Як створити Інтернет-курс за допомогою WordPress

Як створити Інтернет-курс за допомогою WordPress

Ви хочете створити онлайн-курс, але не знаєте, з чого почати? Можливо, складно створити щось професійне, коли ви просто хочете навчити людей в Інтернеті; можливо, як доповнення до запропонованих вами навчань у реальному світі, або як розширення вашого дивовижного успішного веб-сайту.


На щастя, WordPress полегшує налаштування онлайн-курсу для обміну своїми знаннями та досвідом зі світом. Доступні різноманітні теми та плагіни, розроблені для того, щоб надати користувачам можливість створювати та надавати курси на їхньому веб-сайті WordPress.

Ця стаття дозволить вам ознайомитись із тим, що вам потрібно зробити для створення онлайн-курсу за допомогою WordPress, а потім ознайомтеся з деякими доступними параметрами плагінів та тем.

Приклади онлайн-курсів

Інтернет-курси широко доступні, і багато хто будується за допомогою WordPress. Багато курсів приховано за сторінками продажів, але ми знайшли пару, яку ви можете переглянути, щоб зрозуміти, як вони налаштовані. Наприклад, WP101 залишається вірним своїй місії, використовуючи WordPress, щоб запропонувати свої навчальні курси, орієнтовані на початківців WordPress:

WP101

Їх вступний курс з усіх основ WordPress безкоштовний. Або ви можете переглянути наш повний список курсів WordPress, щоб переглянути більше прикладів.

Налаштування вашого веб-сайту

Тепер почнемо із скороченої версії того, як налаштувати веб-сайт за допомогою WordPress. По-перше, вам потрібно отримати примірник запуску WordPress “локально” (тобто на вашому ПК) або в Інтернеті. Якщо ви готові отримати хостинг для WordPress, радимо керований хостинг що стосується встановлення, резервного копіювання та оновлень для вас. Кілька чудових варіантів:

 1. WP Engine: Починає від $ 35 на місяць.
 2. Маховик: Починається від 23 доларів на місяць.
WP двигун

WP Engine – лідер галузі в галузі управління хостингом WordPress.

Регулярний хостинг Bluehost – це дешевший варіант від $ 2,95 на місяць. Незважаючи на те, що акційна ціна призначена для їх спільного плану, Bluehost має можливість швидкого встановлення для WordPress, що допоможе вам підготувати WordPress за лічені хвилини.

Якщо ви хочете почати з локальної інсталяції, ви можете налаштувати WordPress на комп’ютері під керуванням OS X, Windows або Ubuntu досить легко. Після того, як ви будете задоволені своїм веб-сайтом, ви можете перенести свій сайт WordPress з localhost на ваш веб-хост. Що з подальшою налаштуванням WordPress? Давайте розглянемо планування курсу.

Планування курсу

Тепер, коли ваш веб-сайт готовий, хвилювання буде наростати, але вам потрібно сповільнитись і продумати свій наступний крок. Перш ніж вибрати плагін або тему, яка допоможе вам налаштувати онлайн-курс, ви повинні знати, який курс ви хочете створити.

Багато планується в плануванні онлайн-курсу, але ось кілька основних міркувань для визначення найкращого підходу:

 • План курсу. Це, мабуть, найважливіший крок планування вашого курсу. Якщо ви не знаєте, як ви хочете структурувати матеріал для свого курсу (розділи та уроки, підтеми тощо), буде складно правильно налаштувати курс на відповідність вашим потребам, і ви можете вибрати неправильне рішення.
 • Тип змісту. Мультимедійний курс може бути по-різному трактований лише до тексту. Вам потрібно продумати типи вмісту, до якого потрібно включити ваш курс (наприклад, текст, відео чи вікторини).
 • Обмеження курсу. Безкоштовний курс може бути значно простішим, ніж той, що вимагає складних правил членства. Вам потрібно визначити, як ви хочете створити ваш курс, і який вміст буде доступний для якої аудиторії.
 • Спосіб розподілу. Наявність усього вмісту вашого курсу, коли студент підписується, може бути зручнішим, але ви можете віддати перевагу, щоб матеріали були доступні за розкладом (тобто “капаючий вміст”).

Тепер, коли ви знаєте, що ви створюєте, давайте розглянемо деякі рішення.

Додатки онлайн-курсу

Ми вибрали декілька доступних плагінів для вашого розгляду нижче – деякі з найкращих плагінів для управління онлайн-курсами.

1. Сенсей (від 129 дол. США)

Плагін Sensei
Приїжджає до нас від WooThemes (команда, що стоїть за WooCommerce) – це Sensei (починаючи з $ 129 за один сайт). Ідеальна інтеграція з WooCommerce та всіма темами від WooThemes, а також широким діапазоном розширення Доступні для налаштування курсових пропозицій, зробіть це надійним вибором.

