Як зіпсувати свій блог WordPress за 10 простих кроків

Як зіпсувати свій блог WordPress за 10 простих кроків

Запустити блог – технічно кажучи – дуже просто. Дійсно. Все, що вам потрібно – це 10 хвилин вашого часу, 5 доларів, щоб заощадити на хостингу, і ви готові йти! Крім того, з усіма функціями встановлення в один клік, які надають сьогодні багато веб-хостів, вам навіть не потрібно знати, що відбувається під капотом. Але, боюся, на цьому казка закінчується.


Піклування про початкові налаштування – це лише початок вашої пригоди, і з цього моменту вперед вам доведеться боротися з багатьма проблемами, і все це може зробити ваш блог набагато важчим. Тепер я впевнений, що ви помітили, що поради щодо ведення блогів – це не те, що мало в Інтернеті, тож я хочу сьогодні зробити інший підхід. Давайте зробимо це цікавим та поговоримо про те, що робити, щоб зіпсувати ваш блог.

Я збираюся розглядати тему з двох окремих точок зору:

 • Технічні проблеми – ті, які можуть убити ваш блог протягом ночі просто так, без попередження
 • Проблеми з тим, як ви публікуєте вміст – ті, які продовжуватимуть вбивати ваш блог поступово, покроково

1. Не готовий до помилки обладнання

Ви повинні знати про обладнання (сервери, жорсткі диски, інші машини, які підтримують ваш сайт в Інтернеті). Річ у тому, що це лише питання часу, перш ніж ваш сервер вийде з ладу. Дійсно немає якщо. Є тільки коли.

Кожна людина, яка коли-небудь працювала над відновленням даних, скаже вам, що всі жорсткі диски (тобто на 100 відсотків) в якийсь момент виходять з ладу. Зазначено, деякі провалюються на другий день, дехто провалюється після 20 років бездоганної роботи, але всі вони закінчуються в кінцевому рахунку. Ось цікавий пост Backblaze про те, як довго проходять дискові накопичувачі, просто щоб дати вам уявлення. Тому замість того, щоб сподіватися, що збій не трапиться з даними вашого веб-сайту, вам краще підготуватися та налаштувати речі таким чином, щоб ви могли якомога швидше запустити свій сайт..

Перш за все, потрібно подбати про резервне копіювання сайту. По суті, резервне копіювання – це проста річ. Йдеться про збереження копії вашого веб-сайту деінде, ніж на стандартному сервері. Ви можете отримати таку функціональність за допомогою плагіна типу UpdraftPlus. Це створить резервну копію, і ви маєте можливість зберігати її у своєму Dropbox, Google Drive, електронній пошті тощо. Потім ви можете взяти цю резервну копію та використовувати її як завгодно. Або ви можете перейти до більш високого класу рішення і отримати собі VaultPress рахунок.

Ще одна послуга, яку варто перевірити – це CloudFlare. CloudFlare створює кілька копій вашого веб-сайту та розподіляє їх по мережі серверів. Ви отримуєте цілий ряд переваг через це, і деяка додаткова безпека сайту – лише одна з них. (До речі, CloudFlare безкоштовний.)

Хмарний простір CDN

Потурбувавшись про резервні копії веб-сайтів та маючи у своєму арсеналі такий інструмент, як CloudFlare, ви зможете трохи довше зберігати свій сайт в Інтернеті (якщо він не вдасться), а також дозволить швидше відновити його на новому веб-хості. основна помилка хостингу.

2. Не використовується плагін безпеки

Хоча я знаю, що плагіни – це така ж частина проблеми, як і частина рішення (часто є багато недоліків безпеки у застарілих або низькоякісних плагінах), але деякі якісні плагіни безпеки можуть окупитися лише.

Ось річ Існує багато різних загроз, які просто чекають, щоб кинути удар на ваш веб-сайт. У вас є хакери, боти, вразливості сервера тощо. Деякі хороші плагіни безпеки допоможуть вам захиститися від цих загроз. Ось два моїх улюблених:

 • BulletProof Security: Один із найкращих плагінів захисту .htaccess. Найкраще в тому, що ви навіть не повинні знати, що .htaccess – це використовувати цей плагін. Є вбудовані пресети, які подбають про ваш сайт на автопілоті.
 • Безпека Sucuri: Ви можете використовувати його для того, щоб періодично сканувати ваш сайт і переконайтесь, що тим часом нічого не відбулося з його цілісністю Він виконує ряд перевірок щодо таких речей, як зловмисне програмне забезпечення, XSS, ін’єкції JavaScript та багато іншого.

