Кінцевий посібник з DNS для WordPress

Кінцевий посібник з DNS для WordPress

DNS означає систему доменних імен, яка, як ви здогадалися, є системою, яка використовується для контролю ваших доменів.


DNS може бути страшною темою, якщо ви не розробник, я повинен знати, років тому я боявся, що потрібно вносити зміни в DNS! Існує безліч різних записів з цифрами, іменами та значеннями, і система може бути трохи непомітною, якщо ви новачок у ній.

Але ніколи не бійтеся, людина DNS тут! Тут, щоб демістифікувати нескінченний клубок записів A, серверів імен та MX значень, які можуть спричинити головний біль у багатьох з вас.

Що таке DNS?

Я знаю, що я сказав, що це означає доменну систему доменних імен, але це, мабуть, все ще не означає для початківця, тому ось проста аналогія. DNS – це як телефонна книга Інтернету. Доменні імена зберігаються в телефонній книзі та перетворюються на IP-адреси за допомогою системи DNS для обслуговування веб-сайтів тим, хто їх відвідує.

Що стосується роботи з WordPress, DNS зазвичай використовується для позначення того, що відображається у вашому домені, коли хтось його відвідує, і як він взаємодіє з різними службами. Наприклад, ваш запис A визначає, де розміщується ваш веб-сайт та ваш MX записи керуйте своїми електронними листами.

Якщо ваш запис A вказує на IP-адресу вашого облікового запису хостингу WP Engine (а файли вашого веб-сайту та базу даних є), ваш домен відображатиме ваш веб-сайт WP Engine під час відвідування, якщо немає інших правил..

Реєстрація домену

Щоб керувати DNS, спочатку потрібно мати домен, тож почнемо з процесу реєстрації домену, який є дуже простим.

Щоб зареєструвати домен, вам потрібно відвідати когось, хто їх продає, наприклад Namecheap. Namecheap пропонують безкоштовний захист конфіденційності для всіх доменів, тому природним вибором є, якщо ви не проти тримати свої домени окремо від хостингу.

Реєстрація доменних імен

Що стосується реєстрації доменів, ви можете зробити одне з двох:

 1. Зареєструйте свої домени у когось, як Namecheap та розмістіть свій веб-сайт в іншому місці.
 2. Зареєструйте свій домен там, де ви придбали хостинг.

Деякі люди рекомендують розміщувати свої веб-сайти в одному місці та зберігати свої домени в іншому місці з метою безпеки. Тоді комусь буде важко отримати теоретичний контроль над вашим веб-сайтом і доменом одночасно.

У мене є клієнти, які вважають за краще тримати все під одним дахом для зручності користування. Це дійсно залежить від особистих переваг, і які рівні безпеки необхідні залежно від кількості людей, які матимуть доступ до ваших облікових записів, і в якій якості.

Управління DNS

Управління DNS обробляється з будь-якого місця імена серверів проживати. Якщо ваші сервери імен проживають у вашому реєстраторі домену, просто увійдіть і перейдіть до розділу Домени або відредагуйте DNS для певного домену.

Якщо ви ще не знаєте, які сервери імен ще не редагували їх, тоді ви можете увійти, де зареєстрували свій домен, щоб редагувати свій DNS.

Де б ви не придбали свій домен, переконайтеся, що у вас є повний контроль домену. Деякі з дешевих постачальників ринку не забезпечують повного контролю домену, тому ви не зможете керувати всіма елементами своєї DNS. Це потрібно уточнити за допомогою підтримки перед покупкою, якщо ви не можете підтвердити це на веб-сайті з продажу.

Що стосується управління WordPress DNS, ви, ймовірно, працюєте з 4 первинними записами.

Типи записів DNS

A Записи

Контроль записів, куди вказано ваш веб-сайт. Вказівка ​​на домен повідомляє домену відображати веб-сайт, знайдений у цьому місці IP-адреса. Ви можете використовувати запис A, щоб вказати свій домен на веб-сайт, розміщений в іншому місці, не змінюючи решти записів.

Сервери імен

Сервери імен контролюють, який постачальник відповідає за DNS домену. Іншими словами, якщо ви змінюєте сервери імен, ви дозволяєте іншому провайдеру керувати вашим DNS. Зміна серверів імен дозволить іншому провайдеру керувати всіма пов’язаними записами.

Залежно від того, як ви змінюєте сервери імен, деякі ваші записи DNS можуть зламатися, але можна зберігати ваші записи під час переключення серверів імен на іншого постачальника. Завжди будьте обережні, змінюючи сервери імен з цієї причини, і якщо ви все ще сумніваєтеся, зверніться за допомогою.

