Як виправити 404 помилки в WordPress

Якщо ви знайомі з Інтернетом, ви повинні бути знайомі з 404 помилками. Ці сторінки дратуються, коли ви шукаєте вміст в Інтернеті. Ви побачите слова “Сторінка не може бути знайдена. Сторінку, яку ви шукаєте, можливо, було видалено, вона змінила назву або тимчасово доступна.”Це зазвичай відбувається, коли немає URL-адреси для доставки.


На випадок, якщо ви ніколи не бачили такого повідомлення або хочете переглянути сторінку 404 свого власного веб-сайту, введіть URL-адресу сторінки, яку ви шукаєте, а після цього введіть рядок помилок. Ви побачите, про що я говорю. Це відбувається через збій у взаємодії клієнт – сервер, який може статися з багатьох причин:

 • Сторінка, яку ви шукаєте, більше не може існувати.
 • Посилання на сторінку, яку ви шукаєте, може бути порушена.
 • Можливо, ви просто ввели неправильну URL-адресу.

Активний веб-сайт не може повністю уникнути цих помилок, але можна зробити багато, щоб їх звести до мінімуму.

404 Помилки та вплив SEO

Сторінка 404 погана для Вашого SEO. Відвідувач втрачається, оскільки посилання на вашому веб-сайті не підтримуються належним чином. Одне чи два розірвані посилання, які періодично подаються пошуковим системам, насправді не мають значення. Але у вас є більш серйозна проблема, якщо пошукова система часто зустрічається з цими помилками на вашому сайті. Підвищений показник відмов негативно вплине на вашу SEO, і ваш веб-сайт може зайняти деякий час.

Якщо ви використовуєте Плагін Google Analytics, ви можете легко бачити помилки, коли вони позначені тегами. Але пошукові системи також зіткнуться з 404 помилками, які звичайні відвідувачі ніколи не роблять, тому що вони сканують практично про все на вашому сайті. Отже, навіть приховані посилання є джерелом 404 помилок для пошукових систем. Ксену або Кричала жаба може допомогти знайти ці помилки та виправити їх.

Ви також повинні шукати пошкоджені зображення або зламані відео вставки. Це важко знайти, використовуючи інструменти для веб-майстрів або Google Analytics, але тут можуть допомогти і Xenu та Screaming Frog. Ви також можете шукати в журналах сервера, шукаючи 404 плюс “.jpg” та “.png”. Вони не принесуть великої шкоди, але це не гарний досвід для відвідувачів.

Виправлення 404 помилок

Існує багато способів перенаправлення та виправлення помилок 404, і ви можете спробувати ці дії послідовно:

 1. Ви можете вручну перевірити наявність зламаних посилань та виправити переадресації шляхом пошуку у своєму конфігурації сервера .htaccess або NGINX, але для цього потрібно трохи технічних навичок з вашого боку. Або кілька налаштувань у файлі 404.php можуть зробити свою справу. Це найкращий спосіб виправити 404 помилки, але якщо вам не зручно з кодом, вам слід пропустити цей крок.
 2. Якщо URL-адреса змінена, перейдіть до правильної URL-адреси. Якщо файл є статичним файлом, перевірте, чи існує файл, відкривши FTP і перевіривши.
 3. Якщо вона існує, але показ у веб-переглядачі є проблемою, то це проблема із сервером або проблема WordPress. Для цього створіть 2 окремих файли – HTML-файл та PHP-файл та завантажте його. Якщо ви можете отримати доступ до цих файлів, з сервером не виникає проблем, і проблема полягає в WordPress.
 4. WordPress використовує перезаписувати масив, який керує постійними посиланнями. Нестандартні плагіни, зміни в каталозі чи спеціальні типи публікацій можуть порушити постійні посилання, що спричинить помилку 404. Щоб встановити це право, просто перейдіть до Постійних посилань і знову збережіть структуру постійних посилань у папці wp.admin. Відкрийте Постійні посилання у розділі Налаштування та Збережіть зміни. Постійні посилання будуть оновлені. Це виправлення здебільшого зробить роботу.
 5. Якщо у вас встановлені додатки або будь-який плагін, який створює постійні посилання, відключіть їх і поставте прапорець.
 6. Перевірте масив перезапису WP, використовуючи Налагодження цього підключати. Цей плагін після активації покаже правила перезапису, а також фактичний рядок PHP, який переписується.
 7. Відключіть плагіни по черзі та визначте плагін, який викликає помилки.
 8. Не потрібно повністю видаляти старий вміст. Натомість ви можете створити користувацьку сторінку за цією URL-адресою та направити відвідувачів на інші подібні сторінки чи публікації на своєму веб-сайті.

