і завантаження Visual Composer. Увійдіть у свій акаунт Themeforest та перейдіть на сторінку завантажень. Потім знайдіть свою тему, натисніть на кнопку завантаження та виберіть лише встановлений файл WordPress.

Завантажте тему WordPress

Далі увійдіть у свою установку WordPress та натисніть на Зовнішній вигляд> Теми> Додати нове. Потім натисніть на Завантажити тему варіант у верхній частині сторінки. Вам потрібно буде відкрити завантажений zip-файл, щоб знайти встановлений файл WordPress. Це пояснюється тим, що тема Total у комплекті з додатковими функціями, такими як плагіни преміум-класу, зразки даних та файли PSD.

Встановіть загальну тему WordPress

Знайшовши файл, ви можете завантажити, встановити та активувати тему. Після активації Total запропонує вам встановити рекомендовані плагіни – включаючи Візуального композитора.

Всього рекомендованих плагінів

Просто натисніть посилання на Почніть встановлення плагінів. Виберіть Встановити у спадному меню масових дій перевірте всі плагіни, які ви хочете встановити, а потім натисніть кнопку Застосувати.

Встановити рекомендовані плагіни

Це все, що вам потрібно зробити! Не потрібно активувати Visual Composer через Envato. Тому що ви придбали тему замість власної копії плагіна у вас немає коду ліцензії для підтвердження і ви не матимете доступу до оновлень плагінів, доки вони не будуть надані вам автором теми.

Необов’язкова активація візуального композитора

Звичайно, якщо ви хочете придбати власну копію, щоб швидше отримувати оновлення, ви, звичайно, можете, але використовувати її Visual Composer не потрібно, щоб використовувати її. З цим ви можете перейти до фактичного використання плагіна.

Початок роботи з побудовою візуального композитора

Тепер, коли у вас встановлений Visual Composer, прийшов час почати налаштування плагіна. На вашій інформаційній панелі WordPress тепер ви повинні побачити параметр Visual Composer. Клацніть на ньому, щоб відкрити сторінку налаштувань.

Загальні параметри візуального композитора

The Загальні налаштування на вкладці містяться прості параметри для ввімкнення / відключення чутливих елементів від укладання на маленьких екранах (таким чином, ви можете мати стандартний три рядок стовпців, який стане трьома рядами стовпців, зменшуючи три рядки стовпців на мобільних пристроях), вибираючи підмножину шрифту Google та кнопку відпочинку для повернення екскурсій візуального композитора.

Менеджер ролей візуального композитора

Якщо ваш веб-сайт використовує кілька ролей користувачів, то Visual Composer Рольовий менеджер неодмінно стане у нагоді. Ця сторінка налаштувань дозволяє обмежити доступ користувача до різних функцій Visual Composer залежно від ролі. Таким чином, ви можете дозволити адміністраторам отримати доступ до всіх функцій, обмеживши редакторів лише сторінками блогу та учасниками публікацій..

Про це ми згадували раніше під час встановлення, але Ліцензія на продукт Ви можете перевірити свій ліцензійний код, якщо придбали власну копію плагіна. Якщо ваша копія Visual Composer була в комплекті з темою, ви можете проігнорувати цей розділ.

Елементи конструктора сторінок

Елементи конструктора сторінок візуального композитора

Visual Composer оснащений 34 стандартними елементами для створення сторінок для багатьох функцій, які ви хочете додати на свої сторінки (на екрані вище показано їх усі, плюс елемент форми форми 7, про який ми поговоримо пізніше). Багато елементів включають додаткові параметри для кольорів, облямівок, оббивки, поля, користувацькі CSS, анімації та багато іншого. Ось короткий порядок роботи, що включено:

