Як продати музику в Інтернеті за допомогою WordPress (3 прості кроки)

Продавайте музику в Інтернеті за допомогою WordPress

Створення та запуск інтернет-магазину потребує певної роботи – цього факту немає цукрового покриття. Однак якщо зробити все правильно, ви можете перетворити свій інтернет-магазин у життєздатний бізнес. Щоб досягти цього рівня успіху, вам потрібно буде спроектувати свій магазин відповідно до типу товару, який ви продаєте, а якщо ви маєте намір продавати музику в Інтернеті, варто ще трохи розглянути..


Наприклад, ваш магазин повинен бути налаштований по-іншому, щоб пропонувати такі продукти, як музика, на відміну від одягу чи електроніки. Вам знадобиться спосіб легкого продажу цифрових файлів у вашому магазині, наприклад, популярний плагін WooCommerce, а також спосіб відображення музики чітким та організованим способом.

Хоча ви завжди можете продавати свої мелодії через iTunes або BandCamp, чудова ідея запропонувати власну музику, бонусні треки або навіть пам’ятки з обмеженим виданням (наприклад, власні вінілові записи) у власному магазині. У цій публікації ми розповімо, як продавати музику в Інтернеті за допомогою WordPress. Зокрема, як користуватися WooCommerce та Таблиця продуктів WooCommerce плагін для продажу власної музики в Інтернеті. Приступимо до роботи!

1. Встановіть і налаштуйте WooCommerce для продажу музики в Інтернеті

Перш ніж розпочати роботу, ми будемо вважати, що у вас створений сайт WordPress і готовий до роботи. WordPress є потужним і гнучким, і його можна легко використовувати для створення процвітаючого магазину електронної комерції.

Якщо це не виходить, наступне завдання – додати WooCommerce на свій сайт. Цей простий, але багатий на додаток плагін перетворює ваш сайт WordPress у функціональну вітрину, додаючи прості варіанти для того, щоб продати музику в Інтернеті за допомогою WordPress:

Плагін WooCommerce

Для початку перейдіть на сторінку Плагіни> Додати нове на інформаційній панелі WordPress. Використовуйте поле пошуку, щоб знайти “WooCommerce”, і натисніть на Встановити зараз кнопка:

Встановіть WooCommerce

Через мить нова кнопка з написом Активуйте з’явиться. Виберіть також це, і WooCommerce буде повністю налаштований на вашому сайті!

Після цього ви перейдете до майстра короткого налаштування:

Майстер налаштування WooCommerce

Ми настійно рекомендуємо пройти ці кілька коротких екранів. Вони допоможуть вам налаштувати ваш новий магазин, встановити важливі сторінки та налаштувати ключові елементи, такі як ціни на доставку. Для отримання додаткової інформації дивіться наше повне керівництво щодо встановлення WooCommerce.

2. Додайте музику до магазину

Щойно ви встановите WooCommerce і пройдете майстер налаштування, у вас буде порожній магазин. Це означає, що пора додавати продукти.

WooCommerce надає спеціальний користувальницький тип повідомлення WordPress для додавання продуктів на схід. Спеціальні типи публікацій схожі на додавання дописів у щоденниках, лише з різними параметрами, характерними для типу публікації (інші типи публікацій можуть включати портфоліо, відгуки, календар персоналу чи події). Щоб додати новий елемент WooCommerce на інформаційну панель, перейдіть на сторінку Продукти> Додати нове:

Додайте новий продукт WooCommerce

Тут ви можете створити свій перший продукт. Для початку вам потрібно дати назву та опис, використовуючи перші два поля. На правій бічній панелі можна також призначити продукт одній або декільком категоріям, надати їй кілька описових тегів і навіть завантажити зображення.

Однак “м’ясо” WooCommerce знайдене в Дані про товар розділ:

Дані про продукт WooCommerce

Тут ви додасте всю важливу інформацію про кожен предмет. Оскільки ваша мета – продавати музику в Інтернеті, перше, що вам потрібно буде зробити, це перевірити обидва Віртуальний і Завантажувані коробки вгорі. Це дозволить трохи змінити параметри, які ви бачите для обліку продажу музичних файлів в Інтернеті, а не фізичних продуктів:

WooCommerce Завантажувані товари

Потім ви можете перейти до введення ціни за товар і завантажити файл (и), які клієнти отримуватимуть при покупці під Завантажувані файли. Ви також можете налаштувати, чи має бути обмеження, скільки разів файли можуть бути завантажені та чи закінчуються вони.

Решта налаштувань у цьому розділі необов’язкові, хоча ви, можливо, захочете їх переглянути. Крім того, перегляньте Короткий опис товару поле внизу. Там ви можете додати вбудовані аудіоплеєри, щоб клієнти могли почути, як звучить ваша музика.

