Як встановити WordPress вручну на будь-якому хості

Як встановити WordPress вручну на будь-якому хості

У цьому підручнику ми дізнаємось, як це зробити встановити WordPress вручну на будь-якому спільному веб-хості, використовуючи cPanel. Хоча існують більш швидкі способи встановлення WordPress, як-от використання встановників скриптів, таких як Softaculous, цей посібник повертає нас до основ. Це дасть нам краще зрозуміти, як різні компоненти WordPress пов’язані внутрішньо.


Якби ти хотів встановити WordPress локально не купуючи спільний хостинг-сервер, вам пощастило! У нас є подібні підручники щодо встановлення WordPress офлайн у Windows, MacOS та Linux. Принципи всі однакові.

Установка WordPress складається вручну три основні етапи:

 1. Завантажте файли WordPress на свій сервер
 2. Створіть і зв’яжіть базу даних
 3. Запустіть знамениту 5-хвилинну установку WordPress

Ці кроки залишаються незмінними майже в будь-якій програмі WordPress – будь то спільний хостинг, керований хостинг WordPress або офлайн-налаштування. Звичайно, складність збільшиться з керованим хостингом, але нам про це зараз не доведеться турбуватися, чи не так? (Підказка: Тому що це вдалося сервіс!)

У цьому підручнику ми збираємось встановити WordPress вручну за допомогою cPanel. Тоді в якості бонусу ми також покажемо вам, як використовувати автоматизовану програму встановлення скриптів (Softaculous) для встановлення WordPress на тому ж спільному сервері хостингу.

Contents

Використання cPanel

З появою cPanel значна частина нашої роботи скоротилася. Практично кожен постачальник хостингових послуг, який ви знайдете сьогодні, буде містити ліцензію cPanel у вашому хостинг-акаунті. Якщо вам вдасться знайти те, що не пропонує cPanel, вам краще поговорити з однією з найкращих хостинг-компаній WordPress.

Гаразд, давайте розбимо цей підручник. Спочатку перерахуємо передумови, а потім перейдемо до таблиці основних завдань.

Передумови цього посібника:

 • Ми припускаємо, що ви перебуваєте з спільним хостом cPanel встановлений. Якщо вам важко вирішити, до якого спільного хоста потрібно піти, ви можете спробувати BlueHost.
 • Ти маєш FTP доступ твоєму public_html каталог. Це папка, в якій зберігатимуться файли встановлення WordPress.
 • У вас є стандартна база даних, як MySQL.
 • Ви завантажили wordpress.zip файл і можуть витягти вміст.

Основні кроки в ручній установці:

1. Завантажте файли WordPress на спільний хостинг-сервер

Спочатку завантажуємо остання версія WordPress зі сховища WordPress.org. Завантаження файлів WordPress на ваш хостинг-сервер можна здійснити двома основними способами.

 1. Ви можете використовувати диспетчер файлів cPanel для завантаження zip-файлу, АБО
 2. Завантажте файл за допомогою доступу до FTP.

Ми виділимо обидва способи.

Крок № 1.1 – Завантаження архіву ZIP WordPress за допомогою cPanel File Manager

 • Увійдіть до своїх постачальників хостинг-послуг Клієнтська область і запустити cPanel.
 • Якщо ви не можете знайти його, ви можете спробувати tvojeitename.com:2082 оскільки порт за замовчуванням cPanel є 2082 рік (2083 для cPanel через SSH).
 • Якщо ви не можете увійти в cPanel, зверніться до служби підтримки вашої компанії.
запуск менеджера файлів cpanel

Запуск файлового менеджера від cPanel

Знайдіть і запустіть cPanel Файловий менеджер.

Каталог файлів cPanel File Manager за замовчуванням

Каталог файлів cPanel File Manager за замовчуванням

cpanel файловий менеджер

cPanel File Manager

Якщо з’явиться таке повідомлення, як показане вище, виберіть каталог Web Root. В інших випадках File Manager запускається автоматично.

Крок № 1.1.1 – Розуміння того, в який каталог встановити WordPress

Ми вважатимемо, що є один домен підключено до нашого спільного хостинг-акаунта. The Веб-корінь Каталог також називається www каталог. Фактична папка для www каталогу називається public_html папку. Ця папка містить всі файли, які є загальнодоступними на нашому веб-сайті.

Технічно кажучи, веб-кореневий каталог для домену або субдомену є базовим каталогом, що містить усі файли, доступні для публічного порту HTML (тобто порт 80). Якщо останній рядок для вас є матусом-джамбо, розгляньте приклад.