 • Рядки – це сторінка ваших сторінок. Ви будете використовувати елемент рядка для створення стовпців та вставки всіх інших елементів сторінки.
 • Текстові блоки – це саме те, що вони звучать – блоки тексту. за допомогою стандартного редактора WordPress WYSIWYG ви можете додавати та форматувати текст за допомогою цього модуля.
 • Значки включайте піктограми шрифту з таких бібліотек іконок: FontAwesome, Open Iconic, Typicons, Entypo, Linecons та Mono Social.
 • Роздільник і роздільник з текстом – це способи створення міжрядкових (і або текстових) перерв між розділами, які ви створюєте на своїх сторінках.
 • Коробки повідомлень чудово підходять для додавання нотаток, попереджень або інших масажів у коробці.
 • Facebook, Tweet, Google+ та Pinterest – це прості кнопки спільного використання соціальних мереж, які ви можете додати користувачам, щоб поділитися сторінкою, яку ви створюєте.
 • FAQ – це тумблери, які можна використовувати для додавання прихованого вмісту, який користувачі можуть розкривати, читаючи вашу сторінку.
 • The Єдине зображення саме це – просте зображення з додатковими параметрами розміру, анімації, посилання тощо.
 • Вкладки, гастролі та акордеони подібні до поширених запитань тим, що містять прихований або збірний вміст, але з відкритим першим розділом.
 • А Контейнер для сторінок є основним повзунком вмісту (але ви можете вставити майже будь-який елемент конструктора сторінок у кожну “сторінку” контейнера).
 • Спеціальні заголовки полегшити додавання власних заголовків до розділів, використовуючи власні шрифти, розміри, кольори тощо.
 • Кнопки дозволяють додавати посилання на інші сторінки або зовнішні веб-сайти.
 • А Заклик до дії це поле для опису із доданою кнопкою, яка привертає увагу користувачів і дозволяє додавати трохи переконливого вмісту.
 • The Віджетна бічна панель дозволяє вставляти власну власну бічну панель будь-де на сторінці.
 • The Відеоплеєр дозволяє легко вставляти різні відеоформати, підтримувані WordPress.
 • Гугл-мапи – це ще один простий варіант – просто вставте код своєї карти Google, щоб вставити карту на свою сторінку.
 • Прогрес-смуги, кругові діаграми, круглі та лінійні діаграми – усі способи графікувати або відображати дані чи навички.
 • Порожній простір спрощує додавання вертикального розриву між елементами.
 • Решетки для масової пошти, медіа, кладки та кладки медіа це всі власні сітки, які ви можете додати до сторінок (з можливістю змішування та співпадіння типів публікацій чи медіа).

Візуальні елементи віджету композитора

Плагін також включає 8 елементи віджета які можна використовувати для створення власної бічної панелі, якщо ви вирішите це зробити. Вони стають корисними при створенні спеціальних цільових сторінок, де ваша бічна панель може не знаходитися в типовому розташуванні сторінки, або якщо весь ваш веб-сайт є великою мережею цільових сторінок, без двох, що використовують однакову бічну панель.

Візуальні розширення для композиторів

Основні елементи Visual Compose чудово підходять для початку роботи, але з часом вам потрібно буде або потрібно більше, щоб створити власні макети сторінок. Це можливо за допомогою розширень. Існує кілька різних джерел для розширень Visual Composer.

Всього елементів побудови сторінки для візуального композитора

Перший шлях до розширити свій Візуальний композитор через вашу тему. Чудовий приклад – наша загальна тема WordPress, яка включає 39 доданих елементів конструктора сторінок. Вони включаються виключно до Total, щоб працювати з його функціями, тому для їх використання потрібно мати встановлену тему та активну. Усього включає розширення для користувацьких типів публікацій (відгуки, персонал, портфоліо), спеціальні галереї, прості слайдери, соціальні та багато іншого. Це полегшує вам додавання потрібного вмісту там, де ви хочете.

