Як публікувати повідомлення в блозі WordPress електронною поштою

Блог може бути набагато веселішим, коли ви знаєте, що у вас є кілька класних варіантів WordPress. Наприклад, чи знали ви, що ви можете створювати, форматувати та публікувати публікації в блозі WordPress прямо з своєї поштової скриньки? О так, ви можете, і це легко речі :).


Тільки уявіть, яку кількість робіт ви можете виконати таким чином? Подумайте про гнучкість та корисні переваги, які приносить вам цей варіант. Я маю на увазі, ви можете публікувати повідомлення з будь-якого місця, використовуючи будь-який пристрій із підтримкою Інтернету, незалежно від того, чи є у вас Мобільний додаток WordPress. Якщо ви схвильовані, давайте розглянемо три основні способи, якими ви можете користуватися для публікації публікацій в блозі WordPress електронною поштою:

 1. Опублікувати електронною поштою в Jetpack
 2. Розширений пост за налаштуваннями електронної пошти (для проміжних для просунутих користувачів WordPress)
 3. Публікація WordPress електронними плагінами

Ми будемо висвітлювати ці методи по черзі, надаючи всі деталі, які вам потрібні, щоб повною мірою скористатися можливістю публікації WordPress по електронній пошті. Усі ці методи потребують створення облікових записів електронної пошти та налаштування декількох варіантів, тому вам слід чудово провести час. Почнемо з модуля “Повідомлення електронною поштою” в Jetpack.

Опублікувати електронною поштою в Jetpack

JetPack Опублікувати електронною поштою

Jetpack дозволяє перезаряджати ваш веб-сайт WordPress, пропонуючи вам кілька приємних функцій, в тому числі Опублікувати електронною поштою. Тож як ви публікуєте повідомлення електронною поштою за допомогою Jetpack? Очевидно, спочатку потрібно встановити Jetpack на своєму сайті WordPress (Примітка: ви не можете використовувати цю функцію в локальній установці WordPress з JetPack, просто фій, якщо ви сподівалися перевірити це на своєму localhost). З Jetpack, встановленим на вашій платформі WordPress, настав час для наступного кроку: створення спеціальної адреси електронної пошти. Усі повідомлення, які ви хочете опублікувати, ви надішлете на цю електронну адресу, тому важливо зберегти це в таємниці. Люди (читайте хакерів), які мають доступ до цієї адреси електронної пошти, можуть публікувати публікації у вашому блозі, чого ми точно не хочемо.

JetPack Опублікувати електронною поштою: Активувати функцію

Як ви створюєте цю спеціальну електронну адресу в Jetpack? Це найпростіша частина. Пов’яжіть Jetpack до свого облікового запису WordPress.com, а потім активуйте модуль “Повідомлення електронною поштою” у налаштуваннях. Після цього перейдіть до Користувачі -> Ваш профіль у меню адміністратора та натисніть Увімкнути публікацію електронною поштою. Збережіть зміни, натиснувши кнопку Оновити профіль внизу екрана.

JetPack Опублікувати електронною поштою: Увімкнути для користувача

Цей простий процес озброює вас спеціальною електронною адресою, яка, якщо ви забули, повинна залишатися відомою лише вам та / або вашим надійним авторам.

JetPack Post by Email: Спеціальна адреса електронної пошти

З вашою спеціальною адресою електронної пошти настав час, щоб створити, відформатувати та надіслати / опублікувати ваше перше повідомлення від e-mail. Ще не розлийте пляшки, нам належить довгий шлях;).

створення повідомлення електронною поштою

Запустіть улюбленого поштового клієнта (я люблю Gmail для бізнесу. Дякую Google Apps) і починайте писати свою публікацію в блозі. Назва вашої публікації в блозі розміщена в предметне поле вашої електронної пошти та вмісту публікації надходить у основу вашої електронної пошти – як і у звичайній пошті. Звичайно, щойно ми створимо та відформатуємо публікацію, ми надішлемо її на ту спеціальну електронну адресу, яку ми створили раніше, тому скопіюйте її в до поле.