3. Падіння на досить (на поверхню) вільну тему

Всі хочуть мати приємний вигляд сайту. Це природно. Але потрібно бути обережним, щоб не отримати погано закодовану тему лише тому, що вона вам подобається візуально. Я говорив це кілька разів протягом своєї кар’єри в WordPress, але повторю це знову – будьте обережні, коли мова йде про безкоштовні теми. Дуже часто вони заповнені зашифрованим кодом, статичними посиланнями SEOd, JavaScript, що блокує колонтитул, і хто знає, що ще. Звичайно, там є якісь безкоштовні теми, які мають високу якість, але завантажуйте лише безкоштовні теми з авторитетних джерел.

Незважаючи на те, що ви натрапите на сотні публікацій зі списку в Інтернеті, даючи вам “найкращі безкоштовні теми WordPress для [BLANK]”, ви не повинні їм так довіряти. Люди, які публікують ці списки, рідко переглядають кожну тему окремо, щоб перевірити, чи справді це якісний продукт. Натомість вони просто покладаються на візуальні матеріали. Що для вас, читача, це означає, що ви ніколи не можете точно знати, чи буде дана тема безпечною. Словом, будьте обережні, шукаючи безкоштовну тему. Спробуйте скористатися цими альтернативними шляхами:

 • Ось тут, у WPExplorer, ми пропонуємо кілька приголомшливих безкоштовних тем WordPress. Наші безкоштовні теми кодуються з обережністю і включають преміальні функції, такі як користувацькі типи публікацій, шрифти Google, слайди теми та інше.
 • The офіційний довідник тем на WordPress.org. Усі теми в каталозі перевірені, тому вам, принаймні, не потрібно мати справу зі шкідливим кодом, який хтось спеціально включив.
 • Комерційні тематичні магазини. Окрім пропонування преміальних (платних) тем, деякі магазини тем також роздають безкоштовні теми як рекламні методи.

І нарешті, я знаю, що ця порада може не співпадати з деякими з вас, але якщо ви хочете отримати безпечну, надійну, функціональну та приємно виглядає тему, вам доведеться заплатити за неї 90% часу. Ви також можете найняти дизайнера, щоб створити для вас власну тему, але це обійдеться вам набагато дорожче.

4. Не налаштовуйте обліковий запис редактора для щоденних блогів

WordPress має цілий ряд вбудованих ролей користувачів, які ви можете використовувати при створенні нових облікових записів для себе або для своєї команди. Є облікові записи для передплатників, дописувачів, авторів, редакторів та адміністраторів. Обліковий запис за замовчуванням, який надає WordPress під час першого встановлення вашого сайту, є основним обліковим записом адміністратора (до речі, ніколи не робіть свій логін “адміністратором”). Хитра частина, яку вони вам не розповідають, – це те, що дуже регулярно не використовувати цей обліковий запис для регулярного використання. Обліковий запис адміністратора має доступ до кожного розділу wp-admin і може використовуватися для зміни всіх налаштувань. Вам просто не потрібен він для обробки стандартних завдань ведення блогів.

lastpass

Для написання та публікації створіть для себе обліковий запис Редактора з напівскладним паролем, який ви ще можете запам’ятати. А якщо справа доходить до облікового запису адміністратора, змініть логін на щось не очевидне (наприклад, “начальник-майстер сайту”) та змініть пароль на щось нездійсненне, використовуючи кілька типів символів (наприклад, “dfqWW341 ## 2”) . Потім збережіть цей пароль з таким інструментом, як 1Password або LastPass.

