Як побудувати веб-сайт церкви за допомогою WordPress

Як побудувати веб-сайт церкви за допомогою WordPress

Усі церкви потребують корисного веб-сайту, але мало хто має великий бюджет. Що церква робити? Моє улюблене рішення – це те, до якого я бачив, як тисячі церков перейшли в останні пару років – WordPress. Це недороге рішення (яке часто коштує менше 100 доларів на будівництво та 10 доларів на місяць для розміщення), яке просте у використанні, але достатньо гнучко для потреб більшості церков. Співробітник або волонтер може створювати та керувати сайтом без кодування чи дизайнерської майстерності. Можна навіть найняти професіонала і все-таки заощадити гроші, оскільки сам WordPress безкоштовний. Є багато причин, які я рекомендую WordPress церквам, дивіться нижче!


Навіщо використовувати WordPress для сайту церкви?

 • WordPress безкоштовний завдяки багатьом веб-розробникам, які доброволець їх час та вміння
 • Існує хороший вибір тем, створених для церков, щоб надати веб-сайту потрібний вигляд
 • Співробітник або волонтер може створити його або ви можете найняти когось, щоб це зробити за вас
 • WordPress дозволяє багатьом користувачам легко керувати вмістом веб-сайту
 • Ніяких навичок кодування чи дизайну не потрібно для створення або оновлення веб-сайту WordPress
 • Є тисячі плагінів для додавання додаткових функцій на ваш веб-сайт
 • Ваша церква є власником веб-сайту, оскільки він розміщений самостійно (докладніше про це пізніше)
 • Ваша церква може зробити що-небудь на веб-сайті, оскільки WordPress є відкритим кодом

Що таке: хостинг, WordPress, теми та плагіни

вибрати кращий-wordpress-хостинг

Ось короткий словник, який пояснює, що робити, щоб зробити речі більш зрозумілими, коли ми рухаємось вперед.

Хостинг

Хостинг – це те, де веб-сайт вашої церкви живе в Інтернеті. yourname.com вказує на ваш хостинг з метою обслуговування вашого веб-сайту для відвідувачів. Ви можете вибрати, який хостинг-провайдер використовувати. Типова ціна на хостинг – 10 доларів на місяць. WPExplorer має деякі рекомендації щодо хостингу. Також врахуйте DreamHost безкоштовний некомерційний хостинг і Хостинг стайків яка безкоштовна для церков.

WordPress

WordPress – система управління вмістом (CMS). Ви встановлюєте його на своєму хостингу (подібно до встановлення програми на комп’ютер), після чого входите у свою адміністраторську область для створення вашого сайту та керування вмістом. Пам’ятайте, що теми не можна встановлювати на сервісі WordPress.com, за винятком їх дорогого бізнес-плану. Я рекомендую встановити WordPress на більш типовий обліковий запис хостингу. Детальніше прочитайте WordPress.com проти WordPress.org.

Теми

Теми контролюють дизайн сайтів WordPress. Ви можете віддати перевагу темі з модною зовнішністю Ювілейний або з мінімалістичним стилем, таким як Мараната. Деякі теми дозволять вам налаштувати речі, наприклад кольори та шрифти, відповідно до церкви. Я рекомендую оплачувані теми (приблизно від 30 до 130 доларів), оскільки вони, як правило, мають кращий дизайн, більше функцій і включають підтримку від виробника. Ви зазвичай отримуєте те, за що платите.

Плагіни

Плагіни необов’язкові та додають функції WordPress. Сам WordPress дозволяє робити основні речі, такі як керування сторінками та меню, залишаючи додаткові спеціалізовані функції для плагінів. Плагін може додавати такі функції, як проповіді, події, інформаційні бюлетені, контактні форми тощо. Є 50 000+ плагінів, а деякі спеціально для церковних веб-сайтів.

Побудуйте його самостійно або найміть професіонала?

консалтинг за гроші

Ми бачимо два типи клієнтів на ChurchThemes.com: церкви, що використовують наші теми WordPress створити власні сайти та професіоналів, використовуючи наші теми, щоб створити сайти для своїх церковних клієнтів.

Я рекомендую створити свій власний сайт, оскільки це може зробити більшість людей і заощаджує ваші церковні гроші. Вам також буде зручніше керувати сайтом та навчати інших робити це після досвіду його створення. Існує багато тем, створених спеціально для церков, хоча ви не обмежуєтесь певною темою церкви. Хороший постачальник тем матиме ретельну документацію та запропонує підтримку свого продукту.