Існує багато плагінів, які допомагають вам знаходити, контролювати та перенаправляти непрацюючі посилання. Я перерахував кілька популярних тут, які роблять цю роботу досить добре.

Перервана перевірка посилань

Перервана перевірка посилань це безкоштовний плагін із сховища WordPress. Це один з перших плагінів, який спадає на думку, коли ви хочете покінчити з цими набридливими сторінками.

Після встановлення він сканує ваш веб-сайт на наявність будь-яких посилань, які не виконують свою роботу. Залежно від розміру вашого веб-сайту, це може зайняти час. Ви можете вибрати отримання сповіщення про непрацюючі посилання в електронній пошті або у віджеті “Перервана посилання” на панелі приладів. Ви також можете заборонити пошуковим системам слідувати цим розбитим посиланням.

Установлена ​​перевірка зламаної посилання

Ви можете побачити перевірку зламаної посилання на роботі, відкривши перевірку посилань у розділі Налаштування. Параметр Створити спеціальний фільтр можна використовувати, щоб зробити видимими лише деякі посилання, наприклад, посилання на певну категорію дописів. Що ви вирішите зробити із посиланням, можна вирішити за допомогою параметрів, які відкриваються, коли ви наведіть курсор на кожне посилання.

Ви можете редагувати URL-адресу, і всі екземпляри цієї URL-адреси будуть виправлені. Ви можете видалити посилання, це залишить текст недоторканим. Якщо посилання добре, але відображається як розірване, ви можете змінити його вручну. Опція відхилення залишить посилання незмінною до наступної зміни статусу. Ви можете відключити плагін після кожного використання та повторно активувати його для періодичного сканування, якщо необхідно.

404 Сторінка від SeedProd

Незалежно від теми, на якій будується ваш веб-сайт, ви можете використовувати 404 Сторінка від SeedProd розробити та налаштувати власну 404 сторінку. Ви можете повністю замінити сторінку теми 404 своєї теми та повністю налаштувати нову сторінку 404. Ви навіть можете використовувати HTML5 та CSS3 для налаштування, якщо це необхідно.

Фонове зображення можна розтягнути, щоб охопити весь браузер, а плагін підтримує кілька сайтів, а також BuddyPress.

404 сторінки SeedProd встановлено

З преміальною версією ви можете залучати потенційні клієнти, натискаючи інформацію електронної пошти. Інформація може зберігатися у вашій базі даних WordPress та експортуватися до будь-якого постачальника послуг електронної пошти. Інтегровані MailChimp, Aweber, Get Response, Constant Contact і Campaign Monitor, а також шрифти Google та Typekit.

Вставте відео просто, ввівши URL-адресу, увімкніть гравітаційні форми та збирайте інформацію про відвідувачів за допомогою цього плагіна. Відвідувачі можуть продовжити пошук сторінки, яку вони шукали на вашому веб-сайті.

Вартість ліцензій коливається від 29 доларів за використання на одному сайті протягом одного року, до 199 доларів для необмежених сайтів на все життя. Покупка підкріплюється гарантією повернення грошей.

Усі 404 Перенаправлення на домашню сторінку

Усі 404 Перенаправлення на домашню сторінку буде перенаправляти всі посилання помилок 404 на головну сторінку за допомогою перенаправлення SEO 301 – це перенаправлення повідомляє відвідувачеві, що сторінку було переміщено назавжди. Ви також можете перенаправити його на будь-яку налаштовану сторінку.

Усі 404 встановлено перенаправлення на домашню сторінку

Це простий плагін, де вам потрібно включити статус переадресації, заповнити URL-адресу сторінки, на яку потрібно перенаправити 404. І як тільки ви натиснете кнопку оновлення, налаштування будуть збережені в базі даних.

404 – 301

404 – 301 працює майже як попередній плагін, перенаправляючи всі 404 помилки на будь-яку сторінку, яку ви встановили, використовуючи переадресації 301, 304 або 307. Ці цифри вказують, чи була сторінка переміщена тимчасово чи назавжди. Встановивши цей плагін, ви побачите, що панель інструментів для веб-майстрів майже завжди повідомляє про помилки Nil.

404 - 301

Ви можете відстежувати помилки, а також увімкнути сповіщення електронною поштою про 404 помилки. Якщо ви просто хочете контролювати або вести журнал, ви можете відключити опцію переадресації. Плагін легкий, готовий до перекладу та абсолютно безкоштовний у користуванні, із оновленнями протягом усього життя. Розробники та інші користувачі можуть отримати доступ до плагіна на GitHub.

