Як створити спеціальні короткі URL-адреси для свого блогу WordPress

Як створити спеціальні короткі URL-адреси для свого блогу WordPress

Ви з радістю охоплюєте більше читачів у соціальних мережах серед інших місць. Але довгі URL-адреси ускладнюють вам справи, оскільки вони не є зручними для користувачів або навіть дуже гарними. З іншого боку, користувацькі короткі URL-адреси легко ділитися в соціальних мережах та інших дисплеях, таких як друковані оголошення чи візитні картки.


Придумайте, наприклад, партнерські посилання Amazon

https://www.amazon.com/Kindle-Wireless-Reading-Display-Globally/dp/B003FSUDM4/ref=amb_link_353259562_2?pf_rd_m=ATVPDKIK X0DER & pf_rd_s = центр-10 & pf_rd_r = 11EYKTN682A79T370AM3 & pf_rd_t = 201 & pf_rd_p = 1270985982 & pf_rd_i = B002Y27P3M

Як таке посилання дружнє? Вам потрібні короткі URL-адреси, які можна поділити, запам’ятати і – якщо потрібно – чудово підходить для маскування ваших партнерських посилань. URL-адреси вашої публікації в блозі також можуть трохи використати вибивання. Якщо ви можете отримати фірмову коротку URL-адресу, щоб перейти до цього, ви золоті.

Читайте далі, щоб дізнатися, як ви можете створювати власні короткі URL-адреси для свого блогу WordPress, не порушуючи поту.

Чому скорочуйте URL-адреси?

Спочатку спочатку, які переваги скорочують ваші посилання?

 • Підвищення зручності передачі – Само собою зрозуміло, що поділитися простіше https://wpexplorer.com/short-url ніж https://wpexplorer.com/how-to-create-custom-short-urls-for-your-wordpress-blog. Це стає втомлюючим лише ввести більш довгу URL-адресу. Крім того, простіше розміщувати короткі URL-адреси на візитних картках, ручках, футболках тощо.
 • Збільшити охоплення бренду – Знову ж таки, коротшу URL-адресу простіше запам’ятати, незалежно від того, де її бачили потенційні особи. Зважаючи на те, що ви можете придбати фірмову URL-адресу, ви можете використовувати потенціал спільного використання спеціальних коротких URL-адрес, щоб отримати назву своєї марки перед більшою кількістю очних яблук. Перспективи можуть зв’язатися з вами через Messenger через m.me/wpexplorerthemes наприклад.
 • Маскуйте посилання – Це платить, щоб замаскувати деякі ваші посилання, тим більше, якщо вони довгі та сповнені параметрів відстеження. Ваші читачі частіше натискають https://yoursite.com/amazon-book щоб купити свою книгу на Amazon на відміну від оригінального посилання на Amazon. Партнерські посилання теж можуть відлякати читачів, тому трохи джазуйте їх.
 • Аналітика – скорочувачі URL-адрес пропонують вам велику кількість даних щодо ваших посилань; дані, які можна використовувати для вдосконалення вашої загальної маркетингової стратегії. Зрештою, ви хочете, щоб люди натискали кнопки вашої покупки, тому лише розум бізнесу знає, які перспективи натискають на ваш сайт.
 • Безкоштовне обслуговування – Скорочення посилань для вашого веб-сайту WordPress є безкоштовним або відносно дешевим, якщо ви вирішили придбати фірмову спеціальну коротку URL-адресу.
 • Поліпшення CTR – Bit.ly (коротка URL-адреса btw), один з найпопулярніших скорочувачів посилань в Інтернеті, опублікував дослідження, яке показало, що фірмові короткі URL-адреси збільшити показник кліків (CTR) на 34%.

Чудові приклади користувацьких коротких URL-адрес за популярними торговими марками включають youtu.be, wp.me, nyti.ms, es.pn і fb.me серед інших. Все це хороші приклади фірмових коротких URL-адрес. Надіюсь, вам не складе труднощів згадати ці URL-адреси або сказати, які бренди вони представляють.

