Як встановити WordPress у хмарі Google

 1. 1. Як встановити WordPress в Microsoft Azure
 2. 2. На даний момент читаємо: Як встановити WordPress у хмарі Google
 3. 3. Встановіть WordPress в AWS – веб-сервісах Amazon
 4. 4. Вступ до хмарних обчислень з WordPress
 5. 5. Як встановити WordPress в DigitalOcean

Сьогодні ми розглянемо, як встановити WordPress як зображення в один клік у Google Cloud – власна хмарна інфраструктура Google. Серед основних постачальників хмарних технологій на ринку компанія Google має одну з найбільш конкурентоспроможних політик ціноутворення порівняно з веб-службами Amazon та Microsoft Azure. Хмарна мережа працює від власної інфраструктури Google, яка обробляє понад 40 000 пошукових запитів в секунду.


Одне з речей, що мені подобається в WordPress, це те, що це широко розповсюджений популярність. Завдяки цій самій причині майже кожна компанія з хмарних обчислень надає своїм користувачам «установку одним клацанням» WordPress. Деякі називають це “додаток”, а інші називають “шаблон” або “зображення”. Назвіть це як ви хочете – але найважливіший факт – налаштування WordPress у хмарі займає лише кілька кліків.

ПРИМІТКА: Один важливий момент, перш ніж ми розпочнемо. Якщо це ваше перший раз встановлення WordPress у хмарі – тобто від фактичного постачальника послуг хмари. Я пропоную вам протестувати все щонайменше за 2-4 тижні, перш ніж перенести свій блог або веб-сайт WordPress у хмару.

ЧОМУ? Хмарні постачальники, такі як Google Cloud, AWS та Microsoft Azure, мають лише обмежену підтримку вашого веб-сайту WordPress. Якщо у вас виникли конфлікти плагінів або якісь проблеми з хостингом або зловмисним програмним забезпеченням, вам доведеться це зробити вирішуйте самі.

На щастя, для вас є рішення. Ви можете:

 • Перегляньте постачальника хмарних послуг, який керується стороною, наприклад Cloudways (ознайомтеся з нашим оглядом) або
 • Ідіть на керований хостинг WordPress, як WPEngine (ми в WPExplorer використовуємо WPEngine і любимо це!)

Якийсь технічний чай

Є кілька основних термінів, які ми повинні вивчити, перш ніж ми знайдемо підручник. Ідея цього полягає в тому, щоб повідомити вас про всі різні продукти, які Google Cloud може запропонувати. Як тільки ви розвинете і зацікавитесь тим, що бачите, ви можете почати створювати власні програми в них!

Проекти

google-cloud-wordpress-002-проект-екранІнформаційна панель проекту

Все, що ви хочете зробити в Google Cloud, додається (або капсульований) в рамках проекту. Всередині проекту можна використовувати або розгортати різні субпродукти Google Cloud може запропонувати. Вони включають App Engine, Compute Engine, API API, Google Cloud Storage, BigQuery або безпосередньо встановлюють заздалегідь розроблене рішення. (Детальніше про це трохи пізніше)

Платіжні рахунки

Кожен створений вами проект повинен бути пов’язаним з рахунковим рахунком. Google Cloud дозволяє гнучко мати кілька рахунків для рахунків – кожен з яких може використовувати іншу кредитну / дебетову карту. Ідея цього полягає в реалізації цього заплати, якщо ти йдеш політика середовища хмарних обчислень.

ПРИМІТКА 1: Ви не можете використовувати передплачену кредитну / готівкову карту у своєму рахунку. Я спробував це, і мій рахунок разом із усіма пов’язаними проектами тимчасово заблокований. Я негайно вилучив передплачену карту та змінив її на дійсну кредитну картку. Обліковий запис було ввімкнено через кілька робочих днів.

google-cloud-wordpress-003-cloud-trial-300SERP для “Google Cloud Trial” від Google.com

ПРИМІТКА 2: В даний час Google пропонує випробування в розмірі 300 доларів США будь-хто хто підписується на Google Cloud. Тепер у вас немає приводу не спробувати Google Cloud haha!

Google Cloud Products

Ми говорили про різні субпродукти Google Cloud може запропонувати. Давайте тепер розглянемо кожен з них.

Google App Engine

google-cloud-wordpress-001-app-engineGoogle App Engine

Більшість програмного забезпечення будується за допомогою певного мова та (необов’язково) на основі а рамки. Класичним прикладом може бути а додаток зі списком справ, який побудований на JavaScript та заснований на рамках jQuery. jQuery, як ви здогадуєтесь, є основою для JavaScript, що є мовою.

