Як побудувати веб-сайт для краудфандингу за допомогою WordPress

Такі веб-сайти, як Kickstarter, RocketHub та Indiegogo, допомогли отримати чудові проекти з першої точки, зокрема годинник Pebble, консоль відеоігор Ouya та споживчий 3D-принтер.


Однак якщо у вас є проект, для якого ви хочете знайти фінансову підтримку, або ви хочете створити власну спільноту збору коштів, тепер немає причин, чому ви не можете створити власний веб-сайт краудфандингу. Все, що вам потрібно, це WordPress, плагін для краудфандингу та підходяща тема, і ви можете бути запущеними та запущеними у будь-який час.

У цій статті ми розглянемо найкращі варіанти для створення власного веб-сайту краудфандингу, чи то це забезпечити фінансування власних проектів, чи допомогти налагодити зв’язок із винахідниками та дизайнерами.

Плагін IgnitionDeck Crowdfunding WordPress

Плагін IgnitionDeck Crowdfunding

Що стосується створення веб-сайту краудфандингу за допомогою WordPress, варіанти плагінів досить тонкі. У нашому попередньому посібнику з цієї теми інструментом вибору став плагін AppThemer Crowdfunding від Astoundify. Однак з тих пір IgnitionDeck, який має власне рішення для краудфандингу WordPress, має придбав плагін Astoundify та їх популярна тема Fundify.

Тож сьогодні ми розглянемо рішення краудфандингу від IgnitionDeck. Є безкоштовна версія плагіна IgnitionDeck Доступний, який повинен дати вам хороший огляд інтерфейсу, який ви можете використовувати для створення необмеженої кількості проектів для краудфандингу, замовлення або збору коштів на веб-сайті WordPress. Однак більш досконалі функції знайдені в преміум-версія, і включають:

 • Інтеграція PayPal та Stripe
 • Тема рамкового фінансування 500 рамок
 • Одне або кілька розширень IgnitionDeck
 • Плагін імпортера Kickstarter
 • Плагін електронної комерції IgnitionDeck
 • Реєстрація членства та інформаційні панелі
 • Повторні обіцянки чи пожертви
 • Подання проекту на передній план

Як видно з варіантів, оновлення до однієї з трьох преміальних версій IgnitionDeck дасть вам можливість створити повноцінно функціонуючий веб-сайт краудфандингу з базою WordPress. Залежно від обраної вами ліцензії, ви можете мати все, що потрібно, і щоб дозволити відвідувачам зареєструватися та почати додавати власні продукти з надією знайти фінансових захисників, з кількома варіантами обробки та збору платежів.

Що стосується налаштування вашого веб-сайту для краудфандингу, команда IgnitionDeck пропонує преміум-сервіс, в якому вони дбають про все, від встановлення WordPress, до створення вашого першого проекту, кінцевим результатом якого є те, що у вас буде робоча установка IgnitionDeck. Якщо час – це гроші, то ця послуга допоможе вам заощадити багато обох.

Незалежно від того, чи хочете ви влаштувати власні проекти краудфандингу в пошуках підтримки, чи дозволити іншим розміщувати власні проекти, IgnitionDeck на даний момент є найсильнішим кандидатом для користувачів WordPress. Хоча IgnitionDeck не є безкоштовним варіантом, разова плата вигідно порівнюється з відсотковою сумою, яка стягується за розміщені послуги краудфандингу, такі як Kickstarter, Indiegogo та RocketHub.

Розширення IgnitionDeck

Ще одна точка продажу IgnitionDeck – це розширення, доступні для нього. Залежно від ліцензії, яку ви виберете, купуючи плагін, ви отримаєте доступ принаймні до одного з цих розширень, при цьому інші будуть доступні за додаткову плату. Деякі основні моменти з бібліотеки розширень для IgnitionDeck включають:

 • Платежі Amazon: використовуйте потужний API для платежів Amazon
 • Цілі розтягування: додавання та підтримка динамічних цілей на розтяжку
 • Постійний контакт: пересилайте прихильників до вашого електронного списку

Повний список параметрів можна переглянути на сторінці їх розширень.

Отримати IgnitionDeck 

Теми WordPress для краудфандингу

Хоча вищезазначений плагін IgnitionDeck теоретично буде працювати з будь-якою темою, розробники створили підбірку тем, створених спеціально для створення веб-сайту краудфандингу за допомогою WordPress.

500 Рамок

500 Рамок

Адаптивний 500 Framework – це безкоштовна тема, яка постачається разом із IgnitionDeck і тепер включає підтримку WooCommerce для обробки процесу оформлення замовлення. Рамка надає можливість налаштувати кольори вашого веб-сайту за допомогою візуального набору елементів управління, не потребуючи редагування будь-якого коду. Існує низка дочірніх тем, які додають абсолютно новий вигляд базовому набору функцій.

Попередній перегляд 500 Отримайте 500

Backer

Тема

Чистий та мінімалістичний дизайн Backer сподобається всім, хто шукає гладкий та сучасний вигляд свого веб-сайту краудфандингу. Після встановлення цієї сторонньої теми на вашому сайті Backer дозволяє легко налаштувати кольори, використовувані для багатьох елементів теми, дозволяючи створити персоналізований вигляд із темою масового ринку. Незалежно від того, чи приймаєте ви власні проекти, чи сподіваєтесь створити спільноту користувачів, яка просуває власні проекти, Backer охоплює обидва аспекти.

Попередній перегляд Backer Get Backer

Фундифікуйте

Основа тематики краудфандингу

Зараз власник команди IgnitionDeck, Fundify продовжує залишатися популярним вибором серед тих, хто створює веб-сайти для краудфандингу, що працює на WordPress. Тема Fundify ідеально підходить для створення веб-сайту для просування особистого проекту або створення веб-сайту збору коштів для багатьох авторів. Як і найкращі веб-сайти для краудфандингу, на окремих сторінках проекту на Fundify відображається вся важлива інформація, включаючи суму, яка вимагається, загальну кількість отриманих дотепер та переваги для тих, хто надає заставу певних сум.

Інвестори та спонсори можуть легко знайти свій шлях через необмежену кількість проектів, які підтримує ця тема та комбінація плагінів. Використання категорій проектів та інших механізмів фільтрації повинно збільшити шанси бажаючого представника представити проект, який він не може відмовити. Ціна цієї тематичної краудфандингової теми включає один рік підтримки та оновлення, які можна поновити після першого року використання.

Попередній перегляд Fundify Get Fundify

Висновок

Вкотре WordPress та десятки розробників, які працюють в його екосистемі, зробили дуже простою можливість створення конкретного типу веб-сайту, який інакше вимагав би великих витрат часу чи фінансових коштів. Хоча в цьому випадку преміальні варіанти дадуть найкращі результати, кількість грошей, необхідних для отримання професійного вигляду та функціонування веб-сайту краудфандингу в Інтернеті, дуже розумна..

Незалежно від того, чи хочете ви створити власну спільноту зі збору коштів, або просто отримаєте фінансову підтримку для вашої останньої чудової ідеї, WordPress охоплює це. Ви використовували плагін IgnitionDeck та набір сумісних тем або маєте досвід використання будь-яких інших інструментів краудфандингу для WordPress? Будь ласка, поділіться своїм досвідом у коментарі нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map