Як перевстановити WordPress Покрокове керівництво

Як перевстановити WordPress Покрокове керівництво

WordPress може кинути вам цілком криву кулю як початківця. Одну хвилину все працює добре, а наступну – ви застрягли впертою помилкою.


Хоча більшість помилок WordPress легко виправити, часом, ваш єдиний варіант – перевстановити всю справу з нуля. В іншому випадку ви навіть не винні. Хакер може зробити ваш веб-сайт непридатним, а перевстановлення може стати вашою благодаттю.

У сьогоднішньому дописі ми покажемо вам, як саме перевстановити WordPress, не втрачаючи вміст. Якщо ви хочете занурити свій сайт WordPress і почати з чистого аркуша, ми також покриваємо це.

Важливе врахування: Перш ніж робити щось, важливо створити резервну копію свого веб-сайту. Хоча вам не знадобиться резервна копія після перевстановлення WordPress, важливо зберегти резервну копію, якщо все піде не так. Щоб захиститись, автоматизуйте резервні копії та забезпечте, щоб копії вашого веб-сайту завжди були збережені на комп’ютері чи в Інтернеті.

Не маючи зайвої прихильності, давайте перейдемо до роботи.

Чому / коли перевстановити WordPress?

По-перше, спочатку, чому або коли вам потрібно буде перевстановити WordPress? Зазвичай ви перевстановлюєте WordPress, коли:

 • Застрягли з помилкою навіть після спроби використання кожної техніки усунення несправностей у книзі – не запускайте перевстановлювати WordPress кожного разу, коли помилка з’являється, оскільки, як ми говорили раніше, більшість помилок WordPress зазвичай легко виправити.
 • Потрібно скинути та повторно використовувати тестовий веб-сайт – можливо, ви тестуєте теми чи плагіни. Розробники постійно перевстановлюють WordPress через характер своєї роботи. Я робив це кілька разів і на своєму тестовому веб-сайті.
 • Потрібно відновити або змінити веб-сайт – Коли хакери деякий час назад плюнули мені в обличчя, мені довелося перебудувати свої сайти з нуля. Я швидко перевстановив WordPress, зберігаючи частину свого вмісту, що заощадило мені багато часу та сил.

Іншими словами, перевстановлення WordPress для виправлення вашого сайту є останнім заходом, коли все інше не вдається. Що з дороги, давайте засуваємо рукави і приступаємо до роботи.

Як перевстановити WordPress: методи

Перевстановити WordPress досить просто, хоча спочатку це може здатися складним. Це теж весело, тому будьте готові до хорошого часу. У наступному розділі ми розкриваємо чотири способи перевстановлення WordPress.

Спосіб 1. Як перевстановити WordPress з панелі адміністратора

Чи знаєте ви, що можете перевстановити WordPress прямо з панелі адміністратора? О, так, ви можете, і це надзвичайно просто.

Щоб перевстановити WordPress з панелі інструментів, перейдіть до пункту Інформаційна панель> Оновлення і натисніть кнопку Перевстановіть зараз кнопку, як ми виділяємо на зображенні нижче.

як перевстановити wordpress з панелі адміністратора

WordPress буде перевстановлюватися автоматично, а через кілька секунд ви побачите привітальну сторінку:

Wordpress вітальна сторінка

Важливо зазначити, що цей метод перевстановлює лише основні файли WordPress. Ваша тема, плагіни, дизайн, вміст та все інше залишаються недоторканими. Це найпростіший і зручний для початківців метод перевстановлення WordPress, не порушуючи веб-сайт.

Убік: Якщо з якихось причин ви не можете отримати доступ до інформаційної панелі адміністратора WordPress, ви все одно можете перевстановити WordPress, використовуючи інші методи в публікації.

Спосіб 2. Як перевстановити WordPress за допомогою WP-CLI

WP-CLI короткий інтерфейс командного рядка WordPress. Це безкоштовний, відкритий і зручний для розробників інструмент, який багато людей використовують для встановлення плагінів, налаштування установок на багато сайтів та багато іншого, не користуючись веб-браузером.

На сьогоднішній день багато веб-хостів підтримують WP-CLI. Вам потрібно лише освоїти Команди WP-CLI скористатися інструментом. Якщо ви знаєте свій шлях навколо WP-CLI, є простий команда перевстановити WordPress.

Виконайте таку команду, щоб перевстановити WordPress:

wp core install --skip-content --force

Наведена вище команда завантажить та встановить WordPress, не завдаючи шкоди вашому вмісту. Метод не призначений для абсолютних початківців – ви повинні знати свій шлях навколо WP-CLI та серверів.

Спосіб 3: Як перевстановити WordPress через FTP

Тепер весела частина. У наступному розділі ви дізнаєтесь, як перевстановити WordPress вручну. Нам подобається така штука, чи не так? Якщо ми згодні, давайте дістанемося до цього.

