Як використовувати BuddyPress для створення соціальної мережі з WordPress

Як використовувати BuddyPress для створення соціальної мережі з WordPress

Якщо ви думаєте про соціальні мережі, великі трійки стрибають на вас, Facebook, Twitter та Google+.


Соціальні мережі пропонують те, що традиційні сайти не можуть пропонувати в однаковій мірі: громада. На всіх цих веб-сайтах існує постійний потік комунікацій між його членами та громадськістю, і саме цим ви хочете скористатися..

Можливо, ви не вагаєтесь використовувати одну з великих трьох для власних цілей. Вони можуть змінити функціональність служби, щоб вона більше не працювала саме так, як вам хочеться. Ви можете просто говорити про конфіденційну інформацію, яку вам не зручно мати на сторонній сервер десь незалежно від того, які запевнення вам надано.

Якщо це здається вам знайомим, то відповідь на ваші проблеми може бути BuddyPress. Це плагін WordPress, який, за словами його авторів, Automattic “Соціальні мережі в коробці”. У цій публікації я поясню, що таке BuddyPress, чому він вам може знадобитися, і покажу, як встановити та розширити його.

Для чого слід використовувати BuddyPress

15+ найкращих плагінів BuddyPress, які ви повинні мати

Хоча нинішня культура соціальних мереж є надзвичайно корисною для створення великої спільноти, вона може бути не ідеальною, якщо ви хочете створити лише невелику соціальну мережу для своєї компанії, нішевих зацікавлень, спортивної команди чи чогось іншого..

У вас може бути компанія, в якій вам не комфортно створювати групу чи область на зовнішньому веб-сайті, або ж ці сайти не є саме те, що ви шукаєте. Ви хочете, щоб ваші співробітники спілкувалися один з одним в Інтернеті соціальним шляхом, але ви хочете мати повний контроль над усім, про веб-сайт, який вони використовують.

BuddyPress надає вам ці параметри і надзвичайно легко та швидко налаштуватись на власному сервері. Використання BuddyPress дає вам більш приватну та інтимну соціальну мережу. Це може бути соціальна мережа, де ви керуєте кожним аспектом і використовуєте лише ті функції, які вважаєте потрібними.

Давайте подивимось, як встановити BuddyPress.

Як встановити BuddyPress

Як встановити BuddyPress

Якщо ви вирішили спробувати BuddyPress, то установка проста. Все, що вам потрібно зробити, – це знайти його в Каталог плагінів WordPress (що під час входу в WordPress знаходиться у розділі «Додатки> Додати нову») та натисніть кнопку «Встановити зараз», а потім кнопку «Активувати».

Налаштування BuddyPress

Після завершення встановлення ви помітите новий параметр BuddyPress на вкладці Налаштування. Тут ви можете вибрати свої функції BuddyPress, сторінки та багато іншого за допомогою трьох основних розділів.

Компоненти BuddyPress

Перший розділ для Компоненти. Я рекомендую залишити компоненти для “Розширених профілів” та “Налаштування облікового запису” активними, а потім вибрати кілька інших, які, на вашу думку, будете використовувати. Наприклад, ви можете увімкнути “Сповіщення” для своїх користувачів або “Приватне повідомлення”, щоб заохотити користувачів знайомитися один з одним.

Параметри BuddyPress

Далі основне Параметри розділ, де можна вмикати або вимикати різні функції учасників. Тут також можна вибрати старий або модерновий дизайн BuddyPress.

Сторінки BuddyPress

Потім, якщо ви натиснете на Сторінки у розділі ви знайдете варіанти встановити (ви здогадалися) основні сторінки BuddyPress. Залежно від компонентів, які ви включили, у вас будуть різні параметри сторінки “Каталоги”.

Крім того, якщо ви ввімкнули параметр “Членство: кожен може зареєструватися” на вашій головній сторінці налаштувань WordPress, ви також матимете можливість вибрати сторінки “Реєстрація” та “Активні” для нових членів, щоб зареєструватися на вашому соціальному сайті.

Примітка: Якщо ви не створили та не встановили сторінку для одного зі своїх компонентів, ви побачите сповіщення, подібне до цього, на скріншоті вище. Просто натисніть посилання «відновити», щоб автоматично створити та призначити сторінку для свого компонента, щоб швидко вирішити проблему.

