Як розмістити Podcast з WordPress за допомогою PowerPress

Як розмістити Podcast з WordPress за допомогою PowerPress

Ви хочете розмістити подкаст із WordPress? Якщо це гучне так, вам обов’язково сподобається ця публікація. Сьогодні ми показуємо вам, як саме створити успішний подкаст на своєму сайті WordPress, використовуючи чудовий плагін, відомий як PowerPress. Чому PowerPress? Що ж, плагін постачається з мільйоном і однією функцією, які допомагають вам приймати подкасти, як бос.


Крім того, PowerPress допомагає поширювати ваші подкасти на Apple Podcasts (раніше iTunes Podcasts), Spotify та Google Podcasts серед інших місць. Таким чином, плагін дозволяє охопити мільйони слухачів, не згинаючи назад. Найкраща частина – це плагін безкоштовно і неймовірно простий у налаштуванні та використанні.

Це, як сказано, візьміть собі гарячу кружку кави і давайте закочувати. О, будь ласка, не соромтеся ставити запитання та ділитися своїми думками у розділі коментарів наприкінці цієї публікації.

Завантажте PowerPress з WordPress.org

Як використовувати PowerPress для розміщення Podcast з WordPress

Не витрачаючи ні секунди, давайте налаштуємо PowerPress для створення та розміщення подкастів з WordPress. Не хвилюйтеся жодного шматочка; ви можете налаштувати плагін, навіть якщо ви ідеальний новачок без будь-яких знань кодування. Давайте перейдемо до справи.

Встановлення PowerPress

PowerPress доступний на репозиторії плагіну WordPress.org, тобто ви можете встановити його прямо з панелі адміністратора WordPress. Як? У меню адміністратора WordPress перейдіть до Плагіни> Додати нове як показано нижче.

встановлення нового плагіна WordPress

Далі введіть PowerPress у вікні пошуку, і коли ви знайдете плагін, натисніть на Встановити зараз кнопку, як ми виділяємо на зображенні нижче.

установка плагін Powerpress WordPress

Після цього натисніть на Активуйте кнопка.

активація плагіна Powerpress

Активуючи PowerPress, додайте новий елемент у своє адміністративне меню WordPress. Натисніть це PowerPress пункт меню, як ми виділяємо в скрінграбі нижче.

плагін Powerpress для підкастів у меню адмін

Налаштування PowerPress

На наступному екрані налаштуйте основні налаштування вашого подкаста. Ви можете додати такі параметри, як назва свого подкасту, налаштувати Apple Podcasts, інтегрувати служби Blubrry (медіа-хостинг та статистику), а також пов’язати між собою акаунт blubrry.com (якщо у вас є) між іншим.

налаштування живлення, щоб розмістити подкаст із WordPress

Налаштуйте свої налаштування (я обіцяю, що це легко як A, B, C), прокрутіть униз сторінки донизу та натисніть на Зберегти зміни кнопка.

зберегти налаштування Powerpress

Створення першого підкасту

Отримавши основні налаштування, ви готові розпочати створення подкастів. Клацніть на Створіть допис у блозі з епізодом посилання, як показано на зображенні нижче.

створення подкасту з powerpress

Натиснувши на це посилання, ви перенаправляєте вас до знайомого редактора публікацій WordPress. Подивитися? Хіба я не казав вам, що PowerPress спрощує розміщення подкастів у WordPress?

плагін Powerpress WordPress Podcast

Що далі? Введіть назву та вміст свого подкасту так само, як ви створюєте допис у блозі. Але подкаст не є аудіо / відео-файлом. Як ви додаєте це? Простіше прокрутити внизу сторінки, поки не з’явиться наступний розділ.

додавання медіа-файлу powerpress подкаст у редакторі WordPress

На цьому етапі слід підготувати файл підкасту. Найкраще, що ви можете розміщувати свої файли на будь-якому сайті медіа-хостингу.

Завантаження величезних файлів на той самий сервер, де живе ваш сайт WordPress, може призвести до повільної швидкості сторінки залежно, звичайно, від вашого хоста.

Однак для цього підручника я завантажив музичний файл у свою медіатеку WordPress. Потім я вставив URL-адресу файлу, як показано на скріншоті нижче.

