Як перемістити свій статичний HTML-сайт в WordPress

Коли WordPress з кожним днем ​​стає все популярнішим, очевидно, що більше людей скаче на прокладці. Хоча прийняття WordPress – це чудовий крок, чи означає це, що вам доведеться поцілувати свій HTML-сайт на побачення? Повинні ви справді починати все спочатку, коли переходите до WordPress? Ну, ні. Ви можете легко перенести свій веб-сайт HTML на WordPress, зберігаючи вміст, дизайн та навіть рейтинги SEO. Звучить прекрасно.


Перш ніж взяти його туди, я хотів би відстояти одне: якщо у вас немає вагомих причин (наприклад, додати блог тощо), щоб перепланувати свій веб-сайт, просто залиште його як є. В іншому випадку сміливо приймайте WordPress і скористайтеся всіма чудовими можливостями, про які платформа найкраще відома. Сьогодні в публікації буде висвітлено теми щодо переміщення веб-сайту HTML до WordPress. Ми розглянемо питання планування та фактичної міграції вашого сайту до WordPress.

Переміщення вашого веб-сайту в WordPress: план

Wordpress-після планування

За допомогою досвіду я засвоїв один неоціненний урок у житті: ніколи нічого не вдається без чіткого задуму. Тому для переміщення вашого веб-сайту HTML до WordPress вам потрібен чудовий план. Нижче наведено деякі моменти, які слід пам’ятати при складанні плану:

 • Чи збережете наявне доменне ім’я чи створите окреме? Порада: Ви також можете встановити WordPress у підкаталозі, тобто yourdomain.com/wordpress/ а пізніше наведіть домен на каталог
 • Чи зміниться ваша поточна структура URL-адрес? Це відбувається постійно, тому будьте готові до перенаправлення старих URL-адрес після міграції
 • Скільки вмісту (сторінок, публікацій, зображень, файлів JavaScript тощо) ви перейдете на новий сайт? Невеликі обсяги вмісту можна переміщувати вручну, але для переміщення великих обсягів вмісту знадобляться певні інструменти
 • Чи використовує ваш поточний веб-сайт HTML зовнішні послуги? Чи є плагіни WordPress для цих служб? Як ви будете інтегрувати сторонні служби після міграції?
 • Вам потрібно буде перенести існуючі адміністративні інструменти чи є еквівалентні інструменти в WordPress?
 • Чи будете ви змінювати веб-хостів? Власники веб-сайтів зазвичай міняють веб-хостів під час переходу на WordPress. Переконайтеся, що ваш веб-хост відповідатиме вашим потребам WordPress. Ми використовуємо, любимо і рекомендуємо хостинг WordPress, керований WPEngine.

Наприкінці дня у вашому плані місії має бути детально описано, як ви:

 1. Створіть тестовий домен або підкаталог
 2. Встановіть WordPress
 3. Імпорт вмісту з існуючого HTML-сайту
 4. Створіть новий веб-сайт WordPress (вибір теми WordPress або перероблення з нуля – це деякі з доступних варіантів)
 5. Встановіть необхідні плагіни WordPress
 6. Резервне копіювання сайтів (HTML і WordPress)
 7. Справа з розірваними посиланнями
 8. Йти жити

Перш ніж ми почнемо пам’ятати про створення резервного копіювання вашого веб-сайту HTML (як запобіжна норма), і зауважте, що ми не рекомендуємо поводитися з вашим веб-сайтом, що живе в реальному часі, якщо вам не зручно робити те, що ви робите. Крім того, ви повинні ознайомитись з WordPress, щоб максимально використати свою користь від цього підручника. Слова та фрази, такі як постійні переадресації, CMS, .htaccess тощо не повинні вас лякати. Проведіть деякі дослідження, якщо це потрібно ��. Тепер складіть свій план на аркуші паперу або в Evernote – де завгодно, і приготуйтеся до наступної частини.

Як перенести свій веб-сайт до WordPress

З основним планом в руці, час на корисну частину. Зігніть пальці і почнемо, налаштовуючи WordPress.

Налаштування WordPress

WordPress 4.0 Benny Release

Це найпростіша частина, незалежно від того, установлюєте ви WordPress локально або разом з постачальником хостингу. Дотримуйтесь посібника, пов’язаного у попередньому твердженні, щоб локально встановити WordPress. Установка WordPress за допомогою веб-хостингу проста та проста, я не очікую, що у вас виникнуть проблеми. Більшість хостів мають прості варіанти встановлення в один клік, або у випадку керованого хостингу WordPress вони вже встановили WordPress для вас. Якщо ви застрягли, не соромтеся звертатися до свого веб-хоста.

Ви можете встановити WordPress на окремому домені або у власному каталозі – вибір за вами. Йти до Налаштування -> Читання на екрані адміністратора WordPress і поставте галочку (позначте) Перешкоджати пошукові системи індексувати цей сайт в Видимість пошукової системи розділ. Ви не хочете, щоб пошукові системи (і клієнти) знаходили ваш WordPress сайт, поки ще знаходяться на стадії розробки. Після запуску WordPress (тобто ви можете побачити ваш новий сайт WordPress у веб-переглядачі), ви готові до наступної частини: передача вашого вмісту.