Форматування вашої публікації від вашого клієнта електронної пошти

Після створення, ви можете відформатувати свої публікації перед публікацією, але лише якщо ваш клієнт електронної пошти підтримує форматування HTML або розширеного тексту. Якщо ваш клієнт електронної пошти не підтримує розширений текст / HTML, вам доведеться надсилати свої повідомлення на адресу протяги папку та відформатувати їх згодом, що, якщо ви запитаєте мене, перешкоджає цілі публікації публікацій блогу електронною поштою. Добре, що більшість веб-клієнтів електронної пошти підтримують форматування HTML та розширеного тексту, тому вам слід поширюватися на це питання. Я рекомендую вам створити обліковий запис електронної пошти у веб-постачальника електронної пошти (наприклад, Gmail, Hotmail тощо), щоб подбати про форматування..

Однак ви повинні пам’ятати, що функція «Опублікувати по електронній пошті» позбавить частину вашого власного форматування, тобто ваші публікації виглядатимуть трохи інакше, ніж у вашого клієнта електронної пошти. Загальне правило тут – звести до мінімуму форматування або дотримуватися деяких уроків, які я навчився, коли грав із цією функцією на тестовому блозі.

Уроки, які я вивчив

Відправивши свій перший тестовий пост і чекаючи до дванадцяти (12) хвилин (детальніше про це за секунду), я зрозумів, що система “Пошта електронною поштою” позбавила вбудованих зображень та вкладених файлів, але зберегла сміливийкурсивом і всі посилання. Мені довелося чекати близько дванадцяти (12) хвилин, тому що WordPress.com повинен був вирішити, що робити з моїм вкладенням, яке було відхилено через те, що він недійсний..

Я додав текстовий файл .LOG і WordPress.com, мабуть, важко намагався обійти це. Я вирішив спробувати різні типи файлів. Я запускаю другий тестовий пост і додаю документ MS Word та зображення .png. Цього разу я додав зображення з Інтернету (використовуючи веб-URL), а не просто додаючи його безпосередньо до електронної пошти.

Другий тестовий пост з’явився в моєму Екран повідомлень майже одразу. Цього разу зображення не було знято, але вкладення не були такими щасливими. Я очікував, що вкладення з’являться в кінці тестового поста, але на їх місці було два “шорт-коди”, [attach1] та [attach2]. Я активував свої галереї, тому навіть не ходив туди. Пізніше я знайшов свої вкладення в Медіатека. Порівнюючи два тестові пости, це був певний прогрес!

Основний винос:

 • Деякі типи файлів, такі як файли, що закінчуються .LOG, будуть автоматично відхилені та затримують вашу публікацію приблизно на десять (10) – п’ятнадцять (15) хвилин
 • Додатки надсилаються прямо до Медіатека
 • Зображення відображатимуться у ваших публікаціях, лише якщо ви вставите їх як веб-URL. Усі зображення, які ви додасте безпосередньо до основної частини електронної пошти, буде знято або проігноровано
 • Я не знаю критерію, яким користуються хлопці на WordPress.com, але деякі мої тестові пости були надіслані до протяги папка, а інші були опубліковані негайно (я порівняв два і придумав наступний наш пункт)
 • Публікуються добре відформатовані публікації негайно (повідомлення з дійсними категоріями, тегами, вкладеннями та зображеннями веб-URL-адрес)

Тепер ми лише з’ясували, що всі вкладення надсилаються до Медіатека, а всі вбудовані зображення ігноруються, що відбувається з іншими додатками, такими як ваш підпис електронною поштою? Чи буде він опублікований у вашому блозі поряд із публікацією? Ну, ні. Система “Опублікувати по електронній пошті” видалить будь-який підпис електронної пошти, який використовує стандартний шаблон підпису пробіл тире (-). Крім того, система “Пошта електронною поштою” позбудеться нічого після цього


тег.

Використання коротких кодів для налаштування ваших повідомлень

JetPack Опублікувати електронною поштою: Короткі коди

Після тестування шорт-кодів у мене на обличчі була широка задовільна посмішка (більше схожа на усмішку). Через короткий час і, не порушуючи піт, я дізнався, що ви можете додавати категорії, теги, уривки, кулі, опитування, затримувати ваші публікації на години або дні, а також включати коментарі і вимикати коментарі серед іншого. Ось список доступних коротких кодів:

 • [title Your Desired Post Title] – Встановлює назву вашої публікації у випадку, якщо ви не можете отримати доступ до тематичного поля зі свого мобільного пристрою
 • [категорія a, b, c] – додає категорії a, b і c до вашої публікації. Наприклад [категорія Рецепти, інструкції] призначить вашій публікації категорії “Рецепти” та “Як робити”
 • [затримка +1 година] – Цей короткий код дозволить WordPress публікувати вашу публікацію через одну (1) годину. [затримка + 2 дні] означає, що ваша публікація буде опублікована через два дні
 • [кінець] – Все після цього поганого хлопчика ігнорується. Розмістіть його в самому кінці вашої публікації, порожнім рядком над нею. Це єдиний короткий код, який ви не можете використовувати ніде в тій частині електронної пошти. Ви можете розмістити будь-який інший короткий код кудись у своєму електронному листі, окрім предметне поле звичайно ��
 • [теги a, b, c] – додає теги a, b і c до вашої публікації
 • [excerpt] Ваш уривок йде сюди … [/ excerpt] – Цей короткий код додає уривок до вашої публікації
 • [slug add-your-slug-here] – додає кулі до вашої публікації. Слуг – це веб-переглядач та веб-адреса, зручна для веб-пошуку вашої публікації
 • [коментарі до | вимкнено] – Увімкнення та вимкнення коментарів
 • [nogallery] – вимикає галерею та відображає всі зображення в рядку
 • [[слайд-шоу]] – перетворює вашу галерею в слайд-шоу
 • [докладніше] – працює так само, як і ще тег
 • [опитування] Вікторина та відповіді [/ опитування] – додає опитування Polldaddy
 • [Наступна сторінка] – Дозволяє пакутувати публікацію свого блогу
 • [оприлюднити | yahoo | щебетати | facebook] – Дозволяє встановлювати параметри реклами. Наприклад, [publicize off] вимикає функцію рекламування для цієї конкретної публікації, і [рекламувати щебет] надсилає повідомлення лише на ваш акаунт у Twitter.
 • [статус опублікувати | очікують | проект | приватний] – Як ви думаєте, що це робить?

Примітка: Ви повинні записати всі шорткоди у малі літери.

Повідомлення електронною поштою в Jetpack: Додатково

Ще трохи більше, що ви повинні знати. Користувачі з ролями адміністратора, автора та редактора можуть публікувати публікації блогу WordPress автоматично, лише надсилаючи повідомлення на вашу спеціальну електронну адресу. Користувачі з привілеями учасника не можуть публікувати в блозі автоматично. Усі їх подання будуть очікує на розгляд.  Більше того, кожен користувач може створити власну секретну електронну адресу. Тим більше веселіше, правда? Ха-ха.

Налаштування розширеної публікації електронною поштою

Любите забруднити руки? Любите дивитись під капот? Шукаєте альтернативного способу публікації своїх публікацій у блозі WordPress електронною поштою? Можливо, модуль Jetpack з повідомленням по електронній пошті зламаний або вам просто не подобається Jetpack, оскільки він уповільнює ваш веб-сайт. А може, простота варіанту Jetpack вас не цікавить. Цей розділ саме те, що ви чекали.

Цей другий метод публікації публікацій електронною поштою покладається на функцію “повідомлення електронною поштою”, яка є частиною ядра WordPress. Згідно з WordPress Codex, ця вбудована функція “… застаріла і буде видалена в наступному випуску”. Я не знаю, коли вони оголосили це оголошення, але це ще одна причина, коли ви повинні прийняти варіант Jetpack або використовувати плагіни. Так чи інакше, налаштуйте поштові сервери та відкрийте деякі порти, тому що нам потрібні ці налаштування під час роботи з плагінами ��

Спочатку увійдіть у свій обліковий запис веб-хостингу та створіть новий обліковий запис електронної пошти. У більшості облікових записів веб-хостингу цей параметр ви знайдете, перейшовши до cPanel -> Облікові записи електронної пошти. Створення облікового запису електронної пошти само по собі не допоможе вам, вам потрібно додати його (адресу електронної пошти) на свій веб-сайт WordPress. Озброївшись новим електронним листом, перейдіть на сторінку Налаштування -> Написання і прокрутіть униз до Опублікувати електронною поштою розділ. Настав час налаштувати ваш поштовий сервер.

wordpress-core-post-via-email

Введіть деталі, як показано нижче:

 • Поштовий сервер: Введіть своє доменне ім’я
 • Порт: 110
 • Логін: Введіть електронну адресу, яку ви створили вище
 • Пароль: Введіть відповідний пароль для адреси електронної пошти вище

Ви зі мною? Є ще один невеликий крок. Ви повинні відвідати www.yourdomain.com/installdir/wp-mail.php для аналізу публікацій кожного разу, коли ви публікуєте цей обліковий запис електронної пошти.

