Як створити Інтернет-магазин за допомогою WooCommerce & WordPress

Як створити успішний Інтернет-магазин з WordPress

Тож ви хочете завести свій власний магазин – ну ми вважаємо, що це фантастично! Бути власним начальником – це складно і корисно, оскільки ви можете бачити, що важка наполеглива робота безпосередньо впливає на ваш дохід. Ми хочемо допомогти зробити ваше підприємство успішним, тому ми склали простий дотримуватися посібник для створення вашого інтернет-магазину та кілька корисних порад щодо його просування..


Інтернет-магазини

Продаж товарів з фізичного магазину – це не завжди можливо та практично. Особливо в цей день і вік, коли покупки в Інтернеті стають все більш поширеними. Відповідно до загального опитування роздрібної торгівлі за 2016 рік PwC (велика четвірка світової бухгалтерської фірми) більше половини всіх покупців здійснюватимуть покупки в Інтернеті щомісяця, а більше третини всіх онлайн-покупок здійснюватимуться за допомогою мобільного телефону.

Загальне опитування роздрібної торгівлі 2016: PwC

Крім того, в цьому ж опитуванні було зазначено, що на понад дві третини покупців в Інтернеті сильно впливають соціальні медіа, а також коментарі та відгуки щодо товару. Це означає, що важливіше, ніж будь-коли, отримати позитивний натиск на нові продукти.

Не перевантажуйте вас, ми створили для вас чіткий план побудови вашого інтернет-магазину та просування, щоб зробити ваш бізнес успішним! Час – це гроші, тож давайте правильно до нього!

Простий спосіб створення веб-сайту

Перш ніж ви зможете створити інтернет-магазин і почати додавати продукти, спочатку вам потрібен веб-сайт. Ми від усієї душі рекомендуємо влаштовувати власноруч WordPress. WordPress не тільки є достатньо потужним для роботи в повнофункціональному інтернет-магазині, але це простий і доступний варіант, який можна налаштувати під будь-які ваші потреби електронної комерції..

Знайдіть правильний хостинг

WordPress хостинг

Спочатку вам знадобиться доменне ім’я та хостинг. Хороший хостинг коштує грошей. Ви, звичайно, можете створити веб-сайт електронної комерції за допомогою Bluehost, який пропонує рекламний план хостингу на рівні 2,95 доларів на місяць. Bluehost пропонує спільний хостинг за доступною ціною, яка чудово підходить для нових веб-сайтів. Плюс доменне ім’я включене, тому вам не доведеться турбуватися купувати його окремо. Плюс налаштування просто. Пропонуйте встановити WordPress в один клік, тому просто виберіть WordPress під час налаштування, введіть своє доменне ім’я, і ви закінчили!

Але якщо ви готові вкласти трохи більше, радимо спробувати WPEngine. Плани починаються від $ 29 / місяць для керований хостинг WordPress від WPEngine (усі повністю відраховуються як бізнес-витрати), що включає повністю керовані сервери, автоматичні оновлення ядра WordPress, цілодобова підтримка, щоденне копіювання, щоденне резервне копіювання вашого веб-сайту, технологія вічного кешування, включені в інтерактивний процес та інше. Плюс, оскільки це вдається WordPress хостинг ви готові розпочати з самого початку (не потрібно встановлювати WP). Однак вам потрібно буде придбати доменне ім’я у реєстратора, як-от GoDaddy, а потім направити домен на ваші сервери на WPEngine. Якщо ви слідуєте разом із Посібник GoDaddy у вас не повинно виникнути жодних проблем.

Додайте SSL для безпечного досвіду покупок

Оскільки ви створюєте інтернет-магазин, дуже важливо придбати сертифікат SSL. Сертифікат “захищеного шару сокетів” – це те, що ваш веб-сайт використовує для встановлення захищеного зв’язку між вашим сервером та браузером клієнта, який відображається у вашій URL-адресі як “https: //” (а також часто відображатиметься зелений символ блокування). На щастя, SSL досить легко встановити або з Bluehost, або з WPEngine, оскільки обидва хости пропонують це як преміум-додаток під час оформлення замовлення під час підписання на хостинг.