У цей момент скопіюйте і вставте URL-адресу свого файлу в розділ вище, перевірте, чи все в порядку і натисніть на Опублікувати кнопка. Давайте подивимось, чого ми досягли поки що.

Зовсім непогано. Як ти гадаєш? Це було просто чи що?

Надішліть свій подкаст до каталогів Podcast

Тепер, коли у вас готовий подкаст, настав час привернути його до більшої кількості очних яблук. Очевидно, що вам потрібно скласти план маркетингу для подкастів, таким же чином, як ви рекламуєте інший вміст.

Крім того, ви можете подати їх у каталоги подкастів. Тепер PowerPress дозволяє неймовірно просто подавати свій подкаст у різні каталоги. Як ти це робиш?

Поверніться назад до PowerPress адмін панелі адміністратора та натисніть на Надішліть свій подкаст в iTunes та інших каталогах подкастів посилання, як ми виділяємо нижче.

подання подкастів у каталоги подкастів за допомогою плагіна Powerpress

Ви перейдете на веб-сайт Blubrry. Якщо у вас ще немає облікового запису, вам буде запропоновано створити його. Якщо у вас вже є обліковий запис, ви будете перенаправлені на наступну сторінку.

На вищенаведеній сторінці ви можете подати свій подкаст на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Google Play Music, TuneIn та Stitcher Podcast Radio. Усі посилання, необхідні для надсилання свого подкасту до цих каталогів, можна знайти на сторінці навігація меню праворуч (див. зображення вище).

Це ще не все, ви можете зробити набагато більше на своїй інформаційній панелі Blubrry podcaster, тому не соромтеся досліджувати.

Що ще?

PowerPress має більше функцій, які роблять подкастинг не лише реальністю, але й надзвичайно цікавою. Наприклад, ви можете імпортувати подкасти з SoundCloud, LibSyn, PodBean, Squarespace, Anchor.fm та RSS-каналів. Крім того, ви можете імпортувати налаштування та епізоди з плагінів подкастингу PodPress і Плагін подкастингу від TSG.

Крім того, ви можете імпортувати епізоди подкастів з інших платформ для ведення блогів, таких як Blogger, Joomla, Movable Type та TypePad серед інших. А оскільки Blubrry пропонує медіа-хостинг, ви можете перемістити свої медіа-файли до їх сервісу за кілька кліків.

Турбує SEO? PowerPress SEO – це нова функція, яка допоможе вам оптимізувати епізоди подкастів для пошукових систем, не порушуючи поту. Крім цього, ви можете повністю налаштувати аудіо- та відеоплеєри PowerPress відповідно до вашої теми.

Крім того, ви можете визначити теги MP3 ID3 (назва, альбом, виконавець, рік тощо), які відображаються поряд з вашими епізодами подкастів. PowerPress поставляється з багатьма іншими інструментами, які роблять плагін вибором рішення для підкастів для більш ніж 60 000 користувачів WordPress під час написання.

Висновок

Важливим є наявність веб-сайту, який дозволяє розміщувати ваш подкаст та публікувати його у кількох каталогах подкастів. Сайт не тільки дає слухачеві можливість слухати та підписатися, але й надає вашій спільноті платформу для обговорення кожного епізоду.

Ви можете використовувати кожну публікацію, що посилається на епізод про подкаст, як область для отримання детальних приміток до шоу або додаткової інформації. Ви можете використовувати розділ коментарів до кожної публікації, щоб отримати відгуки слухачів про кожен епізод. Крім того, веб-сайт пропонує вам архів для всіх ваших епізодів подкастів, не покладаючись на послугу сторонньої сторони.

Наявність потужного плагіна, такого як PowerPress для розміщення подкастів з WordPress, призводить до відчутних результатів. Чому?? Цей поганий хлопчик робить багато важких підйомів для безкоштовного плагіну WordPress. Чесно кажучи, я не думаю, що ви зможете отримати кращий плагін для підкастів для WordPress.

Чи ви хочете подкаст з WordPress? Ми хотіли б почути, як ви це робите, а також ваші думки про весь процес у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map