Як відправити рахунки клієнта через WordPress

Однією з найгірших частин клієнтів-фактур є пам’ятати про всі послуги, які ви пропонували при переході на зовсім інше програмне забезпечення, щоб розсилати рахунки своїм клієнтам. Ви повинні пам’ятати кожні два тижні чи місяць, щоб відправити їх, і це стає величезним болем.


Оскільки так багато з нас працюють у WordPress цілий день, чому ми не можемо просто надсилати рахунки, перебуваючи на інформаційній панелі WordPress? Ну, я маю для вас добрі новини. Ти можеш! Давайте розглянемо, як надсилати клієнтські рахунки через WordPress.

Використовуйте плагін WordPress для надсилання рахунків клієнтів через WordPress

Насправді існує досить багато варіантів на вибір, коли мова йде про надсилання рахунків через WordPress через плагін. Я пройду вас по короткому підручнику, використовуючи плагін WP-Invoice, але не соромтесь вибрати інший варіант, оскільки їх на вибір так багато, і я розумію, що у кожної людини та компанії є свої потреби в інтеграції та налаштування при надсиланні рахунків-фактур.

WP-рахунок-фактура

WP-рахунок-фактура

Завантажте плагін WP-Invoice та активуйте zip-файл на інформаційній панелі WordPress. Ви також можете це зробити, перейшовши на сторінку плагінів на інформаційній панелі та шукаючи WP-рахунок-рахунок.

Після активації плагіна ви можете знайти вкладку Рахунок-фактура зліва на панелі приладів. Клацніть на ньому та перейдіть до Налаштування, щоб розпочати роботу.

Основні настройки

Це розкриває основні сторінки налаштування, де ви можете просто заповнити всі параметри за замовчуванням, які потрібно змінити лише один раз. Наприклад, ви можете ввести ім’я свого підприємства, щоб відобразитись у своїх рахунках-фактурах. Ви також можете вибрати певну сторінку на своєму веб-сайті, де відображаються рахунки-фактури. Я рекомендую створити певну сторінку рахунків-фактур, щоб постійні відвідувачі не натикалися на це.

wp-рахунок-рахунок-плагін-налаштування

Виберіть, де ви хочете розмістити рахунки-фактури на сторінці, і вкажіть, як ви хочете прийняти платіж. Я уточнив, що хочу виставляти рахунки клієнтам через PayPal, але ви також можете вибрати варіант кредитної картки або такі речі, як 2Checkout або Stripe. Для вас навіть є можливість дозволити клієнту змінити спосіб оплати за потреби.

Якщо ви плануєте приймати кредитні картки, вам потрібно ввести інформацію про обробку платежів на шлюзі. Зазвичай це вимагає окремої оплати за обробку, і ви можете знайти найкращі пропозиції для цього в таких місцях Authorize.net.

wp-рахунок-рахунок-плагін-Кредитні картки

Настройка PayPal набагато простіша: з областю для введення імені користувача PayPal, опцією тестового режиму та автоматично згенерованою IPP URL-адресою PayPal від вашого власного доменного імені. Після заповнення цих полів натисніть кнопку “Зберегти всі налаштування”.

wp-рахунок-рахунок-плагінPaypal

Додати рахунки-фактури

Після того, як ви виконаєте основні налаштування, він перенесе вас безпосередньо на сторінку Додати нову, з якої ви розпочали роботу з абсолютно новим рахунком-фактурою. Ви завжди можете повернутися на цю сторінку, натиснувши вкладку Додати нову на панелі приладів.

додаток-новий рахунок-фактура

Почніть із введення електронної адреси, на яку ви плануєте надсилати новий рахунок-фактуру. Після введення електронної пошти натисніть кнопку Створити нову.

wp-рахунок-рахунок-плагін-електронна адреса

Новий редактор рахунків схожий на редактор WordPress, який ви бачите для створення публікацій та сторінок. Створіть назву рахунку-фактури для клієнта, і ви також можете вписати опис, якщо вам потрібно надіслати повідомлення клієнту.

wp-рахунок-рахунок-плагін-рахунок-редактор

Прокрутіть униз нижче опису, щоб знайти область, яку слід вводити, для чого плануєте виставити рахунок клієнту. Введіть послуги чи продукти, за які ви стягуєте плату, та змініть ціну та кількість. Не соромтеся включати знижки або додавати додаткові рядки, якщо у вас є більше елементів для включення.

wp-рахунок-рахунок-плагін-додавання-послуги

Прямо під цим можна змінити параметри оплати, щоб вказати, який тип валюти ви приймаєте та які способи оплати дозволені. Мені дуже подобається, як вони також надають вам можливість приймати платежі вручну.

wp-рахунок-рахунок-плагін-оплата-налаштування

Варіанти виставлення рахунків

Якщо ви перейдете на праву бічну панель, ви знайдете деякі цікаві функції або дозволити частковий платіж, або повторювати рахунки. Якщо ви натиснете на варіант часткового платежу, ви просто введете мінімальний платіж, який ви готові прийняти. Якщо ви обрали параметр, що повторюється, виставляти різні поля, такі як інтервали, цикли виставлення рахунків та система оплати, через яку ви працюєте..

wp-рахунок-рахунок-частковий платіж-і-повторення

Якщо ви прокрутите трохи більше вниз у правій колонці, ви можете заповнити дані про інформацію про користувача. Це особиста інформація для клієнта, якому ви плануєте надсилати рахунок-фактуру. Тому переконайтесь, що все правильно, і виберіть правильну адресу електронної пошти, щоб вона не перейшла до іншої особи. Опції включають Ім’я, Прізвище, Компанію, Номер телефону тощо.

