Як створити резервну копію магазину WooCommerce

Як створити резервну копію магазину WooCommerce

Ще в червні 1995 року всього було менше 25 000 веб-сайтів. Перемотка вперед до 2019 року, і це число збільшилося в 12 681 раз. Наразі існує майже 2 мільярди веб-сайтів. Веб-сайти стали вирішальною формою представлення та засобом для демонстрації своїх навичок.


А тепер уявіть, якщо ваш веб-сайт раптово вийшов з ладу. Ви можете втратити всі дані свого веб-сайту, а якщо у вас є інтернет-магазин, ви навіть втратите інформацію про клієнтів. Це не тільки матиме фінансові наслідки, але й має ментальний вплив. Невчасним рішенням цього є збереження резервного копіювання вашого сайту та здійснення заходів безпеки. Це особливо важливо для сайтів WooCommerce.

Чому резервне копіювання веб-сайту WooCommerce

Крім того, що ви вже повинні брати повне резервне копіювання веб-сайтів як частина безпеки вашого веб-сайту, є кілька специфічних причин WooCommerce..

Оновлення WooCommerce

Команда WooCommerce регулярно випускає оновлення з виправленнями безпеки та новими функціями. Наприклад, WooCommerce 3.5 покращив копію електронної пошти для транзакцій та нову функцію експорту продуктів у файл CSV. Сама команда рекомендує перед оновленням завжди створювати резервні копії вашого повного веб-сайту.

Під час оновлення ви можете зіткнутися з несумісністю між розширеннями та плагінами і навіть із проблемами користувальницького коду. Резервне копіювання гарантує, що ви завжди зможете відкинути до останньої версії. Ви також можете вжити певних рекомендованих запобіжних заходів перед оновленням.

Там більше на Стаке

Простой час навіть для звичайного веб-сайту може означати втрату тисяч доларів. Яким буде тоді ваш сайт WooCommerce? Без резервного копіювання наслідки зниження можуть бути серйозними.

Усі негативні елементи посилюються – ви просто не можете втрачати дані, ви можете втратити конфіденційні дані клієнтів. Кожну хвилину ви могли втрачати замовлення, платежі, а головне – довіряють клієнти. Ви втрачаєте клієнтів і гроші – фактори, що визначають всю вашу бізнес-модель. Резервне копіювання вашої WooCommerce – це найменший мінімум, який ви можете зробити, щоб забезпечити постійний розвиток вашого бізнесу.

Яке рішення для резервного копіювання вимагає WooCommerce?

Перше, що потрібно зрозуміти, – це те, що сайт WooCommerce не завжди може бути резервний, як звичайний. Розумієте, всі веб-сайти містять Файли і База даних. Звичайна база даних складається з 11 таблиць. Однак, встановивши плагін WooCommerce, він додає додаткову власну таблицю. Тут міститься важлива інформація про замовлення, ставки податку, деталі доставки та трансакції.

Спеціальна таблиця WooCommerce

Багато резервних рішень не створені для виявлення цієї додаткової таблиці. Вони можуть успішно створити резервну копію ваших файлів і бази даних, але, можливо, пропустити дані в спеціальній таблиці WooCommerce. Зрештою, ви закінчите неповну резервну копію, яка не дуже корисна для вашого магазину.

Отже, вам потрібне резервне рішення, налаштоване на WooCommerce.

По-друге, сайт WooCommerce має постійну активність на сайті. У будь-який момент у вас можуть з’явитися відвідувачі, які здійснюють платежі, переглядають продукти, вводять реквізити тощо. Якщо у вас заплановані погодинні резервні копії, у разі аварії ви можете втратити дані про замовлення клієнта до години. Тож якщо хтось оформив замовлення за останню годину, ви не мали б уявлення. Ви можете втратити їх особисті дані, адресу доставки та ще гірше, їхні платіжні дані.

Сайт WooCommerce потребує резервного копіювання в режимі реального часу рішення, яке записує та створює резервні копії даних як і коли відбуваються будь-які зміни.

Як зробити резервну копію веб-сайту WooCommerce?

Існує три способи резервного копіювання WordPress (які ми детально висвітлювали раніше). Тож не слід надто дивувати, що це стосується і магазинів WooCommerce.

