Як зібрати відгуки користувачів на своєму сайті WordPress

Зберіть відгуки користувачів на вашому сайті WordPress

Найціннішим ресурсом будь-якого веб-сайту є його відвідувачі. Ви можете зв’язатися з ними щодо надання відгуку про ваш веб-сайт загалом або про будь-який його аспект зокрема. Отриманий зворотний зв’язок допоможе вам прийняти важливі рішення, щоб керувати веб-сайтом у правильному напрямку. Зворотній зв’язок також допоможе веб-сайту покращитись та пристосуватися до потреб цільової аудиторії. У перспективі це додасть веб-сайту цінності, перетвориться на більш широку аудиторію і принесе користь як веб-сайту, так і його читачам.


Аналітика – це один із способів збору даних, але вона просто дає вам інформацію, тенденції та закономірності, як вони відбуваються. Щоб інтерпретувати ці тенденції та закономірності, або “чому” за ними, вам потрібно зібрати відгуки читачів і скласти їх разом, щоб зрозуміти це.

Ви можете багато чому навчитися, тримаючи вухо до землі і тримаючи вкладки в ніші, в якій ви працюєте. Але WordPress також може вам допомогти. Як і у випадку з більшістю інших функцій, WordPress має додатки для збору відгуків користувачів. Плагіни можуть виконати цю роботу швидко, ефективно та не занадто сильно відволікаючи читача. Під час збирання зібраної інформації веб-сайти можуть мати досить чітку картину того, що мають сказати читачі.

У вас завжди є можливість додати стандартну форму контактів на окремій сторінці вашої WordPress і таким чином повністю уникати плагіна. Але виділений плагін може зробити цю роботу більш ефективно. Вони можуть змусити читачів надати відповідь та дати вам зворотній зв’язок стисло, що полегшує вам використання.

Відгуки можуть бути різними способами – пропозиціями, рейтингами, коментарями або навіть голосами за коментарі. Або відвідувачі можуть надсилати помилки або приймати опитування. Якщо ви тільки починаєте працювати зі своїм веб-сайтом, можливо, ви можете навіть написати персоналізовані листи своїм першим клієнтам і звернутися за відгуками. Вони будуть відчувати себе достатньо привілейованими, щоб дати вам цінні пропозиції.

Дозвольте мені ознайомитись із деякими плагінами, які можна використовувати для збору відгуків користувачів про ваш WordPress.

WordPress Form Builder

WordPress Form Builder – це всебічний плагін для збору персоналізованих відгуків відвідувачів, зберігання їх у базі даних та доступу до них на інформаційній панелі.

Форми можуть бути інтелектуально структуровані, а умовна логіка може бути застосована для зведення збору даних до мінімуму. Налаштування, макет та елементи форм можна налаштувати без потреби коду. Використовуйте ці форми для тестів, опитувань, збору даних та відгуків користувачів.

WP Builder форм

Для більшої взаємодії користувачі можуть відслідковувати свої матеріали на порталі, редагувати їх або завантажувати на нього файли. Користувачам також можуть бути присвоєні бали та звання. Користувачі, які отримують різні звання, можуть прошивати різні повідомлення. Плагін інтегрований з якісними постачальниками послуг електронної пошти, і на основі оцінки або будь-яких інших критеріїв різні електронні листи можуть надсилатися користувачам з різними рівнями балів.

Усі ці функції дозволяють вам отримувати відгуки, розділяти відвідувачів на основі балів, а потім надсилати відповідні електронні листи для кожного типу відвідувачів. Цей популярний плагін можна придбати в CodeCanyon за 35 доларів.

Модальна форма зворотного зв’язку та контактна форма

Usernoise Pro Модальна форма зворотного зв’язку та контактна форма додає модальну форму та налаштовану кнопку зворотного зв’язку до вашої WordPress. Кожен елемент, який з’являється в загальнодоступному інтерфейсі, можна налаштувати. Це дозволяє проектувати та кадрувати питання відповідно до ваших точних потреб. Також входить короткий код для вставки форми прямо у публікацію чи сторінку.

Зворотній зв’язок можна отримати в 4 категоріях, які можна редагувати. Він працює з Акісмет, щоб запобігти спаму. Плагін сумісний з декількома сайтами і локалізація готова. Він також сумісний з будь-яким шаблоном сайту. Цей плагін можна придбати в CodeCanyon за 12 доларів.