Додавання візуального композитора сторонніх сторін

Якщо ваша тема не містить розширень, які ви можете встановити розширення візуальних композиторів. Вони можуть варіюватися від безкоштовно до 55 доларів і доступні у різних авторів на CodeCanyon та в Інтернеті. Якщо ви хочете додати кілька додаткових функцій, таких як таблиці цін і соціальні, то безкоштовний плагін Sympt Shortcodes – це шлях, який ми створили тут на WPExplorer). Якщо ви хочете додати навантажувальній коробці більше варіантів, то для вас може підійти преміальний плагін, такий як Ultimate Add-on. Існує буквально сотні варіантів – ви можете побачити повний список сумісних додатків на WPBakery.

Однак ви вирішили розширити свій Visual Composer, радимо вам не використовуйте одночасно всі розширення теми та плагінів. Більше не завжди краще – особливо в цьому випадку. Це не тільки створить багато варіантів дублювання та дублювання, але й значно сповільнить ваш сайт (тонни коду потрапляють у кожен елемент конструктора сторінок). Тому виберіть розширення, яке найкраще підходить для вас, і дотримуйтесь його.

Редагування бекенда та Frontend

За допомогою Visual Composer ви не обмежуєтесь тим, як можна створювати та редагувати свої сторінки. За допомогою цього потужного плагіна ви маєте змогу вносити зміни з модульного бекенда або з візуального інтерфейсу.

Візуальний редактор бекенду композитора

Візуальний редактор бекенду композитора

Якщо ви вирішили скористатися бекенд-редактор кожен елемент відображається як модульний елемент, який ви можете вставити, перетягнути і впасти на свої місця. Цей спосіб чудовий, якщо ви хочете швидко розмістити каркас із того, як ви хочете, щоб ваша сторінка виглядала, а також може бути швидшим, ніж фронтальний, якщо у вас повільніше підключення до сервера чи Інтернету.

Резервний редактор досить простий у використанні. Просто натисніть на синю кнопку для Редактор бекенда щоб увімкнути Visual Composer для сторінки чи публікації, яку ви редагуєте.

Увімкніть Редактор бекенда

Потім натисніть на бірюзову кнопку, щоб +Додати елементи.

Додайте елементи за допомогою редактора Backend

Звідси ви можете почати вставляти всі бажані елементи сторінки!

Візуальний композитор Frontend Editor

Візуальний композитор Frontend Editor

The редактор інтерфейсів пропонує набагато кращий огляд того, як буде виглядати ваша фінальна сторінка, оскільки вона по суті є візуальним редактором у реальному часі. Це дозволяє вставити всі ті ж елементи конструктора сторінок, що і у редактор бекенда, з додатковою перевагою того, що можна реально бачити їх замість модуля. Ви можете бачити, наскільки насправді виглядає зображення в 300 пікселів, або якщо фіолетова кнопка зі шістнадцятковим значенням # 6e2f93 дійсно спливає.

Щоб увімкнути редагування фронтену, натисніть будь-яке з двох Frontend Editor параметри для вашої сторінки чи публікації.

Увімкніть редактор Frontend

Це оновить ваш екран і переведе вас до прямого попереднього попереднього перегляду вашої публікації або сторінки з усіма тими ж параметрами побудови сторінки, що й редактор бекенда.

Додайте елементи через редактор Frontend

Просто натисніть, щоб почати додавати елементи. Основна відмінність тут полягає в тому, що тепер ви можете бачити елементи, коли їх вставляєте, і ви можете використовувати параметри попереднього перегляду у верхній панелі, щоб отримати уявлення про те, як буде виглядати ваша сторінка на настільних комп’ютерах, ноутбуках, планшетах та телефонах.

Додавання та редагування елементів сторінки

Незалежно від того, використовуєте ви задній або передній-кінцевий редактор, у вас будуть однакові параметри налаштування різних елементів конструктора сторінок. Хоча параметри різняться між елементами, є кілька ключових особливостей, про які слід пам’ятати, вставляючи елемент.

Візуальний композитор: редагувати рядок

Параметри візуального композитора

Незалежно від того, що ви хочете додати на свою сторінку потрібно спочатку вставити рядок. Після вставки ви можете навести курсор на елементі фронта, щоб виявити синій колір параметри рядків (у бекенді вони завжди видно у верхній частині кожного ряду).