5. Демонстрація негативного соціального підтвердження

Це мене дійсно дивує, але чомусь блогери продовжують встановлювати ці великі набори кнопок спільного використання медіа-сайтів по всіх своїх сайтах (кілька кнопок для Facebook, Twitter, Pinterest тощо), лише щоб вони відображали всі нулі. Подобається це:

Соціальні лічильники на 0

Що це вам говорить? Ось підказка: Це говорить вам, що сторінка, яку ви читаєте, непопулярна. І продовжуючи цю думку, вона також говорить вам, що ви, мабуть, також не повинні витрачати час на її читання. Не зрозумійте мене, я думаю, що кнопки соціальних медіа є приголомшливими. Вони надають вашим відвідувачам найпростіший спосіб ділитися вмістом. Але вам потрібно правильно їх використовувати, якщо ви хочете, щоб вони допомогли вам розробити свій блог, а не завдавати шкоди вашим зусиллям через негативний соціальний доказ. Два рішення:

6. Використання тегів і категорій випадковим чином

По суті, категорії та теги призначені для полегшення навігації по вашому вмісту. Іншими словами, вам слід використовувати лише категорії і теги, щоб читачі зрозуміли, про що йдеться. Категорії мають дуже загальний характер. Я фактично рекомендую вам створити лише кілька категорій для свого блогу, а потім призначити свої дописи в блозі лише одній категорії. Наприклад, якщо ваш блог стосується приготування їжі, то такими категоріями можуть бути: сніданок, обід, вечеря.

З тегами це дещо складніше. Один із найкращих знайомих мені читачів підходів – це трактувати їх як перелік тем, про які йдеться у вашій публікації. Наприклад, скажімо, що є публікація під назвою “Топ-10 способів продавати свій бізнес в Інтернеті”. Заголовок сам по собі не дає багато інформації щодо власного вмісту. Однак якщо ви бачите, що він позначений як “Facebook, Twitter, маркетинг електронної пошти, локальний SEO”, то це вже зовсім інша історія. Ви отримуєте дуже чітке уявлення про коло тем, які чекають всередині.

Позначення порад

Ось набір вказівок, якими ви можете користуватися під час тегування своїх публікацій:

 • Перейдіть до своєї публікації, виберіть окремі теми, які вона обговорює, використовуйте їх як теги.
 • Дотримуйтесь загальних умов. Так само, як у прикладі вище (“Facebook, Twitter, маркетинг електронної пошти, локальне SEO”).
 • Не розглядайте теги як інструмент SEO та не використовуйте багатословні ключові фрази (ключові слова) як теги.
 • Не повторюйте один і той же тег, використовуючи кілька альтернативних варіантів, які мають однакове значення. Приклад: “Поради у Facebook, поради у Facebook, фокуси у Facebook”.

Примітка. Щоб спростити роботу з тегами, не соромтеся перевірити такий плагін Автоматичний теггер повідомлення. Хоча цей плагін не оновлювався протягом декількох років (використовуйте на власний ризик), він все ще працює. Це дозволяє встановити фіксований список тегів, а потім аналізує кожну публікацію, яку ви публікуєте, і автоматично призначає теги. Це додатково зручно.

7. Невідповідність довжини вмісту

Заради цього, скажімо, ви підписка New York Times. Як би ви почувались, якби один тиждень газета була 20 сторінок, наступного тижня – 200 сторінками, а тиждень після цього – 56 сторінками? Чи не було б це заплутано? Це саме те, що відчувають ваші читачі, коли ви не відповідаєте своїй довжині вмісту

Якщо ви послідовні, з іншого боку, ваші читачі завжди знають, чого чекати, коли побачать новий заголовок. І в цьому випадку бути передбачуваним працює лише на вашу користь. Виберіть цільовий діапазон вмісту (ми знімаємо 1500-2500 слів на WPExplorer) і дотримуємось його.

8. Зосередження уваги на шляху монетизації занадто рано

Добре, коли я кажу “занадто рано”, я насправді маю на увазі “сподіватися зробити заробіток на повний робочий день занадто рано”. Налаштування декількох каналів монетизації наперед – це хороша звичка. Таким чином, ви даєте своїм читачам знати, що блог у певний момент може стати комерційним підприємством. Таким чином, ви рідше відчуєте будь-який люфт, коли згодом розгортаєте інші методи монетизації.

Але те, що багато людей помиляються, – це підривання своїх блогів із секцією AdSense поверх розділу AdSense поверх оплаченої рекламної кампанії, тому, схоже, власне вміст навіть не відіграє головної ролі. Я закликаю вас взяти інший маршрут. Почніть з малого. Установіть невеликий блок AdSense десь у своєму блозі WordPress, якщо ви хочете. Це можна зробити за допомогою простого текстового віджета – просто розмістіть там свій код AdSense. Потім почніть включати партнерські посилання у свої повідомлення (просто не забудьте включити розголошення FTC на свою сторінку). Не сприймайте це як надійний спосіб отримання прибутку, а як щось, щоб привернути читачів до певної форми монетизації. Це все.

