Як встановити WordPress в Microsoft Azure

 1. 1. На даний момент читаємо: Як встановити WordPress в Microsoft Azure
 2. 2. Як встановити WordPress у хмарі Google
 3. 3. Встановіть WordPress в AWS – веб-сервісах Amazon
 4. 4. Вступ до хмарних обчислень з WordPress
 5. 5. Як встановити WordPress в DigitalOcean

Microsoft Azure є одним з провідних постачальників хмарних обчислень у рядах Google та Amazon. Раніше ми висвітлювали, про що йдеться у хмарних обчисленнях та як налаштувати WordPress за допомогою краплі DigitalOcean. Сьогодні ми розглянемо, як розгорнути WordPress до хмари за допомогою хмарних обчислювальних служб Microsoft Azure.


Вступ

Хмарні обчислення набагато більше, ніж ми говорили у своєму вступному дописі. Після реєстрації в Microsoft Azure, ви побачите це незліченних можливостей хмарні обчислення можуть запропонувати. Ось заглянути в інформаційну панель Microsoft Azure:

блакитний-приладовий щит

Ось послідовність подій:

 1. Реєстрація на безкоштовний обліковий запис Microsoft Azure
 2. Розгорніть новий веб-додаток WordPress
 3. Налаштування установки WordPress

Фаза №1 – Зареєструйте обліковий запис Microsoft Azure

Microsoft Azure пропонує 30-денний пробний рахунок із ресурсами хмарних обчислень на суму $ 200. Це безкоштовний рахунок, і для роботи потрібна дійсна кредитна чи дебетова картка. Картка використовується лише для перевірки. Попередньо оплачені кредитні картки та віртуальні кредитні картки не підтримуються.

azure-install-wordpress-account-created

ПРИМІТКА: Я особисто підписався на послугу Microsoft Azure за допомогою кредитної картки. Стягувався один долар, а сума була повернена протягом наступних двох робочих днів.

Однією з основних особливостей хмарних обчислень є модель з оплатою. Це означає, що вам потрібно платити лише за те, що ви використовуєте. Дехто з нас любить бути дуже обережними щодо стягнення на наші картки. Адже кредитні картки робити тягне за собою певний ризик. Зважаючи на це, існує ймовірність, що якщо на нашому сайті WordPress є велике навантаження на трафік, Azure автоматично масштабує виділені ресурси нашому додатку (WordPress), щоб збалансувати додаткове навантаження. Це призведе до збільшення місячного рахунку, отже, змінних рахунків.

Лазур витрачання лазуру та спокій розуму

Microsoft Azure має розумне рішення для цього – вони назвали це Обмеження витрат. Як випливає з назви, якщо активний ліміт витрат, Azure не дозволить витратити більше за встановлену суму. Ви можете встановити цей ліміт на будь-яку суму, яку ви хочете – починаючи з нульові долари.

Наприклад, скажімо, що ви встановили ліміт витрат у розмірі 20 доларів на місяць. Щойно ви споживаєте хмарні обчислювальні ресурси на суму 20 доларів, ваші ресурси будуть припинені на решту місяця, або поки ви не оновите ліміт витрат.

The Хороші новини: Під час реєстрації на безкоштовний рахунок, a ліміт витрат нульових доларів створюється автоматично. Це дає вам повний спокій – ваша кредитна картка не стягуватиметься, якщо ви спеціально не збільшите ліміт.

Фаза №2 – Встановіть WordPress Web-App

Після реєстрації облікового запису Microsoft Azure перейдіть до інформаційної панелі управління Azure. Це виглядає приблизно так:

azure-install-wordpress-azure-management-portal

Досить класно так? Стає ще крутіше. Завдяки популярності WordPress, постачальники хмарних послуг вважали, що найкраще, якби вони дали готові шаблони для WordPress. Цей крок позбавить клієнтів від виникнення проблеми встановлення WordPress у середовищі хмарних обчислень. Ми бачили те ж саме в інсталяторі WordPress в один клік DigitalOcean.

Давайте порахуємо кількість кроків, необхідних для встановлення WordPress. Готові? Ходімо.

Крок 1
Увійдіть до вас на панель керування Azure Management.

Крок №2
Перейдіть до рядка меню внизу екрана і натисніть Нові.