Записи CNAME

Записи CNAME зазвичай використовуються для псевдоніму однієї IP-адреси до іншої, наприклад, коли ви хочете, щоб ваш WWW A запис вказував на ваш запис @ A. Іншими словами, переконайтеся, що www.yourwebsite.com вказує на yourwebsite.com.

MX Records

Записи MX керують електронною поштою з ваших доменів, звідки вона надходить і як вона отримується. Використання G Suite для електронної пошти є популярною, наприклад, електронною поштою, яка вимагає встановити записи MX для тих, які необхідні для G Suite.

Вказуючи домени

Вказівка ​​доменного імені є найпоширенішим завданням DNS, яке я виконую. Це включає зміну домену Запис на іншу IP-адресу, щоб домен завантажував веб-сайт, який зберігається десь в іншому місці.

Деякі приклади, коли вам може знадобитися вказати на домен, є:

 • Ваше доменне ім’я зберігається в іншому місці вашого веб-сайту
 • Ви хочете перенести свій веб-сайт до іншого постачальника хостингу
 • У вас є кілька доменних імен, які ви хочете вказати на одне місце

Як вказати домен

А та CNAME

Ось покрокові інструкції щодо вказівки на домен:

 1. Перш за все, зрозумійте, що станеться, якщо ви зміните IP-адресу свого запису A, яка буде вказувати на ваш домен. Ваш існуючий веб-сайт перестане показуватися користувачам, і після поширення (оновлення) вашого DNS веб-сайт, який ви маєте за новою IP-адресою, відображатиметься своїм користувачам.
 2. Вам потрібна IP-адреса або спільна IP-адреса з цільового облікового запису хостингу. Доступ до цього можна, увійшовши в cPanel і перевіряючи статистику, яка відображається ліворуч, як правило.
 3. У новому обліковому записі хостингу повинен бути правильно налаштований веб-сайт WordPress з файлами, що зберігаються з використанням вашого домену як підпапки, або в public_html, якщо це лише домен в обліковому записі.
 4. Отримайте доступ до DNS для домену, який ви хочете вказати, та змініть запис A для @ і WWW. Встановіть значення для @ та WWW на спільну IP-адресу, отриману від хостингу cPanel. Крім того, якщо є псевдонім CNAME для WWW і його значення дорівнює @, просто змініть запис @ і WWW оновиться автоматично.

Перенаправлення домену

Управління перенаправленням DNS

Не зовсім те саме, що вказувати на домен, перенаправлення домену передбачає використання 301 постійної установки переадресації у вашому cPanel.

Перенаправлення DNS

Ефект той же, що якщо користувач відвідує old-domain.com, він буде відправлений на new-domain.com, але різниця полягає в тому, як це досягнуто.

Це те, що потрібно обговорити зі своїм фахівцем з SEO, якщо SEO турбує вас під час управління переадресаціями.

Керування доменами надбудови

Чи знаєте ви, що ви можете розміщувати кілька веб-сайтів на одному хостинг-плані? Якщо ви цього не зробили, ви чекаєте частування!

Домен для надбудови – це будь-який домен, доданий у ваш план хостингу, який не є основним доменом, це домен, за допомогою якого ви відкрили обліковий запис..

Домени додатків мають власні підпапки у вашому обліковому записі хостингу, тому вони існують незалежно від вашого основного веб-сайту, який має свої файли в корені вашого облікового запису в public_html.

Щоб керувати DNS додаткового домену, вам потрібно буде виконати ці кроки

 1. Додайте домен до свого хостинг-плану. Це можна зробити, перейшовши до свого cPanel, потім натиснувши на розділ Домени надбудови. Для субдомену, якщо ви не плануєте його використовувати, встановіть його як “тест” або щось подібне.
  Домени надбудови DNS
 2. Встановіть запис A для домену надбудови так, щоб його значення було рівним спільна IP-адреса вашого плану хостингу
 3. Переконайтеся, що існує псевдонім CNAME для запису WWW A, або створіть запис для WWW і зробіть це значення рівним спільній IP-адресі вашого хостинг-плану також

Гарне і просте так? Пам’ятайте раніше, що ми обговорювали різні способи зміни записів DNS. Запис керує тим, що відображається під час відвідування вашого домену, тому це простий метод розміщення веб-сайту як додаткового домену, коли домен керується в іншому місці.

Зміна ваших серверів імен

Як ми з’ясували раніше, ваші сервери імен передають контроль над вашою DNS постачальнику. Зміна серверів імен для домену надає іншому провайдеру можливість керувати DNS.

