Як побудувати редакційний календар у WordPress (і фактично ним користуватися)

Як побудувати редакційний календар у WordPress

Створення редакційного календаря в WordPress – це непросте завдання.


Однак все зводиться до того, користуєтесь ви календарем чи ні, чи це доходить до того, коли він насправді робить вас більш неорганізованими.

Редакційний календар може працювати як для індивідуальних, так і для багатоавторних блогів. Кожен із цих типів блогів потребує календарів, оскільки певно-авторський блог, мабуть, не має редактора, щоб тримати автора на точці, тоді як багатоавторний блог є ще складнішим, коли ви бачите, як численні статті заплановані та надходять з різних джерел.

Оскільки редакційний календар є настільки важливою частиною успіху вашого блогу, давайте переглянемо, які плагіни редакційного календаря слід розглянути. Потім ми пояснимо процес встановлення, які інструменти приносять користь вашому процесу, а також кілька порад, як дотримуватися його з календарем.

Виберіть плагін для редакційного календаря, який вам підходить

На ринку є обмежена кількість редакційних календарів, що дозволяє дещо легко зрозуміти, який з них підходить саме вам. Нижче наведено варіанти та чому вони виділяються на мою думку:

 • Редакційний календар – Це абсолютно безкоштовно і просте у використанні. Вам не потрібно налаштовувати жодних налаштувань після встановлення, і це дає вам один з найчистіших, найпростіших редакційних календарів там. У ньому немає нагадувань або більш розширених функцій, тому деякі стверджують, що це для більш активних блогерів.
 • CoSchedule – Ви повинні заплатити ціну за цю, але більшість користувачів стверджують, що вона цілком того варта. Це один з кращих варіантів покращення ваших шансів на використання календаря, за допомогою аналізатора заголовків, розширення Chrome для курінгу вмісту, системи нагадування та варіантів планування інших речей, таких як соціальні медіа та електронні листи.
 • ОпублікуватиПрес – Цей плагін безкоштовний, але деякі корисні додатки безкоштовні. Мені подобаються сповіщення та коментарі, які ви можете робити з людьми у вашій команді, а також користувацькі статуси (наприклад, “Виконаний” або “Призначений” замість “Триває” або “Очікує на розгляд”.)
 • Редагувати потік – Ось ще один безкоштовний редакційний календар із групами користувачів, коментарями, спеціальними статусами та бюджетом історії. Якщо ви шукаєте кілька додаткових функцій, я рекомендую це після редакційного календаря.
 • Календар вмісту WP – Це менш популярний плагін, тому я його ще не перевіряв. При цьому є інструменти перетягування, повний календар тощо.

Наш вибір: Плагін редакційного календаря або CoSchedule

Це жорстка гонка. Мені особисто подобається мінімалізм плагіну редакційного календаря, але я повністю розумію, що деякі люди хочуть отримати більше функцій, як-от CoSchedule та Edit Flow.

У цій статті я буду використовувати плагін редакторського календаря, але зазначені поради стосуються редакційних календарів загалом.

Встановіть плагін і переконайтеся, що ви знаєте, де знаходиться ваш календар

Значна частина фактичного використання вашого редакційного календаря – це знати, де він знаходиться. У минулому я використовував деякі календарі, де посилання дещо приховано, інакше я ніколи не переходив би на вкладку, яка веде мене до календаря. Це не добре Я розумію, що всі редактори та автори мають свої примхи, і саме тому важливо перевірити всі надійніші додатки календаря.

Якщо ви відчуваєте, що ніколи не відкриєте календар, пропустіть плагін. 

Наприклад, я шукав редакторський календар в бекенді мого веб-сайту WordPress, в якому знаходився плагін, який я хотів, встановив і активував його.

Після цього фактично знадобилося мені хвилину, щоб дізнатися, де знаходиться календар. Однак мій погляд тоді зрозумів, що вкладка “Повідомлення” має сенс.

