Як сказати, якщо сайт працює на WordPress

Як сказати, якщо сайт працює на WordPress

Чи часто ви бачите чудовий веб-сайт і запитуєте себе: “він використовує WordPress?” Іноді відповідь проста – колонтитул говорить це все, але частіше за все вам доводиться робити трохи детективної роботи. З тим, що все більше і більше веб-майстрів приховують те, що вони використовують WordPress, ми навчимо вас різним способам підтвердити, чи веб-сайт використовує WordPress чи ні, обговоримо, чому деякі відчувають необхідність приховати те, що вони використовують WP, і покажемо вам акуратний трюк, щоб дізнатися яку тему використовує сайт.


Що з приховуванням?

Ми впевнені, що в тому чи іншому контексті ви чули про те, що люди приховують факт, що їх сайт використовує WordPress, і як це добре чи погано. Тож давайте уточнимо кілька речей.

Ніколи не слід соромитися використання WordPress! Справді, ви повинні з гордістю сказати всім, що ваш сайт працює за допомогою одного з найкращих фрагментів програмного забезпечення з відкритим кодом, що коли-небудь створеного. Приховувати точну версію WP, яку ви використовуєте, – зовсім інша гра. Через постійно зростаючий ризик зламати, що розумно робити, оскільки виставлення точного номера версії може піддавати вас більшим ризикам зламувати.

Більшість «хакерів» – ліниві

Молодий хакер

Коли погані люди намагаються в найкоротший термін зняти якомога більше сайтів, вони використовують принцип, який називають «низько висячими фруктами». Це просто хитромудрий спосіб сказати: “Спочатку зламайте найвразливіші сайти”. Вони або знаходять нову вразливість WP, або обирають старішу, яка вже виправлена ​​в новіших версіях, але існує на багатьох сайтах, оскільки люди не оновлюють WP досить часто. Використовуючи Google, вони отримують список тисяч сайтів, використовуючи ці конкретні версії, а потім здійснюють автоматизовану атаку, яка знімає всі ці сайти, використовуючи однакову вразливість.

На вашому веб-сайті все ще використовується така специфічна (проблемна) версія WordPress, але якщо ви докладете лише невеликих зусиль, щоб приховати використану ним версію, це означає, що ви не потрапите в ту першу хвилю, оскільки ви не ” низько висячі фрукти ». Це не допоможе вам, якщо хтось спеціально орієнтується на ваш сайт, але це буде з цими автоматизованими атаками.

Завдяки цьому ми не можемо переглянути деякі методи, за допомогою яких можна дізнатись, чи працює веб-сайт WordPress чи ні.

1. Для цього є Служба

Для цього є служба

Як і в більшості речей в Інтернеті, якщо вам потрібен певний сервіс, який автоматизує прості шанси на завдання, вони вже існують. Якщо з вашим кодом не возитися, перейдіть до WP Loop Це інструмент WordPress введіть URL-адресу сайтів, і він повідомить, чи використовує він WordPress.

Детектор-тематичний інструмент SoftwareFindr

Ще один чудовий ресурс – SoftwareFindr Інструмент “Тема детектора”. Як і раніше, вставте посилання на веб-сайт, який вам цікавий, і мить дізнаєтесь, чи це WordPress і чи це тема, яку ви можете знайти для себе. SoftwareFindr також пропонує рекомендації та огляди основної теми та плагінів, тому навіть якщо ви не можете використовувати ту саму тему, як веб-сайт, який вам подобається, ви зможете знайти тему та додатки для створення подібного дизайну.

Якщо ви не задоволені результатами або хочете отримати більше технічної інформації Вбудований може вам допомогти. Знову ж таки просто введіть URL-адресу сайту та натисніть кнопку Пошук. Ви також можете використовувати спеціалізовані послуги, як-от Що таке WP Тема? щоб знайти тему, що живить сайт. Але врахуйте, що всі ці сайти використовують описані нижче методи. У них немає ніякої магії.

2. Починаючи легко – просто читайте

Як ми вже говорили, багато сайтів пишаються тим, що використовують WordPress, тому якщо ви просто прокрутите униз до нижнього колонтитулу, ви, можливо, побачите рядок “Powered by WordPress”. Якщо ви потрапили на сайт блогера, ви можете дізнатися набагато більше, відвідавши сторінку про те, як це було зроблено, стек технологій чи якусь подібну сторінку, де актуальний список усіх плагінів та інструментів, які використовуються для створення сайту показано.

3. Копання до джерела – тег збитого генератора

код

Для цього способу та кількох наступних нам знадобиться джерело HTML домашньої сторінки сайту. Насправді, джерело будь-якої сторінки буде робити, але дотримуйтесь домашньої сторінки. Клацніть правою кнопкою миші десь на сторінці (це не зображення чи посилання) та виберіть “Переглянути джерело сторінки”. Якщо ви перебуваєте в Chrome, Ctrl + U також зробить свою справу.

Тепер, коли у вас є HTML, натисніть Ctrl + F, щоб вивести поле пошуку та ввести “генератор”. Ви шукаєте рядок, який виглядає приблизно так:

Немає такої лінії? Читайте далі; Є багато інших методів, щоб підтвердити, чи є постачальник на WP чи ні.

Ви знайшли його, але це не виглядає так? Це теж можливо. Одне з часто зустрічаються варіантів – це просто “WordPress” – це означає, що веб-майстер не хоче розголошувати точну версію WP (це, як ми вже обговорювали). Інша можливість полягає в тому, що сайт не працює від WP, тому генератор може бути чимось іншим, як Joomla.

4. Ще в джерелі – деякі часто використовувані шляхи

Ви все одно повинні мати відкрите джерело разом із полем пошуку. Просто змініть рядок пошуку на “wp-content”. Знайшли купу рядків із цією строкою? Чудово – на сайті, безперечно, використовується WordPress.

Хочете дізнатися, яку тему вони використовують? Шукайте “wp-content / themes /”, і ви, ймовірно, отримаєте кілька звернень. Тепер шукайте рядок, який закінчується на “style.css” або “style.css? V = x.y” – це CSS-файл основної теми. Клацніть посилання, щоб відкрити його або скопіювати / вставити на нову вкладку. Вся URL-адреса буде виглядати приблизно як “http://domain.com/wp-content/themes/twentysixteen/style.css?ver=4.6.1”. Перші десять рядків цього файлу дадуть вам достатньо даних для пошуку теми в Інтернеті.

Не пощастило з цим методом? Здається, хтось не хоче, щоб ми знали, що вони використовують WP. Не хвилюйтесь. Давайте продовжимо нашу детективну роботу.

5. Спеціальні URL-адреси WP

Спробуйте відкрити readme.html файл у корені сайту, тобто “http://domain.com/readme.html”. Якщо це спрацювало, ви отримаєте щось подібне це. Не вдалося? Потім спробуйте http://domain.com/license.txt, як це має виглядати цей зразок-файл. Ще не пощастило? Дайте http://domain.com/wp-admin/ піти, і екран для входу в WP повинен з’явитися.

Підведенню

Якщо жоден із вищезгаданих методів не працював, то хтось вклав багато роботи, щоб приховати той факт, що вони використовують WordPress, або, як сказано так, вони просто не використовують WordPress. Скажіть їм переключитись ��

Ви пробували будь-який із цих методів? Або у вас є ще додати? Розкажіть нам у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map