Як пришвидшити WordPress: всеосяжний посібник

Ласкаво просимо до єдиного керівництва, яке вам потрібно пришвидшити WordPress. Ми розробили цей покроковий посібник, щоб викласти найкращий інструмент та практику, яку ви можете застосувати для прискорення роботи WordPress на своєму веб-сайті..


Contents

Посібник до цього посібника

Ми розділили цей посібник на кілька розділів, щоб вам було легше наслідувати або назвати, якщо ви читаєте посередині.

 • По-перше, ми поговоримо про це чому важливим є швидкий веб-сайт. Ми майже впевнені, що ви читали про це багато разів, але, тим не менш, може бути хтось, хто цього не зробив – і саме для цього хтось!
 • Ми також висвітлимо основні технології. Ми з WPExplorer віримо, що найкращий спосіб вирішити причину проблеми – це найкращий спосіб її вирішити. Ось чому в минулому ми писали такі посібники, як Посібник для початківців по внутрішній функції WordPress, який намагається дати базове розуміння того, як кілька тисяч рядків коду можуть живити майже 46% веб-сайтів в Інтернеті. У цьому розділі розглядаються основні фактори, які впливають на вашу швидкість та загальну ефективність. Прочитайте це уважно, оскільки з кожним фактором ми обговоримо кращі практики.
 • Тоді ми поговоримо про це виправлення та оптимізація продуктивності що стосується тем WordPress та плагінів.
 • У решті посібника ми згрупували виправлення за категоріями як оптимізація зображень, оптимізація бази даних та виправлення безпеки. Ми вважаємо, що ця категоризація допоможе вам швидше зрозуміти та зрозуміти суть виправлень – так що ви можете встати та працювати за короткий час.

Гаразд, подихаємо! Ми закінчили пролог. Тепер почнемо з власне посібника з прискорення роботи WordPress.

Зміст:

Ось швидкий зміст для фактичних порад щодо прискорення вашого сайту. Таким чином, ви можете пропустити весь розділ про важливість швидкості сторінки, швидко прокрутити вниз до будь-якого розділу цього посібника або навіть зробити закладку певного розділу, якщо ви хочете повернутися пізніше:

 • Чому важлива швидкість сторінки
 • Підкресли технологію
 • Прості поради щодо прискорення роботи WordPress
  • Увімкнути кешування WordPress
  • Увімкнути стиснення Gzip
  • Оновіть PHP Engine
  • Виберіть свій хостинг Мудро
  • Виберіть оптимальне місце розташування сервера
  • Використовуйте мережу доставки вмісту
 • Пристрій клієнта
  • Оптимізуйте перегляд мобільних пристроїв
 • Розширення WordPress: теми та плагіни для прискорення роботи WordPress
  • Вибирайте тему ретельно
  • Використовуйте потрібну кількість плагінів
  • Позбудьтесь пуху
 • Оптимізація зображень
  • Зменшити всі зображення
  • Відкладіть Завантаження зображення
  • Вимкнути гарячу посилання на зображення
  • Визначте розміри зображень
 • Оптимізація бази даних
  • Оптимізуйте свою базу даних WordPress
  • Обмеження поправок після публікації
  • Частіше спорожняйте кошик
  • Забезпечте ефективні дзвінки з бази даних
 • Виправлення безпеки
  • Запобігання жорстоких нападів
  • Усуньте спам
 • Висновок

Гаразд, подихаємо! Ми закінчили пролог. Тепер почнемо з власне посібника з прискорення роботи WordPress.

Чому важлива швидкість сторінки

Чому важлива швидкість сторінки

Я спробую зробити це коротким. Ми всі знаємо, що всім подобається швидкий веб-сайт. Ви також напевно чули, що в даний час Google надає перевагу швидкому веб-сайту, ніж повільному, а це означає, що більш швидкий веб-сайт дає кращі показники SEO. Хоча для цього немає певного пояснення, більшість відео та інтерв’ю, як правило, вказують на це правдоподібне пояснення.

Люди шукають речі, на які потрібні негайні відповіді. Тож верхній удар повинен швидко завантажуватися. Google просто не може встановити повільний сайт наперед, оскільки це призведе до поганого пошуку.

Уявіть, що перша сторінка в Google SERP потребує завантаження 10+ секунд – швидше за все, ви залишите сайт до 5 секунд очікування.

