Як запустити кілька сайтів WordPress з однієї інформаційної панелі

Управління Сайтами WordPress

Скількома сайтами WordPress ви керуєте? Більшість початківців починають саме з одного, щоб спробувати продати товар або представити свої історії, але що робити, якщо ви натрапите на нову геніальну ідею, тому потрібен інший сайт WordPress?


Або що робити, якщо ви хочете створити бізнес навколо створення веб-сайтів для інших малих підприємств? Вам, безумовно, знадобиться надійний та ефективний метод керування всіма цими сайтами в одному місці. Добре, що цілком можливо тоді, правда? Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як запускати кілька сайтів WordPress з однієї інформаційної панелі.

Які інструменти вам потрібні?

Завдяки декільком компаніям там, вам не потрібно поспішати з будь-яким кодом або створювати власну систему управління кількома сайтами на одній інформаційній панелі. Кілька компаній пропонують рішення “все в одному”, щоб ви могли просто встановити та перемістити свої сайти на одну інформаційну панель. Сьогодні я хочу розглянути альтернативне рішення: CMS Commander.

CMS Commander є одним з лідерів у галузі, але деякі інші компанії також пропонують хороші рішення. Не соромтеся пограти з ними, якщо ви не знайдете те, що вам потрібно з CMS Commander. Всі вони мають схожі риси.

Керування декількома сайтами WordPress на одній інформаційній панелі за допомогою CMS Commander

CMS Commander працює за допомогою простого інтерфейсу, а процес налаштування для початківців досить простий. Мені подобається CMS Commander, тому що основна приладова панель, з якою ви працюєте, виглядає дещо схожою на інформаційну панель WordPress за замовчуванням.

Він трохи відрізняється від інших перелічених вище варіантів, тому що ви не бачите фактичної інформаційної панелі WordPress. Швидше за все, це забезпечує власний унікальний макет.

Крок 1: Підпишіться на CMS Commander

Перейдіть на веб-сайт CMS Commander.

Сайт CMS Commander

Натисніть на Зареєструйтесь в меню або виберіть Спробуйте безкоштовно варіант, якщо ви хочете перевірити його перед тим, як перейти до платіжного плану. Ціни залежать від кількості веб-сайтів, якими ви керуєте (починаючи з 8 доларів, до 125 доларів на 400 веб-сайтів). Після закінчення терміну дії 14 днів ви все одно підтримуєте доступ до п’яти сайтів з основними функціями.

Пройдіть процес завантаження, ввівши свою електронну адресу, щоб отримати електронний лист із паролем та інформацією про ім’я користувача. Виберіть Перейдіть до облікового запису кнопка, щоб рухатися вперед і переглядати приладну панель.

перейти до акаунта

Вам потрібно лише дотримуватися основної сторінки, щоб налаштувати це. Потім ми поговоримо про розміщення статей та керування вашим вмістом на інформаційній панелі.

Панель приладів

Крок 2. Завантажте та активуйте плагін

Знайдіть посилання, яке констатує Плагін клієнта CMS Commander. Натисніть це посилання та завантажте (та активуйте) плагін на кожен окремий сайт, яким ви хочете керувати, на інформаційній панелі CMS Commander.

Підключати

Це все, що вам потрібно зробити з плагіном. Після активації плагіну на всіх ваших сайтах ви повинні перейти до CMS Commander.

Клієнт CMS Commander

Крок 3: Розмістіть усі сайти на інформаційній панелі CMS Commander

Знайди Додайте свій перший веб-сайт заголовка та вставити в адресу веб-сайту, ім’я користувача адміністратора, пароль адміністратора та необов’язкове ім’я групи, щоб додати кожен із веб-сайтів, на яких встановлений плагін. Клацніть на Додати веб-сайт кнопка для кожного окремого веб-сайту.

Додати веб-сайт

Поле Назва групи добре працює для людей, які керують кількома різними групами клієнтів. Можливо, ви створюєте веб-сайти як для ресторанів, так і для агентів нерухомості. Розділіть їх за допомогою додаткового поля Назва групи.

Також є посилання, щоб групово додавати свої веб-сайти, що спрощує, якщо ви не хочете пробивати десятки облікових даних сайтів.