Виберіть дизайн магазину

Тепер, коли у вас є готовий домен та основна програма WordPress, ви можете змінити естетику свого веб-сайту. Прекрасним аспектом WordPress є величезна різноманітність веб-сайтів варіанти дизайну доступні через використання тем. На WordPress.org доступні тисячі безкоштовних тем, деякі з яких пропонують підтримку електронної комерції, але для отримання додаткових варіантів та більшого контролю над зовнішнім виглядом вашого веб-сайту ми рекомендуємо вибрати преміальну тему..

Теми преміум-класу не тільки містять більше варіантів дизайну, але й більшість із них мають підтримку преміум-версії та оновлення від автора. Але незалежно від вашого бюджету, ось деякі з наших улюблених тем WordPress, готових до електронної комерції.

Загальна демонстрація WordPress електронної комерції Glitz & Glam

Всього: Повне рішення веб-сайту та електронної комерції (демонстрація блиску та гламуру)

Якщо ви хочете повний контроль над сторінками, публікаціями та макетами виробів, тотальна багатоцільова тема WordPress – це чудовий варіант. Мало того, що існує чимало демонстрацій демонстрацій блогів і магазинів, які можна імпортувати, щоб почати роботу, але тема оснащена простим у використанні конструктором сторінок перетягування та перетягування, конструктором шаблонів та двома преміум-слайдерами, щоб ви могли створити будь-який макет Можна уявити. Спеціальні підбирачі кольорів, параметри шрифту, макети вступу та багато іншого можна знайти в програмі “Настроїти” навіть більше параметри знаходяться на панелі теми.

Шикарний сучасний блог та магазин WordPress Тема

Шикарний сучасний тематичний блог та магазин

Chic – це прекрасний блог і зберігає тему WordPress, яка була розроблена для блогерів, які бажають розпочати власний бізнес. Вбудовані параметри для стовпців, бічних панелей, кольорів, шрифтів та іншого – все в налаштуванні WordPress. Плюс до цієї теми є варіанти соціального обміну, користувацька сторінка для входу, області оголошень, користувальницький віджет розсилки та багато іншого, що допоможе вам розвивати бізнес.

Тема крама WordPress

Тема WordPress, чуйна для продавця

Магазин – потужна тема магазину електронної комерції, яка постачається з великою кількістю вбудованих шаблонів сторінок, користувацьких кольорів та шрифтів, а також інших варіантів дизайну, щоб полегшити прикрасу вашого інтернет-магазину. Тема також оснащена налаштуваннями заголовків, повним блогом та преміум-слайдером.

Безкоштовна тема WordPress

Вітрина Основні та безкоштовні теми магазину

Вітрина була створена як проста тема з простою компонуванням магазину та сумісністю з плагіном WooCommerce. Тема оснащена кількома вбудованими макетами та кольоровими параметрами і є надійним варіантом для безкоштовної теми.

Як побудувати Інтернет-магазин

Тепер, коли у вас працює веб-сайт, ви можете розпочати створення свого інтернет-магазину та додавання продуктів для продажу. Хоча існують преміальні варіанти магазину, ми настійно рекомендуємо безкоштовні, популярні та потужні WooCommerce плагін для електронної комерції (який зараз також підтримується тими ж людьми, які запустили WordPress). WooCommerce простий у використанні, швидкий у налаштуванні, і існує широкий вибір додаткових додаткових додатків, які ви можете придбати, щоб додати більше функціональності у свій інтернет-магазин.

1. Установка WooCommerce & Quick Setup

Для початку спочатку потрібно встановити WooCommerce. Це досить просто, оскільки воно доступне з безкоштовного сховища плагінів WordPress.org, до якого ви можете отримати доступ безпосередньо з вашої інформаційної панелі WordPress.

