Як встановити кілька плагінів WordPress за допомогою програми установки Multi Plugin

Оновлення: Схоже, що “Безкоштовна” версія додатка з декількома додатками наразі недоступна для завантаження. Однак премійна версія все ще доступна для продажу.


Незалежно від того, що ви розробник веб-сайту чи дизайнер, або просто регулярно створюєте нові веб-сайти WordPress, в цьому посібнику буде показано, як робити заощадити частину дорогоцінного часу додаючи ваш основний список плагінів до нової установки WordPress.

Якщо у вас є вибір улюблених чи необхідних плагінів, які ви використовуєте майже на кожному веб-сайті WordPress, який ви налаштовуєте, тоді, створивши список цих плагінів у вільному програмі Multi Plugin Installer, ви можете створити список плагінів для багаторазового використання які встановлюються та активуються оптом лише у декілька кліків.

Якщо це звучить привабливо для вас, тоді читайте на нашому керівництво по використанню програми Multi Plugin Installer щоб заощадити час та зусилля під час налаштування нового веб-сайту WordPress.

Огляд встановлення кількох плагінів

Як уже згадувалося, цей безкоштовний плагін може допомогти вам заощадити багато часу, надаючи вам можливість встановіть декілька плагінів за кілька кліків. Щоб краще зрозуміти, що може робити цей плагін, ось його основні характеристики:

 • Створіть список плагінів для установки та активації оптом
 • Включіть плагіни з каталогу WordPress.org
 • Включіть плагіни, розміщені на сервері або хмарній службі, такі як Dropbox
 • Масове завантаження, встановлення та активація плагінів із комп’ютера
 • Збережіть список та експортуйте його для використання на інших сайтах
 • Створіть кілька списків для різних груп плагінів

Як ви бачите, цей безкоштовний плагін є досить гнучким і охоплює більшість варіантів, де можуть знаходитися плагіни, які ви хочете додати. Тепер, щоб допомогти вам розпочати роботу, ось наш посібник із використання Multi Plugin Installer.

Встановіть програму Multi Plugin Installer

Як Програма встановлення кількох плагінів є безкоштовний плагін його можна встановити на вашому сайті з панелі адміністратора WordPress. Просто увійдіть на свій сайт WordPress (yourdomain.com/login/), а потім перейдіть до плагінів> Додати нове, а потім введіть у програму вікна пошуку “встановлення кількох плагінів” (або просто натисніть посилання вище).

Пошук у кількох плагінах

Після натискання на “Встановити зараз” та на посилання “Активувати плагін”, ви можете отримати доступ до плагіна з пункту меню “Багато додатків інсталятора”..

Створення списку основних плагінів WordPress

На панелі керування Multi Plugin Installer ви можете створити список основних плагінів WordPress, які потрібно масово встановити на вашому сайті. Ви також можете повторно використовувати список на інших сайтах заощаджує ваш час під час налаштування нової установки WordPress.

Панель керування кількома плагінами

Перший крок – дати ім’я списку. Це дозволить вам експортувати файл, який плагін використовує для створення списку, а потім імпортувати його на інший сайт, використовуючи цей плагін. Це позбавить вас від необхідності робити наступний крок на кожному сайті в майбутньому.

Назва декількох плагінів

Ви можете дати своєму списку будь-яке ім’я, але як можете створити кілька списків для різних типів сайтів переконайтесь, що ви даєте йому описову назву. Наприклад, якщо ваш список плагінів для клієнтських сайтів може відрізнятися від списку плагінів для ваших власних сайтів, тому потрібні два різних списки.

Наступним кроком є ​​список плагінів, які ви хочете встановити з каталогу плагінів WordPress.org. З програмою Multi Plugin Installer ви можете просто введіть ім’я плагіна, або якщо точніше, ви також можете ввести URL-адресу або адресу сторінки або файла плагіна.

