Як працює керування WordPress?

 1. 1. Посібник для початківців щодо розуміння внутрішніх функцій WordPress
 2. 2. Що таке керування WordPress і чому це важливо?
 3. 3. На даний момент читаємо: Як працює кешування WordPress?
 4. 4. Як встановити та налаштувати кешування WordPress за допомогою кешу WP Super
 5. 5. Як налаштувати кешування WordPress за допомогою кеша W3 Total (W3TC)
 6. 6. Огляд MaxCDN: найкращий CDN для WordPress?

Ласкаво просимо до нової глави нашої серії кешування WordPress, де ми дізнаємось, як працює кешування WordPress. Перш ніж ми перейдемо до основи цієї теми, переконайтесь, що ви уважно стежили за кожною з попередніх тем (з цієї серії), оскільки цей розділ використовує знання з них. Для початку поговоримо про два доступні основні типи протоколів кешування на основі моделі клієнт-сервер:


 • Кешування на стороні клієнта та
 • Кешування на стороні сервера

Кешування на стороні клієнта

Модель клієнт-сервер

Модель клієнт-сервер

Веб-сайт містить багато нетекстових, статичних даних, таких як зображення, CSS та файли Javascript. Після їх завантаження ваш веб-переглядач стає досить розумним, щоб не повторно завантажувати їх щоразу, коли натискаєте кнопку F5. Він просто обслуговує ці дані з локального кешу – тобто кешованих даних, збережених на жорсткому диску вашого комп’ютера. Ось чому рекомендується раз у раз очищати кеш браузера – це економить багато місця та покращує продуктивність.

Цей процес повторного використання кешованих даних з комп’ютера клієнта (або з кінця клієнта) відомий як кешування на стороні клієнта, і майже кожен сучасний веб-сайт використовує його, і кожен браузер підтримує його. Клієнтська сторона кешування допомагає запобігти надмірність даних (тобто завантаження одних і тих же даних знову і знову), а отже, економить багато серверних ресурсів і головне – час!

Кешування на стороні сервера

Сервер

Кешування на стороні сервера включає всі різні протоколи кешування, які використовуються під кешуванням WordPress. Вони включають в себе наступне:

 • Кешування сторінок
 • Кешування запитів бази даних
 • Кешування на основі об’єкта
 • Кешування опкоду

WordPress використовує ці чотири основні протоколи кешування на стороні сервера. Ми розглянемо кожен з них окремо і побачимо, як кешування кожного з них може заощадити багато дорогоцінного часу на обчислення, тим самим пришвидшивши ваш веб-сайт.

Кешування сторінок

1381630448_HTML-2Кешування сторінок – це найпростіший з усіх протоколів кешування, і я думаю, що ви вже знаєте про це. Він просто посилається на процес збереження динамічно генерованих HTML-файлів на жорсткому диску або пам’яті сервера (RAM) (загальновідоме як “кеш”) та обслуговуванні їх із кеша (тобто повторного використання раніше створених даних) кожного разу, коли буде зроблено запит. . Це економить накладні витрати на виконання PHP-коду та запитів до бази даних MySQL.

Кешування бази даних

База данихПерше, що потрібно знати про бази даних, – це те, що вони дуже голодні та ресурси. Вони абсолютно буквально – серце кожної компанії – будь то онлайн чи інше. Те саме стосується і WordPress. Мета бази даних – ефективно зберігати, оновлювати та доставляти дані. Оскільки вони зазвичай величезні, кожен запит потребує часу (як правило, в кілька сотень мікросекунд). Краще обладнання, швидше генерування результатів запитів. Подумайте над цим. Оскільки WordPress сильно залежить від своєї бази даних, він раз у раз робить запит. І коли дані не змінюються в базі даних, робити запити для отримання одних і тих же даних багато в чому схоже на повторне завантаження одних і тих же зображень знову і знову – як обговорювалося в розділі Кешування на стороні клієнта. Тому зберігати результати запиту у локальному сховищі має сенс, чи не так? Таке збереження результатів запитів до бази даних у локальному сховищі називається кешуванням баз даних і є одним із основних факторів кешування WordPress.

Однак, як тільки база даних оновлюється (наприклад, коли оновлюється або публікується публікація або подається коментар), дуже важливо попередньо збережений кеш бази даних видалити та повторно кешувати результати запитів бази даних знову. Це не є зайвим, оскільки допомагає усунути невідповідні або помилкові результати запитів бази даних.

Кешування об’єктів

ОпкодWordPress має внутрішню систему кешування, яка включає декілька підсистем (тобто API кешування, кеш-об’єкт і API перехідних процесів). Ядро WordPress дозволяє плагінам керувати цією системою кешування, щоб зменшити кількість дзвінків до бази даних. Це досить розширена тема, і вона не зовсім актуальна для щоденного користувача.

Кешування опкоду

PHP-кодТак само, як кешування бази даних, де ідея полягає у зменшенні кількості запитів до бази даних, кешування опкоду стосується збереження скомпільованого коду PHP між кожним запитом. Якщо ви подивитесь на будь-який файл PHP, ви побачите, що код – це фактично перелік інструкцій для компілятора. PHP – це об’єктно-орієнтована мова програмування і має свої переваги від свого походження! Щоб виконати код PHP, компілятор PHP повинен спершу скомпонувати код і створити виконуваний код для виконання веб-сервера. Це кешування виводу компілятора PHP для декількох виконань. Знову ж таки, це внутрішні речі – речі, про які не варто сильно хвилюватися!

Локальне зберігання – первинне проти вторинного

Місцеве зберігання

Щоб реалізувати кешування з боку серверів будь-якої форми, розуміється, що дані повинні зберігатися в локальному сховищі. Термін “локальне зберігання” може означати будь-яку дві речі. Один – це жорсткий диск сервера, а другий – первинна пам’ять сервера, тобто оперативна пам’ять.

Оперативна пам’ять, що означає пам’ять випадкового доступу, є формою енергонезалежної пам’яті і на порядок швидше, ніж жорсткі диски, що є формою енергонезалежного, вторинного накопичувача. Це і дорожче. Звичайно, ви це все знаєте.

Там, де ви зберігаєте кешовані дані, величезна різниця. Якщо він на жорсткому диску, то це, безумовно, повільніше, ніж коли він зберігається в ОЗУ. Знову важлива швидкість жорсткого диска. Жорсткі диски сервера коливаються від 7200 RPM до 15000 RPM і можуть мати різні рівні RAID – RAID 0 є найшвидшим і найнебезпечнішим, RAID 4 – належним балансом. У вас також є SSD. Отже, розташування кешованих даних має сильний вплив на швидкість.

Для людей на спільних хостинг-серверах у вас немає іншого вибору, як зберегти його на жорсткому диску. Для людей, які працюють з власним виділеним сервером або VPS, у вас є додатковий варіант збереження кешу у вашій основній пам’яті, що знову ж таки потрібно робити з великою обережністю – неправильна конфігурація може призвести до нестабільності (не вистачає оперативної пам’яті тощо). і часті збої сервера.

Висновок

Тепер, коли ви добре розумієте різні протоколи кешування WordPress, перейдемо до основної частини нашої серії публікацій – Як реалізувати кешування WordPress.

Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції щодо вдосконалення цієї глави, будь ласка, запитайте їх або поділіться ними – ми будемо раді почути ваші думки.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map