Feedweb

Feedweb це простий плагін, який може додати віджет до будь-якої обраної вами публікації. Це дозволить задати відвідувачам будь-яке запитання. Питання обмежуються форматом Так / Ні. Обережно поставивши запитання, можна отримати точний відгук про публікацію. Питання, які задаються один раз, зберігаються і можуть бути використані пізніше.

Feedweb

Після того, як плагін встановлений, можна бути більш інтерактивним з читачами. Вони можуть голосувати, надсилати відгуки за рейтингом, відповідати на питання, легко відкривати новий вміст та збільшувати час, проведений у блозі. Віджет рейтингу анімований та кодується HTML5, забезпечуючи безпеку та конфіденційність. Віджет потрібно буде додавати до кожної публікації вручну. Його можна додати на бічній панелі, вставивши короткий код. Плагін випускається у трьох версіях – Free, Plus та Pro.

WebEngage

Опитування товарів, опитування поколінь, опитування задоволеності споживачів або опитування очікування клієнтів – це все звичайні способи, в яких галузь збирає відгуки від громадськості. WebEngage може допомогти вам провести ці опитування на вашому веб-сайті та проаналізувати їх, використовуючи модулі звітності та аналітики. Адміністратори сайту можуть відслідковувати всі відгуки та зібрані дані чи електронні листи на зручній консолі та відповідати на будь-які пропозиції чи інші відгуки прямо з консолі..

Відповідь на зворотний зв’язок не повинна бути стандартною. Можливе натискання сповіщень зі знижками або без них, і кожне спостереження відстежується аналітично, тому клацніть ціни та профіль відвідувача.

Посилання для підписки електронної пошти можуть бути додані до списку MailChimp. Безкоштовні та платні плани доступні з 14-денною пробною версією для платних планів.

JotForm

Якщо це форма відгуку, що з’являється, що, на вашу думку, має прикрасити ваш веб-сайт, оформити замовлення JotForm. Спливаюче вікно з’явиться, натиснувши кнопку, яка з’явиться на всіх сторінках, коли плагін активований. Форма може бути побудована за допомогою функції інтуїтивного перетягування. Форму та кнопку можна налаштувати.

Кнопка зворотного зв'язку JotForm

Чудова річ у формі відгуку, що з’являється, – це те, що користувачі можуть заповнити зворотній зв’язок, не залишаючи сторінки, на якій вони були. Після заповнення форми відвідувач може продовжити там, де зупинився. Відповідь електронної пошти від користувачів також може бути отримана.

Ви можете користуватися цим плагіном безкоштовно до 100 заявок щомісяця, після чого вам потрібно буде оновити до преміального плану.

Відгук Кіт

По-справжньому зручний для користувачів плагін для збору відгуків Відгук Кіт. Це безкоштовно, ідеально інтегрується з WordPress, і для встановлення не потрібно зусиль. Просто завантажте та активуйте. Він не вбудовує жоден власний бренд на свій сайт.

Відгук Кіт

Використовувати плагін також легко. Просто створіть форму опитування та опублікуйте її. Зберіть всі відгуки, які ви отримуєте. Більше того, Feedback Cat на 100% безкоштовний та відкритий. Таким чином, ви можете змінити код, щоб налаштувати його, якщо хочете.

Більше додатків для зворотного зв’язку

Якщо ви вважаєте, що плагіни вище не для вас, або ви хочете, щоб плагін, який в основному збиратиме мінімальний зворотний зв’язок, як-от «Так / ні», чи система оцінок зірок, перегляньте наступні плагіни,

