Як виправити помилку 502 Bad Gateway в WordPress

Як виправити помилку 502 Bad Gateway для сайтів WordPress

Будь-яка помилка, яка робить ваш сайт WordPress непридатною, є серйозним приводом для занепокоєння, оскільки це означає втрачений дохід, поганий рейтинг SEO та безліч зайвих стресів для вас. Однією з найвідоміших помилок, яка коли-небудь приносить користь Інтернету, є помилка 502 поганого шлюзу. Це неприємна і страхітлива проблема, оскільки вона може з’являтися через низку причин, які ускладнюють усунення та усунення несправностей.


Не хвилюйтесь, але у вас є спина. Якщо ви хочете виправити помилку шлюзу 502 на своєму веб-сайті WordPress, зробіть глибокий гомбр, оскільки ми пропонуємо вам кілька перевірених рішень. На кінець сьогоднішнього посту слід раз і назавжди позбутися помилки 502 поганого шлюзу.

Якщо це звучить як угода, про яку ви б і не мріяли пройти, візьміть собі кружку кави і давайте покататись.

Що таке помилка 502 Bad Gateway?

Спочатку спочатку, що в ім’я запитання – помилка 502 поганого шлюзу? Ось крихітний урок з питань хостингу. Хостинг вашого сайту WordPress зазвичай включає пару серверів.

Найбільш основна установка може включати чотири-п’ять (ish) серверів, а саме:

 • Сервер додатків, який обробляє ваш PHP-код та будь-який інший динамічний контент на вашому сайті
 • Сервер бази даних, де живуть ваші бази даних
 • Зворотний проксі-сервер, наприклад Nginx та Apache, які керують, які HTTP-запити куди йдуть
 • Веб-сервер, який зберігає всі ваші статичні файли, такі як зображення, CSS та JavaScript
 • CDN (необов’язковий сервер продуктивності)

Тепер, коли ви вводите URL свого сайту у свій браузер і натискаєте Вхід, браузер надсилає пару запитів HTTP на зворотний проксі-сервер.

Потім резервний проксі-сервер спрямовує запити до відповідних серверів. Наприклад, запити на дані, що зберігаються у вашій базі даних, спрямовуються на сервер бази даних. Запити статичних файлів направляються на веб-сервер, а запити, які потребують PHP, обробляються сервером додатків.

Потім кожен сервер відправляє назад дані на зворотний проксі-сервер, який потім надсилає дані у ваш браузер і завантажує ваш веб-сайт. Прості, як A, B, C – не дозволяйте заплутати вас такі складні слова, як зворотний проксі.

Якщо один із серверів надсилає недійсну відповідь на зворотний проксі-сервер, ваш веб-сайт не завантажується у вашому браузері, як очікувалося. Натомість зворотний проксі-сервер показує помилку 502 поганого шлюзу.

Тварина з багатьох різних форм

Помилка 502 поганого шлюзу може приймати різні форми, такі як:

 • Помилка 502
 • 502 Bad Gateway NGINX
 • Помилка проксі-сервера 502
 • 502 Сервіс тимчасово перевантажений
 • Помилка HTTP 502 Bad Gateway
 • 502. Це помилка. Сервер зіткнувся з тимчасовою помилкою і не зміг виконати ваш запит. Повторіть спробу через 30 секунд. Це все, що ми знаємо.

Що викликає помилку 502 Bad Gateway?

Хоча помилка 502 поганого шлюзу зазвичай трапляється на стороні сервера, вона також може статися через проблеми на вашому кінці. Ось декілька причин, чому ви не стикаєтеся з помилкою 502 поганого шлюзу в конкретному порядку:

 • Ваш сервер вище за течією може бути перевантажений через збільшення трафіку
 • Офлайн-сервер накине вам 502 помилкову помилку на шлюзі
 • Неправильні конфігурації сервера, які можуть бути відхилені через низку причин, таких як помилка людини, особливо коли ваш хост переміщує сервери
 • Проблеми з мережею доставки вмісту (CDN)
 • Неправильно кеш браузера
 • Проблеми з DNS
 • Несправний код PHP завдяки проблемному плагіну чи темі

Як видно з нашого короткого списку вище, помилка 502 поганого шлюзу може бути викликана низкою речей. Це означає, що вам доведеться спробувати різні рішення, щоб виправити помилку.