Припустимо, ви придбали та зв’язали свій домен зі своїм обліковим записом хостингу. Скажімо, вміст вашого веб-сайту www.yourwpsite.com буде доступний у www каталог (тобто, папка public_html). Коли ви створюєте нову папку (скажіть “загадка‘) Всередині каталогу www він буде доступний у вашому домені за посиланням www.yourwpsite.com/enigma

Давайте застосуємо ці нові знання, щоб допомогти нам вирішити наш каталог встановлення WordPress.

 • Використовуючи ті самі правила, якщо ви хочете, щоб ваш сайт WordPress був доступний на веб-сайті yourwpsite.com, встановіть його під кореневою каталогом.
 • Ще можна створити папку і встановити там WordPress. Запам’ятайте цей крок, оскільки він буде корисним, коли ми говоримо про встановлення WordPress за допомогою автоматичних інсталяторів скриптів, таких як Softaculous.

Крок № 1.1.2 – Завантажте, витягніть та перемістіть

Поки ми завантажили файл wordpress.zip і вирішили, в яку папку встановити WordPress. Класно, тепер ми перейдемо до (або створимо) папку, в яку ми хочемо встановити WordPress і витягнемо архів wordpress.zip у цю папку..

Скажімо, ми хочемо встановити WordPress у папці з назвою наш сайт, розташований всередині public_html. У цьому випадку наш сайт WordPress буде доступний під yousitename.com/ourwpsite

Каталог інсталяції wordpress в cpanel

На наведеному вище скріншоті ми створили папку нашого веб-сайту і зараз перебуваємо всередині неї.

Завантажте архів

 • Тепер ми завантажимо файл wordpress.zip всередину цієї папки за допомогою Менеджера файлів Завантажити функція.
 • Після натискання на Завантажити кнопка, відкриється нова вкладка.
 • Виберіть wordpress.zip файл, і завантаження автоматично починається.

завантаження zip-архіву WordPress на сервер через менеджер файлів cpanel

Після завершення завантаження закрийте вкладку та поверніться до файлового менеджера. Якщо ви все ще не бачите файл у нашому каталозі веб-сайтів, натисніть Менеджер файлів (а не браузер) Перезавантажити кнопка. Ви повинні побачити wordpress.zip файл зараз.

Витягніть архів

витягнути файли WordPress в cpanel

 • Тепер виберіть нещодавно завантажений файл WordPress ZIP і натисніть на Витяг.
 • Залиште каталог видобутку незмінним і натисніть на Витягувати файли) розпочати процес видобутку.

файли WordPress, витягнуті в cpanel

Як тільки видобуток буде завершено, ще раз натисніть на Перезавантажити кнопка. Ви повинні побачити папку з назвою wordpress.

Перемістити зміст вилученого архіву

Можливо, ви зрозуміли, що якщо залишити його в такому стані (тобто не перемістити вміст папки WordPress), то наш сайт WordPress буде доступний з www.yoursite.com/ourwpsite/wordpress.

керування підкаталогами WordPress

Що відбувається, коли WordPress встановлений у підпапці.

 • Таким чином, ми повинні перемістити вміст папки wordpress назад до батьків (або ваш бажаний) каталог.
 • Для цього ми можемо використовувати FTP або cPanel. Давайте підемо для останнього.

Увійдіть у папку wordpress і натисніть на Вибрати все кнопка. Потім натисніть на Рухатися.

переміщення файлів WordPress у новий каталог

Вихідний каталог файлів WordPress

Тепер ви знайдете спливаючий модальний запит, який запитує ваш цільовий каталог (тобто куди перемістити файли, які ви тільки що вибрали)

правильний каталог файлів WordPress

Каталог призначення файлів WordPress

Оскільки ми не хочемо, щоб це було в папці під назвою wordpress, ми просто перемістимо файли в батьківський каталог. Таким чином, ми видаляємо слово «wordpress» і натискаємо на Перемістити файли. Файли слід перемістити, а папка WordPress повинна бути порожньою. Ви можете видалити його разом із оригінальним архівом ZIP WordPress.

переміщення файлів WordPress завершено

Поверніться до попередньої папки (наш веб-сайт), і вам слід знайти всі файли WordPress готові та чекати встановлення.

Крок № 1.2 – Завантаження архіву wordpress.zip через FTP

завантаження zip-архіву wordpress через ftp

Завантаження архіву ZIP WordPress через FTP

Перш за все, вам потрібен FTP-клієнт, такий як FileZilla.