 • Плагін WordPress для запиту та зворотного зв’язку: це плагін з відкритим кодом і постачається за одноразову плату в розмірі 17 доларів. Його можна розмістити в будь-якому місці або навіть можна приховати. Категорії зворотного зв’язку можуть створюватися, а користувачі можуть коментувати відгуки або проголосувати за них. Найбільш проголосований коментар береться до початку.
 • Опитування WordPress Queryz: Щоб додати просту спливаючу форму на кожну веб-сторінку, спробуйте Queryz WordPress Survey. Опитування можуть бути розроблені як декілька прапорців, масштаб або простий текст. Плагін безкоштовний, але вам потрібно зареєструватися та створити обліковий запис користувача для свого WordPress.
 • Простий віджет зворотного зв’язку: Хочете задати лише одне запитання своїх відвідувачів? Простий віджет зворотного зв’язку допоможе вам зробити саме це. Після активації плагіна змініть питання за замовчуванням на те, на яке ви хочете відповісти, а потім зачекайте, поки відповіді залинуть вашу поштову скриньку. Якщо користувач вважає питання дратівливим, він може просто натиснути на червоний знак “X” проти питання, і він буде прихований протягом 7 днів.
 • Відчуття реакцій: Образні зображення завжди отримують кращу відповідь, і Feelback Reaction представляє читача набором 5 емоцій. Один клік користувачем може генерувати велику кількість відгуків про сайт. Ви дізнаєтеся, які емоції зберігають відвідувачів на вашому сайті та які емоції спонукають їх ділитися в соціальних мережах. На основі їх відповіді буде запропоновано вміст відповіді.
 • Кнопки реакції: Цей плагін додає зручні кнопки внизу вашої публікації або деінде. Користувачі можуть натиснути на кнопку, яку вони вважають найбільш підходящою. Кнопки можуть бути налаштовані так, щоб вони містили будь-який текст, наприклад “Like”, “Цікавий” або що-небудь інше. Кнопки відстежують кількість натискань на них, і це можна використовувати для збору цікавих відгуків.
 • Універсальний рейтинг зірок: Щоб додати класичний рейтинг з п’яти зірок, який ви бачите в багатьох блогах, встановіть та активуйте Universal Star Rating. Ви можете додати параметр рейтингу до даних, публікацій, продуктів і послуг, а також щоб ваші глядачі оцінили його.
 • Рейтинг віджет: Віджет рейтингу також додає до вашої WordPress систему перегляду п’яти зірок. Це можна додавати до сторінок, публікацій, продуктів WooCommerce, користувачів BuddyPress, форуму bbPress, а також авторам..
 • WP-PostRatings: Значно завантажений плагін, WP-PostRatings може додати систему оцінювання AJAX до вашої публікації чи сторінки. Ви можете додати його до всіх або вибраних публікацій та сторінок.
 • Багаторазовий рейтинг: Щоб мати змогу оцінювати окремі публікації за кількома мірками та різними питаннями, спробуйте скористатися Multi Rating. Його можна ввімкнути для спеціальних типів публікацій та сторінок. Ваги можуть бути призначені для кожного рейтингового предмета для коригування загальних результатів рейтингу.
 • Відгуки клієнтів WP: Це популярний плагін, який можна використовувати для створення окремої сторінки у вашому блозі для читачів та клієнтів, щоб залишити відгук чи коментар. Він сумісний з багатостороннім і багатокористувацьким користувачем і був завантажений багато разів.
 • Опитування та рейтинги Polldaddy: Спробуйте цей плагін, щоб керувати своїми опитуваннями та рейтингами на панелі інформаційних панелей WordPress. Ви можете створювати кілька опитувань, вибирати дати закриття для опитувань, а також зберігати результати приватними або оприлюднювати їх.
 • Візуальний зворотній зв’язок MyEffecto-Instant: Це простий віджет, який можна розмістити під вашою публікацією, і читачі можуть запропонувати відгуки на основі емоцій.
 • Веб: Webay допоможе вам зібрати відгуки з вашого облікового запису eBay та розмістити їх у каруселі у вашій WordPress.
 • Це допомогло: Як ви можете здогадатися, цей плагін задасть просте запитання, чи допомогла стаття. Все, що потрібно, – це проста відповідь “Так / ні”.

І, нарешті

Завжди добре отримувати відгуки про будь-яку роботу, яку ви виконуєте. Найкращі люди, від яких можна отримати пропозиції щодо покращення вашого сайту, – це люди, які відвідують його. Вибирайте плагіни відповідно до вмісту вашого веб-сайту, загального профілю відвідувачів, які приїхали туди, та обсягу необхідного зворотного зв’язку. Слідкуйте за тим, щоб не перевантажувати відвідувачів занадто великою кількістю варіантів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map