Як створити блог музики та моди, готовий до фестивалю за допомогою WordPress

Якщо ви жили під скелею, Coachella 2016 розпочав сьогодні. Підготуйте себе до любителів музики, модних моделей і, звичайно, знаменитостей, щоб перейняти соціальні медіа ці вихідні та наступні. Хочете приєднатися до веселощів?


Який кращий спосіб встановити свій дивовижний смак у музиці, моді та поп-культурі, ніж із дивовижним блогом! Не хвилюйтесь – вам не потрібно бути веб-дизайнером або розробником, щоб створити свій власний блог. Все, що вам потрібно, – це кілька запасних доларів, годину або менше, щоб отримати налаштування та чудовий вміст готовий. Тож будьте зручні, і почнемо!

Крок 1: Отримайте доменне ім’я та хостинг

Хостинг важливий. Ми говоримо про це весь час тут, на WPExplorer, і з вагомих причин. Існує ціла кількість факторів, які допоможуть вибрати правильний хостинг для вашого веб-сайту WordPress, наприклад, веб-простір, гарантія тривалості роботи (відсоток часу, коли ваш веб-сайт буде працювати і працює), резервне копіювання, масштабованість, вбудовані заходи безпеки та інше.

Але бачачи, що це, мабуть, ваш перший раз створення блогу, ми будемо вважати, що ціна є важливим фактором. У цьому немає нічого поганого! Ви все ще можете знайти надійний хостинг для вашого нового блогу за справедливою та розумною ціною. Крім того, для нового блогу спільний план хостингу буде спрацьовувати чудово – немає сенсу платити за мега-супер-платний хостинг, коли він ще не потрібен (плюс ви завжди зможете масштабувати пізніше).

Багато хостингових компаній пропонують нову пропозицію для клієнтів, і за допомогою наших ексклюзивних рекламних посилань ви можете заощадити на своєму хостингу протягом першого року або більше. Ось два варіанти, ідеальні для фестивалю-блогера, який тільки починається.

Веб-хостинг GoDaddy

Веб хостинг GoDaddy $ 1

На даний момент існує шалений хостинг GoDaddy, де ви можете зареєструватись на план хостингу Економ просто $ 1 / місяць (на перший рік) плюс додається з a безкоштовне доменне ім’я (знову ж таки, перший рік – вам потрібно буде поновлювати реєстрацію доменних імен щороку разом із хостингом). І ми особисто можемо засвідчити, що GoDaddy – це дуже простий варіант хостингу для налаштування (ви можете слідувати разом з нашим посібником із швидкого налаштування GoDaddy). Зазвичай ми б не рекомендували хостинг на 1 долар (особливо не для сайтів з високим трафіком), але GoDaddy є надійною компанією, і ми навіть зараз маємо два менших веб-сайти, розміщені разом з ними, і не мали жодних проблем..

Веб хостинг Bluehost

Веб хостинг Bluehost $ 3,49

Інша компанія, яку ми рекомендували б – Bluehost, і ми не єдині – їх навіть рекомендує WordPress. Завдяки спеціальному просуванню нових клієнтів, ви можете отримати спільний хостинг якнайменше $ 3,49 / місяць (з 36-місячним контрактом) плюс а безкоштовне доменне ім’я. Установка WordPress із Bluehost дуже схожа на GoDaddy – це установка в 1 клік. Коли ви створюєте свій обліковий запис, ви просто вибираєте варіант WordPress, і вони встановлюють і налаштовують всі ваші файли WordPress для вас, щоб ви могли перейти до вибору теми, додавання плагінів і власне ведення блогів!

Крок 2: Вибір правильної теми WordPress

Тепер, коли у вас є доменне ім’я, готове перейти на план хостингу, ви можете ввійти на свою інформаційну панель WordPress вперше і почати готувати свій сайт для ведення блогів. Сюди входить вибір теми для вашого веб-сайту! Тут головне питання – чи ти хочеш піти з та безкоштовно тема ($ 0, але обмежені функції) або a премія один (коштує гроші, але має більше функцій, і ви можете звернутися до автора теми за допомогою, якщо вона вам потрібна)? Ось наші улюблені теми, готові до фестивалю на кожен бюджет!

Двадцять шістнадцять теми WordPress (безкоштовно)

2016 безкоштовна тема WordPress

З чистою та простою темою WordPress за замовчуванням немає нічого поганого. Він створений для блогерів і не має багато додаткових функцій, але всі основи є завдяки опціям, вбудованим у ядро ​​WordPress. Якщо ви перейдете на панель приладів під зовнішнім виглядом> налаштувати, ви можете зробити кілька перетворень, як власний логотип та фон, але за допомогою кількох безкоштовних плагінів (ми дістанемося до них за хвилину) ви можете додати ще багато функцій до ця основна тема.

Noir Premium WordPress Тема ($ 59)

Noir Simple WordPress Тема для Infoprenuers

Інформація та DownloadView Демо

Noir – це преміальна тема, яка постачається з приголомшливим блогом, параметрами налаштування кольорів, налаштуваннями шрифтів Google і навіть вбудованими рекламними плямами (додайте Google Adsense або додайте туди партнерські посилання, щоб отримувати кілька зайвих доларів щомісяця). Плюс, якщо ви коли-небудь плануєте продавати що-небудь (спеціальний фестивальний одяг, відбитки фотографій, які ви робите на заході, оригінальні MP3-файли чи взагалі що-небудь інше). фізичні товари прямо з власних веб-сайтів (до побачення Etsy!).