9. Не дозволяти собі консультації або пряму роботу з клієнтом

Робота з клієнтом

Щось, про що ти можеш думати зараз, – це чому хлопець витрачає стільки часу на розмови про різні речі, пов’язані з грошима. Я маю на увазі, чи справді це важливо для доброго вашого блогу? Ну, як виявляється, так і є.

Дозвольте сказати так. Я ніколи не зустрічав нікого, хто покинув свій блог через технічну проблему. Але я натрапив на десятки людей, які зробили це, тому що більше не могли продовжувати інвестувати в блог, не повертаючись на горизонт. Нам подобається чи ні, гроші мають значення. Реклама, згадана в попередньому пункті, – це один з найпопулярніших методів заробляти гроші за допомогою блогу. Це прекрасний приклад пасивного потоку доходу – те, що заробляє гроші без активної роботи з вашого боку.

Але є й інша сторона монети Активний дохід. Іншими словами, пропонуючи свій досвід та час в обмін на гроші. Побудувати свій бренд і репутацію до того моменту, коли у вас буде постійний потік клієнтів, які благають вас найняти, ви можете, і це займе багато часу. Але як кажуть, найкращий час для посадки дерева – 20 років тому, другий найкращий – сьогодні. Тож починайте зараз. Створіть сторінку «Найміть мене», подібну до сторінки «Про», але орієнтовану на переконання потенційного клієнта, чому вони хочуть вас найняти.

Найміть поради на сторінці

Хороша сторінка «Найми мене» повинна складатися з таких елементів:

 • хороший заголовок, який спонукає людей звертатися до вас
 • послуги, які ви пропонуєте
 • соціальний доказ (кількість отриманих коментарів / акцій)
 • відгуки
 • Контактний формуляр

10. Немає списку електронної пошти

“Для багатьох власників сайтів понад 75% відвідувачів, мабуть, навіть не побачать ваш сайт”. –Адам Коннелл о Майстер блогів

Це просто так, як в Інтернеті. Просто скрізь просто відволікається багато людей, щоб люди довго трималися. Однак один з небагатьох ефективних способів повернути їх – це можливість передплати електронної пошти. Коли хтось підписується, він потрапляє у ваш список розсилок, після чого ви можете повідомляти їх електронною поштою щоразу, коли ви публікуєте нову статтю. Це ефективно поверне відсоток людей на ваш сайт.

На щастя для всіх, у ці дні створити бюлетень досить просто. Ми не так давно писали про плагіни для розширення списку електронної пошти та крапельних кампаній електронної пошти. Не соромтеся переглядати ці публікації, щоб отримати повне опитування.

Чи є ще щось, про що ви повинні турбуватися?

Звичайно, є багато речей, які з технічної точки зору можуть заподіяти вам проблеми. На щастя, ми багато з них висвітлювали в своїх попередніх публікаціях, тому замість того, щоб перераховувати все тут ще раз, я просто дам вам посилання:

 • Найпоширеніші помилки SEO WordPress на місцях
 • Найпоширеніші помилки початківців WordPress
 • Поширені помилки безпеки WordPress, які роблять багато веб-сайтів
 • 22 Помилки вбивства на конверсії на веб-сайті WordPress
 • 15 Помилок WordPress, яких потрібно уникати будь-якими витратами

Хоча є багато чого, що може піти не так, не варто зневажати. Не забуваймо, що WordPress – це надзвичайний предмет програмного забезпечення, і це просто пройде певний час, перш ніж ти станеш досвідченим. Поки просто почніть з ознайомлення з описаними тут речами та підготуйтеся до другої частини. У ньому ми будемо висвітлювати зовсім інші способи зіпсувати ваш блог.

Яка смертельна?

Отож, коли ми пройшли весь список із 10 кроків, давайте хвилину, щоб спробувати вибрати найбільшого вбивця з усіх блогів. Яка твоя думка? Чи є якесь із технічних питань? А може, ти більше схожий на мене і думаєш, що не заробляти гроші на блозі протягом тривалого періоду часу ще більш смертельно? Так чи інакше, не соромтеся ділитися в коментарях, і що ще важливіше, також не соромтеся ні зробити будь-яку з цих помилок у своєму блозі.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map