Встановіть WooCommerce

Просто увійдіть у свою установку WordPress та натисніть на Плагіни елемент на інформаційній панелі, а потім натисніть на Додати новий варіант. Пошук “woocommerce” та плагіну WooCommerce має відображатися в якості першого результату (це 1+ мільйонів активних встановлень та милий значок дельфінів). Клацніть на Встановити зараз кнопка. Це автоматично завантажить та встановить файли плагінів і має зайняти лише хвилину.

Активуйте WooCommerce

Після того, як плагін встановлений, вам потрібно натиснути посилання Активуйте плагін для статистики за допомогою WooCommerce.

Швидкий старт WooCommerce

Далі вам буде запропоновано розпочати налаштування. Дотримуватися цього дуже легко, тому натисніть на Ходімо кнопка для початку роботи.

Налаштування WooCommerce: Сторінки

Спочатку програма запитає, чи хочете, щоб WooCommerce автоматично створила вашу ключові сторінки для вас. Ці сторінки містять ваш головний магазин, кошик, замовлення та сторінку облікового запису клієнтів за замовчуванням. Ви обов’язково хочете, щоб усі ці сторінки були, тому натисніть Продовжуйте.

Налаштування WooCommerce: Місцевий пошук

Наступний крок – налаштування магазину Розташування, валюта формат і одиниць міри. Це важливо, щоб ваші клієнти знали, скільки ви стягуєте і за що отримуєте гроші. Тож зробіть свій вибір і натисніть Продовжуйте.

Налаштування WooCommerce: Доставка

Залежно від того, що ви продаєте, вам може знадобитися включити параметри основного податку на доставку та податок з продажу. Якщо ви продаєте фізичні товари, вам потрібно включити доставку (але якщо ви плануєте продавати цифрові товари, просто пропустіть цю частину). The основна доставка опція на цій сторінці налаштування дозволить вам вводити єдину ставку для внутрішньої та міжнародної доставки (у США ви перебуваєте і плануєте використовувати поле фіксованої тарифи USPS, просто введіть ці тарифи тут, виходячи з полів, які ви найімовірніше використовуєте ).

Якщо ви продаєте що завгодно, можливо, вам доведеться включити податок з продажів. Деякі штати вимагають збирати податок з продажу за кожен продаж (я дивлюся на вас Гаваї), а інші штати звільняють виключно цифрові товари (наприклад, добрий Невада). У Taxjar є чудовий інтерактивна карта податку на продаж якщо ви живете в США, але незалежно від того, де ви знаходитесь, вам слід уточнити у місцевих податкових органах, щоб дізнатись, які правила стосуються вас або, можливо, розглянути питання про наймання бухгалтера, який має досвід державних та місцевих податків (SALT коротко). Після завершення цієї сторінки натисніть на Продовжуйте.

Налаштування WooCommerce: платежі

Остання частина швидкого налаштування WooCommerce – це налаштування вашого варіанти оплати. Один з найпростіших способів стягнути оплату за товари – це за допомогою PayPal тому якщо ви хочете приймати платежі таким чином, не забудьте ввести свою адресу PayPal на цій сторінці. WooCommerce також включає вбудовані варіанти платежів через перевірити, банківський трансфер або готівкою при доставці. Крім того, ви завжди можете використовувати розширення преміум-класу для додаткових шлюзових платежів, таких як Authorize.net або Stripe (не впевнені, які використовувати? Ознайомтеся з нашою статтею про PayPal проти Stripe для інтернет-бізнесу).

Після активації способу оплати натисніть Продовжити, щоб закінчити налаштування. WooCommerce попросить дозволу на збір даних (це залежить від вас, хоча ми схиляємось до доброзичливого відхилення).

2. Додаткові (важливі) налаштування WooCommerce

Далі ви можете продовжувати створювати продукти, але радимо натиснути на Повернення до інформаційної панелі посилання, щоб ви могли закінчити встановлення всіх важливих налаштувань WooCommerce.