 • Перший Рядок значок тут можна натиснути, щоб перетягнути рядок на нове місце на своїй сторінці.
 • The Олівець піктограма відкриває параметри для налаштувань рядка. Вони можуть залежати від вашої теми. З теми Total ви побачите параметри локального ідентифікатора прокрутки, розтягнення рядків (для рядків у повну ширину), рядка на повній висоті, мінімальної висоти, видимості на мобільному, вміст по центру, стовпці рівних висот, анімація, типографія, максимальна ширина, відстань між стовпцями , фонове відео або паралакс та варіанти дизайну (поле, межа, оббивка, колір / зображення фону).
 • Стовпці повинні визначити кількість стовпців у вашому рядку. Є параметри за замовчуванням для до 6 стовпців, але ви також можете визначити свій власний макет стовпців, якщо бажаєте.
 • Плюс додає новий рядок під тим, який ви редагуєте.
 • The Дублікат піктограма буде клонувати ваш поточний рядок та весь його вміст (також усі елементи, які ви вставили у рядок). Це чудово, якщо ви хочете повторно використовувати макет рядка на одній сторінці.
 • Сміття це просто видалити цілий рядок та його вміст.
Візуальний композитор: редагувати стовпчик

Параметри стовпчика візуального композитора

Коли ви наведіть курсор на рядок у редакторі фронтену, ви також побачите жовтий колір параметри стовпців (у бекенді ви знайдете ті самі параметри та піктограми, що відображаються над кожним стовпцем).

 • Перший Піктограма стовпця це те саме, що рядки – натисніть на нього, щоб перетягнути і переставити стовпці в їх рядок.
 • The Олівець – загальні параметри стовпців. Як і у рядках, параметри стовпців можуть відрізнятися залежно від теми, яку ви використовуєте. У системі Total доступні наступні параметри: видимість на мобільному пристрої, анімація, типографія, мінімальна висота, параметри дизайну (поле, межа, оббивка, фон) та налаштування чуйності (користувацьке зміщення, ширина або приховані параметри на основі пристрою).
 • Для стовпців Плюс Значок додасть елемент у верхній частині стовпця, над будь-яким іншим елементом, який уже вставлено.
 • Знову ж таки Сміття Значок – це видалити весь стовпчик плюс його вміст. Після видалення стовпця залишкові стовпці зберігають свої розміри (якщо ви видалите 1 з 3 стовпців, решта 2 стовпців все одно будуть розміром стовпців розміром 1/3), тому не забудьте відредагувати ширину стовпців після видалення..
Візуальний композитор: редагування елемента сторінки

Параметри елемента візуального композитора

У рядку або стовпцях ви будете використовувати значок плюс, щоб вставити елемент сторінки. На знімку екрана ми додали Поле для повідомлень. Коли ви вставите елемент, налаштування автоматично відкриються. Щоб відредагувати елемент, який ви вже додали, просто наведіть курсор миші на елемент в передньому або задньому редакторі, щоб відкрити наступні параметри:

 • The Олівець Піктограма відкриє налаштування (які описані нижче).
 • The Дублікат піктограма буде клонувати ваш елемент сторінки саме так, як у вас є (налаштування та все).
 • Нарешті Сміття видалить лише елемент конструктора сторінки. з рядка або стовпця, куди ви його вставили, залишаючи всі інші елементи в такті.
Візуальний композитор: Елемент сторінки Загальний

Загальні параметри елемента елемента

Коли ви вставите новий елемент або натиснете на піктограму Олівець для елемента, ви відкриєте елемент конструктора сторінки налаштування. Вони (здебільшого) розбиті на кілька вкладок, щоб вам було легше бачити всі доступні вам параметри налаштування. Окрім вкладки налаштувань, є передач у верхньому правому куті, який ви можете використовувати для збереження вибраних налаштувань як попередньо встановлений підлягають повторному використанню або як за замовчуванням автоматично використовуватись кожного разу, коли ви вставляєте цей конкретний елемент.