Для початку перейдіть на WordPress.org та завантажте останню версію WordPress:

офіційний веб-сайт wordpress

Потім витягніть ZIP-файл WordPress на комп’ютер, а потім видаліть wp-контент папка:

Примітка: Видалення wp-контент папка гарантує, що ви не перезапишете відповідну папку на своєму веб-сервері. The wp-контент у папці містяться ваші теми, плагіни та завантаження медіа – все те глянцеве покриття, яке ви не хочете втрачати.

Після цього увійдіть на свій веб-сайт через FTP:

Далі, завантажте на свій сайт решта файлів із папки WordPress:

Ваша програма FTP (я використовую WinSCP) повинен підказати вам повідомлення, яке дозволяє вам знати, що ви збираєтеся перезаписати файли. Погодьтеся, і нехай процес завантаження триває, поки всі файли не завантажуються.

І це все; ви просто перевстановили WordPress вручну через FTP, зберігаючи свій вміст ��

Спосіб 4: Як перевстановити WordPress без збереження вмісту

Скажімо, ви хочете почати з чистого сланця. Ви хочете запустити все це заново і почати заново, не зберігаючи жодного вмісту, теми чи плагінів.

Обережно: Переконайтеся, що ви готові втратити вміст, перш ніж рухатися вперед. Якщо ви хочете зберігати свої публікації, теги, коментарі, категорії тощо, розгляньте можливість експорту даних у XML-файл. Крім того, ви можете створити резервну резервну копію, якщо вона знадобиться пізніше.

Не знаєте, як експортувати свої публікації в WordPress? 

Що ж, це просто.

На інформаційній панелі WordPress перейдіть до Інструменти> Експорт, як показано нижче.

Далі виберіть Весь вміст і натисніть кнопку Завантажте експортний файл внизу екрана.

Отриманий файл експорту безпечно збережіть на своєму комп’ютері. Якщо вам не потрібно зберігати будь-який вміст, ігноруйте наведені вище дії та продовжуйте читати.

Видалити Встановлення WordPress в cPanel

Більшість веб-хостів пропонують вам встановити одним кліком, щоб налаштувати WordPress менш ніж за п’ять хвилин. Але чи знаєте ви, що можете використовувати той же інсталятор, щоб видалити веб-сайт WordPress? Так, це теж напрочуд легко!

Якщо ви використовуєте cPanel, натисніть кнопку WordPress значок під Програмне забезпечення програм Softaculous Apps. Деякі хости використовують цей Фантастико інсталятор програми, але процес залишається відносно колишнім.

динамічний інсталятор додатків

На наступному екрані прокрутіть донизу, знайдіть веб-сайт, який ви хочете видалити, та натисніть значок (x) видалення:

Далі натисніть на Видаліть установку кнопку внизу наступної сторінки.

Після видалення вашого веб-сайту WordPress ви можете встановити новий порожній сайт через інсталятор одним клацанням або знамениту 5-хвилинну установку WordPress.

Бонус: скидання WordPress за допомогою плагіна

Ми всі любимо WordPress, ймовірно, тому що для будь-якого функціоналу, який вам потрібен, є плагін, який не дає вам замислитися з кодом та страшними технічними речами..

Якщо у вас немає часу на FTP та cPanel (і ви все ще можете отримати доступ до інформаційної панелі адміністратора WordPress), ви можете використовувати плагін, щоб повністю скинути свій сайт..

Плагіни для скидання WordPress особливо корисні розробникам тем і плагінів, які хочуть швидко створити новий тестовий сайт.

Плагіни для скидання WordPress видаляють усі налаштування, таблиці баз даних, публікації, сторінки або певні частини, такі як налаштування теми. Однак скидання плагінів не видаляє ваші медіа-завантаження, теми та додатки. Зазвичай плагіни дезактивують теми та плагіни.

Щоб скинути встановлення WordPress, ви можете використовувати плагін типу WP Скидання або Розширений скидання WordPress.

Підсумки

Перевстановити WordPress дуже просто. Зазвичай процес включає заміну основних файлів WordPress на вашому сайті. Тепер ви можете це зробити вручну або вибрати будь-який із автоматичних варіантів, які ми вже розглянули. Маршрут, який ви їдете, залежить від особистих переваг.

Для ідеальних початківців рекомендуємо спробувати спочатку автоматичні параметри. Якщо ви з якоїсь причини не можете отримати доступ до інформаційної панелі адміністратора, у вашому розпорядженні є ручні процедури. Пам’ятайте, що перевстановлення WordPress має бути останньою інстанцією, якщо ви намагаєтеся виправити помилку. Крім цього, не забудьте створити резервні копії, перш ніж щось видаляти.
У вас є запитання чи пропозиції? Будь ласка, повідомте нас у коментарях!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map