Дослідження показали, що за кожну додаткову секунду, додану до часу завантаження вашого веб-сайту, ви втрачаєте 7% конверсій, 11% переглядів сторінок та загальне зниження задоволеності клієнтів на 16%. Об’єднайте все це в одне речення, ви отримаєте це –

Скорочення часу завантаження вашого веб-сайту на 1 секунду може принести легке збільшення прибутку на 7%.

Я сподіваюся, що нам вдалося переконати вас, адже саме так ми маємо отримати. Почнемо з власне посібника з прискорення роботи WordPress.

Основні технології

Що робить веб-сайт повільним? І навіщо вам потрібно пришвидшити WordPress? Відповідь на це запитання полягає в безлічі факторів – найважливіші з яких ми будемо обговорювати нижче.

Статичні та динамічні веб-сайти

Це порівняння найкраще пояснюється аналогією художника / фотографа. Для підтвердження нашого прикладу, припустимо, що обох просять показати фотографію кішки. Художник повинен завжди малювати картину, тоді як фотограф може просто показати вам фотографію кішки, яку він натиснув.

Як ви думаєте, хто переможе в конкурсі «покажи мені картину котячого якнайшвидшого»?

Те саме відбувається зі статичними та динамічними веб-сайтами. На статичних веб-сайтах ресурс – або фотографія фотографа кота – завжди присутній. Потрібно просто відкрити його, щоб переглянути його.

Однак у випадку динамічного веб-сайту потрібно створювати кожен раз, коли хтось хоче його переглянути – подібно до художника, якому потрібно малювати фото кота щоразу! Це говорить про те, що статичні веб-сайти за своєю суттю швидші, ніж динамічні веб-сайти.

Статичні веб-сайти властиві швидше, ніж динамічні веб-сайти.

Система управління вмістом – як WordPress – підпадає під категорію динамічних генераторів веб-сайтів. Це програмне забезпечення, призначене для створення та підтримки веб-сайту з панеллю адміністратора для управління діяльністю. Такі дії, як додавання нової публікації, сторінки тощо.

Більшість людей обирають WordPress на статичних веб-сайтах. Це хороший компроміс.

Усі дані зберігаються на сервері баз даних (прикладом цього є популярний MySQL-сервер), а медіа-файли (наприклад, зображення та документи) зберігаються на самому веб-сервері.

З іншого боку, динамічні веб-сайти є благом для людства. Уявіть, що вам потрібно керувати 1000 публікаціями, сторінками, тегами, категоріями та медіа-файлами. Індивідуальне управління ними зводить людину з розуму.

Ось чому більшість людей обирають WordPress на статичних веб-сайтах. Це хороший компроміс.

Прості поради щодо прискорення роботи WordPress

Тепер про виправлення. Ви можете скористатися цими простими порадами, щоб пришвидшити роботу WordPress на різних хостах без перешкод.

1. Увімкніть кешування WordPress

Загальний плагін кеша W3

Кешування WordPress – це просто “збереження результату для подальшого використання”. WordPress породжує веб-сторінку динамічно, кожен раз, коли відвідувач запитує сторінку. Що робити, якби зберегти таку динамічно генеровану сторінку та подати її наступному відвідувачеві без необхідності генерувати її знову? Це призведе до набагато швидшого часу завантаження сторінки.

Цей процес називається кешування, і WordPress використовує цю техніку в декількох місцях свого внутрішнього функціонування. Ви також можете підвищити рівень / кількість кешування інших процесів WordPress, використовуючи плагін кешування, наприклад W3 Total Cache, WP Super Cache або Ракета WP.

2. Увімкніть стиснення Gzip

Це проста техніка стиснення, яка зменшує розмір даних, що передаються, а значить, збільшує швидкість. Згадані раніше плагіни кешування дозволять увімкнути стиснення Gzip. Наприклад, ви можете включити стиснення Gzip в W3 Загальний кеш під Продуктивність> Огляд кешу варіант.

3. Оновіть PHP Engine

WordPress працює на PHP, а це означає, що він покладається на PHP для виконання свого коду для створення веб-сторінок. PHP – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке встановлюється поряд із веб-серверами. Версія двигуна PHP відіграє величезну роль у визначенні продуктивності вашого веб-сайту WordPress.

Люди в Кестінг керованого хостингу виконали орієнтир двигунів PHP на WordPress 4.3.1, і ось що вони знайшли:

Kinsta PHP WP Benchmark

Тести PHP на WordPress 4.3.1. Джерело: Kinsta.com

#PHP EngineОперації / секунди
1HHVM Repo Авторитетний375,48
2HHVM357,69
3PHP 7306,24
4PHP 5.6.16106.45

Результати приголомшливі. Якщо порівняти PHP 7 і 5, ви побачите величезну різницю – PHP 7 на 187% – майже в 2 рази – швидше, ніж PHP 5.