The Загальна вкладка включає загальні параметри для елемента сторінки. Вони залежать від того, який елемент ви вставите (але в кожному випадку редагування є таким же простим, як і використання випадаючого меню, вибору кольору, прапорця або текстового поля). Наприклад Коробка повідомлень на скріншоті вище наведені варіанти стилю, форми, кольору, піктограми, тексту та анімації. Але якщо ви вставите Кнопка замість цього ви знайдете варіанти тексту, URL-адреси, стилю, форми, кольору, розміру, вирівнювання, значка та анімації.

Візуальний композитор: Дизайн елементів сторінки

Параметри дизайну елементів сторінки

The Вкладка Параметри дизайну є другою стандартною вкладкою, яку ви побачите майже на кожному елементі конструктора сторінок. Звідси ви можете додати до свого елемента власний фон (колір або зображення), облямівку, підкладку та поле. Параметри для спрощення елементів керування зменшують параметри вікна CSS, щоб ви могли ввести одне універсальне значення для кожного параметра (поле, межа та оббивка). Потрібно пам’ятати: коли ви застосовуєте фон, він міститься у вашому кордоні. Тому збільшуючи ваші подушки збільшить видимий фон, який ви додали навколо вашого елемента, але якщо ви збільшити маржу ви збільшите порожній простір навколо елемента сторінки (виявляючи рядок / сторінку за нею)

Звичайно, залежно від модуля, у який ви вставляєте елемент сторінки, може бути ще багато вкладок. Наприклад, Visual Composer Розмістити сітку додав вкладки опцій для параметрів даних та дизайну предметів. І якщо ви використовуєте користувацькі елементи сторінки через розширення типу Загальна сітка персоналу може бути ще більше вбудованих варіантів (наприклад, параметри запитів, обрізання власних зображень, мета, соціальні посилання, витяги тощо) залежно від того, що додав автор розширення.

Примітка: Ви можете переглянути повний перелік елементів у нашому Посібник із модулів Total Builder. Однак найкращий спосіб дізнатися, що робить кожен модуль – це пограти з Visual Composer. Створіть тестову сторінку та практикуйте вставляти та редагувати елементи. Ви швидко перейдете до нього і будете створювати сторінки, як професіонали!

Популярні сумісні плагіни

Окрім розширень Visual Composer, багато популярних плагінів сумісні з Visual Composer і автоматично додають власний елемент побудови сторінки. Ось декілька з багатьох плагінів, які ви будете раді почути, що вони працюватимуть безперебійно із плагіном Visual Composer для ще кращого створення сторінки.

Елементи WooCommerce для візуального композитора

WooCommerce: Якщо ви хочете створити магазин з WordPress, то WooCommerce – це шлях. Цей плагін не тільки без додаткових функцій, але і повністю сумісний з Visual Composer. Після встановлення та активації WooCommerce не тільки додасть власні налаштування та параметри, але й додасть 17 нових елементів конструктора сторінок для вашої гри.

Плагін WordPress Revolution Slider

Слайдерська революція: Повзунки – це чудовий спосіб додати розділ захоплення увагою та вміст із упаковкою вмісту на будь-яку сторінку, а Slider Revolution – ідеальний плагін, щоб зробити саме це. За допомогою цього плагіна ви можете перетягувати елементи, такі як текст, кнопки, зображення та навіть відео, всі з доданими анімацією та ефектами, щоб створити вражаючі повзунки. Подивіться це в дії на багатьох наших демонстраційних програмах Total!

Плагін LayerSlider WordPress

LayerSlider: Ще один чудовий варіант для повзунків – плагін LayerSlider. Це настільки ж приголомшливо, як і Slider Revolution, але з дещо іншим інтерфейсом та параметрами. Він навіть включає користувальницький конструктор переходів, щоб ви могли створити одну з видів анімації. Це також один із двох преміальних повзунків, що в комплекті з нашою темою Total WordPress, так що ви знаєте, що це дуже чудово.