Додатки з декількома плагінами

Коли ви створили свій список плагінів із сховища WordPress.org, ви можете натиснути кнопку Install plugins або кнопку Install & Activate plugins..

Кнопки списку кількох плагінів

Якщо ви впевнені, що хочете, щоб плагіни у списку були активними на вашому сайті відразу, тоді натисніть другу кнопку, інакше натисніть першу кнопку, щоб просто додати їх на ваш сайт у неактивному стані. Після натискання на одну з двох кнопок ви отримаєте оновлення прогресу в міру того, як відбуватимуться установки.

Прогрес списку кількох плагінів

Встановлення плагінів, розміщених Non-WordPress.org

Ще одна особливість плагіна Multi Plugin Installer полягає в тому, що він дозволяє вам встановити та активувати декілька плагінів зі свого комп’ютера, наприклад, преміум або користувацькі плагіни, всі відразу, замість того, щоб завантажувати та встановлювати їх по черзі.

Щоб додати кілька плагінів з комп’ютера на ваш сайт WordPress, просто натисніть кнопку «Вибрати файли», а потім виберіть один або кілька плагінів зі свого комп’ютера, щоб завантажувати та активувати на своєму сайті масово.

Місцеві додатки з декількома модулями

За допомогою програми Multi Plugin Installer ви не можете зберегти список локальних плагінів, які можна встановити так само, як і в тих, що розміщені у сховищі WordPress.org. Однак, оскільки ви можете вибрати декілька плагінів одночасно, ви все одно можете заощадити значну кількість часу за допомогою цієї функції.

Якщо у вашому списку є основні плагіни для встановлення, які не розміщені WordPress.org, ви можете додати їх у свій файл імпорту MPI плагінів, який потрібно встановити за один раз.

Для цього просто завантажте zip-файли для плагінів, які ви хочете включити до списку, на сервер, а потім додайте повну URL-адресу до цих файлів до списку разом з тими з каталогу плагінів WordPress.org.

URL-адреси плагінів для кількох плагінів

Якщо ви не можете або не хочете завантажувати плагіни на сервер, ви можете використовувати хмарний сервіс зберігання даних наприклад, Dropbox для зберігання плагінів. Тоді це лише випадок отримання публічної URL-адреси файлу (-ів) та додавання її до списку плагінів, як раніше.

Dropbox Multi Plugin

Потім після додавання URL-адреси файла у папку Dropbox та натискання кнопки «Встановити та активувати плагін» плагін буде встановлено. URL-адреса Dropbox може супроводжуватися URL-адресами плагінів, розміщених в іншому місці, та назвами тих, хто знаходиться в сховищі WordPress.org.

Мульти плагін Dropbox успіху

Експорт та імпорт списків плагінів

Кожен раз, коли ви створюєте новий список плагінів, створюється новий файл MPI. Ці файли можна завантажити на комп’ютер, а потім завантажено на інші сайти WordPress на якому встановлений цей плагін.

MPI-файли з декількома плагінами

Це чудово, як коли ви запускаєте новий сайт WordPress, ви можете просто встановити плагін Multi Plugin Installer і потім імпортувати файл MPI, що містить імена та місця розташування ваших основних плагінів..

Файли MPI можуть бути відкрито в текстовому редакторі наприклад, Блокнот і відредагований, щоб видалити або додати будь-які плагіни, оскільки ваші вимоги та налаштування змінюються. Це заважає створювати новий список з нуля.

Підсумок

Сподіваємось, тепер ви добре розумієте, як працює цей плагін і як він може заощадити багато часу та зусиль кожного разу, коли ви налаштовуєте новий сайт WordPress. А якщо вас цікавлять додаткові функції, переконайтеся, що ви перегляньте плагін MultiPlugin Installer Premium WordPress на CodeCanyon. Ця версія додатка додає додаткові функції для резервного копіювання електронних листів, преміальний і більш професійний інтерфейс адміністратора..

Отримайте програму Multi Plugin Installer Premium

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map