Це не вийде, створимо спеціальні короткі URL-адреси для вашого сайту, починаючи з найпростішої процедури. У цьому розділі ви дізнаєтесь, як створити короткі URL-адреси чотирма способами:

 • Використання плагіна для скорочення WordPress
 • Активація коротких посилань WP.me ​​в Jetpack
 • Скористайтеся послугою скорочення посилань третьої сторони
 • Купіть коротше доменне ім’я та налаштуйте фірмові короткі URL-адреси

1. Створіть короткі URL-адреси за допомогою плагіна WordPress Pretty Links

Плагін PrettyLinks Lite

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Ви можете скоротити та замаскувати свої посилання прямо в цю хвилину, використовуючи плагін WordPress, такий як Pretty Links. Використовуючи плагін, я можу скоротити партнерське посилання типу https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves до http://wpthemeraves.com/total/.

Незважаючи на те, що моє доменне ім’я все ще довге, друга URL-адреса набагато коротша і легше запам’ятати / поділитися, ніж перша. Це, плюс друга URL-адреса, зовсім не схожа на партнерське посилання. Ну, майже.

Крім цього, я можу легко побачити кількість людей, які переходять по посилання через панель інструментів адміністру Pretty Links. А потім якісь.

Встановлення та налаштування гарненьких посилань – це досить простий процес, я б не очікував, що у вас виникнуть проблеми. Але якщо вам потрібно, щоб ми потримали вашу руку, ось як.

Встановлення гарненьких посилань

Перейдіть до Плагіни> Додати нове у вашому адміністраторному меню WordPress, як ми показуємо вам на зображенні нижче.

додавання нового плагіна в wordpress

Клацнувши на Додати новий елемент переведе вас на основну сторінку WordPress Add Plugins. Тут ви можете або завантажити плагін Pretty Links Pro зі свого комп’ютера, або встановити безкоштовну версію з офіційного сховища плагінів WordPress. Оскільки ми займаємося халявою, ми підемо з другим варіантом.

На Додати плагіни на сторінці введіть “Гарненькі посилання” Пошук плагінів (1) поле пошуку. Почекайте функцію пошуку Ajax, щоб принести вам плагін. Наступний хіт Встановити зараз (2) і, врешті-решт, Активуйте кнопка, яка приходить після встановлення.

Далі натисніть на Досить посилання пункт у вашому адміністраторному меню WordPress, як ми показуємо нижче.

досить посилання панелі адміністратора

Ласкаво просимо на вашу адміністративну панель Pretty Links, але оскільки у вас немає посилань, вона порожня. Ви не раді створити свою першу коротку URL-адресу у своєму домені? Дотримуйтесь далі.

Створення гарних посилань Короткі URL-адреси

На панелі адміністратора Pretty Links натисніть кнопку Додати гарне посилання кнопку, як ми виділяємо на зображенні нижче.

На наступному екрані додайте своє цільова URL-адреса, гарне посилання, назва, і примітки. Якби я був ти, я би покинув цю Перенаправлення одне спадне меню, якщо я не знаю, що роблю.

досить посилання плагін адміністратора панелі

Дивіться Розширені опції посилання на зображенні вище? Ну, натисніть на це, щоб відкрити пару чудових варіантів, таких як групування посилань, додавання тегу без слідування, переадресації параметрів та відстеження посилань.

Як створити користувацькі короткі URL-адреси в плагіні WordPress

Після вибору налаштувань натисніть на Створіть як показано на зображенні вище. Подивимося, що ми маємо тут.

досить посилання короткі URL-адреси

Тепер моє довге партнерське посилання (https://themeforest.net/item/total-responsive-multipurpose-wordpress-theme/6339019/?ref=wpthemeraves) є http://design.vistamedia.xyz/total. Значно коротший за вихідне посилання, навіть якщо я використовую субдомен у цьому другому прикладі ��

Отже, я можу поділитися своїм коротшим посиланням де завгодно або легко додати його на будь-якій веб-власності. Коли люди потрапляють на посилання, Pretty Links записує все у звіт про відстеження, який виглядає приблизно так:

досить функція відстеження посилань

Коли виникає потреба, ви можете переглянути статистику посилань, перейшовши до Досить посилання> Кліки у вашому адміністраторному меню WordPress. Найкраще – ви можете налаштувати та завантажити звіти. Крім цього, ви можете бачити IP-адресу відвідувача, якщо це допомагає.