Налаштування WooCommerce

Повернувшись на інформаційну панель WordPress, перейдіть до WooCommerce потім натисніть на Налаштування. На цій першій сторінці є ваші загальні налаштування WooCommerce. Ми рекомендуємо вам змінити адресу клієнта за замовчуванням. Маючи Геолокація включене може потенційно сповільнити ваш сайт, оскільки ви покладаєтесь на дані третьої сторони.

Безкоштовна доставка WooCommerce

Під Доставка Ви знайдете додаткові параметри для доставки. Але те, на що ми хочемо вказати, – це можливість включити безкоштовна доставка. Це щось, що ви можете запропонувати з дійсним кодом купона або для всіх замовлень на певну суму. Просто встановіть прапорець і введіть свої вимоги.

Електронні листи WooCommerce

Рухаючись по, під Електронні листи ви можете зайти та змінити електронну пошту одержувача для різних стандартних електронних листів для замовлень. Можливо, у вас є декілька людей, які керують вашим інтернет-магазином, тому ви, можливо, хочете, щоб сповіщення про нові замовлення переходили до відділу доставки, тоді як скасовані замовлення, ймовірно, повинні фінансуватись.

Купони WooCommerce

Останній варіант WooCommerce, яким ви, можливо, захочете скористатися, перш ніж почати додавати продукти талони. Щоб створити новий купон, натисніть на Купони опція під WooCommerce тоді Додати новий. Звідси ви можете створити купони на встановлену суму або відсоток долара плюс додати обмеження на використання (наприклад, замовлення понад 100 доларів США або створити коди одноразового використання).

У WooCommerce існує безліч інших параметрів та параметрів, які ви можете змінити. Ми згадували ті, про які ми думали, що вони застосовуватимуться до більшості інтернет-магазинів, коли налаштовуються вперше.

3. Додавання продуктів

Тепер з усіма налаштуваннями ми можемо почати додавати ваші продукти! Але спочатку слід додати кілька категорій товарів, щоб ви могли організувати свої пропозиції.

Категорії товарів WooCommerce

До додати ваші категорії перейти до Продукція тоді Категорії на панелі приладів. Укажіть назву вашої категорії, кулі для вашої URL-адреси (або якщо ви залишите це поле пустим WooCommerce буде використовувати ваше ім’я категорії як кулі), батьківську категорію (ви б використовували це для вкладених елементів, наприклад, взуття буде батьківською на підборах або сандалях ), опис категорії, тип відображення (за замовчуванням – це відображення всіх елементів у категорії на сторінці архіву, але ви також можете показати підкатегорії або обидві) та зображення (це зображення використовується під час вставлення сітки категорій на сторінки).

Щойно ви додали свої категорії, до яких можна перейти додавання тегів. Це подібний процес і не потрібен, але може бути дуже корисним для клієнтів. Теги чудово підходять для групування подібних предметів, які не належать до однієї категорії. Ви можете створити теги для більш конкретних описів предметів, таких як hipster або modern, або, можливо, для фірмових найменувань, якщо ви продаєте товари від багатьох творців. Просто будьте впевнені не дублювати ваші категорії з вашими тегами (наявність категорії “фантазії” та “фантазії” – це погано для SEO та заплутаності для клієнтів). Після того, як ви закінчите з тегами, саме час додати свої продукти!

Загальний товар WooCommerce

Натисніть на Продукція і потім Додати новий. WooCommerce постачається з усім необхідним, щоб додати свої продукти з великою кількістю інформації та фотографій, щоб задовольнити клієнтів (та пошукових систем).

Спочатку дайте назву своїм продуктам, призначте будь-які категорії або теги, а також додайте зображене зображення продукту плюс додаткові зображення галереї. Потім у першому текстовому полі ви можете додати довгий опис елемента. Це відображатиметься на вкладці “Опис” поруч із “Відгуки” на фактичній сторінці продукту. До другого текстового поля додайте короткий опис продукту, який буде показаний поруч із зображеннями вашого продукту (кілька пропозицій та пунктів кулі чудово працюють тут).

Для фактичних даних про продукт ви вибираєте Простий продукт Ви побачите основні параметри, щоб додати SKU (зазвичай це для ваших власних записів) та ціну.