Ви можете заощадити час, найнявши професіонала для створення веб-сайту церкви, а не робити це самостійно. Для цього потрібен більший бюджет, але, як правило, доступний при використанні попередньо виготовленої теми (порівняно з цілком спеціальною темою, яка була б дуже дорогою).

Розглянемо детальніше про ці варіанти.

Варіант 1: Створіть власний сайт із церковною темою (рекомендується)

Я дам вам краще уявлення про те, як виглядає мій рекомендований підхід, провівши вас через нього.

Крок 1: Виберіть церковну тему

Враховуйте ці речі, вибираючи церковну тему WordPress.


Дизайн
Вам потрібно щось, що відповідає особистості вашої церкви. Деякі теми мають параметри налаштування кольору, шрифту та фону. Спробуйте демонстрацію теми на телефоні, щоб переконатися, що вона зручна для мобільних пристроїв і завантажується досить швидко. Перегляд веб-сайтів для мобільних пристроїв сьогодні надзвичайно поширений.


Особливості
WordPress дозволяє створювати власні сторінки (наприклад, міністерства, виступ віри тощо), вести блог та публікувати фотографії. Виберіть тему, яка інтегрується із плагінами для церковного вмісту, як-то проповіді, події, місця та профілі команди.


Без ефекту блокування
Уникайте тем, які реєструють власні типи публікацій для вмісту, таких як проповіді та події (вам доведеться повторно вводити вміст під час переключення тем). Деякі функції вмісту замість цього містяться у плагіні, саме тому я розробив безкоштовний Церковний зміст плагін (підтримується темами різних розробників).


Підтримка та документація
WordPress – це зробити самостійно рішення, але це не означає, що потрібно бути самостійно. Виберіть постачальника тем, який має ретельну документацію та підтримує тему, яку вони продають.


Політика повернення коштів
Деякі продавці теми повернуть вам гроші, якщо щось не виходить, тому перевірте їх політику повернення коштів. Я думаю, кожен продавець теми повинен забезпечити повернення коштів без запитань.

Наступні теми та постачальники уникають ефекту блокування, використовуючи плагін Church Content. Вони відповідають більшості або всім моїм рекомендаціям.

 • ChurchThemes.com це мій магазин. Ми були в ньому з 2012 року.
 • OneChurch від UpThemes використовує плагін Church Content.
 • Прощена тема Джастін Шетц також використовує плагін Church Content.
 • Мудра церква це повнофункціональна тема з функціями для прямого ефіру.
 • Відпочивали це безкоштовна, добре закодована тема, доступна на WordPress.org.

Крок 2: Підпишіться на хостинг

Недорогий спільний хостинг на базі Linux достатній для майже всіх церковних веб-сайтів. Це найпоширеніший тип хостингу, і ви будете отримувати близько 10 доларів на місяць. Див. Рекомендації щодо розміщення WPExplorer (серед них функція встановлення WordPress одним натисканням кнопки). Також пам’ятайте, що у DreamHost є безкоштовний хостинг для некомерційних організацій. Ваша церква може кваліфікуватися, якщо вона зареєстрована як некомерційна організація 501 (c) (3) у Сполучених Штатах.

Під час реєстрації на хостинг вам буде запропоновано вибрати ваше доменне ім’я (тобто. yourname.com) та надати платіжну інформацію. Вони допоможуть вам використовувати наявний домен або зареєструвати новий для вас (як правило, близько $ 15 на рік). Після завершення онлайн-реєстрації вам буде надано доступ до панелі управління хостингом.

Початок роботи з процедурою реєстрації хостингу

Крок 3: Встановіть WordPress

Увійдіть у свою панель керування хостингом, щоб використовувати функцію встановлення WordPress одним клацанням. Ваш господар буде радий направити вас до місця цієї функції, якщо це буде потрібно. У багатьох хостів є зручність встановлення одним кліком, але якщо у вас цього немає, ви все одно можете виконати стандартну установку WordPress.

Якщо у вас вже є хостинг, можливо, ви захочете зробити нову інсталяцію WordPress у такий каталог, як yourname.com/new для того, щоб створити новий веб-сайт, залишаючи існуючий сайт в Інтернеті. По завершенні ви можете перемістити його в yourname.com з використанням ряду методів.

Встановлення WordPress на BlueHost

Крок 4: Встановіть свою тему

Наступним кроком є ​​встановлення вашої церковної теми на новому сайті WordPress. Ваш постачальник тем повинен мати вказівки, які містять щось подібне:

 1. Увійдіть у свою адміністраторську область WordPress за адресою yourname.com/wp-admin
 2. Йти до Зовнішній вигляд > Теми > Додати новий > Завантажити тему
 3. Виберіть завантажений zip-файл теми, а потім натисніть Встановити зараз
 4. Після встановлення натисніть Активуйте

Завантажте свій поштовий файл WordPress Theme

Тема чи документація можуть запропонувати вам встановити плагін або два (наприклад, для проповідей та подій) аналогічним чином. Багато тем також містять вміст початківця, який ви можете імпортувати, щоб використовувати його як суцільну вихідну точку.