PHP 7 на 187% швидше, ніж PHP 5

HHVM – це двигун PHP, розроблений Facebook. Лише декілька веб-хостів пропонують цей двигун, оскільки він зазвичай постачається з жорсткою ціною. Однак PHP 7 досить просто здійснити. Більшість спільних хостів не стикаються з проблемою оновлення до PHP 7.

Оновлення також має незначний недолік – кілька старих, дуже неефективних функцій застаріли – це означає, що вони більше не підтримуються. Якби ваша тема WordPress використовувала такі функції, механізм PHP зіткнувся б із випадковими помилками.

Однак, у більшості найкращих тем WordPress не виникає проблем. Якщо ви хочете оновити версію PHP, щоб пришвидшити WordPress, вам, ймовірно, доведеться вручну зробити запит. Найкращі господарі WordPress проактивно роблять це за вас. Що підводить нас до нашої наступної теми.

4. Виберіть свій хостинг Мудро

WP Engine: Преміум хостинг WordPress хостингу

Майже кожен, хто читає цю статтю, напевно, знає різницю між спільним хостом, VPS та виділеним хостом. Давайте розглянемо нові типи хостингу.

Оптимізований хостинг для WordPress – це такі, як оновлені спільні плани хостингу, які точно налаштовані на WordPress. Це означає, що середовище сервера оптимізовано та ідеально підходить для розміщення WordPress. Але ресурси все ще діляться, що означає, що при великому трафіку веб-сайт може вийти з ладу. Це чудовий вибір хостингу для нових блогів / веб-сайтів WordPress.

Керований хостинг WordPress – Це абсолютно найкращий хостинг WordPress. Такі господарі, як WP Engine і Flywheel піклуються про кожен аспект вашого хостингу – від оптимізації сервера до створення списку недозволених плагінів, тому ми вважаємо, що вони найкращий варіант хостингу для WordPress. Використовуйте найсучасніші комбінації технологій кешування, PHP-механізму, веб-серверів, CDN, резервного програмного забезпечення та багато інших дивовижних речей, щоб забезпечити найкращий досвід хостингу – який залишається стійким навіть під час швидкого трафіку. Це чудово підходить для веб-сайтів із середнім / високим трафіком.

Хмарний хостинг WordPress – є ще один жанр хостингу, який використовує інфраструктуру хмарних провайдерів, таких як Amazon AWS, Google Cloud та Microsoft Azure для розміщення сайтів WordPress. Це означає, що ваш сайт WordPress розміщуватиметься в хмарі, а інсталяційну / конфігураційну частину виконуватиме компанія. Це відмінний вибір для людей, які мають хмарний досвід хостингу, або тих, хто хоче його взяти на озброєння. CloudWays – одна з таких компаній, яка розміщує WordPress в AWS та Google Cloud. Перегляньте наш огляд CloudWays для отримання додаткової інформації.

Звичайно, вартість цих хостинг-планів десь на 20–70% більша, ніж їх традиційні аналоги, але віддача настільки ж плідна, оскільки додаткові можливості та ресурси йдуть далеко до вашої мети, щоб пришвидшити WordPress.

5. Виберіть оптимальне місце розташування сервера

Фізичне розташування сервера відіграє головну роль у часі завантаження веб-сайту. Якщо більшість відвідувачів приїжджають з Нью-Джерсі, не було б сенсу вибирати сервер у центрі обробки даних у Сінгапурі, що знаходиться на відстані 9500 миль. Хоча це не має великого значення для одного файлу об’ємом 1 ГБ; це зробить величезний вплив на 100 файлів по 10 МБ кожен. Тому виберіть розташування сервера, найближче до вашої цільової аудиторії.

6. Використовуйте мережу доставки вмісту

CDN: Мережа доставки вмісту

CDN – це пряме розширення концепції розташування сервера. Його мета – копіювати дані вашого сайту WordPress (медіафайли, файли CSS та JS) на декількох серверах по всьому світу. Ці місця реплікації називаються точками присутності POP. Чим більша кількість POPs, тим краща мережа CDN. Ми рекомендуємо спочатку почати з економічно вигідного безкоштовного CDN, а потім оновити план, якщо або коли вам потрібно більше ресурсів.

