Як використовувати Elementor для створення веб-сайтів віддалено

Як використовувати Elementor для створення веб-сайтів віддалено

У такі часи економічної невизначеності та соціального дистанціювання, як ніколи, підприємства намагаються розвивати власні інтернет-присутності.


Якщо ви хочете отримати свій бізнес в Інтернеті або ви є фрілансером, який створює веб-сайти для підприємств, які хочуть вийти в Інтернет, Elementor може допомогти вам ефективно віддалено створити веб-сайт, доступний і простий у обслуговуванні..

Elementor – це візуальний конструктор сторінок WordPress, який перетягується, а це означає, що ви можете створювати чудові дизайни, не потребуючи перегляду єдиного рядка коду. Якщо ви хочете дізнатися трохи більше про плагін взагалі, ви можете переглянути повний огляд WPExplorer Elementor.

У цій публікації я поясню трохи більше про те, чому Elementor – найкращий інструмент для створення сайтів віддалено. Потім я проведу вас на високому рівні, як використовувати Elementor для створення веб-сайту.

Якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію про те, як використовувати Elementor для створення веб-сайтів дистанційно, Академія HubSpot та Elementor спільно запропонувавши безкоштовний онлайн-курс, який охоплює все, починаючи від налаштування хостингу до створення та запуску веб-сайту WordPress.

Навіщо використовувати Elementor для віддаленої побудови сайтів

Elementor Pro

Інформація та DownloadView Демо

Використання Elementor для створення веб-сайтів може:

 • Економте ваш час та допоможемо швидше розробляти та повторювати свої веб-сайти.
 • Зменшіть складність веб-сайтів, усуньте помилки та створіть простіший процес технічного обслуговування, коли мова йде про оновлення та тестування.
 • Економте гроші та спростіть витрати, щоб ви могли краще розширити ціну за проект.

Давайте докладніше розглянемо переваги.

Економте час та уникайте коду

Незалежно від того, ви дизайнер, розробник або просто звичайний користувач WordPress, Elementor може прискорити ваш робочий процес за допомогою свого візуального інтерфейсу перетягування.

Ви можете швидко розкручувати нові дизайни, додаючи віджети для вмісту. Ви також отримаєте безліч варіантів дизайну та компонування для створення ідеальних піксельних стилів та макетів.

Протягом усього досвіду вам ніколи не доведеться взаємодіяти безпосередньо з кодом … якщо ви цього не хочете. Якщо ви хочете трохи більше контролю, ви можете легко використовувати свій власний спеціальний CSS там, де потрібно.

Нарешті, якщо ви дійсно хочете заощадити деякий час, Elementor має сотні попередньо вбудованих шаблонів, які ви можете імпортувати. Все, що вам потрібно зробити, це імпортувати вподобаний вам шаблон, відредагувати вміст відповідно до вашого бренду, і ви закінчите

Ці переваги також можуть заощадити ваш час, коли вам потрібно повторити. Наприклад, якщо клієнт вимагає зміни, ви можете швидко переключити речі, не забиваючись у коді.

Зменшити складність та усунути помилки

З типовим веб-сайтом WordPress готовий продукт зазвичай є клаптиком плагінів різних розробників.

Немає нічого спільного для цих окремих інструментів, крім часу та зусиль, які ви вкладаєте, використовуючи їх для створення згуртованого веб-сайту.

Наразі це добре, але це може призвести до можливих проблем у дорозі, оскільки кожен розробник самостійно змінить та оновить свій плагін.

Наприклад, розробник плагіна-слайдера може внести зміни, що спричинить проблеми із розділом героя домашньої сторінки (який ви створили за допомогою іншого плагіна).

Завдяки Elementor ви отримуєте доступ до всіх важливих інструментів під одним дахом.

Наприклад, за допомогою Elementor і Elementor Pro ви отримуєте інструменти, які допоможуть вам створити:

 • Повзунки
 • Контактні форми
 • Форми покоління свинцю
 • Галереї
 • Спливаючі вікна
 • Портфоліо / списки
 • Таблиці цін
 • … Багато іншого

Віджети Elementor Pro

Усі ці інструменти надходять у той самий плагін того ж розробника, тож ви можете бути впевнені, що зміна форм вашої генерації ніколи не спричинить проблеми зі спливаючим вікном, у якому ви відображаєте форму.

Більше того, це значно полегшує ваше життя, коли настає час оновлювати свої веб-сайти. Замість того, щоб використовувати тестовий сайт, щоб перевірити купу різних плагінів у різний час, все, що вам потрібно зробити, – це протестувати та оновити єдиний інструмент.

В основному, ви можете використовувати Elementor як основу свого сайту, щоб спростити все, а потім відділитись для досягнення конкретних бізнес-цілей, як-от використання безкоштовний плагін HubSpot WordPress генерувати потенційні клієнти за допомогою форми, вікна прямого чату та спливаючих вікон, які подаються у безкоштовний CRM HubSpot.

Економте гроші та спростіть витрати

Нарешті, Elementor може допомогти вам заощадити гроші та спростити цінові проекти.

Начебто доступ до важливих інструментів за один плагін знижує складність вашого веб-сайту, а також знижує ціну, яку потрібно заплатити.

У Elementor є безкоштовна версія для основних розробників. Потім, щоб отримати доступ до додаткових функцій, таких як форми, повзунки, спливаючі вікна та багато іншого, вам потрібно заплатити лише одну єдину ціну.

Не потрібно доплачувати різні функції або купувати різні плагіни, що знижує ваші витрати.

Це також забезпечує чіткість ваших витрат і спрощує ціноутворення клієнтських проектів. Замість того, щоб вам потрібно було цінувати купу різних інструментів у вашій пропозиції, ви можете зробити речі набагато простішими та зосередитись на тому, що ви платите за свій час та досвід, а не на свої інструменти.