Тож перегляньмо кроки щодо зміни серверів імен домену, якщо ви хочете це зробити.

 1. Отримайте доступ до DNS свого домену, увійшовши туди, де зберігається домен, і натисніть “керувати доменом / керуйте DNS” або натиснувши на домен, якщо він є у списку доменів
 2. Знайдіть розділ серверів імен.
 3. Введіть сервери імен цільового постачальника та натисніть кнопку “Оновити”.
  Управління сервером імен

Якщо можливо, виберіть параметр, який дозволяє зберегти свій DNS однаковий при переключенні серверів імен, щоб все відбулося в цьому випадку, якщо ви надаєте іншому постачальнику можливість вносити зміни DNS у майбутньому.

Зауважте, що зміна серверів імен може зайняти до 24 годин, щоб змінити деякі екземпляри, і протягом цього часу ваш DNS буде некерованим.

Поширення DNS

Коли ви вперше зателефонуєте своєму господареві, коли ваш сайт знизиться, ви, ймовірно, почуєте слово “розповсюдження” або “розповсюдження”, яке ви кидаєте на вас, коли вони пропонують рішення або виправлення, чому ваш веб-сайт впав..

Поширення – це технічне слово для “оновлення”. Що говорить ваш провайдер хостингу, це те, що ваш DNS “оновлюється”, тому що у вашій DNS було внесено зміни (якщо проблема пов’язана з DNS, яка часто є).

Щоб зміна DNS відображалася постачальниками Інтернет-послуг у всьому світі, потрібен час, щоб “поширити”. Потрібен час, щоб Інтернет-провайдер у різних країнах “зареєструвався” на вашому веб-сайті, а потім оновив їх вузли, щоб вирішити нову версію вашого веб-сайту для людей, які відвідують його, очищаючи їх кеш, який містить стару версію вашого сайту.

Хостингові компанії скажуть, що поширення DNS може зайняти до 48 годин. Справжня історія полягає в тому, що вона майже ніколи не займає так довго. На мій досвід, поширення DNS зазвичай є миттєвим або відбувається протягом декількох хвилин. Іноді DNS може зайняти години, щоб оновити всюди по всьому світу, але процес зазвичай починається протягом декількох хвилин у більшості локацій.

Як правило, якщо ви зміните свій DNS і нічого не бачите за допомогою інструмента поширення DNS протягом години, я б радив вам двічі звернутися до свого постачальника послуг хостингу, щоб дізнатися, чи є проблема.

Поширення DNS

Але ніколи не бійтеся, існує простий інструмент, який називається Що таке мій DNS ви можете використовувати для перевірки стану розповсюдження DNS у будь-який час. Просто введіть своє доменне ім’я та виберіть запис, який ви хочете перевірити, використовуючи спадне меню.

Тож якщо ви хочете перевірити запис A для свого домену, введіть your-website.com та натисніть кнопку Пошук, оскільки запис A вибрано за замовчуванням.

Ви можете використовувати цей інструмент для перевірки записів A, MX-записів, серверів імен, якими ви їх називали.

Зв’язок між доменами та електронною поштою

Раніше я це пояснював MX записи керувати електронною поштою для домену, що досить просто.

Однак одне, що люди часто не помічають – це той факт, що ваші записи MX можуть бути перезаписані зміною серверів імен, яка може порушити ваші електронні листи.

Поломка запису MX найчастіше відбувається при переключенні серверів імен або при передачі домену. Виконуючи будь-що з вищезазначеного, важливо забезпечити, щоб DNS вашого домену залишався однаковим, зокрема записом MX, якщо ви переглядаєте електронні листи. У багатьох випадках під час переключення сервера імен або перенесення домену вам надається можливість збереження DNS з облікового запису передачі.

В якості запобіжних заходів, завжди зробіть знімок екрана домену DNS під час переключення серверів імен або перенесення домену, щоб ви могли відновити його вручну, якщо щось зламається чи не працює, як задумано.

Під час зміни серверів імен ваш DNS може переключитися на DNS за замовчуванням для хостингової компанії. Наприклад, нещодавно я вирішив проблему, коли домен мав свої сервери імен, якими керувала компанія хостингу, але був зареєстрований у GoDaddy..

Оскільки я мав попередній досвід цього процесу, я знав, що DNS буде встановлений на DNS за замовчуванням GoDaddy після того, як сервери імен оновляться для використання серверів імен GoDaddys. Я знав, що це насправді приведе до веб-сайту і порушить електронні листи, тому що запис A буде встановлено в режим паркування, а записи MX встановлені типовими GoDaddy, а не G Suite. Отже, мені довелося вручну відтворити записи A і MX, скопійовані зі старого хоста. На щастя, це дуже швидкий процес, і зазвичай це можна зробити до розповсюдження вашого DNS, якщо ви на балі.