Пристрій клієнта

У світі, де Google більше шукає в мобільних, ніж на робочих столах, справедливо припущення, що значна частина ваших користувачів надходить із мобільних пристроїв. Зростаюче значення клієнтських пристроїв пояснюється тим, що веб-розробники відкладають частину навантаження на обробку в браузері клієнта..

Це означає, що для роботи над прискоренням WordPress ваш досвід користування мобільним телефоном повинен бути таким же важливим, як робочий стіл. Ваша тема може бути чуйною, але чи функціонує вона безперебійно в мобільному режимі перегляду?

7. Оптимізуйте перегляд мобільних пристроїв

Як це функціонує на старому пристрої? Хоча Apple, можливо, запускає новий iPhone кожного вересня, багато людей все ще використовують 4-річний iPad – чи добре працює ваш веб-сайт?

Розбір використання iPad

Розбивка на використання iPad. Джерело: david-smith.org

Ви, можливо, чули про термін “витончена деградація”. Хоча це може не стосуватися WordPress, добре мати уявлення. По суті, це означає, що ви можете зняти версію свого веб-сайту на пристрої, які не можуть працювати з важкою, багатою функцією. Це дозволяє користувачам зі старими / застарілими пристроями переглядати найважливіший біт вмісту без “начинок”.

Класичним прикладом є BJ Lazy Load плагін, який використовує бібліотеки JavaScript для показу зображень лише тоді, коли вони видимі у вікні перегляду. Якщо веб-переглядач не підтримує JS або його відключив, плагін витончено деградує – тобто він зупиняє його основну функцію та завантажує зображення нормально.

Перегляньте ці плагіни для мобільної оптимізації, щоб отримати мобільний веб-сайт.

Розширення WordPress: теми та плагіни для прискорення роботи WordPress

Концепція тем та плагінів значно сприяла популярності WordPress як CMS. Хоча більшість популярних плагінів і тем відповідають найкращим практикам розробки, деякі з них не відповідають. Давайте розглянемо кілька прикладів, коли практики розробки впливають на ефективність сайту WordPress.

8. Вибирайте свою Тему ретельно

Загальна чуйна багатоцільова тема WordPress

Найпопулярніша тема WordPress

Якщо мова йде про найвищі теми WordPress, вам потрібно ретельно ступати.

Піратські теми? Абсолютно ні. Ні для кого не секрет, що ви можете отримати піратську копію останньої версії теми бестселера Themeforest – досить легко, я можу додати. Але ось ось у чому є велика ймовірність, що піратська тема має вбудовані в них зловмисні сценарії, що непомітно навіть просунутому користувачеві. Виявляти такі сценарії можуть лише навчені розробники з багаторічним досвідом. Шкідливі сценарії призначені для крадіжки даних вашого клієнта (кредитні картки, електронні листи, адреси тощо), введення шкідливих файлів відвідувачам та використання вашого сервера для розсилки спам-повідомлень, серед інших заходів. Перш ніж ви дізнаєтесь про це, вам заборонили користуватися Google, і ваша репутація та авторитет прискорилися.

Добре розроблені теми? Так. Як визначити хорошу тему? Це дизайн? Друкарня? Або це чуйність? Список продовжується. Справа в тому, що дизайн – дуже суб’єктивна справа. Він передає аудиторії образ вашого бренду. Ми залишаємо це на ваш погляд.

Ми хочемо торкнутися технічного аспекту добре розробленої теми. Слід:

 • Будьте легкі – чим менше тема, тим швидше вона завантажується.
 • Менше запитів – менша кількість запитувача, швидше завантажується сайт. Це також зменшує ефект відстані між сервером та відвідувачем.

Ми порівняли тему Parallax Pro від StudioPress і нашу власну тему Total. Ось кількість запитів у кожному.

ТемаКількість запитівЧас завантаженняПерф. СортРезультат Pingdom
Parallax Pro191009 мс75Посилання
Всього21506 мс87Посилання

Тест генезису

Результат тесту для теми Parallax Pro від StudioPress

загальна тестова тема

Результат тестування для загальної теми від WPExplorer

Тема Total була розміщена у надзвичайно швидкому керованому середовищі WordPress, розміщеному WPEngine, який дав їй На 50% менший час завантаження і На 12 балів вище ступінь виконання.

Інструменти торгівлі

Тема Перевірте плагін WordPress

 • Можна використовувати Пінгдом для вимірювання кількості запитів, які використовує ваша тема WordPress.
 • The Перевірка теми плагін може перевірити, чи дотримується активна тема найкращих практик.