Так само завантажені додатки на популярних мовах, як-от Пітон, Java і PHP. Кожна з цих мов потребує початкової установки в хост-системі, щоб запускати програми, написані саме цією мовою. Наприклад, програми, написані на Java, вимагають встановити віртуальну машину Java (JVM) у цільовій системі.

Google App Engine опікується цим самим завданням. Він встановлює та налаштовує ці мови у хмарній інфраструктурі, тож ви можете просто завантажити код і розпочати процес розробки. Вам не доведеться турбуватися про налаштування мови або масштабування хост-системи для вашого додатка. Алгоритми балансування навантаження Google Cloud автоматично дбають про це. За допомогою Google App Engine просто потрібно вибрати мову, яка вам потрібна, і розгорнути в ній свою програму.

Google Compute Engine

google-cloud-wordpress-003-compute-engineGoogle Compute Engine (GCE)

Google Compute Engine (GCE) – інша назва віртуальних машин у хмарі. Кожен VM трактується як екземпляр GCE. Віртуальні машини можуть запускати практично будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете. Він пропонує більшу гнучкість, ніж App Engine, і призначений для персоналізованого середовища.

API Google

google-cloud-wordpress-003-google-apiAPI Google

Google має понад 100 API для своєї безлічі продуктів. Ця хмарна функція дозволяє отримувати доступ до цих API.

Хмарне зберігання

google-cloud-wordpress-003-google-cloud-storageХмарне сховище Google

Як випливає з назви, Cloud Storage дозволяє зберігати великі обсяги неструктурованих і напівструктурованих даних, що називаються набори даних, з високою доступністю (в основному прискіпливі умови для програм Big Data).

BigQuery

google-cloud-wordpress-003-google-big-queryGoogle BigQuery

BigQuery – це власна реалізація Google мови, яка підходить для передачі великих даних. Хоча це навіть далеко не пов’язане з нашим підручником, експериментувати з цим захоплюючою справою!

Попередньо вбудовані програмні пакети

google-cloud-wordpress-008-google-prebuilt-appsСписок установочних зображень одним клацанням миші

Ось тут починаються веселощі! Забудьте про всі ці складні терміни. Google склав перелік найпопулярніших програм, рамок та мов і запропонував їх як попередньо вбудовані програмні пакети. Вгадай що?

WordPress – одна з них!

Пам’ятайте, ми обговорювали, що кожна з цих мов встановлена ​​у віртуальній машині (або екземплярі Compute Engine)? Ну, те ж саме має місце і тут. Створюючи або пакет програм WordPress, спочатку потрібно вибрати віртуальну машину, її розмір та регіон, щоб продовжити встановлення. Програмний пакет по суті є набором інструкцій, що встановлює відповідне програмне забезпечення в новоствореній віртуальній машині.

Встановлення WordPress в Google Cloud

Фаза 1: Пошук свого шляху

google-cloud-wordpress-009-створити новий проектСтворіть новий проект

Крок 1: По-перше, вам потрібно створити новий проект. Ви можете відвідати Cloud Cloud Console почати.

google-cloud-wordpress-010-додати платіжний рахунокДодайте платіжний рахунок

Крок 2. Додайте платіжний рахунок до проекту. Ви також можете вибрати потрібний центр обробки даних. В даний час Google Cloud має два основні центри обробки даних для Google App Engine – США та ЄС. У цьому підручнику я вибрав центр обробки даних США. Виберіть Створити, щоб продовжити.

google-cloud-wordpress-011-новий проект створив сповіщенняЗавершено створення проекту (позначено зеленою галочкою)

Крок 3: Тепер буде створений проект. Після завершення ви отримаєте сповіщення, як показано на скріншоті вище.

google-cloud-wordpress-012-виберіть панель попередньо побудованих проектівПошук менеджера розгортання

Крок 4: Тепер ми повинні знайти сторінку, яка показує перелік попередньо вбудованих програмних пакетів, так само як Менеджер з розгортання. Це можна зробити трьома способами:

 • 4.1 – У меню зліва виберіть Розгортання та керування> Клацніть для розгортання
 • 4.2 – Виберіть банер поруч із №2, як показано на скріншоті вище
 • 4,3 – Натисніть тут для WordPress для Google Cloud

google-cloud-wordpress-013-select wordpressWordPress як розгорнуте зображення в один клік

Крок 5: Потрапивши на сторінку, ви побачите величезний список програмного забезпечення. Прокрутіть вниз і виберіть WordPress (зараз). Ви можете грати з рештою стільки, скільки захочете пізніше! ��

Фаза 2 – Встановлення та налаштування WordPress

google-cloud-wordpress-013-select wordpress 2

Крок 6: Гаразд, тепер ви нарешті знайшли варіант установки WordPress. Час отримати тріщини. Виберіть Розгортання щоб розпочати процес.