 • Далі вам потрібно ознайомитись із поняттями, про які ми говорили на кроках 1.1.2 до 1.1.3. Це дасть вам зрозуміти де встановити WordPress.
 • Коли ви зрозуміли крок 1.1.2, увійдіть на свій сайт через FTP, створіть наш сайт папку та завантажте у неї файл wordpress.zip.
 • Далі дотримуйтесь інструкцій на кроці 1.1.3, щоб витягнути файли та перемістити їх у відповідну папку за допомогою cPanel.

В іншому випадку, якщо ви хочете зробити це просто, ви можете витягнути архів wordpress.zip на свій локальний комп’ютер і завантажити витягнуті файли в потрібний каталог інсталяції на вашому сервері. Однак процес завантаження зайняв би багато часу. З позитивного боку, ви можете пропустити крок 1.1.3. Це означає кінець кроку 1.

2. Створення нової бази даних та користувача MySQL

У нашому посібнику з внутрішніх функцій WordPress ми побачили, що WordPress потрібна база даних для зберігання тексту та даних конфігурації. У цьому розділі ми:

 1. Створіть нову базу даних MySQL
 2. Створіть нового користувача бази даних.
 3. Підключіть нового користувача та базу даних.

Крок № 2.1 – Створіть нову базу даних MySQL в cPanel

запуск майстра бази даних mysql з cpanel

Увійдіть у свій cPanel та запустіть Майстер баз даних MySQL.

створення нової бази даних mysql в імені бази даних cpanel 1

Встановіть унікальне ім’я бази даних. Використовувати буквено-цифрові символи – це хороший захід безпеки. У цьому випадку повна назва нашої бази даних souravku_wpexplorer2018

Крок № 2.2 – Створіть нового користувача MySQL в cPanel

створення нової бази даних mysql для користувача та пароля cpanel 2 db

На цьому кроці ми створимо нового користувача. Ми встановили ім’я користувача souravku_wpexplorer. Ми також повинні створити надійний пароль і зберегти його в безпечному місці. cPanel автоматично заповнить створений для вас пароль. Натисніть на Створити користувача продовжити.

Крок № 2.3 – Підключення користувача MySQL до бази даних

створення нової бази даних mysql в cpanel 3, що надає права доступу до db

Надання дозволу новоствореному користувачеві новій базі даних.

Зараз створено нового користувача. На цьому кроці ми надамо користувачеві дозволи, щоб він мав доступ до бази даних.

 • Просто натисніть на ВСІ ПРИВІЛЕГИ надати всі дозволи.
 • Натисніть на Наступний крок продовжити.
 • cPanel тепер внесе необхідні зміни до користувача за вказівкою.
створення нової бази даних mysql в cpanel успішно створено

Успішно створено та зв’язано нову базу даних та користувача в cPanel за допомогою майстра баз даних MySQL

Готово! Ви успішно створили нову базу даних та користувача. На цьому завершується крок 2.

3. Кінцева конфігурація (встановлення 5 хвилин WordPress)

Тепер, коли ми завершили процедуру встановлення, давайте запустимо відомий п’ятихвилинна установка WordPress. Перейдіть до каталогу WordPress через свій домен (а не через cPanel). У нашому випадку це було б tvojeite.com/ourwpsite. Це запустить процес встановлення.

На першому кроці виберіть бажану мову для продовження.

Wordpress 5 хвилин встановити 2 запуску

Це інформація про усунення несправностей, якщо ваш файл wp-config.php не підлягає запису. У більшості випадків установка повинна закінчуватися без жодної гикавки.

Wordpress 5 хвилин встановити 3 введіть дані бази даних

Введення інформації про базу даних та користувачів під час 5-хвилинної установки WordPress

Введіть інформацію бази даних з останнього кроку. Переконайтесь, що ваш префікс таблиці не “wp_“, Що ускладнює хакерам атаку на ваш веб-сайт. Наприклад, ми використовували “wpe_“. Найкраще, коли ви вибираєте буквено-цифрове значення.

Wordpress 5 хвилин встановити 4 запуску установки

Натисніть на Запустіть інсталяцію щоб розпочати процес налаштування.

Wordpress 5 хвилин встановити 5 відомостей про налаштування сайту

Якщо ви бачите вищезазначений екран, це означає, що WordPress успішно встановлений. Наступна частина проста, але важливий.

 • Введіть ім’я користувача, пароль та адресу електронної пошти, яку ви хочете використовувати для цього налаштування WordPress. Збережіть ці дані на вашому ПК.
 • Після вирішального кроку є не використовувати адміністратора як ім’я користувача, як зазначено в нашому Посібнику з безпеки WordPress.
 • Оскільки це тимчасова експериментальна установка WordPress, вимкнено індексацію пошукових систем. Ви також повинні зробити те ж саме, працюючи з новим сайтом. Ви можете ввімкнути це, як тільки на сайті з’явиться деякий вміст.
Wordpress 5 хвилин встановити 6 завершено

WordPress успішно встановлений, налаштований та готовий до використання

Зроблено. Ми успішно встановили WordPress 100% вручну.