Імпорт вмісту

Це трохи хитро, але все-таки можливо. Імпорт існуючого вмісту на вашу нову платформу WordPress успішно залежить від ряду факторів:

 • Чи працює ваш поточний веб-сайт HTML в CMS, також Системі управління вмістом?
 • Чи доступні вам інструменти (або сценарії) для імпорту та вашої конкретної ситуації чи ви імпортуєте вміст вручну?
 • Чи імпортуєте ви великий обсяг вмісту? Імпорт великого обсягу вмісту вручну може створити багато місця для помилок людини.

Давайте розглянемо варіанти, які ми маємо. Якщо ваш веб-сайт HTML працює на комерційно доступній CMS, у вас може бути інструмент імпорту. Все, що вам потрібно зробити – це знайти інструмент, натиснути декілька кнопок тут і там, і ваша робота виконана! Щоб отримати детальну інформацію про імпорт вмісту з будь-якої конкретної CMS, будь ласка, ознайомтесь із цим імпорт публікації вмісту в кодекс WordPress.

Q: Мій HTML-сайт має CMS, але інструментів імпорту немає. Що робити?
A: Зателефонуйте своєму розробнику, щоб перемістити вміст, якщо ви не маєте уявлення, що робити.

Q: Мій HTML-сайт не працює на CMS. Чи означає це, що моя пригода закінчується тут?
A: Ні. Це просто означає, що вам доведеться імпортувати вміст вручну. Традиційні копія і пасти тут стане в нагоді.

Q: Мій HTML-сайт не працює на CMS, і у мене великий обсяг контенту. Що я буду робити?
A: Закатайте рукави і приступайте до роботи. Ви деякий час будете копіювати та вклеювати, тож отримайте і велику кружку кави. Або кусайте кулю і наймайте фрілансера для виконання роботи. На сьогоднішній день відбувається безліч позаштатних робочих місць, тож ви повинні бути охоплені цим питанням. Будьте пильні – ми говоримо про ваш веб-сайт тут, ваш потік доходів.

Під час імпорту вмісту вручну переконайтеся, що ви використовуєте Вставити як звичайний текст Натисніть кнопку, щоб скопіювати вміст у WordPress або вставити його у текстовий бік кожної публікації, щоб випадково не перенести будь-яке ваше старе форматування. Крім цього, будьте готові виконати певну роботу з переформатування. Скористайтеся цією можливістю, якщо потрібно, додайте або віднімайте свій вміст. Ви знаєте, раціоналізуєте, консолідуєте або повторно призначите старий вміст. Також майте на увазі, що для імпорту вмісту вручну потрібно спочатку створити відповідні сторінки в WordPress (домашня сторінка, блог, про тощо). Крім того, вам потрібно буде завантажити всі зображення та інші відповідні файли зі свого комп’ютера.

Примітка: Слідкуйте за всіма існуючими та новими URL-адресами. Вам доведеться перенаправляти (або редагувати) старі URL-адреси, щоб зберегти ваші SEO-рейтинги та забезпечити безпроблемну помилку 404 на новому веб-сайті WordPress. Ви можете відслідковувати всі URL-адреси за допомогою простого документа з електронними таблицями.

Після переміщення вмісту створіть меню навігації за допомогою функції меню WordPress, доступної в розділі Зовнішній вигляд -> Меню. Це повинно бути легко і весело. Я припускаю, що ваш маленький веб-сайт із кількома сторінками, отже, невеликий обсяг вмісту. Отже, імпорт вмісту займає не кілька днів, а кілька секунд. Наступна частина стосується візуального проектування вашого нового сайту WordPress.

Розробка вашого веб-сайту WordPress

вибір-нова тема-wordpress-тема

З вмістом у вашій новій платформі WordPress настав час приділити своєму веб-сайту приємний вигляд. Якщо ви хочете змінити дизайн, це саме час, коли ви хочете це зробити. Для вас відкрито кілька проспектів:

 • Ви можете розробити тему WordPress з нуля
 • Ви можете завантажити тему з WordPress, Тематичний ліс або навіть наш власний безкоштовний розділ теми
 • Ви можете взяти безкоштовну тему і роздвоювати її
 • Ви можете використовувати рамки тем WordPress
 • Ви можете конвертувати існуючий шаблон HTML у тему WordPress
 • Ви можете придбати багатоцільову та чуйну тему Total WordPress ��

Найпростіший на сьогоднішній день метод – знайти тему, яка вам подобається, і встановити її. Розробка власної власної теми може бути не найкращим варіантом, якщо ви вперше використовуєте WordPress. Якщо припустити, що ваш дизайн готовий і працює, настав час відновити всі функціональні можливості. Тут надходять плагіни WordPress.