Крок 5. Налаштуйте зовнішній вигляд вашої теми

У WordPress є чудова функція, яка називається Настроювач яку підтримує багато тем. Ви можете піти Зовнішній вигляд > Налаштувати потім виберіть варіанти кольорів, шрифтів, фонового зображення тощо (залежно від того, що передбачає тема). Під час налаштування відображається попередній попередній перегляд. Теми, які це підтримують, чудові тим, що вам не потрібен графічний дизайн або навички кодування, щоб ваш сайт відповідав бренду вашої церкви. І вам не потрібно платити великі гроші веб-дизайнеру.

Ось знімок екрана Збережено Інструмент налаштування теми, щоб дати вам уявлення про можливі можливості.

Збережена тематична програма налаштування

Подивіться нижче, щоб побачити як Ювілейний Тема може бути налаштована так, щоб виглядати по-іншому. Це ілюструє, чому я рекомендую використовувати тему, яка використовує функцію налаштування програми WordPress. Гнучка, проста у налаштуванні тема WordPress полегшує створення веб-сайту церкви.

Ювілейні налаштування теми

Крок 6: Опублікуйте свій вміст

Після входу в область адміністратора WordPress ви помітите, що зліва знаходиться меню для керування вмістом та налаштуваннями. WordPress надає функції управління вмістом Сторінок та публікацій (блог). Якщо ваша тема використовує плагін для інших типів вмісту, ви можете побачити пункти меню, такі як проповіді, події, люди та місця.

На екрані нижче показано, як керується вмістом проповіді за допомогою теми, яка підтримує Церковний зміст підключати. Зверніть увагу, що меню містить не лише Сторінки та публікації, але й типи публікацій для контенту, орієнтованого на церкву. Посилання меню “Контакт” походить із плагіна Контактна форма 7. Це все приклади речей, які повинні надходити з плагінів, а не з самої теми, щоб уникнути згаданого раніше ефекту блокування.

Редактор церковних проповідей

Крок 7: Підготуйтеся до запуску

Є кілька речей, над якими ви хочете переконатися, перш ніж розглядати ваш сайт. Прочитайте Дев’ять речей, які ви повинні зробити після створення вашого сайту WordPress швидкі поради щодо безпеки, резервного копіювання, оновлень, налаштувань, запобігання спаму та пошукових систем.

Після цього ви можете оголосити про запуск вашого нового церковного веб-сайту WordPress!

Варіант 2: Найміть професіонала, щоб створити свій сайт із церковною темою

Пастори, персонал та волонтери успішно будують свої власні церковні веб-сайти з темами WordPress. На ChurchThemes.com у нас немає гарантій повернення грошей, які використовували лише невеликий відсоток. Я переконаний, виходячи з нашої низької ставки відшкодування та того, що я був слух що WordPress та солідна тема, що підтримує налаштування, із ретельною документацією та підтримкою – це рішення, з яким можуть боротися багато церков.

З урахуванням сказаного, це можливість найняти професіонала, який допоможе вам. Існують різні типи рішень WordPress для різних потреб. Ви можете вибрати, що найкраще відповідає вашим потребам (заощадити гроші та набути досвіду чи заощадити час та отримати зручність). Наймання професіонала для використання заздалегідь виготовленої теми WordPress для церков може коштувати кілька сотень чи декількох тисяч доларів. Повна тема, розроблена спеціально для вашого сайту, обійдеться дорожче і не рекомендується, оскільки вона просто не рентабельна.

Нижче представлені професіонали, яким я довіряю допомогти створити ваш веб-сайт за допомогою церковної теми WordPress.

Висновок

Я сподіваюся, що це дало вам уявлення про те, що пов’язано зі створенням церковного веб-сайту за допомогою WordPress. Підсумовуючи це, я рекомендую створити свій власний сайт, але найм може бути також хорошим варіантом. Який би варіант ви не вибрали, ви майже напевно заощадите гроші на інших рішеннях, оскільки WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Розглянемо вибір теми, яка створена для церков, уникає ефекту блокування, підтримує Customizer і включає ретельну документацію з підтримкою розробника..

Над вами і вашими думками. Ви створили церковний веб-сайт за допомогою WordPress? Будь ласка, поділіться своїм досвідом та порадами.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map