Як стати успішним блогпренером і заробити гроші з WordPress

Стати блогером – це не просто щось робити у вихідні. Це спосіб життя, і все більше блогерів стають блогпренерами, використовуючи свої популярні пости для створення інтернет-бізнесу. Отже, що таке блогпренер? Це може змінюватися залежно від того, кого ви запитуєте, але це неофіційно наше офіційне визначення словника WPExplorer:


Блогпренер
/ bläɡprəˈnər /

іменник; людина, яка веде блог як бізнес, перетворюючи свої інтереси та пристрасть у повну кар’єру, часто приймаючи фінансовий ризик для цього

Blogpreneurs є в усьому Інтернеті, і дуже ймовірно, що ви відвідуєте кілька їхніх веб-сайтів щодня під час вивчення ділових порад, або під час неквапливого веб-перегляду. І всі вони знайшли спосіб заробити гроші WordPress.

Приклади блогпресорів

Якщо ви все ще трохи нечіткі щодо того, що таке блогпренер, ось кілька прикладів, які допоможуть проілюструвати. По-перше, це WPExplorer – це правильно. Ми почали як простий блог, де ділилися порадами та новинами WordPress. Відтоді ми переросли в повноцінний бренд з власними продуктами WordPress.

Ще один чудовий приклад (до якого ми можемо лише прагнути) – це Підприємець у вогні. Спочатку проект захоплення Джона Лі Дюма, EOF перейшов від невеликого щоденного подкаста до гумористичної мережі рейтингів подкастів, що ведуть рейтинг, вебінарів, семінарів тощо. Дивно, що ви можете робити з блогом і трохи фокусуватися!

Як ви можете стати блогпренером

Хоча я не можу гарантувати успіх, я можу дати вам основні кроки для початку. Є три основні кроки, які включають в себе виведення власного блогу з місця, вирощування трафіку і, звичайно, пошук способів генерувати грошовий потік з вашого блогу. Давайте копаємось!

Крок 1: Створіть свій блог

Ми багато разів говорили про створення блогу, але ось стисла версія. По-перше, знайдіть собі чудовий хостинг WordPress. Ми використовуємо і дуже рекомендуємо WPEngine, оскільки вони забезпечують керований хостинг, вони мають справу з вашим сервером для вас, тому вам ніколи не доведеться турбуватися про це. Крім того, вони пропонують чудові додаткові послуги, такі як резервне копіювання веб-сайтів, розміщення веб-сайтів та надзвичайно чудова підтримка – все за 29 доларів на місяць. Якщо ви займаєтесь бюджетом, Flywheel – ще один великий адміністратор WordPress-хостингу, який пропонує подібні пільги за 15 доларів на місяць. А якщо ви справді перебуваєте в екіпажі, Bluehost перший рік пропонує чудову акцію лише $ 3,49 на місяць.

noir-тема

Хостинг убік, вам потрібно чудова тема блогів з чудовими можливостями. Ми рекомендуємо тему блогу та магазину WordPress, чуйного для Noir. Noir оснащений такими функціями, як параметри макета сторінки, користувацькі віджети (приблизно, соціальні програми, Instagram, сторінка Facebook, інформаційний бюлетень тощо), стильові формати публікацій для відео та аудіо, 700+ користувацьких опцій шрифту Google, спеціальні підбірці кольорів для тонн теми елементи для створення власної кольорової схеми, сумісності WooCommerce, підтримка мов RTL, власні авторські поля з соціальними посиланнями та багато іншого. Це має все прагнення blogpreur потребує.

Як тільки у вас є тема, починайте вести блог. Створіть тонни унікального, якісного вмісту. Пишіть відгуки. Створіть, як орієнтуватися. Діліться порадами краси. Прокоментуйте новини. Але будь ласка, що б ви не робили, пишіть про те, що знаєте і що вас цікавить. Якщо ви спробуєте створити блог про те, про що ви не захоплюєтесь, ви, ймовірно, досить швидко втратите силу.