Завантажений продукт WooCommerce

Якщо ви також перевірте Завантажувані параметри WooCommerce покаже додані параметри для завантажуваного файлу. І якщо ви вирішите перевірити Віртуальний і вкладку “Доставка” буде видалено з розділу продукту, оскільки вам не потрібно відправляти віртуальний товар.

Партнерський продукт WooCommerce

Якщо замість простого продукту ви виберете Зовнішній / партнерський продукт опція WooCommerce відобразить налаштування для посилання на інші веб-сайти за допомогою вашої партнерської посилання. Це чудово, якщо ви хочете додати продукти з магазинів із партнерськими програмами (ви можете створити партнерський сайт Amazon за допомогою WordPress) до власного магазину, щоб зробити комісію з рефералів..

Атрибути змінних продуктів WooCommerce

Останній варіант, який ви можете вибрати для своїх даних про продукт, – це Змінна продукція. Це слід використовувати, коли ви маєте різні фасони одного виробу, як сорочка різних розмірів і кольорів. Спочатку слід додати атрибути для вашого продукту.

Продукт зі змінною WooCommerce

Потім генеруйте свої варіанти за допомогою доданих атрибутів. Таким чином клієнти можуть вибрати саме те, що хочуть, з вашого вибору.

Інвентаризація товарів WooCommerce

У розділі Дані про продукт ви також знайдете варіанти керування вашим інвентар. Це має сенс, якщо ви зберігаєте запаси своїх продуктів на готовності до відправлення. Якщо ваші товари виготовлені так, як вони замовлені, або ви продаєте цифрові товари, ви, ймовірно, не будете користуватися цією вкладкою.

Ви також знайдете додаткові Доставка параметри, де можна вказати вагу та розміри виробу, а також передовий налаштування для додавання примітки про покупку та ввімкнення / вимкнення оглядів товару. Після завершення роботи можна опублікувати свій продукт.

Всього магазин Glitz & Glam WooCommerce

Це стає простіше, коли ви ознайомитесь з параметрами в WooCommerce (ми обіцяємо). І коли ви додасте всі свої продукти, ви можете використовувати варіанти теми WordPress для створення стильних сторінок магазину, щоб справити враження на клієнтуру.

Як просувати свої продукти

Тепер, коли ваш магазин налаштований і готовий до роботи, ви повинні зрозуміти, що ви відкриті для бізнесу. Існує маса способів поділитися своїм новим інтернет-магазином з покупцями в Інтернеті, але ось кілька, щоб розпочати роботу.

Скористайтеся перевагою соціальних медіа

Соціальні засоби комунікації

У вас повинні бути Twitter та Facebook – це стандартні соціальні акаунти, які ви, мабуть, захочете для будь-якого малого бізнесу, але інші мережі, такі як Instagram, Pinterest та Google+, також можуть бути дуже важливими залежно від того, що ви продаєте. Наприклад, для електронних книг може не знадобитися Instagram, але якщо ви робите прикраси або декор для дому, ви хочете, щоб фотографії ваших продуктів були в тренді.

Спробувати повідомлення щодня і на початку експериментуйте з різним часом дня. Ви хочете оптимізувати свій соціальний обмін відповідно до розкладу вашої цільової аудиторії. Ви також можете розглянути питання про автоматизацію свого соціального обміну. Це особливо добре, якщо ви додаєте вміст у блог на своєму веб-сайті

Ви можете також розглянути просування ваших публікацій, твіти, шпильки тощо. Створення кампанії потребує невеликого дослідження, оскільки ви хочете орієнтуватися на потрібний віковий діапазон, місцеположення та інтереси для своєї аудиторії. Навіть витрачаючи всього кілька доларів на день може допомогти залучити нових потенційних клієнтів.

Запустити акцію

Ведуча роздача

Існує багато різних способів запустити акцію для вашого інтернет-магазину. Найпростіше запропонувати знижку або безкоштовну доставку за допомогою купон функція, вбудована в WooCommerce.