Пункти меню BuddyPress

Після завершення базової установки для BuddyPress на панелі інформаційних панелей WordPress ви побачите кілька нових вкладок. Вони можуть включати активність, групи та електронні листи.

Діяльність – це поточна стрічка всього, що відбувається на вашому сайті BuddyPress. Це доступно лише для адміністратора, і він дозволяє фільтрувати дії за типом, наприклад “Створено групу” або “Зареєстрований новий член”.

The Групи вкладка дозволяє створювати та керувати групами користувачів на сайті. Ці групи бувають трьох видів:

 • Загальнодоступне: Ці групи відкриті для кожного учасника сайту. Вся комунікація в цих групах може бути переглянута і проаналізована.
 • Приватний: ці групи відкриті для кожного учасника сайту. Вся комунікація в цих групах може бути переглянута і проаналізована.
 • Приховано: ці групи повністю приховані від усіх і отримати доступ до них можна лише через запрошення адміністратором групи. Вони ніколи не відображаються в довіднику груп або під час будь-якого пошуку на сайті. Вміст бачитимуть лише члени групи.

The Електронні листи Вкладка включає всі повідомлення за замовчуванням електронної пошти, які використовує BuddyPress. Це включає підтвердження електронної адреси для зареєстрованих користувачів, активацію облікового запису, повідомлення електронної пошти про те, коли член відповідає на повідомлення іншого члена, групові запрошення тощо. Залежно від активних компонентів ви побачите більш-менш шаблони електронної пошти. Ви можете налаштувати текст та дизайн ваших електронних листів, використовуючи вбудовані параметри – ось чудовий посібник про те, як можна налаштувати шаблони електронної пошти BuddyPress.

Віджети BuddyPress

Віджети BuddyPress

Вам також надається вибір нових віджетів бічної панелі, які можна використовувати. Вони є:

 • (BuddyPress) Групи
 • (BuddyPress) Члени
 • (BuddyPress) Останні активні учасники
 • (BuddyPress) Хто в мережі

Окрім цих віджетів, на вашій бічній панелі створюється віджет для входу, щоб члени могли увійти або зареєструвати акаунт, якщо це дозволяє щось.

Основні особливості BuddyPress

Ми коротко згадували про декілька з них вище, але давайте розберемося в соковитих ключових особливостях соціального плагіна BuddyPress.

Потік активності

Потоки активності BuddyPress

Основною особливістю BuddyPress є Потік активності. Кожен учасник може розміщувати оновлення свого потоку активності зі свого профілю.

Кожен потік може стежити за будь-яким членом, використовуючи повідомлення RSS або електронною поштою І використання символу @, за яким ім’я користувача учасника дозволяє згадати цього користувача у вашому потоці, дуже подібним до того, який використовується в Twitter.

Учасники передач можуть коментувати та позначати їх як улюблені для посилення дискусій. Кожна група також має власний потік активності, який контролюється видимістю групи.

Групи користувачів

Групи користувачів BuddyPress

Ми вже торкнулися однієї з ключових особливостей BuddyPress: Групи користувачів. Створення декількох груп дозволяє сегментувати комунікації, що відбуваються між членами вашого веб-сайту, і дозволяє їм проводити цілеспрямовані дискусії в межах кожної групи.

Вони також дозволяють вам зберігати приватні розмови для вибору людей, якщо це щось, що вам потрібно зробити. Прикладом ідеального групового використання може бути компанія, яка хоче розділити свої обговорення за відділом чи місцем розташування.

Члени та друзі

BuddyPress поширюється на основну систему користувача WordPress. Користувачі тепер є “Членами” і можуть робити кілька речей, що більше відповідають вашим очікуванням користувачів соціальних мереж. Учасники можуть дружити з іншими членами, що забезпечує більш цілеспрямований соціальний зв’язок. Вони можуть стежити за каналами діяльності інших членів, а також брати участь у різних групових дискусіях та безпосередньо спілкуватися з іншими членами.

Розширені профілі користувачів

BuddyPress розширені профілі користувачів

Основний профіль користувача в WordPress не пропонує великої кількості налаштувань. BuddyPress змінює це, додаючи нові параметри та функції. Коли користувачі входять у свій профіль, вони побачать нові параметри своєї активності, сповіщень, повідомлень, друзів та груп (знову залежно від компонентів, які ви включили).