Pretty Links Pro постачає більше функцій, включаючи можливість перенаправлення посилань на основі місцезнаходження користувача, автоматичне скорочення всіх посилань на вашому веб-сайті, тестування A / B та інші типи переадресації..

2. Активуйте посилання WP.me ​​у Jetpack

Плагін JetPack

Перш ніж ми закінчилися із плагінами, чи знали ви, що ви можете створити шрифти WP.me ​​за допомогою Jetpack? Єдине падіння? Швидкі посилання WP.me ​​не пропонують вам відстежувати дані.

Спочатку встановіть та активуйте Jetpack, якщо у вас ще немає плагіна. Потім вкажіть свій веб-переглядач example.com/wp-admin/admin.php?page=jetpack_modules, і замінити example.com з вашим фактичним доменним іменем. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете дізнатися більше про доступ всі модулі Jetpack на одній сторінці.

Якщо убік, ви знаходитесь у потрібному місці, якщо побачите наступну сторінку.

реактивні модулі

Прокрутіть вниз та активуйте модуль WP.me ​​Shortlinks, як ви бачите на зображенні нижче.

активація модуля коротких посилань jetpack wp.me

А тепер що? Щоразу, коли читач використовує кнопки обміну Jetpack, ваш сайт автоматично створює короткі URL-адреси WP.me, такі як наведена нижче.

поділитися посиланнями wp.me на Twitter

Крім того, активація коротких посилань WP.me ​​додає Отримайте коротке посилання кнопки в класичному редакторі, як показано нижче.

Будь-якими способами сміливо скопіюйте ваші посилання на WP.me ​​та поділіться ними, де завгодно. Це просто сумно, що ти не можеш відстежувати ці посилання, чи ти можеш? Повідомте нас у коментарі.

Якщо ви не хочете користуватися маршрутом плагіна, ви завжди можете скористатися сторонніми послугами скорочення посилань, такими як Bitly або TinyURL. Зазвичай ці сервіси прості у користуванні, і в більшості випадків вам навіть не потрібно реєструватися в акаунті.

3. Відвідайте TinyURL, щоб створити короткі URL-адреси

послуга скорочення посилань tinyurl

TinyURL – це наш перший претендент, що не працює на плагіни, і з поважних причин. Скорочувач URL-адрес обслуговує понад мільярд переадресацій щомісяця, це означає, що ви в хорошій компанії. І так само, як Bitly, ви можете створювати короткі URL-адреси анонімно, не створюючи облікового запису.

Єдина різниця? Ви не можете створити обліковий запис у TinyURL. Отже, як ви відстежуєте свої посилання? Ну, ви не можете, що залишає нас просто Бітлі. Але як послуга скорочення посилань, TinyURL несе свою вагу. Зрештою, вам просто потрібно вставити довгу URL-адресу і натиснути одну кнопку.

Тим не менш, ви можете налаштувати кулі, який з’являється після TinyURL.com. Наприклад, замість того, щоб мати https://tinyurl.com/yby5eax2, ви можете налаштувати слизи так, щоб вони виглядали https://tinyurl.com/ву-маркетинг, за умови, що слимак доступний.

Створіть короткі посилання TinyURL

Найбільшим недоліком використання сторонніх скорочувачів URL є те, що ви в кінцевому підсумку жертвуєте своїм брендом. Замість того, щоб ваше доменне ім’я відображалося у ваших коротких посиланнях, воно містить сторонній домен, наприклад, TinyURL.com/short-url, Tiny.cc/short-url та bit.ly/short-url.

Не хвилюючись, проте, ми можемо подолати це завдання за допомогою нашого останнього методу; придбання фірмової короткої URL-адреси та налаштування її для вашого сайту WordPress.