9. Використовуйте потрібну кількість плагінів

Правильний плагін може розширити набір функцій WordPress до неймовірних висот. З іншого боку, занадто багато плагінів можуть вплинути на продуктивність. Подумайте про це, як встановити на телефоні занадто багато додатків. Він швидше розряджає акумулятор і сповільнює ваш телефон з часом.

 • Плагіни, такі як перевірка теми або плагін для скидання WordPress, використовуються раз у раз – тоді навіщо тримати їх активованими назавжди? Активувати – використовувати – деактивувати. Ось це слідкуйте за любителями філософії роботи плагінів.
 • Плагін P3 Performance Profiler, який потрапив до нашого істотного списку плагінів WordPress, вимірює ефективність активних плагінів на вашому сайті WordPress на ефективність. Продовжуйте деактивувати свої плагіни, поки ви не досягнете етапу, коли дезактивація навіть одного плагіну розбиває компонент вашого веб-сайту..

10. Позбудьтесь пуху

Це може означати різні речі для різних людей. Ми бачили, що багато таких веб-сайтів виглядають занадто захаращеними чудовими елементами дизайну. Але люди, які є постійними відвідувачами, зазвичай не цікавляться цими речами – і іноді може бути неприємно бачити, як однакові трудомісткі дизайнерські ефекти виникають знову і знову.

З точки зору продуктивності, ці ефекти дизайну додають до кількості скриптів для завантаження разом з темою – що, в свою чергу, збільшує час завантаження.

Оптимізація зображень

Можливо, ви читали про оптимізацію зображень для Інтернету – наприклад, стискаючи їх або зберігаючи як прогресивні JPG. Kraken.io і TinyPNG є прекрасними інструментами для цієї мети. Але ти можеш зробити більше.

11. Стисніть усі зображення

Стислий стиснення зображень

А як щодо тонн зображень, які вже завантажені? Ось тут корисні плагіни для оптимізації зображень. Вони сканують та оптимізують вашу бібліотеку зображень та доглядають за всіма майбутніми завантаженнями зображень, тому не потрібно робити їх вручну. Приклади включають Стислий стиснення зображень або EWWW Оптимізатор зображень.

12. Відкладіть Завантаження зображення

BJ Lazy Load Plugin

Ми згадували про це BJ Lazy Load плагін раніше в цьому посібнику. Ви можете відкласти завантаження зображень лише тоді, коли вони видимі у вікні перегляду глядача. Іншими словами, зображення почне завантажуватися лише тоді, коли відвідувач прокрутить вниз, щоб переглянути його. Це має кілька переваг:

 • По-перше, це зменшує кількість початкових запитів – відкладаючи запити на зображення, коли це необхідно
 • Розмір сторінки зменшується, що призводить до більш швидкого завантаження
 • Відтермінування зображень економить пропускну здатність як для відвідувача, так і для сервера.

13. Вимкнення гарячого посилання на зображення

Пам’ятаєте фризелери? Ну гаряча посилання – це як вільна завантаження. Люди, які прямують до вашого веб-сайту, просто вставляють URL-адреси на свій веб-сайт. Зображення відображається на їх кінці, але вартість пропускної здатності ви несете ви.

Це подвійна втрата саме там – ви платите за пропускну здатність і не отримуйте відвідувачів взамін. Ось як можна запобігти гарячій посилання на зображення, щоб допомогти блокувати сторонні сторони і, в свою чергу, пришвидшити WordPress.

14. Визначте розміри зображень

Тема має заздалегідь задану максимальну ширину зображення для кожного розміру екрана. Подавати зображення, які перевищують максимальну роздільну здатність, досить неефективно. Ви можете вручну встановити кілька розмірів своїх зображень за допомогою add_image_size () функція. Після завантаження зображення WordPress зробить декілька копій його в різних розмірах – одну для мініатюр, піктограм розміщення тощо.

Оптимізація бази даних

Як і ваші зображення, для оптимізації роботи WordPress важливо оптимізувати базу даних вашого сайту.

15. Оптимізуйте свою базу даних WordPress

WP Оптимізуйте плагін WordPress

З часом ваш веб-сайт переповнений несуттєвими речами. Як і дані з видалених метаданих плагінів, минулі зміни теми та публікації. Це може залишити сотні рядків у базі даних без прив’язки до жодного елемента. The WP-оптимізація плагін робить досить хорошу роботу з очищення бази даних WordPress від таких непотрібних елементів (що, в свою чергу, пришвидшить WordPress на вашому сайті).