Отже, коли ви переходите до Повідомлень> Календар, на екрані з’явиться повний календар для редагування. Причина, що мені подобається в цьому налаштуванні, полягає в тому, що я натискаю на вкладку “Повідомлення” кожен раз, коли я роблю нове повідомлення в блозі в першу чергу. У вас можуть бути інші тенденції, але я не є великим прихильником інших плагінів редакційного календаря, оскільки вони мають окремі інформаційні панелі або приховані календарі.

Це виходить саме для мене.

Якщо створити нову публікацію, потрібно натиснути один із днів у календарі. Під час прокрутки дня ви побачите кнопку “Нова публікація”.

Після цього він дозволяє швидко заповнити назву, вміст, час публікації та статус публікації, наприклад, Чернетка. Після натискання кнопки “Зберегти” вона буде збережена в календарі для подальшого редагування та публікації.

Майте на увазі, що вам доведеться змінити статус проекту на запланований для того, щоб календар виконав свою роботу.

Розробіть свій графік публікацій

Один із способів гарантувати, що ви не забудете про свій календар, – це дотримуватися жорсткого розкладу.

Вирішити, що ви збираєтесь публікувати раз на тиждень, недостатньо. Скажіть, що ви плануєте п’ять-шість повідомлень на місяць, ще гірше.

Дотримуйтесь щотижневого розкладу і вибирайте день тижня. Таким чином ви запам’ятаєте, і ваші читачі почнуть з нетерпінням чекати цього дня.

Наприклад, у своєму календарі я планував публікувати щоп’ятниці о 10 ранку. На початку кожного місяця я планую ці чотири п’ятниці із заголовками блогу та будь-якими зайвими записками, які потрібно записати.

Шукайте та складайте список ідей блогу

Постійно слідкуйте за новими ідеями до публікації в блозі. Ваша найкраща ставка – слідкувати за блогами та публікаціями, які стосуються вашого блогу. Якщо ви бачите цікаву тему, позначте її та створіть свій власний спін, щоб зробити його унікальним.

Після цього розмістіть заголовок у своєму календарі, щоб ви ніколи не забували про нього. Вам не доведеться планувати річ відразу ж, але ви повинні мати здорову порцію Чернетки, яка чекає на її перегляд у вашому календарі.

Деякі інші місця, де можна знайти приємні ідеї публікації в блозі, включають:

 • Google Trends
 • Google Alerts
 • Reddit
 • Квора
 • Галузеві форуми

По-різному редагуйте прості та розширені зміни

Одна з причин, коли люди припиняють використовувати свої редакційні календарі – це те, що вони згоряють.

Не робіть цієї помилки, виконавши більше роботи, ніж вам доведеться. Усі основні редагування слід виконувати на звичайній сторінці публікацій, однак плагін редакторського календаря має чудовий інструмент для швидкого редагування, що заощаджує ваш час у перспективі.

Все, що вам потрібно зробити – це зайти до календаря та вибрати допис, який ви хочете переглянути. Клацніть на кнопку швидкого редагування, щоб налаштувати будь-який вміст, який ви хочете. Що ще крутіше, це те, що якщо ви дізнаєтесь трохи HTML, ви можете зробити майже всі редагування публікацій з цього виду.

Робіть замітки для пізніше або для редактора

Комунікація є ключовою для редакційного календаря. У плагіні редакційного календаря, який мені подобається, немає коментарів чи нагадувань для планування ваших публікацій. Однак ви можете вирішити це за допомогою додаткової програми на кшталт Trello.

Якщо це не ваш стиль, спробуйте інші плагіни, такі як CoSchedule та Edit Flow. Вони складніші, але функції набагато досконаліші, ніж у плагіна редакторського календаря.

Удачі з вашим редакційним календарем!

Організація на кшталт цієї стає надзвичайною, тому скористайтеся порадами, про які ми говорили вище, щоб просунутись та зробити ваш блог максимально ефективним. Якщо у вас є якісь питання, повідомте нас у коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map