Зв’язок між кешем та DNS

Кешування – меч з двома краями, він може принести великі швидкості для вашого веб-сайту, але також може стати причиною розладу, коли справа доходить до DNS і перегляду «справжньої реальної версії» вашого веб-сайту.

Кешування WordPress зберігає версію вашого веб-сайту та відображає його відвідувачам, прискорюючи процес, оскільки у нього вже є попередньо завантажена версія вашого сайту для відображення.

Проблема в цьому полягає в тому, що коли ви вносите зміни на свій веб-сайт, які не відповідають кешованій версії, ви відображаєте стару версію свого веб-сайту.

Це може неприємно працювати з DNS у випадках, коли вам потрібно побачити, як виглядає ваш веб-сайт під час завантаження з іншого місця, тобто нового хоста.

Скажімо, ви просто змінили запис A і вказали свій веб-сайт на новий хост. Може здатися, що все добре, але ви можете переглядати кешовану версію свого веб-сайту, і можуть з’являтися помилки, що відображаються користувачам, які раніше не відвідували ваш веб-сайт, оскільки вони не отримали доступ до кешованої версії.

Ось чому важливо зрозуміти кеш і як це зробити очистіть кеш. Очищення кешу означає спорожнення кешу, тому нова поточна версія вашого веб-сайту може бути кешована (попередньо завантажена) та подана відвідувачам. Це має призвести до того, що нова поточна версія вашого веб-сайту відображатиметься як вам, так і кожному, хто її відвідує.

Щоб очистити кеш, потрібно виконати наступні дії:

 1. З’ясуйте, скільки кешу потрібно очистити. Якщо у вас є плагін кешування, це один кеш. Ви можете мати кеш-сервер, наприклад багато кешів хостів на рівні сервера. Також може бути а CDN кеш через Cloudflare, якщо ваш веб-сайт використовує Cloudflare. Ознайомтеся з нашим повним посібником про те, як очистити кеш WordPress для отримання більш детальної інформації.
  Очистити кеш-плагін
  Промивання кешу
 2. Очистіть кожен кеш. Якщо ви використовуєте плагін, в CMS з’явиться опція в налаштуваннях / інструментах або на інформаційній панелі WordPress. розділ для цього плагіна. Для кеш-сервера виконайте це в межах cPanel, а для Cloudflare – це можна зробити через розділ “Кешування”.
  Cloudflare Кеш
 3. Жорстке оновлення свого веб-сайту. Сильне оновлення для Google Chrome виконується, утримуючи CTRL і натискаючи кнопку оновлення. Це завантажить ваш веб-сайт без кешу, і в більшості випадків має показувати поточний стан вашого веб-сайту. Якщо це особливо важлива зміна DNS, яку ви намагаєтеся відстежувати, я рекомендую також очистити кеш-пам’ять та файли cookie та, можливо, спробувати переглянути веб-сайт на пристрої, на якому він ніколи не переглядався, а щоб бути безпечним, а також усі кроки вище.

Управління DNS через CDN

Мережа доставки вмісту або короткий CDN – це мережа серверів і центрів обробки даних, що розкидаються по всьому світу, які обслуговують відвідувачів версію вашого веб-сайту з найближчого до них центру обробки даних.

Дозволь пояснити. Скажімо, наприклад, ваш веб-сайт розміщений на сервері, що базується в Лондоні. Якщо відвідувач із США приземлиться на ваш веб-сайт, він повинен отримати доступ до сервера, розташованого в Лондоні, який передасть їм дані, необхідні для завантаження вашого веб-сайту..

Якщо ваш веб-сайт використовує такий CDN, як Cloudflare, замість цього відвідувач буде спрямований на ближчий до них сервер, розташований у США. Це означає, що ваш веб-сайт завантажується швидше, і їм не доведеться чекати, коли дані надійдуть до них з Лондона.

Це звучить геніально, і в основному це так, але це додає додаткового рівня складності в управлінні вашим DNS. Оскільки такі сервіси, як Cloudflare, стали дуже популярними, я часто можу допомагати своїм клієнтам орієнтуватися на проблеми DNS, в яких бере участь Cloudflare, і саме тому я включив цей розділ для вас, щоб вирішити ваші головні болі, пов’язані з CDN..

Як це працює?

В основному, щоб Cloudflare працював, потрібно дозволити їм керувати вашими серверами імен. Пам’ятайте, раніше ми говорили про сервери імен, які визначають, хто керує DNS домену?