Крок №3
Виберіть Обчислити > Веб-додаток > З Галереї. Відкриється нове вікно.

azure-install-wordpress-azure-step-1

Крок №4
У галереї відображаються всі доступні програми для встановлення в один клік. Вони пройшли тестування безперебійної роботи з хмарним обчислювальним середовищем Azure. У меню ліворуч виберіть CMS. Праворуч прокрутіть униз, щоб знайти WordPress. Виберіть WordPress і натисніть кнопку наступна стрілка.

azure-install-wordpress-azure-step-2-1-select-wp

Крок №5
Під Налаштування сайту, просто введіть назву вашого сайту. Залиште інші налаштування разом із Налаштування розгортання як є. Ви можете вибрати інше Область однак, виходячи з вашої цільової аудиторії. Перейдіть до наступного кроку, натиснувши на наступна стрілка.

azure-install-wordpress-azure-step-2-2-config-region

Крок №6
Тепер, як ми знаємо, WordPress потребує базі даних для зберігання вмісту сайту. На цьому кроці ми дамо ім’я базі даних, що використовується на нашому сайті WordPress. Натисніть кнопку галочки, і Azure почне створювати веб-додаток для вас.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-add-db

Крок №7
Після його створення ви знайдете новий запис під веб-додатками за тим ім’ям, яке вибрали на кроці №4. Ось це WordPress створений і працює. Клацніть на URL-адресу, щоб запустити ваш хмарний веб-сайт WordPress. Azure надає безкоштовний піддомен для всі ваші розміщені програми.

azure-install-wordpress-azure-step-2-3-success-app-created

Крок №8
Відтепер це знаменита 5-хвилинна установка. Виберіть потрібну мову та натисніть Продовжуйте.

azure-install-wordpress-azure-step-3-1

Крок №9
Заповніть необхідну інформацію і запам’ятайте не використовувати Адміністратор як ім’я користувача. Я відключив цю програму Конфіденційність налаштування, оскільки це тестовий сайт. Натисніть на Встановіть WordPress продовжувати.

azure-install-wordpress-azure-step-3-2

Крок №10
Так, WordPress встановлений. Тепер ви можете перейти до входу на інформаційну панель WordPress.

azure-install-wordpress-azure-step-3-3

Крок №11
Введіть дані для входу, які ви встановили на кроці №9, і натисніть Увійти.

azure-install-wordpress-azure-step-3-4

Бум – ваша інформаційна панель WordPress готова. Тепер ви можете встановити улюблену багатоцільову тему WordPress, додати кілька плагінів (можливо, Symple Shortcodes 2.0.0?) Та додати вміст.

azure-install-wordpress-azure-step-3-5-успіх

А ось ваш передовий. Чудово працює!

azure-install-wordpress-azure-step-3-6-frontend-2

Розширені налаштування в Microsoft Azure

Буду чесним із вами – під приладовою панеллю управління Azure так багато функцій, що я майже не знаю 30% з них. З небагатьох, які я розумію, я вважаю їх досить цікавими, і я ділюсь ними з вами.

Щоб отримати доступ до цих налаштувань, вам потрібно буде натиснути на запис веб-програми WordPress. Це запустить Панель приладів. Під Конфігурація на вкладці ви знайдете безліч програмного забезпечення – .NET, PHP, Java, Python тощо. Все це ви можете включити / відключити за допомогою перемикача! Тепер це зручно! Не потрібно турбуватися про встановлення Java (ті, хто це зробив раніше, знають). Увімкніть перемикач, і Java готова до роботи.

azure-wordpress-advanced-3-config-1

На жаль, відображення доменних імен заборонено у вільному слід. Я пропоную вам оновити до Заплати, якщо ти йдеш членство, щоб включити власні доменні імена.

azure-wordpress-advanced-3-config-2

Ви можете побачити пташиним поглядом ресурси, які споживає WordPress, щодо визначеного одиниці часу. За замовчуванням – година, і ви можете змінити її відповідно до своїх вимог.

azure-wordpress-advanced-1-моніторинг ресурсів

Огляд використання відображає кількість ресурсів, спожитих WordPress. Кожен з цих ресурсів має час скидання. Наприклад, час процесора обмежений 1 годиною кожні 24 години. Вихідні дані (або вихідний трафік) обмежені 165 Мб на день, а оперативна пам’ять обмежена 1 ГБ на годину.

azure-wordpress-advanced-2-resource-use-review

Висновок

Встановлення WordPress в платформі хмарних обчислень Microsoft Azure дає нам уявити про дивовижні речі, які хмарні обчислення є для нас. Не тільки WordPress, ви можете експериментувати з кількома примірниками всіх веб-додатків у галереї. Якщо вам подобається те, що ви бачите, спробуйте Microsoft Azure – і повідомте нам, що ви думаєте!

Дізнайтеся більше про Microsoft Azure

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map