Крок 2: Створіть наступне

Це, мабуть, найскладніша частина стати блогером. Вам потрібен трафік, і вам потрібно буде вкласти час і зусилля, щоб отримати його (якщо тільки ваш BFF не є Кім Кардашян. У такому випадку просто попросіть її твірити посилання на ваш блог… і один з нашим занадто добре?). Якщо припустити, що ви не працюєте в мережі A-листів у вихідні дні, ви можете зробити кілька речей, щоб допомогти створити наступні.

соціальний обмін

Будьте соціальні
Вам потрібно розміщувати свій вміст на сайтах соціальних мереж, через власні облікові записи та організовувати відвідувачів вашого веб-сайту, які обмінюються вашим вмістом. Нуар має вбудований соц ділитися публікаціями, тому все, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ви створили захоплюючі заголовки публікацій, які зацікавлять інших людей у ​​Twitter, Facebook чи Google+.

бюлетень-віджет

Почніть інформаційний бюлетень
Чим раніше ви налаштуєте бюлетень, тим краще. Люди підписуються, і більшість користувачів ніколи не скасовують підписку (просто подивіться на власну папку “Вхідні”, я прав?). Ми рекомендуємо MailChimp з того, що ми використовуємо та любимо, а також ми маємо дивовижний посібник для початківців щодо MailChimp для початку роботи. Початок роботи безкоштовний, що відмінно підходить для нового блогера з низьким бюджетом, а якщо ви використовуєте тему Noir, є вбудований віджет розсилки для MailChimp. Просто вставте API розсилки та читачі можуть почати передплату!

Крок 3: Продайте щось

З частиною “блогу”, висвітленою на першому кроці, тепер вам потрібно вирішити питання “пренієр”. Щоб стати бізнесом, вам потрібно створити грошовий потік зі свого блогу. Є два способи наблизитись до цього останнього шматочка.

рекламні оголошення

Реклама
Якщо ви використовуєте тему, наприклад Noir, ви можете продати та додавати  рекламні оголошення на ваш веб-сайт за допомогою вбудованої домашньої сторінки, публікацій блогу та віджетів. Просто перейдіть до налаштування теми (на інформаційній панелі WordPress натисніть Зовнішній вигляд> Налаштувати> Налаштування загальних тем> Реклама) та вставте свій банерний код у своєї філії, Adsense або створіть власне зображення із посиланням.

Партнерські продажі
Ви також можете рекламувати інші продукти та послуги в Інтернеті для отримання доходу. Ось так заробляють на життя більшість YouTubers, beauty blogger та навіть гуру WordPress. Приєднуйтесь до партнерської програми, а потім додамо вам унікальну партнерські посилання при наданні рекомендацій. Ви також можете використовувати безкоштовний плагін Гарне посилання щоб створити власні посилання з власною URL-адресою.

woocommerce-магазин

Продаж товарів і послуг
Єдине, що краще, ніж рекламувати продукти інших людей, – це рекламувати власну, створюючи онлайн-магазин. Створіть власну електронну книгу, цифрові товари, футболки, пакети вебінарів чи будь-що інше. Створіть щось, чого ви знаєте, що читачі захочуть. Якщо ви блогер про стиль життя, створіть план тренувань або книгу рецептів для продажу. Якщо ви пишете про фондовий ринок, складіть преміальну колекцію найкращих порад щодо інвестування. Що б ви хотіли продати, тема Noir WordPress оснащена повною підтримкою та індивідуальним стилем WooCommerce тож ви можете дістати наших і продати, продати, продати!

Підведенню

Це наші рекомендації щодо початку роботи! Виберіть свій план хостингу WordPress, отримайте приголомшливу тему на зразок теми Noir WordPress, просувайте свій веб-сайт та створюйте або діліться продуктами з іншими. Звичайно, зараз тривають зусилля, пов’язані з тим, щоб стати блогпренером. Вам потрібно буде регулярно створювати свіжий контент, змінювати свої пропозиції товарів, створювати сезонні акції, мережі з іншими блогпренерами на вашому ринку тощо. Але якщо ви почнете з цих трьох кроків, ви закладете міцну основу і рухатиметесь у правильний напрямок успіху!

Ви теж є блогпренером? Чи є корисні поради для інших наших читачів? Ми хотіли б почути ваші поради чи досвід у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map