Як створити багаторазові блоки вмісту за допомогою WordPress

Як створити багаторазові блоки вмісту за допомогою WordPress

Якщо ви регулярно додаєте до своїх публікацій WordPress однакові елементи для створення тексту або сторінок, є більш ефективний спосіб. Його називають блоками вмісту для багаторазового використання, і це рішення полегшить створення ваших публікацій або сторінок.


Залежно від вашого сайту у вас може бути запас вмісту, який ви часто додаєте до своїх публікацій та сторінок. Це може включати фрагменти тексту, такі як вступ або повідомлення про відмову. Можливо, його зображення, кнопки, посилання чи певне форматування ви часто застосовуєте до тексту. Це може бути навіть форма для реєстрації вашої розсилки.

Незалежно від вмісту, який ви повторюєте, регулярні блоки вмісту можуть допомогти. Вони заощадять вам багато часу та зусиль, все це допоможе вам стати більш продуктивними.

У цій публікації ви дізнаєтесь 3 простих способи створити розділ вмісту один раз, а потім додати його до кількох публікацій та сторінок одним натисканням кнопки. Спочатку ми розкриємо вбудований варіант у WordPress, а потім поговоримо про два популярні варіанти для створення сторінок. Тепер розглянемо, як створити блоки вмісту для багаторазового використання для WordPress!

Примітка: Цей посібник використовувався для покриття безкоштовного плагіну Global Content Blocks, але оскільки його було видалено та доступні набагато простіші методи, ми вибрали 3 найкращі варіанти (на наш погляд) для його заміни..

1. Створіть блоки багаторазового вмісту за допомогою Гутенберга

Якщо ви використовуєте WordPress 5.0 або новішої версії, то у вас вже є Гутенберг вбудований редактор Хоча багато людей розділені на новому редакторі, Гутенберг дійсно додає корисних інструментів до ядра WordPress. А саме це інтуїтивна система побудови сторінок на основі блоків.

Хоча є багато вбудованих блоків Гутенберга (для заголовків, галерей, останніх публікацій, списків тощо), у вас також є можливість зберегти власні блоки для багаторазового використання.

Блоки вмісту для багаторазового використання Гутенберга Крок 1

Після створення вмісту, який ви хочете повторно використовувати, натисніть на піктограму 3 крапки. Потім виберіть опцію «Додати до багаторазових блоків».

Блок вмісту для багаторазового використання Крок 2

Просто додайте ім’я блоку вмісту та збережіть.

Блок вмісту для багаторазового використання Крок 3

Тепер ви зможете вибрати багаторазове використання при додаванні нових блоків (або шукайте ім’я свого блоку, або знайдіть його в розділі “Багаторазове використання”). Просто пам’ятайте, що будь-які елементи, які ви хочете бути у вашому блоці вмісту, повинні знаходитися в одному рядку.

2. Додайте блоки багаторазового вмісту до WP Bakery за допомогою Templatera

Один з найпопулярніших будівельників – це WP Bakery Page Builder (раніше Visual Composer). Не дивно, що вони пропонують простий спосіб створення блоків та макетів для багаторазового використання.

На відміну від останнього варіанту, який ми розглянули, блоки вмісту для багаторазового використання не є частиною WP Bakery за замовчуванням. Замість цього вам потрібно придбати, встановити та активувати надбудову Templatera.

Отримайте TEMPLATERA

Примітка: WP Bakery та Templatera включені до нашої теми Total WordPress! Тож якщо ви вже використовуєте нашу тему (або хочете взяти копію), не потрібно купувати розробника сторінки WP Bakery або Templatera. Просто встановіть їх, коли з’явиться запит після встановлення теми.

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 1

Після встановлення та активації WP Bakery та Templatera, перейдіть до “Менеджера ролей”, щоб переконатися, що у вас активізатор програми для всіх типів публікацій, на яких ви плануєте використовувати його..

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 2

Потім ви можете перейти до створення сторінки. Після створення макета, який ви, можливо, захочете використати ще раз, натисніть на піктограму Templatera у верхньому лівому куті.

Примітка: У темі Total використовується значок Templatera на головному рядку заголовка, але якщо ви використовуєте інші теми, натомість ви можете побачити логотип WP Baker hat.

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 3

Додайте назву шаблону макета та збережіть.

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 4

Щоб використовувати шаблон на нових публікаціях або сторінках, просто натисніть на опцію «Додати елемент».

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 5

Прокрутіть вниз і натисніть на блок конструктора сторінок “Templatera”.

Блоки вмісту для багаторазового використання WPBakery Крок 6

Виберіть шаблон і збережіть. Потім ви можете перетягнути і змінити блок змісту для багаторазового використання або додати інший вміст навколо нього.

3. Дизайн вмісту для багаторазового використання з елементами блоків

І ми не можемо говорити про багаторазові блоки вмісту, не охоплюючи Elementor. Elementor – це ще один популярний розробник сторінок із безліччю простих варіантів створення власних макетів сторінок.

На відміну від розробника останньої сторінки, функція блоку багаторазового використання Elementor включена в основний плагін. Насправді він навіть доступний у безкоштовній версії плагіна (хоча оновлення до Elementor Pro дійсно того варте).

Елемент або блоки вмісту для багаторазового використання Крок 1

Щоб створити блок вмісту для багаторазового використання за допомогою Elementor, просто натисніть на стрілку біля кнопки збереження та виберіть опцію «Зберегти як шаблон»..

Блок вмісту для повторного використання Elementor Крок 2

Це відкриє спливаюче вікно для назви вашого нового шаблону. Обов’язково натисніть кнопку “Зберегти”.

Елемент або блоки вмісту для багаторазового використання Крок 3

Щоб використовувати новий блок, натискайте на піктограму папки під час створення нової сторінки. Це відкриє бібліотеку шаблонів Elementor (одна з причин, яку ми рекомендуємо модернізувати до Pro, полягає в тому, що вона включає сотні заздалегідь зроблених макетів для прискорення створення сайту – їх ви можете знайти тут).

Блок вмісту для багаторазового використання Етап 4

Щоб використовувати свій блок, перейдіть до розділу “Мої шаблони” та вставте його. Це воно!

Висновок

Сподіваємось, ви можете побачити багато ситуацій, коли блоки вмісту для багаторазового використання можуть заощадити багато часу та сил. Оскільки майже будь-який вміст можна додати до блоку вмісту, а блоки можна додати майже до будь-якої частини вашого веб-сайту – включаючи віджети та шаблони тем – ви можете по-справжньому творчо використовувати цю потужну функцію WordPress.

Який контент ви перетворите на блок вмісту для багаторазового використання, щоб заощадити час? Або у вас є інший метод, який ми не згадували в цьому списку? Безкоштовно ділитися своїми порадами (або питаннями) в розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map