Як використовувати Elementor для створення веб-сайтів

Тепер, коли ви знаєте деякі причини, чому Elementor робить чудовий інструмент для віддаленого створення сайтів, давайте розберемося, як використовувати Elementor для створення дивовижного веб-сайту.

1. Оберіть свою тему

Elementor – це плагін, тому вам потрібно буде вибрати тему, щоб поєднатись з Elementor.

Загальна тема

Інформація та DownloadView Демо

Оскільки ви будете використовувати Elementor для контролю над усім / більшістю дизайну вашого веб-сайту, ви хочете зосередитись на пошуку теми, яка пропонує необхідні функції, а також повну підтримку функцій побудови сторінок Elementor. Наприклад, якщо ви хочете додати персонал, відгуки та портфоліо, вам слід вибрати тему з цими типами публікацій – як, наприклад, загальна тема WordPress.

Привіт Тема Елементора

Найлегший фундамент можливий – це Тема Привіт Елемент. По суті, Hello Elementor – це 100% порожнє полотно для ваших дизайнів Elementor.

Оскільки тема Hello Elementor не додає жодних власних стилів чи функцій, вона зробить ваш готовий сайт легким та швидким завантаженням.

Якщо вам потрібна тема, яка має свої власні стилі, можливо, для керування заголовком вашого веб-сайту або оформленням замовлення для магазину WooCommerce, ви можете переглянути цю колекцію найкращих тем Elementor WordPress.

2. Оберіть свій смак Елементатора

«Елементтор» йде в обох безкоштовна версія на WordPress.org, а також премійна версія, яка додає набагато більше функцій, що називаються Elementor Pro.

За допомогою безкоштовної версії Elementor ви можете створювати веб-сайти по одному. Наприклад, ви можете створити один дизайн для своєї домашньої сторінки, інший для своєї сторінки “Про сторінку”, а потім ви можете створити окремі сторінки для кожного елемента портфоліо.

Для простого веб-сайту брошури з великим вмістом, встановленого і забудьте, це може бути все, що вам потрібно.

Однак, щоб вийти за рамки цього, ви можете розглянути Elementor Pro.

Elementor Pro не тільки надає вам більше інструментів для дизайну, таких як слайдери та форми, але й дає вам зовсім новий спосіб створення веб-сайтів за допомогою Theme Builder.

За допомогою Elementor Theme Builder ви можете створювати шаблони і застосовувати їх до всіх або деяких веб-сайтів. Наприклад, ви можете спроектувати веб-сайт:

 • Заголовок
 • Архів сторінок (напр. сторінка, що містить усі ваші публікації в блозі)
 • Одиничні сторінки (напр. індивідуальне повідомлення в блозі)
 • Футер |
 • Продукти WooCommerce

Ви також можете включити динамічний вміст у свої дизайни, як-от вміст, який ви додали зі спеціальними полями.

Оскільки ви можете створити єдиний шаблон, який стосується всього або якогось вашого вмісту, Elementor Pro робить особливо чудовим варіантом для динамічних сайтів.

Це також корисно для інших типів сайтів завдяки новим вміст-віджетам, таким як:

 • Форми
 • Повзунки
 • Галереї
 • Портфелі
 • Таблиці цін
 • … Багато іншого

Знову ж таки, це спрощує як ваш сайт, так і ваші ціни (тому що Elementor Pro включає кожну функцію за однакову ціну).

3. Почніть будівництво з Elementor

Щойно ви вибрали правильну тему та версію Elementor для свого проекту, ви готові розпочати створення.

Щоб створити свій вміст, ви можете почати з чистої сторінки або імпортувати один із заздалегідь вбудованих шаблонів, що постачаються разом з Elementor.

Щоб швидко створити цілісний веб-сайт, ви навіть можете використовувати один з наборів елементів, що представляють собою набір шаблонів для кожної сторінки на сайті, аж до сторінки 404.

Незалежно від того, чи починаєте ви з пустого шиферу або заздалегідь вбудованого шаблону, ви опинитесь у візуальному інтерфейсі перетягування та перетягування Elementor.

Ви побачите в прямому ефірі попередній перегляд свого дизайну праворуч – ви точно побачите, що побачать відвідувачі вашого веб-сайту.

Потім ви можете використовувати бічну панель зліва, щоб додати та налаштувати елементи вмісту та компонування.

Інтерфейс елемента

Наприклад, якщо ви хочете додати кнопку до свого дизайну, все, що потрібно зробити, – це перетягнути її з бічної панелі. Потім ви можете налаштувати його настройки за допомогою тієї самої бічної панелі.

Щоб детальніше подивитися, як працює інтерфейс Elementor, ви можете переглянути відео нижче:

Створіть веб-сайти з Elementor сьогодні

Зараз, як ніколи, підприємства прагнуть розвивати присутність в Інтернеті.

Незалежно від того, чи хочете ви запустити власну присутність в Інтернеті чи допомагаєте клієнтам виходити в Інтернет, навчитися використовувати Elementor для створення веб-сайтів дозволить вам не лише створювати красиві, ефективні веб-сайти, але й:

 • Економте ваш час і усуньте необхідність працювати безпосередньо з кодом.
 • Усуньте проблеми сумісності та спростіть технічне обслуговування, надавши всі найважливіші інструменти в одному місці.
 • Економте гроші та спростіть свої витрати, усунувши необхідність придбання безлічі окремих плагінів для основних функцій.

Щоб побачити, чи підходить Elementor для вас, ви можете встановити безкоштовна версія від WordPress.org і почніть створювати свій перший веб-сайт віддалено.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map