Спеціальні 404 Pro

Можна використовувати Спеціальні 404 Pro замінити сторінку помилки 404 за замовчуванням на користувацьку сторінку, яку ви можете зробити в розділі “Сторінки” на панелі адміністратора. Або ви можете просто вказати повну URL-адресу для переадресації 404.

Встановлено користувальницький 404 Pro

404 дані можуть бути записані, а також ключові слова, які посадили відвідувача на сторінку 404. Підтримка цього плагіна доступна на GitHub.

404 Журнал помилок

404 Журнал помилок це простий та ефективний плагін, який записує всі помилки, що виникають на вашому сайті WordPress. За допомогою всієї цієї інформації ви можете виявити непрацюючі посилання та відсутні вміст. За бажанням ви також можете записати додаткову інформацію, таку як IP-адреса, користувацькі агенти та реферали. І ви можете заблокувати IP-адреси, якщо хочете.

404 Встановлено журнал помилок

Цей плагін не працюватиме, якщо ви використовуєте плагін кешування, який кешує всі 404 помилки.

Перенаправлення

Перенаправлення допомагає відстежувати 404 помилки за допомогою переадресації 301. Це популярний плагін у сховищі WordPress, що містить понад 500 000 активних встановлень. Ви можете перенаправляти всі URL-адреси, а не лише сторінки помилок. Це особливо корисно, якщо ви переміщуєте веб-сайт або змінюєте каталог своєї установки WordPress.

Перенаправлення встановлено повну сторінку

Плагін відстежує 404 помилки та підтримує повний журнал. Ви також можете налаштувати його, щоб деякі URL-адреси дозволено переходити на іншу сторінку або файл чи веб-сайт. Ви можете встановити різні переадресації на основі статусу входу, переадресації на випадкові сторінки або на основі референтів.

Плагін автоматично додасть переспрямування 301 при зміні URL-адреси допису. Це також можна зробити вручну. Він повністю працює всередині вашого сайту WordPress, і .htaccess не потрібен. З журналу ви можете перевірити, хто намагався ввійти та скільки спроб входу було зроблено.

Плагін WordPress Ultimate 404

Плагін WordPress Ultimate 404 дає вам повний контроль над 404 сторінками. Він пропонує 4 попередньо виготовлені шаблони, які ви можете вибрати для відображення як свою сторінку помилок. Шаблони можна налаштувати. Шаблон теми 404 за темою WordPress за замовчуванням також підтримується.

Кінцевий скріншот

Плагін підтримує запис усіх 404 помилок, тож ви маєте уявлення, яка саме відвідувана сторінка. Якщо потрібно, ви можете додати URL-адресу для переадресації. Ключове слово, яке використовується для пошуку відвідувачем, записується, надаючи цінну інформацію про SEO.

Ви можете придбати цей плагін у CodeCanyon за 19 доларів. Він поставляється з майбутніми оновленнями та 6-місячною підтримкою. Підтримка може бути продовжена до 12 місяців за додаткові $ 5,70

Google 404

Google 404 насправді не плагін WordPress. Це просто розширений скрипт на 404 сторінки від Google.

Заголовок Google 404

Він вбудовує вікно пошуку на вашу сторінку 404, тож відвідувачу пропонується продовжити пошук на вашому веб-сайті. Тут можна розмістити корисну інформацію, що стосується пошукового слова, яке використовує відвідувач. Або ви можете допомогти відвідувачу іншими способами знайти інформацію, яку він шукає.

Щоб плагін був повністю ефективним, Google вимагає надіслати XML-карту свого сайту WordPress та створити обліковий запис веб-майстрів Google..

404 Сторінка

Вам не доведеться виходити зі свого шляху 404 Сторінка. Створіть сторінку 404 на своєму сайті WordPress так само, як ви зазвичай створюєте сторінки в WordPress. Після цього відкрийте Налаштування на інформаційній панелі WordPress. Клацніть сторінку помилки 404 та виберіть сторінку, яку ви нещодавно створили, як свою сторінку помилки 404. Це все, що там є.

Заголовок 404сторінок

Плагін не створює переспрямування. При переадресації URL залишається в індексі пошуку, і це може вплинути на SEO. Цей плагін забезпечує правильний код 404 для доставки пошукових систем. Плагін сильно відрізняється від інших. На сервер не надсилаються запити. Натомість використовуються власні ресурси WordPress.

404 для початку

404 для початку виявляє помилку 404 ще до того, як роблять пошукові системи. Ви можете встановити переспрямування на 301 (постійно), що є налаштуванням за замовчуванням. Або ви можете встановити його на 302, що є тимчасовими переадресаціями.