Це означає, що якщо ви внесете зміни до свого DNS поза Cloudflare, вони не набудуть чинності. Це є причиною багатьох головних болів для тих, хто не може обернутись головою, як працюють сервери імен.

Оскільки Cloudflare відповідає за ваш DNS під час його використання, вам потрібно відредагувати DNS у Cloudflare, щоб зміни вступили в силу.

Налаштування DNS Cloudflare

Якщо ви повернете свої сервери імен до вашого хоста чи реєстратора домену, Cloudflare перестане працювати, і ви знову зможете внести зміни DNS з будь-якого з цих місць.

Якщо ви не впевнені, що відбувається з вашими серверами імен, можете скористатися Що таке мій DNS перевіряти. Просто виберіть NS у спадному меню, показаному на зображенні нижче.

Хмарні сервери імен

Порада: попередній перегляд змін у DNS

А тепер настає пора поради, про яку знають ваші розробники та компанії, що займаються хостингом, але вони не часто діляться з вами.

Використовуючи файл хостів, ви можете попередньо переглянути зміни в DNS перед тим, як їх фактично зробити. Це особливо корисно при переміщенні вашого веб-сайту на новий хост.

hosts.cx

Ваш файл хостів відображає хоста на IP-адреси, з його допомогою можна зробити так, щоб ваш комп’ютер переглянув веб-сайт так, ніби його запис A було встановлено на щось, що його немає. Однак, hosting.file може бути трохи заплутаним / незграбним, тому є інтернет-інструмент, який ви можете використовувати, що навіть простіше називати hosts.cx

Використання hosts.cx для попереднього перегляду оновленого DNS

Цей інструмент дозволить вам переглядати та редагувати веб-сайт на іншому хості, не оновлюючи запис A. Він робить все, що робить .hosts файл, без зайвих проблем.

Щоб використовувати hosts.cx, виконайте наведені нижче дії:

 1. Дублюйте веб-сайт новим хостом. Переконайтесь, що файли та бази даних експортовані та налаштовані правильно, і що ви дотримуєтесь кроків, необхідних для підключення файлів та бази даних (редагування .wp-config тощо)
 2. Відкрийте hosts.cx
 3. Після налаштування вашого веб-сайту на новому хості виберіть спільну IP-адресу з облікового запису cPanel вашого нового хоста.
 4. Там, де він запитує адресу сервера на hosts.cx, вставте загальну IP-адресу
 5. Для імені веб-сайту на сайті hosting.cx введіть доменне ім’я свого веб-сайту
 6. Натисніть “Отримати мою URL-адресу тестування”, і ви зможете переглянути ваш веб-сайт, як він відображатиметься за допомогою нового хоста

Що в цьому інструменті дуже здорово, це те, що він дозволяє налагоджувати помилки та вносити зміни до свого веб-сайту на новому хості, не вказуючи на нього.

Ви можете увійти на свою інформаційну панель WordPress за допомогою створеної URL-адреси hosts.cx, і все, що ви зробите, буде збережено у файлах / базі даних так, як ніби ваш веб-сайт уже працює на новому хості. Це абсолютно важливо для делікатних міграцій WordPress і є інструментом, який я регулярно використовую.

DNS з першого погляду

Підводячи підсумок, ось найважливіші моменти, які слід вилучити з цієї статті та застосувати під час роботи з WordPress DNS.

 1. Запис найчастіше використовується для перенаправлення вашого веб-сайту на хостинг-провайдера для відображення на ньому веб-сайту.
 2. Якщо ви сумніваєтесь при зміні DNS, що ви не переглядаєте очікуваного результату,, очистіть кеш на сервері, плагіні та рівні CDN (якщо у вас є).
 3. Більшість розповсюдження DNS відбувається протягом декількох хвилин до години. У керівництві зазначено, що це може зайняти до 24 годин, але якщо ви не бачили жодних змін протягом години, змийте всі кеші та перевірте, чи все працює як потрібно, і нічого не заважає цьому процесу.
 4. Завжди використовуйте hosts.cx для попереднього перегляду змін у DNS, перш ніж проводити їх на веб-сайті / домені. Ви можете використовувати hosts.cx для налагодження / виправлення будь-яких проблем, замість того, щоб «перестріляти» на веб-сайті, що живе в реальному часі.
 5. Не забудьте повторно видавати SSL-сертифікати за допомогою шифрування Let’s Encrypt під час переходу на новий хост.

У вас є запитання щодо зміни або управління DNS? Або, можливо, у вас є кілька підказок додати? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map