2. Курсове програмне забезпечення WP (від 99 доларів)

Плагін WP Courseware
Перетягніть свій шлях через побудову курсу Курси програмного забезпечення WP (починається від $ 99 за ліцензію на два веб-сайти). Це повнофункціональне онлайн-рішення для курсів інтегрується з усіма основними плагінами електронної комерції.

3. LearnPress (безкоштовно)

Плагін LearnPress
Вичерпний WordPress Система управління навчанням (LMS) підключати, LearnPress це безкоштовний варіант для ваших онлайн-курсів. Кілька безкоштовні додатки доступні для розширення функціональності, а також деякі преміальні (починаючи з $ 19,99), щоб піти ще далі.

4. Курси з блискавкою (199 доларів)

Плагін Zippy Courses

Курси Zippy – це проста у користуванні курсова платформа “все в одному”.

Дитячий мозок Дерека Гальперна, засновника Social Triggers, Курси Zippy – це преміальна платформа онлайн-курсу в повному обсязі (доступна за 199 доларів), яка включає вбудовану інтеграцію з маркетингом електронної пошти, платіжними шлюзами та детальною аналітикою.

5. LearnDash (від 199 доларів)

Плагін LearnDash
LearnDash це запакована функція, преміальна LMS (починаючи з 199 доларів за один сайт), яка фактично має галузеві інтеграції LMS, такі як API Tin Can. Якщо вам потрібна справжня інтеграція LMS, це очевидний вибір.

6. LifterLMS (безкоштовно)

Плагін LifterLMS
LifterLMS є новим доповненням до простору онлайн-курсу. Це безкоштовний плагін, але премійна версія (99 доларів на рік) пропонує додаткову підтримку, додану графіку та теми преміум-класу. Преміум-розширення додатково розширюють функціонал.

Теми онлайн-курсу

Існує багато тем, розроблених для надання онлайн-курсів, тому це лише вибір деяких наших виборів, щоб показати, що можливо. Ви можете ознайомитись з деякими іншими в нашому списку найкращих тем WordPress для освіти.

1. WPLMS

Тема WPLMS
WPLMS – це система управління соціальним навчанням, побудована на BuddyPress для курсів, викладачів та студентів. Це всебічне рішення для створення онлайн-платформи навчання.

2. BuddyBoss

BuddyBoss & LearnDash

BuddyBoss для LearnDash це не просто проста тема – вона більше схожа на платформу. Завдяки вбудованим параметрам та можливостям для макетів, настроюваних заголовків і колонтитулів, брендингу, створення сторінок і, звичайно, LearnDash (розширені вікторини, таймери уроків, звіти користувачів тощо) BuddyBoss пропонує все, що вам може знадобитися. Крім того, за допомогою нового інтерфейсу LearnDash-Gutenberg, створення спеціального вмісту ще швидше та простіше.

3. Академія

Тема академії
Тема управління навчанням в Академії включає вбудоване управління курсами та користувачами та інтеграцію WooCommerce. Ця тема дозволяє легко ділитися та продавати свої знання.

4. Курс Кішки

Тема Кішки курсу
Курси Кішки – це все-в-одному тема WordPress, покликана допомогти вам створити онлайн-курс, інтегруватись із необхідними плагінами та створити веб-сайт з продажу курсів.

5. LMS

Тема LMS
Тема LMS – потужна тема управління навчанням, розроблена для роботи з Sensei. Це додає розширені можливості дизайну та компонування на веб-сайті вашого онлайн-курсу.

6. Розумний курс

Розумна тема курсу
Розумний курс – це преміальна тема LMS WordPress. Розроблений, щоб допомогти вам створювати та продавати як онлайн, так і на місцях курси, він включає повний спектр функцій в автономному пакеті.


Створити онлайн-курс у WordPress не важко, і це можна швидко зробити за допомогою теми або плагіна. Вам доведеться виконати важку роботу з планування курсу та створення матеріалу, але за допомогою WordPress ви зможете отримати сам курс в Інтернеті та доступний для студентів в найкоротші терміни..

Ми надали вам огляд того, як рухатись із налаштування онлайн-курсу за допомогою WordPress, щоб ви могли налаштувати свій сайт, спланувати свій курс, вибрати тему чи плагін та розпочати роботу сьогодні.

Ми щойно переглянули поверхню створення онлайн-курсу, тому якщо у вас є якісь питання або пропозиції, повідомте нас про це у розділі коментарів нижче! Ми хотіли б почути ваші поради та рекомендації щодо створення онлайн-курсів за допомогою WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map