Контактна форма 7 Безкоштовний плагін WordPress

Контактна форма 7: Контактні форми є важливою частиною будь-якого веб-сайту – будь то блогер із формою для бізнес-запитів чи стоматолог із формою зустрічей. Контактна форма 7 є абсолютно безкоштовною, гнучкою, а візуальний композитор вставляє свої контактні форми легко за допомогою спеціального елемента форми.

Плагін для перекладу WPML WordPress

WPML: Якщо вам потрібно створити багатомовний веб-сайт, WPML – це один із головних варіантів перекладу ваших публікацій та сторінок. Плюс WPML повністю сумісний із Visual Composer, тому можна перекладати кожну створену користувацьку сторінку.

Безкоштовний плагін WordPress для поліланг

Поліланг: Якщо ви не хочете вкладати гроші в WPML, Polylang – це чудовий безкоштовний варіант, повністю сумісний із Visual Composer (це один із безкоштовних плагінів, який ми рекомендуємо зробити ваш сайт WordPress багатомовним).

Плагін Yoast SEO

Йоаст SEO: Yoast полегшує будь-якому користувачеві поліпшення SEO на місці. Існує багато важливих функцій SEO, включаючи мапи сайту, метаописи, сухарі та інше. Найкраще – Yoast SEO прекрасно грає з Visual Composer, тому ви можете турбуватися про створення кращих сторінок замість дослідження SEO.

Менеджер шаблонів Templatera для візуального композитора

Темплатера: Цей плагін не просто сумісний – він був створений WPBakery (авторами Visual Composer), щоб розширити функціонал своїх розробників сторінок. Templatera дає змогу зберігати та використовувати шаблони, тому створювати повторювані сторінки легко. Після встановлення плагін додає власну опцію в налаштуваннях Visual Composer на панелі інформаційних панелей WordPress, щоб його було просто імпортувати, експортувати та використовувати повторно ваші шаблони..

І ми впевнені, що існує ще багато чудових сумісних плагінів! Якщо ви сумніваєтесь у сумісності нового плагіна з Visual Composer, просто зв’яжіться з автором нового плагіна та запитайте.

Розширені параметри для візуального композитора

Для більш просунутих користувачів є кілька додаткових варіантів у Visual Composer, які можна використовувати для додавання користувацьких шорт-кодів до свого конструктора сторінок та створення власної медіа-сітки.

Візуальний композитор короткого коду Mapper

По-перше, це Картограф короткого коду. Цей параметр знаходиться в налаштуваннях Visual Composer і може бути використаний для зіставлення власних власних шорт-кодів до Visual Composer. Це чудово, якщо у вас є коханий короткий код (як, можливо, один для таблиці цін), який за замовчуванням не входить до Visual Composer.

Другий розширений варіант – включений Grid Builder. Завдяки цим можливостям ви можете створювати власні сітки (подібні до медіа та сіток для публікації) за допомогою власних спеціальних макетів вашого вмісту. Наприклад, ви можете створити власну сітку для публікації в блозі з круглими зображеннями, ім’я автора публікації жирним шрифтом, спеціальну довжину уривку, кнопку прочитати більше та другу кнопку, що посилається на рекомендований продукт. Здобути ідею? Ви можете створити будь-яку розкладку сітки з тоннами варіантів елементів, кольорів, полів, облямівок тощо.

Підведенню

З WordPress та Visual Composer є багато тонн. Якщо ви хочете побачити, як розробник сторінок працює, просто подивіться на будь-який наш демонстраційний тематик Total, де ми намагалися показати різноманітність стилів та макетів, які можна створити за допомогою Visual Composer.

І якщо ми щось пропустили просто запитайте нас. Ми будемо раді повідомити вам все, що ви хочете знати про Visual Composer та як він працює – залиште коментар нижче. Дякуємо за прочитане!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map