wp-рахунок-рахунок-інформація

Клацніть на кнопку Зберегти, щоб завершити процес. Однак те, що ви натиснули кнопку “Зберегти”, не означає надісланий рахунок-фактуру. У вас є кілька варіантів надсилання рахунку. Виберіть або Переглянути Інтернет, ввести платіж або надіслати повідомлення.

wp-рахунок-перегляд-перегляд-введення або відправлення

Якщо ви переглядаєте рахунок-фактуру на своєму веб-сайті, ви можете просто взяти це посилання та надіслати його електронною поштою клієнтові, якщо так працює ваш процес виставлення рахунків. Потім вони можуть переглянути рахунок-фактуру в Інтернеті та натиснути кнопку Обробити платіж, яка перенаправляє їх на PayPal або на сторінку обробки кредитної картки..

wp-рахунок-рахунок-плагін-Інтернет-рахунок-фактура

Якщо ви натиснете на опцію Надіслати сповіщення, це дозволяє знімати швидкий електронний лист через WordPress, повідомляючи своєму клієнту, що рахунок-фактура доступний. Мені найкраще подобається цей варіант, оскільки вам не потрібно відкривати клієнт електронної пошти, щоб надсилати сповіщення. Просто введіть адресу електронної пошти, на яку ви хочете надіслати її, і змініть повідомлення, як не хочете. Натисніть кнопку Надіслати повідомлення, і вони отримають швидке посилання на ваш рахунок.

WP-рахунок-рахунок-плагін-сповіщення

Після того, як хтось здійснить платіж, він автоматично позначається як Оплачений через систему виставлення рахунків WordPress. Вам не потрібно нічого робити після цього. Однак якщо хтось оплатить вам чеком або він обрав інший спосіб оплати, ви також можете натиснути кнопку Ввести платіж, щоб записати платіж вручну.

Виберіть, що ви отримали платіж. Це спадне меню також дає вам можливість повернення коштів та коригувань. Введіть, скільки клієнт заплатив вам, а також дату та примітку, якщо потрібно. Натисніть кнопку “Очистити / оплатити плату”, щоб закінчити процес.

wp-рахунок-рахунок-плагін-Enter-Payment

Звіти

Після того як ви почнете збирати кілька рахунків-фактур, сміливо натискайте на вкладку Звіти на інформаційній панелі WordPress. Ця область просто розбиває, скільки грошей ви виставили на рахунки, ваших найцінніших клієнтів і навіть найпопулярніші позиції, якщо ви продаєте товари.

wp-рахунок-рахунок-плагін-звіти

Нарізані рахунки-фактури

Плагін нарізаних рахунків-фактур

Нарізані рахунки-фактури – це гнучкий, добре підтримуваний та простий у використанні плагін, який дозволяє використовувати ваш WordPress-сайт для надсилання професійних котирувань та рахунків та отримання оплати в Інтернеті.

Інформація про нарізані рахунки-фактури

Нарізані рахунки-фактури випускаються з багатьох функцій прямо з коробки, включаючи налаштовані шаблони рахунків-фактур у комплекті з деталями вашого бізнесу та логотипом, надіслати електронною поштою рахунок-фактуру одним натисканням кнопки, настроювані шаблони електронної пошти, гнучкі налаштування податків, заздалегідь визначені позиції, звітність за рахунками, імпорт CSV & експорт. Якщо вам потрібно більше, доступні кілька безкоштовних та платних розширень.

Безкоштовний плагін нарізаних рахунків-фактур надає всі функції, необхідні для надсилання котирувань та рахунків-фактур та збору платежів через PayPal або офлайн-способи оплати (банк, чек, грошовий переказ чи будь-що інше). Встановіть термін платежу, і нарізані рахунки автоматично надсилатимуть нагадування про оплату за встановленим графіком, поки ви не отримаєте оплату!

Нарізані рахунки-фактури - Параметри рахунків-фактур

Розширення пропонують додаткові функції, такі як PDF-рахунки, захищена клієнтська зона, повторювані рахунки-фактури, безпечні рахунки-фактури, додаткові шлюзи платежів, такі як Braintree та Stripe та ін. Також є доступні інтеграції для популярних плагінів WordPress, таких як WooCommerce, Contact Form 7 та Gravity Forms.

Нарізані рахунки-фактури підтримуються великою підтримкою, яка допоможе вам на цьому шляху. Робіть рахунки за “WordPress Way” і зробіть свій вексель та облік легким вітром!

Підведенню

Які ще плагіни для виставлення рахунків WordPress доступні? Їх дуже мало – просто зробіть швидкий пошук, і ви знайдете Розрахункові рахункиWooCommerce PDF-рахунки-фактури та упаковки, серед інших.

Налаштувати одну з цих систем досить просто, щоб почати відстежувати клієнтів або продукти та починати надсилати рахунки своїм клієнтам. Мені особисто найбільше подобається плагін WP-Invoice, але багато з цих плагінів та інструментів приємно зберігати всі ваші фінансові модулі в одному місці. Подумайте, як вам ніколи не потрібно було б відкривати абсолютно нову вкладку у своєму браузері кожного разу, коли ви хотіли надіслати рахунок-фактуру.

Повідомте нас у коментарях нижче, якщо у вас є питання щодо того, як надсилати рахунки-клієнти через WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map