Встановлення необхідних плагінів WordPress

WordPress плагіни для додавання коду

WordPress постачається з чудовою системою плагінів, яка надає вам безліч варіантів та функціональних можливостей для зарядки будь-якого веб-сайту. Ви можете легко повторити будь-яку функціональність на своєму веб-сайті HTML, використовуючи плагін WordPress. Їх так багато (плагінів), як безкоштовних, так і преміум-класів, але якщо ви не можете отримати саме те, що шукаєте, створіть його та поділіться ним із усім світом. Продай, даруй безкоштовно – що завгодно. Хоча ваші потреби можуть відрізнятися залежно від вашого веб-сайту та особистих уподобань, тут є понад сто (100) плагінів WordPress, щоб розпочати роботу.

 • Найкращі плагіни соціальних медіа
 • 20 чудових плагінів для адміністраторів WordPress
 • 40 обов’язкові плагіни WordPress за 2014 рік
 • 20 найкращих плагінів електронної комерції 2014 року
 • Найкращі плагіни для членства в WordPress
 • 10 плагінів BuddyPress, які ви повинні мати (Привіт-о-о, чи є ваш існуючий HTML-сайт соціальною мережею?)
 • Топ-10 фільтрів профанації WordPress та плагіни блокування спаму

Нагадування: Встановіть лише плагіни, які ви завантажили з авторитетного джерела, щоб зменшити час завантаження сторінки WordPress. Погано закодовані плагіни можуть уповільнити ваш сайт, що є справжнім гаммом.

Ваш новий веб-сайт WordPress майже готовий до запуску. У нас просто ще кілька кроків. Перш ніж рухатися далі, переконайтеся, що всі посилання працюють. Ми не хочемо, щоб потенційні клієнти опинилися на 404 сторінках помилок і не втрачали так дорогоцінні рейтинги Google.

Перенаправлення посилань у WordPress

простий-301-переспрямування

Якщо ваш вміст у WordPress, відновлена ​​функціональність і ваш новий сайт WordPress виглядають чудово, ви можете зіткнутися лише з однією іншою проблемою: непрацездатні посилання. Пошкоджені посилання можуть вкрасти всю радість від міграційного процесу та надіслати потенціали пізніше, тому вам потрібно бути дуже обережним. Ми рекомендуємо використовувати плагін для перенаправлення. Це робить процес практично безболісним. Деякі хороші варіанти включають Простий перенаправлення 301 або Плагін перенаправлення. Після перенаправлення всіх ваших посилань прийшов час переконатися, що вони працюють. Як? Використовувати Розширений плагін перевірки посилань WordPress. У нас є чудовий посібник із використання цього плагіна, який показує вам, як можна назавжди видалити непрацюючі посилання.

Якщо ви дійсно хочете зануритися на ваш новий сайт, ви можете перенаправити свої посилання вручну, відредагувавши файл .htaccess (але це може виявитись громіздким, особливо якщо у вас багато сторінок). Однак якщо ви дійсно хочете піти .htaccess шляхом, ось код перенаправлення, який ваш додав би у ваш .htaccess файл:

Перенаправлення 301 /about.html http://yourdomain.com/about/
Перенаправлення 301 /contact.html http://yourdomain.com/contact/
Перенаправлення 301 /example.html http://yourdomain.com/example/

Пам’ятайте, що ваша вихідна URL-адреса має бути ім’ям сторінки сторінки, а цільовою URL-адресою має бути повна URL-адреса, http: // включена. І не забудьте вказати ім’я підкаталогу, якщо у вас є сторінки, що живуть у піддиректорії. Наприклад:

Перенаправлення 301 / folder/page.html http://yourdomain.com/page/

Вказівка ​​вашого домену на новий сайт WordPress

Яке користь витрачати години на переміщення вашого сайту, якщо ніхто його ніколи не побачить? Позначимо ваш домен на новому веб-сайті. Я не буду вникати в подробиці, оскільки у WordPress Codex є чудова стаття про цю тему використовуючи попередньо встановлену підкаталогію – скористайтеся цим посібником, якщо ви встановили WordPress в підкаталог.

Якщо ви встановили WordPress на окремому домені або змінили хости, вам потрібно буде оновити сервери імен для вашого домену. Якщо ви використовуєте сторонні CDN, такі як Cloudfare, вам потрібно буде оновити записи DNS. Зазвичай це стосується редагування ваших записів A – процесу, який є простим як ABC.

Заключний зачист…

Пальці вгору!

Перш ніж остаточно випустити ваш новий веб-сайт з підтримкою WordPress у світ, ще раз перевірте наявність пошкоджених посилань, перевірте їх основні сторінки, щоб переконатися, що вони відформатовані належним чином, і перевірте, чи була відновлена ​​вся функціональність (наприклад, ваш магазин, форум тощо). Налаштуйте свої постійні посилання (Перейти до Налаштування -> Постійні посилання), Аналітика, зробіть ваш сайт видимим для пошукових систем та створіть резервну копію свого старого HTML-сайту. Ця публікація є загальним посібником щодо переміщення існуючого веб-сайту HTML до WordPress. Пост не призначений для надзвичайно великих веб-сайтів. Якщо у вас є питання або ви хочете внести свій внесок, будь ласка, скористайтеся розділом коментарів нижче!

Хочете замість цього перетворити HTML-шаблони в теми WordPress? Перегляньте наш підручник про те, як створити тему WordPress з HTML.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map