BuddyPress Редагувати профіль користувача

Коли користувачі натискають свій профіль> параметр “Редагувати”, вони зможуть редагувати особисту інформацію, наприклад своє ім’я користувача, зображення профілю, зображення обкладинки та будь-які інші користувацькі поля, які ви додали.

Спеціальні поля профілю BuddyPress

А якщо говорити про власні поля – BuddyPress містить можливість додавати абсолютно нові поля до реєстрації користувача. Ви можете зробити ці поля вимогою для того, щоб зареєструватися або просто засобом для членів, щоб поділитися більше інформації про себе у своєму профілі.

Розширення інсталяції BuddyPress

Як і у WordPress, BuddyPress можна розширити, використовуючи безліч плагінів, створених спеціально для нього. Ось кілька плагінів для розгляду.

BuddyBoss

BuddyBoss

Створюючи свою інтернет-спільноту, можливо, ви хочете більше, ніж може запропонувати BuddyPress. Можливо, ви хочете додати налаштовані профілі учасників, можливість створювати соціальні групи, альбоми учасників, підтримувати події (через Календар подій Pro), пропонувати курси (аля LearnDash або навіть продавати членство. Ось тут входить BuddyBoss. Цей потужний плагін додає ці функції спільноти та інше, щоб ви могли створити свій найкращий сайт BuddyPress.

Дізнайтеся більше про BuddyBoss

BuddyPress Groupblog

BuddyPress Groupblog

Хоча з вашим сайтом є один блог, цей плагін дозволяє розширити параметри Групи, щоб додати один блог до кожної створеної групи. Звідси групові адміністратори можуть призначити ролі користувача для блогу.

Дізнайтеся більше про Groupblog

BuddyPress Activity Plus

BuddyPress Activity Plus Безкоштовний плагін WordPress

Цей зручний плагін дозволяє користувачам легко рекламувати публікації один одного за допомогою звичних кнопок спільного використання у Facebook. Плагін також дозволяє членам вставляти зображення, відео чи посилання в потік діяльності, що робить обмін носіями інформації на вашому сайті простим.

Дізнайтеся більше про Activity Plus

Розширені профілі користувачів Youzer

Розширені профілі користувачів Youzer

Youzer – це преміальний плагін (на відміну від інших безкоштовних додатків, про які ми згадували), однак це обов’язково, якщо ви серйозно ставитесь до створення власної соціальної мережі з BuddyPress. Цей плагін додає параметри значків, смайликів, соціального входу, коментарів, згадок та багато іншого (ознайомтеся з нашим повним оглядом Youzer, щоб побачити, що ще може зробити цей плагін).

Дізнайтеся більше про Youzer

Документи BuddyPress

Документи BuddyPress

Цей плагін додає документи спільної роботи до вашої спільноти BuddyPress. Таким чином члени та групи можуть спільно працювати разом над проектами, заходами, зустрічами тощо.

Дізнайтеся більше про документи

Галерея rtMedia для BuddyPress & bbPress

Галерея rtMedia для BuddyPress & bbPress

rtMedia додає нову вкладку медіа для профілів та груп користувачів BuddyPress. Таким чином учасники можуть підключати та обмінюватися зображеннями, відеозаписами та навіть слайд-шоу самих себе чи групових заходів.

Дізнайтеся більше про rtMedia

Існує набагато більше, ніж цей невеликий вибір плагінів (ось колекція наших вибору найкращих плагінів BuddyPress), і повний список можна знайти на BuddyPress.org веб-сайт.

Найкраща приватна соціальна мережа?

BuddyPress – це просте і дуже настроюване рішення для створення невеликих соціальних мереж. Це може бути саме те, що ви шукаєте, якщо вам потрібно використовувати соціальне співтовариство, зберігаючи конфіденційність та контроль свого власного веб-сайту. Найкращий спосіб виявити це – завантажити копію, встановити її на свій сервер і спробувати.

Ви користувач BuddyPress? Що ви думаєте про цю соціальну мережу для WordPress та які рекомендації щодо розширення її функціональності? Ви спробували BuddyPress і вирішили, що це не для вас?

Будь ласка, повідомте нам ваші відповіді на ці запитання у розділі коментарів. Якщо у вас є будь-які інші запитання чи коментарі щодо BuddyPress, ми також будемо раді їх почути.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map