1. Ручне резервне копіювання

Ручний метод резервного копіювання не надто складний, але це може бути ризиковано. Навіть найменша помилка може мати різкі наслідки. Це також трудомістке завдання. Зазвичай включає такі етапи:

 1. Завантажте файли веб-сайту WordPress на свою локальну систему (комп’ютер або ноутбук). Це можна зробити через
  1. Інструмент FTP, як FileZilla
  2. Менеджер файлів у cPanel вашого облікового запису веб-хоста
 2. Далі вам потрібно створити резервну копію вашої бази даних. Перейдіть на сторінку phpMyAdmin через панель керування базами даних вашого хоста.
 3. Виберіть базу даних з файлу wp-config.php. Таблиці в базі даних будуть відображатися на екрані.
 4. Виберіть усі таблиці та натисніть Експорт.

Цей процес не є ідеальним для регулярного запуску, а не в режимі реального часу. Навіть якщо ви призначите для цього людину, це просто неможливо. І звичайно, це, безумовно, не підходящий вибір для резервного копіювання веб-сайту WooCommerce.

2. Резервне копіювання через веб-хост

Керовані резервні копії постачальника хостингу

Більшість хостингових постачальників WordPress пропонують резервні копії або включити їх у свій план, або як додаткову платну функцію. Однак вони зазвичай пропонують щоденні резервні копії. Бути надзвичайно важко знайти хоста, який забезпечує резервне копіювання в режимі реального часу. Але якщо вам потрібно зробити резервну копію через хости, ось як.

 • Зверніться до свого постачальника хостингу та завантажте останню резервну копію. Якщо у вас є можливість резервного копіювання на вимогу, ініціюйте нову резервну копію та завантажте її.
 • Експорт і резервне копіювання вашої бази даних вручну. Крім того, ви можете експортувати базу даних у локальну папку за допомогою менеджера MySQL.

Як правило, резервні копії хостів відомі тим, що вони є сумно ненадійними. Якщо ви використовуєте для відновлення, ви можете втратити важливі дані. Крім того, вони не створюють резервну копію користувальницької таблиці WooCommerce, щоб ви також втратили дані, що зберігаються там.

Ми вже підкреслили необхідність резервного копіювання в реальному часі, коли мова йде про сайти WooCommerce. Дослідивши ці два методи, зрозуміло, що жоден з них не є належним чином.

3. Резервні копії, використовуючи плагін WordPress

Використання автоматичного додатка для резервного копіювання – це найпростіший спосіб резервного копіювання сайтів WordPress. Зручно та швидше налаштувати та використовувати. Багато плагінів, як BlogVault, UpdraftPlus та BackupBuddy спростили процес резервного копіювання та спростили виконання та керування резервними копіями.

Що стосується WooCommerce, хоча є кілька варіантів, але не всі резервні плагіни підходять під магазини. Як обговорювалося, вам потрібно буде вибрати плагін, який створює резервну копію ваших даних WooCommerce, а також усіх інших даних веб-сайту. Більше того, вам потрібно вибрати той, чиє резервне копіювання надійне і буде ефективно працювати при відновленні. Ви також повинні мати можливість протестувати резервні копії сайту перед відновленням. Одне рішення, яке відповідає цим критеріям і робить більше – BlogVault. Подивимось, чому.

Чому можна керувати резервними копіями за допомогою BlogVault?

У режимі реального часу в режимі резервного копіювання BlogVaults використовується процес, коли навіть найменші зміни в активності сайту негайно викликають резервну копію. Сюди входять зміни, внесені до спеціальної таблиці WooCommerce.

Важкі процеси резервного копіювання можуть перевантажити ваш сервер і сповільнити ваш веб-сайт. А Плагін резервного копіювання WooCommerce усунути цей ризик двома способами:

 • Весь процес їх резервного копіювання відбувається на спеціалізованих серверах. Це фактично звільняє серверні ресурси для вашого використання.
 • Вони використовують модуль додаткового резервного копіювання, де після встановлення плагін спочатку бере резервну копію всього сайту. Подальші зміни просто додаються до цього початкового резервного копіювання невеликими шматками. Це гарантує, що ваш сервер та веб-сайт залишаються незадіяними та функціонують оптимально.