Для цього натисніть на Додати медіа. Завантажте аудіофайл зі свого комп’ютера, заповніть його дані та переконайтесь у виборі Вставити медіаплеєр під Вставити або зв’язати:

WooCommerce вставляє медіаплеєр

Це додасть простий аудіоплеєр у поле короткого опису:

Короткий опис WooCommerce Media Player

Після завершення налаштування свого першого продукту натисніть на Опублікувати кнопку, щоб жити у вашому магазині. Потім повторіть цей процес, поки ви не додасте всі пісні, альбоми тощо, які хочете продати.

3. Створіть таблицю продуктів для відображення музики

Технічно перші два кроки – це все, що потрібно для того, щоб розпочати роботу магазину. Однак традиційне налаштування WooCommerce не є найкращим способом продажу музики в Інтернеті.

Якщо ви залишите речі такими, якими вони є, клієнтам потрібно буде перейти на кожну сторінку продукту, щоб перевірити всю вашу музику, прослухати зразкові композиції та замовити те, що вони хочуть. Це значно сповільнює їх, що може призвести до втрати продажів. Більше того, музичним файлам, як правило, не потрібно багато складного опису або великих зображень, а макет WooCommerce за замовчуванням привертає додаткову увагу до цих елементів.

Натомість ви можете показати все, що вам пропонують, на одній сторінці за допомогою таблиці продуктів. Це організований, візуально привабливий спосіб відображення музики. Клієнти можуть одразу побачити все, що є у вашому магазині, і ви можете надати всі ключові деталі, не перевантажуючи їх інформацією. Крім того, вони можуть додати все, що хочуть, у свої візки прямо з цієї сторінки. Ви навіть можете вставляти зразкові аудіоплеєри безпосередньо в таблицю для кожного продукту.

Щоб налаштувати таку сторінку, вам знадобиться Таблиця продуктів WooCommerce підключати:

Цей інструмент оптимізований для безперебійної роботи з WooCommerce, і дозволяє вам точно налаштувати, як виглядає таблиця ваших товарів і як вона працює. Після придбання плагіна ви можете встановити його, як і будь-який інший плагін. Йти до Плагіни> Додати нове і виберіть завантажений файл плагіна. Активуйте плагін, tкурка, іди до WooCommerce> Налаштування на панелі приладів. Перейдіть до пункту Продукція вкладку та виберіть Таблиці товарів щоб ввести ліцензійний ключ:

Налаштування таблиці WooCommerce

Багато пропонованих тут налаштувань дозволяють налаштувати, як працює таблиця товарів. Наприклад, під Стовпці, ви можете точно налаштувати, яка інформація відображатиметься:

Стовпці таблиці продуктів WooCommerce

Обов’язково додайте зображення для кожного елемента, а також Короткий опис (тому ваші медіаплеєри будуть включені).

Фільтруючі спадні місця є ще одним важливим параметром:

Фільтри таблиці WooCommerce

Увімкнувши це, ви розмістите спадні меню над своєю таблицею, що дозволить клієнтам сортувати його за ключовими атрибутами, такими як категорії. Це дозволяє їм швидко знайти те, що хочуть.

Нарешті, встановіть прапорець із написом Шорт-коди в таблиці. Це потрібно, якщо ви хочете, щоб ваші вбудовані медіаплеєри працювали належним чином:

Шорт-коди WooCommerce у налаштуваннях таблиць

Для отримання додаткової інформації про всі налаштування, які ви можете змінити, вам захочеться ознайомитись документація на плагін.

Збережіть зміни, коли закінчите, а потім відкрийте нову сторінку (через Сторінки> Додати нове). Натисніть на Переключити панель інструментів піктограму та виберіть Вставте таблицю продуктів. Це розмістить на вашій сторінці короткий код:

Короткий код таблиці продуктів WooCommerce

Цей короткий код містить усі налаштування, які ви тільки що налаштували, і автоматично налаштовує вашу таблицю продуктів. Ви можете бачити, як це виглядає за допомогою Попередній перегляд кнопка:

WooCommerce Audio Table

Якщо вам подобається, ви можете продовжувати обробляти таблицю продуктів, поки це не буде правильно. Тоді, продовжуйте і публікуйте це! Ви готові продавати музику в Інтернеті. Потім клієнти можуть використовувати його для перегляду всієї наявної музики та легко робити покупки.

Висновок

Найкращі магазини оптимізовані відповідно до типу продукції, яку вони пропонують. Наприклад, вам потрібно буде ретельно спроектувати свій магазин, коли ви прагнете продавати музику в Інтернеті за допомогою WordPress. WooCommerce – це відмінна відправна точка, але ви також хочете надати клієнтам спрощений спосіб вивчити вашу музику та зробити вибір, а також додати інші розширення WooCommerce для отримання додаткових функцій та функціональності.

Чи є у вас запитання щодо налаштування ваших продуктів WooCommerce або оформлення таблиці товарів? Запитайте в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map