Сьогодні тема WordPress (безкоштовно)

Сьогодні Блог та журнал Безкоштовна тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Ще один чудовий безкоштовний варіант – наша власна тема WordPress сьогодні. Ця тема стилів новин та блогу оснащена простими параметрами налаштування для вибору компонування стовпців, соціальних посилань, рекламних місць тощо. Крім того, він підтримує кілька форматів публікацій – так що ви можете легко ділитися наборами фотографій з подій, відеозаписів з вашого тижня, аудіозаписів чи інтерв’ю та звичайно стандартних текстових публікацій.

Святково преміальна тема WordPress ($ 39)

Святково преміальна тема WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Не дозволяйте «святковій» рекламі цієї теми обманювати вас – вона ідеально підходить для блогерів, орієнтованих на моду та музику. Великі, сміливі зображення, власні кольорові параметри, параметри шрифту та користувацькі віджети – лише деякі чудові функції, вбудовані в цю тему. Плюс є цікаві спеціальні віджети для соціальних посилань, розділ «про мене» та багато іншого.

Крок 3: Додавання корисних плагінів

Плагіни можуть бути трохи непосильними. Напевно їх сотні тисяч, коли ви поєднуєте всі доступні безкоштовні та преміальні варіанти. Але є лише кілька ключових плагінів, які ми рекомендуємо всім використовувати плюс кілька цікавих, що полегшить вам зв’язок з іншими учасниками фестивалю.

Плагін JetPack WordPress

Плагін Jetpack WordPress

Jetpack це плагіни “все в одному” для всіх ваших потреб у WordPress. Цей плагін включає в себе варіанти безпеки WordPress, оптимізацію зображень, соціальний обмін, пов’язані публікації тощо.

Плагін Akismet Antispam WordPress

Akismet Антиспам плагін

Акісмет є фільтром спам-коментарів також від команди Automattic. Він фільтрує всі мотлохи, тому все, що вам залишилося, – це справжні коментарі реальних читачів. Вам потрібно активувати ключ API, але це абсолютно безкоштовно для особистих блогів (woohoo!).

Плагін Yoast SEO WordPress

Плагін Yoast SEO

Кожен блог потребує плагіну goof SEO, щоб допомогти зі всіма складними речами, які впливають на рейтинг вашої пошукової системи. Ми настійно рекомендуємо Йоаст SEO. Це те, що ми використовуємо (разом із понад мільйон інших людей), тому що це створює вашу мапу сайту, додає заголовки та фрагменти, готові до SEO, і так просто, так просто.

Instagram Feed Free Plugin

Поки ви не вдома, і ви напевно збираєтеся робити знімки та ділитися фотографіями в Instagram. Ви не хочете поділитися цим і у своєму блозі? З вільним Канал Instagram Ви можете додавати інстаграм до публікацій, сторінок і навіть віджетів за допомогою зручного короткого коду.

Instagram Feed Free Plugin

Спільний доступ до фотографій та довідкових думок у Twitter? Використовувати Легкий віджет Twitter Feed плагін, щоб додати ваші останні твіти до областей віджетів бічної панелі або колонтитула. Таким чином усі ваші читачі можуть бачити, що ви маєте на меті!

social-stream-wordpress-плагін

Але якщо ви хочете поділитися тим, чим ви ділитесь, у всіх своїх соціальних медіа, тоді не дивіться далі на «Соціальний потік». Цей додатковий плагін (всього 19 доларів) може підключитися до вашого Twitter, Facebook, Google+, Instagram, RSS-каналу блогу, Pinterest, Youtube, Vimeo, Tumblr, last.fm та багато іншого! Об’єднання всіх ваших соціальних акаунтів створює медіа-потік, щоб читачі могли слідкувати за своїми фестивальними заходами та відчувати, що вони там із вами.

Крок 4: Почніть блогувати своє серце

Блог вашого серця

Кроки від 1 до 3 стосувались підготовки вашого веб-сайту WordPress, але зараз саме час додати вміст у свій блог. Дійсно не існує жодних правил щодо того, що можна, а що не можна робити (окрім того, як не плагітувати роботу інших людей і не поширювати матеріали, захищені авторськими правами, гаразд?). Але ось кілька швидких порад, які слід пам’ятати під час написання:

 • Використовуйте належні заголовки: H1 – це назва вашої публікації, якщо ви хочете додати більше заголовків у своєму вмісті, використовуйте заголовок H2 із підзаголовками H3 під цим і т.д..
 • Надайте кредит своїм джерелам: Якщо ви хочете поділитися чужою фотографією чи відео, переконайтеся, що ви заслужите їм! А ще краще попросіть дозволу спочатку (оригінальний творець дякує!).
 • Посилання на інших: Чудово посилатися на інші блоги у своїх публікаціях, щоб ваші читачі могли читати поточну тему, створювати товариство з іншими блогерами, і це добре виглядає для вашого SEO.
 • Перевірка орфографії та огляду: Перевірка орфографії чудово підходить для виправлення орфографічних помилок, але обов’язково прочитайте свою роботу вдруге, перш ніж публікувати, щоб знехтувати будь-які граматичні помилки (інакше ми обіцяємо, що ви отримаєте принаймні один «корисний» коментар, який її вказує).

Підведенню

Ми сподіваємось, що цей маленький посібник допоможе вам вчасно створити свій блог до сезону фестивалю! Чи є якісь інші поради, якими ви поділитесь? Або ви використовували наш путівник, щоб створити власний блог фестивалю? Ми хотіли б почути ваші думки або побачити, що ви створили – тому, будь ласка, поділіться з нами у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map