параметри встановлення google-cloud-wordpress-013-wordpressПараметри встановлення WordPress в Google Cloud

Крок 7: Це тут є вирішальним кроком. Давайте почнемо викопувати. На кожному кроці посилайтеся на скріншот.

 • The Назва розгортання може містити лише буквено-цифрові символи.
 • В Зона, є три основні зони – США, ЄС та Азія. У цьому підручнику, який я вибрав us-central1-f. Ви можете вибрати будь-яку зону, яка вам подобається.
 • The Тип машини прямо пропорційна кількості необхідної потужності. Для експериментальних цілей: n1-стандарт-1 екземпляр машини зробив би. У нього 1 віртуальний процесор (vCPU) та 3,7 ГБ оперативної пам’яті, що більш ніж достатньо для того, щоб спробувати WordPress.
 • Я вибрав Тип диска як Стійкий диск SSD. Це тому, що SSD в 5 – 10 разів швидше, ніж традиційні жорсткі диски.
 • Мінімум Розмір диска є 10 Гб, чого достатньо.
 • The Електронна пошта адміністратора слід правильно ввести.
 • Перевірте Встановіть phpMyAdmin і Увімкнути Google Cloud Monitoring варіанти.
 • Решту налаштувань залиште так, як є.
 • Натисніть на Розгорніть WordPress почати встановлення WordPress.

налаштування google-cloud-wordpress-013-wordpressУстановка менеджера розгортання налаштування WordPress

Крок 8: Менеджер розгортання Google Cloud тепер створить вибраний екземпляр і встановить на нього WordPress.

Установка google-cloud-wordpress-013-wordpress завершенаВхідні дані показують після встановлення

Крок 9: WordPress зараз встановлений. Але це лише 70% процесу. Тепер перед нами стоять такі завдання:

 1. Зверніть увагу на пароль адміністратора WordPress
 2. Зверніть увагу на пароль MySQL та phpMyAdmin

google-cloud-wordpress-013-wordpress дозволяють https-трафікДозволення трафіку HTTP та HTTP

Фаза 3: Домашній біг!

Крок 10: Тепер нам потрібно дозволити зовнішньому трафіку HTTP та HTTPS проходити через IP-адресу нашого сервера WordPress. (Google Cloud відключить це за замовчуванням з метою безпеки). Іншими словами, нам потрібно буде додати правило брандмауера для призначеної нам IP-адреси.

Для цього натисніть IP-адресу сервера, розташовану під зовнішнім IP-адресою. Потрібно відкрити діалогове вікно. Виберіть і те й інше Дозвольте трафіку HTTP та HTTPS проходити через ваш сервер. Натисніть на Застосувати здійснити зміни.

правила оновлення брандмауера для оновлення google-cloud-wordpress-013-wordpressПравила брандмауера успішно оновлено

Після того, як правила брандмауера будуть успішно оновлені, ви зможете отримати доступ до WordPress з вказаної IP-адреси.

google-cloud-wordpress-013-wordpress зробленоWordPress подається

Висновок

Якщо ви помітили, ми не бачили скріншотів для відомої п’ятихвилинної установки WordPress – ви знаєте фазу конфігурації, де ви встановлюєте ім’я, ім’я користувача, пароль тощо..?

Ну, Google Cloud одним клацанням миші Сценарій розгортання WordPress виключає ці кроки та налаштовує їх за значеннями за замовчуванням. Вам слід перейти до налаштувань WordPress і змінити їх на потрібні вам значення.

Спробуйте WordPress в Google Cloud (300 доларів США безкоштовно)

Я сподіваюся, що вам сподобався цей підручник, наскільки я любив його писати. Якщо у вас є якісь питання або пропозиції, будь ласка, залиште їх у розділі коментарів нижче або напишіть мені на @souravify – Дякуємо за прочитане! Щасливі стежки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map