404 для початку встановлення

Він перенаправляє всі 404 веб-сторінки на початкову сторінку або на будь-яку іншу сторінку, яку ви хочете. Ви можете вибрати варіант отримання сповіщення електронною поштою. Щоразу, коли користувач буде переспрямований, ви дізнаєтеся, яким браузером вони користуються та URL-адресою, до якої вони намагаються отримати доступ. Ви можете вибрати з налаштувань, які дозволять вам перенаправляти 404 сторінки до будь-якої обраної вами URL-адреси – домашньої сторінки чи будь-якої іншої сторінки вашого сайту.

Внутрішні посилання RB

Внутрішні посилання RB є корисним плагіном для власників блогу. За допомогою цього плагіна вони можуть зв’язувати публікації та сторінки на своєму сайті WordPress за допомогою короткого коду. Не потрібно вводити довгу URL-адресу.

Встановлені внутрішні посилання RB

Структура постійної посилання сайту не порушена, і для створення посилання на публікацію використовується короткий код. Потім цей тег вставляється вручну або за допомогою плагіна wysiwyg. Цей плагін дозволить легко переходити з одного посилання на інше в межах веб-сайту. Це також дозволить шукати публікацію за категоріями.

Швидка сторінка Опублікувати плагін для переадресації

Швидка сторінка Опублікувати плагін для перенаправлення виконує роботу двостороннім способом. Один – це метод швидкого перенаправлення, де вам просто потрібно ввести URL-адресу запиту та цільову URL-адресу. Потім плагін буде переспрямовано відповідно до введених вами URL-адрес.

Швидкий Пейдж перенаправляє повний екран

Жодна сторінка не повинна створюватися, а також не потрібно мати наявну сторінку. Цей плагін стане дуже корисним, коли вам потрібно буде виправити помилки, які виникли під час створення сторінки, або коли ви хочете перенаправити старі URL-адреси на нові URL-адреси. Ви також знайдете його прекрасним помічником під час переміщення веб-сайту.

Для існуючої сторінки або публікацій на екран редагування додається мета-поле опцій, де ви можете заповнити нову URL-адресу. Це добре працює для пунктів меню та копій публікацій. Найкраще також працювати в структурі постійної посилання WordPress.

Плагін SEO перенаправлення

Під час будівництва Плагін SEO перенаправлення, автори зосередили увагу на тому, щоб зробити його простим для всіх рівнів користувача, і ви можете бачити це у тому, як працює плагін. Розширена панель управління допомагає вам контролювати всі дії, які плагін може зробити.

Встановлено SEO перенаправлення

Ви можете відстежувати 404 сторінки помилок і перенаправляти їх усі одним клацанням миші. Можливе переадресація 301, 302 або 307, як і перенаправлення з підказки. Весь вміст папки можна перенаправити, змінивши налаштування папки на вкладці переадресації. Історія перенаправлення може зберігатися.

Щоб перенаправити будь-яку публікацію, ви можете заповнити повну URL-адресу та папку призначення та натиснути Додати. Або ви можете відредагувати цільову URL-адресу на сторінці публікації чи редагування та натисніть Зберегти. Плагін також стане в нагоді, коли ви зміните своє доменне ім’я або пересунете веб-сайт. Зауважте, що цей плагін не підтримуватиме багатосайтові установки.

Менеджер безпечного перенаправлення

Менеджер безпечного перенаправлення є ефективним плагіном для обробки 404 помилок у багатосайтових установках. Ви можете перенаправляти на нові URL-адреси, використовуючи коди статусу HTTP, які ви створюєте.

Встановлено безпечний менеджер перенаправлення

Він дозволяє перенаправляти лише до білих хостів, використовуючи функцію wp_safe_redirect.

Нарешті

Важливо залишатись ініціативним і максимально захищати ваш сайт від 404 помилок. У своєму списку справ щодо обслуговування WordPress ви можете –

 • Сплануйте перевірку журналів статистики свого веб-сайту, щоб переглянути 404 звітів про помилки.
 • Регулярно перевіряйте внутрішні та зовнішні посилання. Невеликі веб-сайти можуть проводити перевірку раз на місяць, а великі веб-сайти раз на тиждень.
 • Частота перевірки залежатиме від вмісту веб-сайту, а не від відвідувачів. Важливі веб-сайти для вмісту повинні перевіряти частіше.

Маючи так багато якісних плагінів, немає жодної причини, щоб ви не підтримували свої посилання у чудовому стані. Спробуйте їх і підтримуйте веб-сайт у найкращому стані.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map