Інший варіант – запустити a віддати. Існує багато безкоштовних плагінів для змагань, які ви можете використовувати для розміщення реклами на своєму веб-сайті, або ви можете скористатися послугою, як rafflecopter, щоб керувати власними видачами. Просто не забудьте ознайомитись із законами, що регулюють проведення конкурсів та роздач у вашій країні (наприклад, у США вам потрібно пам’ятати про закони, що регулюють вартість призів, неповнолітніх, податкові наслідки та інше – так робити домашнє завдання!).

Пропозиція клієнтів

Постійний клієнт в Інтернет-магазинах

Якщо ви персоналізуєте свій магазин WooCommerce, ви можете швидко створити потужну клієнтську базу. А лояльні клієнти – ідеальні люди, які допоможуть вам просувати ваш магазин.

Прекрасний спосіб затримати клієнтів, які повертаються на ваш сайт (і змусити їх поділитися ним з друзями) – запропонувати своїм найкращим клієнтам особливі вигоди. Це може бути звичайний безкоштовний день народження з покупкою (наприклад, подарунок, який ви отримуєте щороку у Sephora), знижка на доставку для великих покупок (наприклад, Old Navy пропонує безкоштовну доставку на замовлення понад 50 доларів) або спеціальні знижки для посилань на друзів (подібні до Коди Uber – 15 доларів США для вас та вашого друга).

Почніть інформаційний бюлетень

Віджет для розсилки

Ви обов’язково хочете створити інформаційний бюлетень щоб ваші покупці були в курсі нових випусків продуктів, спеціальних акцій та іншого. Ви можете запустити безкоштовно з MailChimp, і якщо ви використовуєте тему на кшталт “Total” або “Chic”, може бути доданий віджет інформаційного бюлетеня або елемент сторінки (просто вставте свій код api MailChimp). Якщо ні, то їх багато безкоштовні плагіни ви можете використовувати для інтеграції MailChimp зі своїм веб-сайтом.

Отримайте мережу

Мережі

Іноді краще більше, і це особливо вірно, коли мова йде про поширення слова про ваш бізнес. Чим ширша ваша мережа, тим більше людей ви зможете охопити. Це стосується онлайн-зв’язків із колеги-блогери і малий бізнес (які часто беруть участь у обміні статтями), а також місцеві цегельно-будівельні магазини якщо ви продаєте фізичну продукцію (дружні стосунки з місцевими власниками готелів бутиків можуть означати отримання ваших товарів у їх сувенірному магазині).

Ви також можете приєднатись до професійної асоціації, яка допоможе просувати ваш магазин. Ви можете розглянути можливість взаємодії з вашим місцевим Палата мета якої – допомогти власникам місцевого бізнесу досягти успіху. Або приєднуйтесь Міжнародний бізнес-мереж (BNI), професійна організація, створена для підтримки бізнесу в усьому світі. А якщо у вас є місцевий Ротарі-клуб це фантастичне місце для повернення спільноти, а також зміцнення ділових відносин. Просто вийдіть там, познайомтеся з людьми та допоможіть своєму бізнесу розвиватися!

Інші ресурси для створення успішного інтернет-магазину

Як власник онлайн-бізнесу, існує безліч інших речей, над якими вам потрібно залишатися, щоб забезпечити безперебійний бізнес, включаючи управління власним веб-сайтом. Ось ось декілька порад та рекомендацій, які допоможуть вам оптимізувати ваш сайт:

 • Посібник для початківців до WordPress SEO
 • Поширені помилки WordPress, яких слід уникати
 • Керівництво з керування WordPress
 • Спрощення своєї присутності в Інтернеті за допомогою WordPress
 • Поради щодо підвищення довіри та надійності

Сподіваємось, цей посібник був корисним! Ми намагалися включити якомога більше порад, які могли б придумати, щоб допомогти вам запустити успішний бізнес в Інтернеті, але якщо у вас є якісь додаткові поради, будь ласка, поділіться ними у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map