Де:

 • yourdomain.com – ваше доменне ім’я
 • installdir – шлях до вашої установки WordPress. Пропустіть (усуньте) це, якщо WordPress встановлений у public_html папку

Примітка: Дзвінок wp-mail.php вручну громіздкий, не рекомендується, і скоро буде застарілий. Ось альтернатива. Додайте наступний код у файл function.php, щоб перевіряти наявність електронної пошти кожні п’ятнадцять (15) хвилин:

функція retrieve_post_via_mail () {
рум'янець (); // Відобразити сторінку до початку завантаження пошти
if (get_transient ('retrieve_post_via_mail')) {
повернення; // Пошта перевірена нещодавно; не перевіряйте знову
} else {// Пошта не перевірялася більше 15 хвилин
dogery ('wp-mail.php');
set_transient ('retrieve_post_via_mail', 1, 15 * MINUTE_IN_SECONDS); // Перевірте ще раз за 15 хвилин.
}
}
добавлення ("вимкнення", "retrieve_post_via_mail");

Усі публікації, які ви опублікуєте за допомогою цього методу, будуть надіслані прямо в папку чернетів. Однак ви можете вибрати автоматичні публікації публікацій без схвалення адміністратора у своїх налаштуваннях WordPress. Все залежить від вас;).

Додавання WordPress за допомогою плагінів електронної пошти

І ось приходять плагіни! Всі ми любимо плагіни, чи не так? Ви знаєте, вони дуже корисні, прості в установці та цікаві у використанні, особливо коли вам не потрібно налаштовувати мільйон і один варіант. У публікації за допомогою плагінів електронної пошти я виявив, що у них є одне спільне: вони прагнуть замінити функцію WordPress ‘Post by Email, яка рано чи пізно перекусить пил. Основна відмінність полягає в тому, що кожен із цих плагінів пропонує вам більше функціональних можливостей щодо публікації публікацій електронною поштою. Опублікування електронною поштою не повинно бути складним завданням, коли ви використовуєте будь-який із наведених нижче плагінів.

Безкоштовний плагін для WordPress Postie

Безкоштовний плагін для WordPress Postie

За словами Уейна Аллена, автора плагінів, Postie дає вам змогу публікувати публікації в блозі електронною поштою з додатковими розширеними функціями, яких ви не знайдете в основній публікації WordPress по електронній пошті. Маючи вражаючий рейтинг 4,3 / 5,0 та понад 225 тис. Завантажень, можна сміливо стверджувати, що Postie набирає обертів. Або, можливо, люди просто люблять цей плагін, оскільки він пропонує вам можливість додавати зображення та відео по електронній пошті, знімати підписи електронної пошти автоматично, призначати категорії та робити багато інших цікавих речей. Postie підтримує POP3, IMAP та SSL.

Опублікувати електронною поштою безкоштовний плагін WordPress

Повідомлення електронною поштою Безкоштовний плагін WordPress

Розроблено Кет Хаган, Повідомлення електронною поштою має рейтинг зменшення 4,4 / 5,0, поки він знаходиться в бета-стадії. Плагін пропонує декілька приємних функцій, таких як підтримка серверів POP3 та IMAP, SSL, щоб ваші електронні листи були захищені, захист на основі PIN-коду для відмовлення від підробки електронної пошти, доступ до вбудованих ролей WordPress, присвоєння тегів, категорій та користувальницьких таксономій, функціональність коду кодів тощо. Просто встановіть плагін, налаштуйте декілька варіантів (як у попередньому розділі), і ваша робота виконана!

Після годин напруженого пошуку, мій пошук виявив лише ці два плагіни та Інтернет-сервіс під назвою Posterous, який більше недоступний. Незадоволені багато? Не будьте, вам просто потрібен один із плагінів, і все буде в порядку.

Цей бал зараз у вашому дворі …

Ви коли-небудь публікували повідомлення в блозі WordPress електронною поштою? Які деякі уроки ви засвоїли? Чи знаєте ви про інше повідомлення електронною поштою плагіни WordPress? Будь ласка, поділіться своїми думками з нами в розділі коментарів нижче. Щаслива публікація!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map