нова панель інструментів для WordPress сайту

Бонус: Встановіть WordPress вручну за допомогою Softaculous в cPanel

Більшість хостингових компаній пропонують автоматизований інсталятор скриптів під назвою Softaculous разом із cPanel. Подумайте про Softaculous, як Google Play Store або App Store. Магазин Softaculous пропонує безліч додатків (також відомих як програмне забезпечення або сценарії), які можна встановити лише в декілька кліків. WordPress – приклад одного такого програмного забезпечення CMS, який можна встановити за кілька кліків, використовуючи Softaculous. Подивимося, як:

запуск динамічного інсталятора додатків за допомогою cpanel

Ми починаємо з входу в cPanel і запуску Softaculous.

1. Виберіть WordPress

встановіть wordpress з м'яким cpanel 1

Далі ми вибираємо WordPress CMS для встановлення за допомогою Softaculous. Якщо ваш Softaculous не схожий на мій, ви можете скористатися меню вліво вліво Блоги> WordPress.

встановити WordPress з softaculous cpanel 2 встановити зараз

Запуск процесу встановлення WordPress за допомогою програми Softaculous

Натисніть на Встановити зараз створити нову установку WordPress. Крім того, ви можете використовувати Мої програми можливість переглянути всі існуючі установки WordPress, виконані за допомогою Softaculous.

2. Налаштування параметрів

встановити wordpress з softtaculous cpanel 3 встановити інформацію про місцезнаходження-2

Налаштування місця установки WordPress в Softaculous

Тепер ми налаштуємо деталі встановлення WordPress на цьому кроці.

 • У більшості випадків ви їдете Довідник поле порожнє. Таким чином, WordPress буде доступний у вашому базовому каталозі.
 • У протоколі має бути HTTPS.
 • Якщо у вас є субдомени на вашому сайті, ви можете вибрати його з Виберіть Домен варіант.

Ввівши цю інформацію, ми прокручуємо вниз до наступного кроку.

встановіть wordpress з інформаційною інформацією про сайт cpanel 4

У цьому розділі ми вводимо ім’я, опис, ім’я користувача адміністратора, пароль та електронну пошту нашого WordPress. Пам’ятайте, що не використовуйте адміністратора як своє ім’я користувача, як додатковий захід безпеки. Прокрутіть до наступного розділу.

встановіть WordPress з розширеними опціями cpanel 5 cpanel

У цьому розділі введіть ім’я бази даних та префікс таблиці. Не хвилюйтесь, нам не потрібно створювати базу даних та користувача. Softaculous автоматично зробить це за нас!

 • Ви також можете вибрати параметри Автоматичне оновлення WordPress Theme та Plugins, щоб увімкнути автоматичне оновлення цієї установки. Я рекомендую включити цю функцію.
 • Ми також встановили Обмежити спроби входу плагін як додатковий захід безпеки. Плагін, в основному, блокує спроби входу з IP протягом 15 хвилин після трьох невдалих спроб входу.

Після цього ви можете розпочати установку WordPress, натиснувши на Встановити.

встановити wordpress з м'якою обробкою cpanel 6

Потім Softaculous перевіряє подану інформацію та починає процес встановлення. Зазвичай це займає менше хвилини.

встановіть wordpress з softtaculous cpanel 7 complete

Після того, як Softaculous успішно встановить WordPress, вас зустрічає вищевказаний екран. Це все, WordPress успішно встановлений за допомогою Softaculous.

Навіщо використовувати Softaculous (або інші автоматизовані програми встановлення скриптів)?

Найбільшою перевагою використання Softaculous для установки WordPress є основна зручність. На відміну від процесу встановлення вручну, нам потрібно лише ввести відповідну інформацію про сайт, і Softaculous піклується про інше. Це дуже корисно для створення швидких веб-сайтів для випробування нової теми чи плагіна.

Однак одне, чого йому бракує, – це можливість відключити видимість пошукової системи під час налаштування. Тому після встановлення WordPress слід увійти та вимкнути видимість пошукової системи. Це гарантує, що існуючі показники SEO вашого домену не перешкоджають.


Ми сподіваємось, що вам сподобався цей підручник “назад до основ” стільки, скільки мені сподобалося його писати! Якщо у вас є якісь запитання, будь ласка, залишіть нам коментар або не соромтеся щебетати на адресу @souravify.

Якщо ви думаєте, що я пропустив крок або є якісь пропозиції для нас; повідомте нас. Ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map