Враховуючи це, давайте допоможемо вирішити проблеми та виправити помилку шлюзу 502 на вашому сайті WordPress.

Як виправити помилку 502 Bad Gateway в WordPress

Хоча ця помилка може здатися проблематичною для середнього Джо, її виправити насправді неймовірно просто. Вам потрібно лише трохи терпіння, щоб спробувати наступні рішення.

1. Оновіть / перезавантажте свій сайт

Як ми вже згадували, найчастіше сумнозвісна помилка 502 поганого шлюзу трапляється на стороні сервера, тим більше, якщо ви перебуваєте на спільному хостингу. Різкий сплеск трафіку може вичерпати ресурси вашого сервера, залишивши вас у грі цієї неприємної помилки. В інших випадках ваші сервери можуть працювати в режимі офлайн або в режимі офлайн через низку причин.

Хостинг-провайдери зазвичай вирішують проблему негайно, оскільки власники веб-сайтів з пристрастю ненавидять простої. Плюс вони втрачають дохід, коли сайти офлайн.

Тому перш ніж витягнути волосся і зазнати панічних атак, спробуйте оновити свій сайт WordPress кілька разів, щоб побачити, чи помилка усувається самостійно. Крім того, спробуйте інший веб-переглядач або пристрій, щоб побачити, чи помилка усувається сама. Проте, щоб переконатися, що проблема не на стороні сервера, протестуйте свій сайт за допомогою інструмента, такого як isup.me.

Однак якщо помилка не зникає після спроби вищезазначених виправлень, перейдіть до наступного рішення в цій публікації.

2. Очистіть кеш браузера

Ви не в змозі виправити помилку 502 поганого шлюзу навіть після оновлення браузера? Якщо так, виконайте жорстке оновлення у своєму браузері (CTRL + F5 в системах Windows та CMD + CTRL + R для систем OS X). Чи виконує жорстке оновлення позбавлення від неприємності, що є помилкою 502 поганого шлюзу? Ні?

Що ж, ви можете спробувати очистити кеш браузера безпосередньо, скориставшись порадами, які можна окреслити, як очистити кеш WordPress. Чи виникла неприємна помилка після очищення кешу? Якщо так, перестаньте читати і займайтеся щасливим танцем. Рівний відкид. Жарти вбік.

Якщо ви все ще затрималися з помилкою, може допомогти наступне рішення.

3. Тимчасово відключіть свій CDN

Чи використовуєте ви мережу доставки вмісту, наприклад CloudFlare, KeyCDN або інший CDN для WordPress? CDN-адреси зазвичай спрямовують трафік вашого веб-сайту до їх серверів, щоб запропонувати вам кращу ефективність та безпеку сайту.

Проблема на їх серверах може залишити вас проблемою 502 поганий шлюз. Крім того, ви можете встановити помилку 502 поганого шлюзу, якщо ви неправильно налаштували свій CDN.

Щоб дізнатися, чи ваш CDN знаходиться внизу ваших 502 негараздів, призупиніть CDN та оновіть свій сайт. Це змушує ваш сайт завантажуватися безпосередньо з ваших хост-серверів.

Чи пішла помилка після призупинення CDN? Якщо це так, тримайте службу призупиненою та зверніться до служби підтримки. Зазвичай вони вирішують проблему швидко, а значить, вам доведеться ненадовго обійтися без CDN.

Кожен CDN має інший інтерфейс, тобто потрібно перевірити свій CDN про те, як призупинити послугу. З мого досвіду, однак, призупинити CDN так просто, як і пиріг, тому я не очікую, що у вас виникнуть проблеми.

4. Проблеми DNS

DNS (скорочення системи доменних імен) – це те, як доменні імена (наприклад, wpexplorer.com) відповідають їх відповідним IP-адресам. Якщо у налаштуваннях DNS щось не вистачає, серед інших проблем можна очікувати помилки 502 поганого шлюзу.

Нещодавно перейшли до нового хоста? Міграція передбачає перенастроювання ваших серверів DNS. Поширення DNS вимагає часу, іноді до 48 годин і більше.