4. Використовуйте Біт для користувацьких коротких URL-адрес

трохи урли коротший

Bitly є одним з найпопулярніших і найстаріших скорочувачів URL в Інтернеті. Послуга дозволяє створювати короткі URL-адреси анонімно. Просто вставте своє довге посилання в поле, яке ми позначимо позицією №. 2 на зображенні вище.

Все-таки ми створимо обліковий запис, тому натисніть на Зареєструйтесь посилання в меню, як показано вище. Потім заповніть реєстраційну форму або зареєструйтеся в Google, Facebook або Twitter, як ми виділимо на зображенні нижче.

створення біт-акаунта

Удар Створити рахунок натисніть кнопку внизу і виберіть спосіб використання Bitly на наступному екрані, як показано нижче.

Ця частина необов’язкова, клацніть подалі від спливаючого вікна, щоб закрити її ��

Перш ніж робити щось інше, увійдіть у свій обліковий запис електронної пошти та підтвердьте свою електронну адресу.

підтвердження облікового запису електронною поштою

Тепер ваш рахунок Bitly готовий.

біт-панель адміністратора

Досить акуратно, правда? Створення коротких URL-адрес з цього пункту – питання і натисніть. Щоб створити нову коротку URL-адресу на інформаційній панелі Bitly, просто натисніть на Створіть кнопка вгорі (див. зображення вище).

Далі вставте довгу URL-адресу в розділ слайдів, як ми окреслили на зображенні нижче.

вставляючи довгу URL-адресу побіжно

Після цього налаштуйте своє посилання так, як вважаєте за потрібне в наступному розділі, як показано нижче.

Крім того, ви можете підключити свої акаунти Twitter та Facebook, щоб полегшити обмін короткими посиланнями. Крім цього, ви можете встановити розширення браузера Bitly, щоб ви могли миттєво створювати короткі URL-адреси будь-якої веб-сторінки.

Крім того, Bitly постачається з інтуїтивно зрозумілою діаграмою відстеження, яка показує загальну кількість кліків, головний референт (електронна пошта, SMS або прямий) та місце розташування серед іншого. За потреби, ви можете оновити до пакету Enterprise для отримання додаткових функцій.

Створіть трохи короткі URL-адреси

Встановлення та налаштування WP Bitly Plugin

Хочете скористатися Bitly зі своєї інформаційної панелі WordPress? Ти можеш! Встановіть та активуйте WP Bitly так само, як ми це робили з кроками плагіну Pretty Links вище. Далі перейдіть до Налаштування> Написання у вашому адміністраторному меню WordPress. Потім прокрутіть вниз, поки не побачите Швидкі посилання WP як ми виділимо нижче.

Далі вам потрібно натиснути на Авторизуйте кнопку, як показано на зображенні вище. На наступній сторінці натисніть кнопку Дозволити кнопка, як показано нижче (ви повинні увійти в систему Bitly).

Якщо все піде добре, ви повинні побачити сторінку нижче.

На цьому етапі ви готові розпочати створення фірмових коротких URL-адрес для свого блогу WordPress. Просто відкрийте статтю в редакторі публікацій і натисніть на Коротке посилання кнопка у верхньому меню адміністратора WordPress, як показано нижче.

Крім того, ви можете бачити, як працюють ваші посилання прямо з редактора публікацій, як показано на зображенні вище.

5. Придбати та налаштувати фірмову коротку URL-адресу

Інші методи в цій публікації допоможуть вам створити короткі URL-адреси швидко, не витрачаючи ні копійки. Але є деякі недоліки використання цих методів, які ми можемо подолати в цьому розділі.

Наприклад, плагін Pretty Links не робить нічого для скорочення вашого доменного імені, і, на жаль, більшість з нас мають довгі доменні імена. Посилання типу wpthemeraves.com/total/ як і раніше зберігає назву бренду, але ми можемо скоротити її, навесні за фірмовою короткою URL-адресою.