16. Обмеження поправок після публікації

У той час як я вважаю за краще використовувати Microsoft Word або Google Docs для написання статей, багато хто віддає перевагу хорошому візуальному редактору WordPress. WordPress автоматично зберігає декілька змін кожної публікації, щоб ви не втратили роботу, коли Інтернет порушується. Однак це має невеликий недолік.

Кожен довгий пост повинен мати кілька змін. Вони зберігають сукупність і в кінцевому підсумку збільшує розмір бази даних. За іронією долі, вам не знадобляться такі зміни в подальшому. Тому ви можете обмежити зміни до публікації – скажімо 3 – та заощадити місце в базі даних.

Щоб обмежити доопрацювання публікацій, просто вставте у свій код наступний код wp-config.php файл.

визначити ('WP_POST_REVISIONS', 3);

17. Частіше спорожнюйте сміття

У той час як WordPress вимиває сміття кожні 30 днів, ви можете встановити ліміт очищення на 7 днів і зберегти вашу базу даних красивою і пишною. Знову вставте наступний код у свій wp-config.php файл:

визначити ('EMPTY_TRASH_DAYS', 7);

18. Забезпечте ефективні дзвінки з бази даних

Безкоштовний плагін WordPress Monitor Monitor

Перш за все, розробники повинні уникати необроблених запитів до бази даних у WordPress. У вашому розпорядженні легіони функцій, щоб отримати все – від публікацій до коментарів, користувацьких таксономій та метаданих.

Однак якщо розробник повинен запитувати базу даних, він повинен робити це, використовуючи клас WPDB, для досягнення максимальної ефективності. Складні, ресурсомісткі функції, такі як приєднання таблиць, не повинні виконуватись у базі даних, оскільки це негативно вплине на продуктивність. У багатьох випадках краще використовувати два окремі, але набагато швидші запити.

Є багато інструментів, таких як Монітор запитів щоб з’ясувати, чи добре записуються ваші запити, і побачити, що всі запити виконуються під час запиту. ВАЖЛИВО: Цей плагін ДУЖЕ інтенсивно використовує ресурси, і самостійно може і, ймовірно, сповільнить ваш сайт, тому переконайтеся, що ТОЛЬКО активувати плагін під час тестування та деактивувати його, коли ви спеціально не проводите тести. Ви також повинні дивитись на результати плагіна, роблячи перевірки, на відміну від тестування часу завантаження в реальному часі, оскільки плагін загальмує все на сайті.

Виправлення безпеки

Три виправлення, описані в цьому розділі, мають захист і вплив на ефективність вашого веб-сайту при спробі пришвидшити WordPress.

19. Запобігання жорстоких нападів

Напади можуть надходити з будь-якого місця в будь-який час. Ваш обов’язок – захищати проти них.

 • Хороші хостингові компанії вже обмежують кількість невдалих спроб входу від користувача. Наприклад, WP Engine може визначити, коли бот намагається увійти, і автоматично поверне порожню відповідь, щоб запобігти майбутнім атакам.
 • Універсальний модуль безпеки WordPress та брандмауер – це комплексний пакет безпеки для WordPress з різними функціями безпеки для нових та існуючих користувачів. Плагін має справу з декількома вразливими аспектами вашого сайту та забезпечує сувору безпеку серед них.

20. Усуньте спам

Спам є основною проблемою для веб-сайтів. Спам перевантажує вашу базу даних WordPress і знижує ваш авторитет як веб-майстра. Його потрібно усунути назавжди. Хоча є багато чудових плагінів, серед них виділяються Akismet і Проти спаму, серед інших.

Висновок

Хоча важливо оптимізувати сайт для досягнення максимальної продуктивності – важливо пам’ятати, що швидкість – це не все. Хоча, безумовно, варто витратити гроші і скоротити час завантаження з 5 секунд до 2 секунд – не було б оптимальним витратити вдвічі більше, щоб зменшити час до 1,8 секунди.

Швидкість важлива… але це не все!

Скоріше, ці гроші можна було б краще використати в рекламній кампанії. Не забуваймо – кінцевою метою підвищення ефективності є отримання більшої кількості конверсій.

На цьому закінчується наш посібник з прискорення роботи WordPress – дякую за прочитане та кудо на досягненні кінця! Як завжди, якщо ви відчуваєте, що виправлення належить до цього списку – повідомте нас про це, і ми його зможемо в найкоротший час. Але наразі ми сподіваємось, що ви можете використовувати поради, які ми перерахували, щоб пришвидшити WordPress на ваших сайтах!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map