Якщо після міграції ви стикаєтеся з помилкою 502 поганого шлюзу, зачекайте, поки ваші зміни DNS поширяться, якщо потрібно, зверніться до свого господаря, щоб отримати подальші поради та допомогу..

А оскільки ми говоримо про DNS, ви також можете спробувати очистити локальний кеш DNS. Для користувачів Windows відкрийте командний рядок (cmd.exe) і запустіть таку команду: ipconfig / flushdns. Як користувач Mac OS X, запустіть dscacheutil -flushcache в командному терміналі.

5. Перевірте свою тему та плагіни

Ви, здається, не можете виправити помилку? Можливо, проблема полягає у ваших плагінах чи темі. Ваша тема або один із ваших плагінів може запускати сценарій, який не працює на вашому сервері.

В результаті сервер вбиває сценарій, що викликає помилку шлюзу 502. Що робити? Почнемо з ваших плагінів.

6. Усунення несправностей плагінів

Напевно, ви не можете увійти в свою адміністративну панель управління WordPress за допомогою помилки. Як тоді ви усунете несправності плагінів без доступу до адміністратора WordPress?

Ну, це просто. Увійдіть у свій кореневий каталог WordPress (зазвичай, це public_html але може бути чимось іншим, залежно від того, де ви встановили свій сайт), використовуючи або FTP-додаток, наприклад Filezilla або Файловий менеджер в cPanel.

Після цього перейдіть до wp-контент і знайдіть плагіни папку. Перейменуйте папку на щось подібне plugins.old щоб вимкнути всі ваші плагіни одразу. Не хвилюйтеся, ви не втратите жодних даних.

Оновіть свій сайт, щоб побачити, чи помилка зникла. Якщо ви бачите ваш сайт замість помилки, проблема є одним із ваших плагінів.

Перейменуйте plugins.old повертатися до плагіни та увійдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress. Настав час знайти проблемний плагін.

Активуйте плагіни один за одним під час перезавантаження вашого сайту після кожної активації. Повторіть це, поки не визначите плагін, який викликає проблеми. Проблемний плагін, очевидно, відтворить помилку 502 поганого шлюзу при активації, яка може заблокувати вас із області адміністратора.

Деактивуйте або усуньте плагін повністю через FTP або Файловий менеджер, отримати альтернативу або звернутися до розробника для подальшої підтримки.

7. Виправлення неполадок у вашій активній темі

Якщо ваші проблеми виникли після оновлення вашого веб-сайту, тобто теми, плагінів та WordPress, а також дезактивація плагінів нічого не виправляє, вам потрібно усунути проблему WordPress..

Перевірка наявності вашої теми проблеми трохи відрізняється від плагінів усунення несправностей. Давайте закінчимо це і зробимо з ним.

Увійдіть до кореневого каталогу WordPress за допомогою FTP або File Manager. Потім перейдіть до wp-content> теми і знайдіть свою активну тему.

Перейменуйте папку з активною темою на щось подібне total.old. Це відключить активну тему та активує тему WordPress за замовчуванням.

Перезавантажте свій сайт, щоб перевірити, чи помилка зникла. Чи помилка все ж є? Це означає, що з вашою темою нормально, і в такому випадку вам слід перейменувати папку теми до її початкової назви.

Якщо помилка зникає, зверніться до розробника тем за додатковою допомогою або вкладіть гроші в професійну побудовану тему, таку як наш власний Total.

8. Якщо проблема не зникає, зверніться до свого господаря

Здається, виправити помилку шлюзу 502 на вашому веб-сайті WordPress не можна навіть після спроби всіх вищезазначених рішень?

Можливо, проблема полягає в стороні сервера, тому просто зверніться до свого хоста і отримайте професійну допомогу. Перебуваючи при цьому, подумайте про вкладення коштів у хост верхнього рівня, щоб уникнути цієї помилки через менші ресурси сервера, доступні в спільних хостинг-планах.

Висновок

Хоча трохи заплутано і засмучує, виправити помилку 502 поганого шлюзу легко з рішеннями, які ми окреслили в цій публікації. Ми сподіваємося, що наш пост вказав на вас у правильному напрямку в цьому плані.

Чи є у вас думки, запитання чи додаткові виправлення? Допоможіть нам розширити цю публікацію, поділившись своїми порадами, запитами та ідеями в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map