І ми вже згадували, що використання WP.me ​​та сторонніх скорочувачів URL приносить у жертву назву вашого бренду.

Отже, замість wpthemeraves.com/total/, ми могли б піти wprav.es/total/ наприклад. Коротка маркова URL-адреса є вашим брендом і в десятки разів покращує доступ до спільного доступу до інших типів коротких URL-адрес.

Для початку придумайте бажаний домен із короткою URL-адресою або використовуйте генератор доменних імен, щоб знайти відповідну фірмову коротку URL-адресу. Будьте креативні та досліджуйте різні способи скорочення домену вашого бренду.

Придбання фірмової короткої URL-адреси

пошук доменних імен

Ви можете придбати фірмову коротку URL-адресу у свого реєстратора домену так само, як ви придбали існуючий домен. З цієї причини ми не будемо вникати в деталі. Однак якщо у вас є чудовий реєстратор домену, я купую всі свої доменні імена в Namecheap.

З брендовою короткою URL-адресою настав час налаштувати пару речей, щоб ваш новий короткий домен міг обслуговувати короткі посилання для вашого веб-сайту.

Налаштування фірмових спеціальних коротких URL-адрес

У цьому розділі ви дізнаєтесь, як пов’язати свою фірмову коротку URL-адресу з Bitly, що дозволяє використовувати Bitly для створення коротких URL-адрес на вашій фірмовій URL-адресі. Отже, замість використання біт.лі/ короткий URL, будуть виглядати ваші короткі посилання wprav.es/ короткий URL, наприклад.

Увійдіть до свого облікового запису Bitly та натисніть своє ім’я користувача, як показано на зображенні нижче.

додаючи фірмові короткі URL-адреси побіжно

На наступному екрані натисніть на Управління посилання:

керувати налаштуваннями користувачів побіжно

Далі натисніть кнопку Брендові короткі домени а потім Додати фірмовий короткий домен кнопку, як ми проілюструємо на зображенні нижче.

додавання фірмового короткого домену в біт

У наступному розділі слайдів ви можете додати свою фірмову коротку URL-адресу та переглянути налаштування DNS, необхідні для того, щоб пов’язати Bitly зі своїм коротким доменом.

Перед тим, як вдарити Підтвердити домен Кнопка, як показано на зображенні вище, ви повинні увійти до свого реєстратора домену та переконайтесь, що ваш фірмовий короткий домен вказує на Bitly.

Скажімо, ви придбали свій фірмовий короткий домен через Namecheap, вам просто потрібно увійти на свою інформаційну панель Namecheap та перейти до Список доменів як показано нижче. Далі натисніть на Управління кнопка біля вашого фірмового короткого домену:

список доменів на інформаційній панелі іменного файлу

Далі, знайдіть Сервери імен розділ, виберіть Спеціальні DNS і додайте записи DNS Бітові пропозиції. Не забудьте зберегти свої зміни. Зауважте, що зміни DNS можуть зайняти до 72 годин для розповсюдження, тому будьте терплячі. В іншому випадку зміни відображаються негайно.

Після того, як ваша фірмова коротка URL-адреса вкаже на Bitly, введіть домен у Bitly і не соромтеся натискати на Підтвердити домен кнопку, як показано нижче.

фірмовий короткий URL-адрес

Якщо це не виходить, вам просто потрібно встановити плагін WP Bitly, щоб ви могли керувати своїми короткими URL-адресами прямо з панелі адміністратора WordPress..

Заключні слова на користувацьких коротких URL-адресах

Само собою зрозуміло, що короткі URL-адреси мають більше переваг, ніж довгі URL-адреси в цифровому світі, в якому ми живемо. Будь то можливість комунікабельності, розширення охоплення бренду або просто пропонування вашим користувачам кращого досвіду, короткі URL-адреси несуть день.

Якщо говорити, як ви скорочуєте посилання на своєму блозі WordPress? Чи залишили ми ваш улюблений скорочувач URL-адрес? Чи є якісь запитання чи пропозиції щодо цієї публікації? Не соромтесь поділитися коментарями. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map