Як створити резервну копію свого веб-сайту WooCommerce за допомогою BlogVault

 1. Зареєструйтеся та створіть обліковий запис за допомогою BlogVault. Додайте свій сайт на інформаційну панель, що з’явиться.
 2. Хоча ви можете вручну встановити та активувати плагін, BlogVaults пропонує простий та автоматизований варіант із панелі інструментів для цього. Після активації плагін приймає початкове повне резервне копіювання сайту.
 3. Далі перейдіть до розділу “Резервні копії” на інформаційній панелі. Клацніть на панелі перемикання поруч із “Оновлення в режимі реального часу”, щоб активувати цю функцію.

BlogVault для резервного копіювання WooCommerce

Дізнайтеся більше про BlogVault →

І ось ти йдеш! Ви успішно активували резервні копії в реальному часі для свого сайту. Вперед, будь-яка зміна на вашому сайті негайно спричинить резервну копію.

Хоча більшість рішень подобається BlogVault – це модель підключення та переходу, завжди краще вжити будь-яких заходів обережності, щоб ваш сайт не втрачав жодних даних. Що стосується резервного копіювання та безпеки веб-сайтів, то ваше ставлення до запобіжних заходів має бути «якщо воно буде, я це зроблю».

Поради щодо забезпечення нульової втрати даних

 1. Завжди використовуйте веб-сайт, щоб перевірити свої резервні копії перед відновленням. Ви можете використовувати плагін для налаштування типу Постановка WP або Копіювач зробити це (якщо ви використовуєте BlogVault, вони мають вбудовану функцію постановки).
 2. Якщо ви турбуєтесь про втрату даних замовлень, розміщених під час відновлення резервної копії, ви можете використовувати плагін режиму обслуговування. Таким чином ви можете зупинити ваш сайт тимчасово приймати нові замовлення. Ви можете активувати цю функцію, а потім відновити останню резервну копію.
 3. Знайдіть час доби, коли ваш сайт отримує найменший трафік / замовлення через Google Analytics. Якщо вам потрібно відновити резервну копію, спробуйте це зробити протягом цього періоду. Якщо ви використовуєте періодичні резервні копії, сплануйте їх на цей період часу.
 4. Переконайтеся, що у вас є кілька копій резервних копій, і що вони доступні та завантажувані. І, бажано, зберігати копію в офсайті.
 5. Якщо ви використовуєте плагін резервного копіювання, переконайтеся, що ви використовуєте той, який забезпечує хорошу підтримку клієнтів. У разі виникнення будь-яких проблем ви повинні мати доступ до допомоги їхньої команди.

Забезпечення резервного копіювання вашого веб-сайту WooCommerce має бути частиною вашого основного управління веб-сайтом. Втрата даних має набагато більший вплив на інтернет-магазин, ніж звичайний веб-сайт.

Це можна віднести до того, що:

 • Сайти WooCommerce мають більше функціональних можливостей та безліч процесів, що працюють у будь-який момент.
 • Власник сайту WooCommerce зобов’язаний захищати інформацію своїх клієнтів. Будь-яка втрата або нецільове використання особистої інформації клієнтів може мати правові наслідки.
 • Інтернет-магазин має справу з декількома постачальниками щодо закупівлі, доставки та оплати товару. Масштабність даних, про які йдеться, значно вище.
 • Магазин WooCommerce – це значно більша інвестиція, ніж звичайний сайт для ведення блогів, просто через багато налаштованих процесів.

Для того, щоб створити ефективну стратегію резервного копіювання для вашого магазину WooCommerce, ми рекомендуємо використовувати плагін резервного копіювання WordPress в реальному часі, який створює резервну копію всієї активності сайту, включаючи зміни, внесені до спеціальної таблиці WooCommerce. Автоматизований процес – це простий, але всебічний спосіб контролювати ефективність сайту та мінімізувати час простою. Це найближче, до якого можна отримати нульову втрату даних.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам ефективно створити резервне копіювання магазину WooCommerce. Якщо у вас є якісь пропозиції або питання, залиште коментар! Щаслива підтримка!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map