Об'ємні сайти

Після завершення цього процесу для всіх ваших сайтів ви можете прокрутити вниз і переглянути весь свій список. Ця область досить потужна, тому що ви можете прокручувати кнопки, щоб побачити такі дані, як статистика, зворотні посилання, швидкість сторінки, коментарі та інше.

Мені дуже подобається область, яка дозволяє оновлювати всі свої сайти одночасно. Пограйте за допомогою кнопок у цьому модулі, щоб відчути, як він працює. Я також рекомендую використовувати Об’ємна очистка кнопку, щоб очистити небажаний простір на всіх ваших сайтах WordPress. Оскільки це більше сфера статусу, ви фактично не можете публікувати тут вміст.

Тут грає панель інструментів з лівого боку сайту.

Список сайтів

Крок 4: Опублікуйте публікацію на одному зі своїх веб-сайтів

Скажімо, вам належить подія для вашого бізнесу, і вам потрібно створити публікацію в блозі, щоб усі ваші читачі могли знати про це. Натисніть на Редактор публікацій на вкладці, щоб перейти до сторінки, яка дозволяє створювати свої публікації та публікувати їх.

Повідомлення редактора

Ця сторінка виглядає досить схоже на стандартну Опублікувати сторінки в WordPress, щоб ви могли створити заголовок та статтю для публікації в блозі, якою ви хочете поділитися. Все ще є з боку Посилання кнопки до Текст Редактор.

Редактор публікацій

Якщо прокрутити униз нижче редактора, ви знайдете область, яка називається Налаштування WordPress. Цей модуль дозволяє змінювати такі речі Категорії, Імена користувачів, Типи публікацій, і більше.

Налаштування WordPress

Ви навіть можете розмістити пропоноване зображення у своєму дописі, щоб відправити його на власний веб-сайт, на який ви пов’язали. Майте на увазі, що Тип повідомлення спадне меню включено, щоб ви могли вказати, створюєте ви чи ні публікацію чи сторінку. Залежно від вашого веб-сайту, у вас можуть бути й інші варіанти, наприклад Продукція, Купони, або а Спеціальний тип публікації.

Після завершення публікації завантажте всі свої зображення та пройдіть процес коректури. Перейдіть до правого верхнього кута вікна CMS Commander. Тут ви знайдете список усіх сайтів, які ви підключили до CMS Commander. Ви можете опублікувати цю публікацію в групі, яку ви вказали раніше, або лише на одному веб-сайті.

Опублікувати

Перевірте веб-сайт, на який хочете опублікувати публікацію, і натисніть на Розмістити статтю до вибраних сайтів кнопка. Це передає статтю на ті сайти, де ви можете перейти пізніше і перевірити, як вона виглядає.

Що ще можна керувати за допомогою CMS Commander?

Оскільки інструмент настільки розширений, є занадто багато функцій, які можна висвітлити лише в одній публікації блогу. Однак я зібрав деякі більш поширені завдання, які ви можете виконати за допомогою панелі інструментів CMS Commander.

 • Завантажте об’ємний вміст, як-от налаштування SEO або файл, заповнений статтями на свій комп’ютер
 • Перегляньте всі попередні публікації та коментарі, щоб ви могли їх змінювати та відповідати користувачам
 • Перегляд та створення користувачів
 • Встановіть плагіни на всі або деякі сайти на інформаційній панелі CMS Commander
 • Встановіть теми на всі або деякі активовані сайти
 • Виконуйте вручну та автоматизовані резервні копії
 • Клоніруйте один із своїх веб-сайтів
 • Створіть абсолютно новий сайт замість того, щоб проходити звичайний процес установки WordPress

Запуск сайтів WordPress з декількох інформаційних панелей займає багато часу і засмучує. Мало того, що вам доведеться жонглювати всіма цими паролями, але й ідея переходити з однієї вкладки на іншу у вашому браузері змушує мене дуріти; особливо якщо ви ведете бізнес. Скільки часу ви витрачаєте на перемикання передач?

Повідомте нас у розділі коментарів, якщо ви запускаєте свої веб-сайти WordPress з однієї інформаційної панелі або якщо вам вдається змусити її працювати з декількома інформаційними панелями. Ми любимо ваш внесок!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map