Як перемістити свій блог з WordPress.com на WordPress.org

Як перемістити свій блог з WordPress.com на WordPress.org

Ви хочете перенести свій блог із WordPress.com в блог, що розміщений самостійно? Як і багато хто до вас, ви, мабуть, розпочали свою пригод WordPress з блогу example.wordpress.com. Однак з часом ви зрозуміли, що на WordPress.com ви можете багато чого зробити.


Наприклад, ви не можете додати власні рекламні оголошення, плагіни або навіть налаштувати свою тему WordPress повною мірою. Чорт забираєш, ти навіть не можеш відслідковувати трафік, не платячи. Можливо, вам сподобається власне доменне ім’я, тобто щось, що не є субдоменом; Ви знаєте, такий домен, як wpexplorer.com.

У той час як WordPress.com пропонує вам, крім усього іншого, придбати користувацький домен, ви заплатите премію, щоб отримати найкраще використання свого сайту WordPress. Якщо, звичайно, ви не користуєтеся WordPress, що розміщується на власних серверах (давайте назвемо це WordPress.org), що значно скорочує витрати і надає вам змогу налаштування, яка зводить вас з розуму.

WordPress.com проти WordPress.org

Сьогодні ви не ввійдете в більш детальні подробиці, пані та панове, у нас це шоу вже було. І витягнути – через відсутність кращої фрази – блокуйте цитати з цього повідомлення:

WordPress.com – це безкоштовна платформа для створення блогу та веб-сайту за допомогою WordPress. Це повністю управляється Automattic (творці, що стоять за WordPress), і найкраще це одна з найпростіших платформ для ведення блогів в Інтернеті. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати безкоштовний обліковий запис, вибрати свій піддомен (наприклад: yourwebsite.wordpress.com), вибрати безкоштовну тему та почати додавати свій вміст. – Кайла

Щоразу, коли я запитую будь-яку випадкову людину про WordPress, 95% респондентів завжди думають, що я говорю про WordPress.com.

WordPress.org

Ну, є ще один аромат WordPress, знайдений на WordPress.org, і ось ми знову:

WordPress.org може мати те саме ім’я та використовувати ту саму систему управління вмістом, що і WordPress.com, але це абсолютно окрема сутність для себе. Замість того, щоб все, чим управляє Automattic, ви повністю контролюєте свій веб-сайт. WordPress.org – це самостійна версія WordPress, яку ви можете використовувати для створення власного веб-сайту в Інтернеті. І хоча у нього все ще є плюси і мінуси, це наша особиста улюблена форма WordPress. – Кайла

Іншими словами, все, що лежить за темно-синьою кнопкою завантаження на WordPress.org, дозволяє створювати та налаштовувати будь-який сайт під сонцем. Вау. Ви маєте повний контроль над своїм веб-сайтом на відміну від WordPress.com. Ви завантажуєте, завантажуєте та вириваєте з сайтів все, що завгодно.

Ви можете встановити будь-яку бажану тему, о, і тисячі плагінів теж. Ви розробляєте веб-сайт, як завгодно. WordPress.com має обмежені можливості функціонування та налаштування, тим більше, якщо ви маєте великий бюджет.

У будь-якому разі сміливо читайте більше про відмінності WordPress.com проти WordPress.org: відмінності, плюси та мінуси. Тепер, коли ми прочистили горло, як щодо того, як ми засуваємо рукави і стискаємо до WordPress? Для керівництва я переміщу цей веб-сайт WordPress.com:

перемістити блог з wordpress..com на wordpress.org

До цього блогу WordPress, що розміщується під будівництвом:

Блог із власним розміщенням wordpress перед імпортом вмісту

А потім налаштуйте блог із власним розміщенням так, як наш блог WordPress.com. Зрештою, ви успішно переміщуєте свій сайт з WordPress.com на WordPress.org, тому підбадьорюйте ��

Як перемістити свій блог з WordPress.com на WordPress.org

Безкоштовний план на WordPress.com постачається з безкоштовним хостингом та піддоменом, а це означає, що ви можете публікувати вміст протягом наступних 5 хвилин. Так, просто так.

Це вже інша історія в таборі WordPress.org. Вам потрібно придбати план веб-хостингу та доменне ім’я, щоб запустити WordPress, що розміщений самостійно.

Ви можете встановити WordPress на свою локальну машину для перевірки води, не вимагаючи витрат. Місцевий розвиток чудовий, але ваш веб-сайт недоступний в Інтернеті. Якщо, звичайно, ви не використовуєте безкоштовний додаток Local by Flywheel WordPress Development.

Пов’язане читання:

 • Встановлення WordPress на Mac локально за допомогою MAMP
 • Встановлення WordPress у Windows локально за допомогою WAMP
 • Встановіть WordPress на Ubuntu локально за допомогою LAMP
 • Local by Flywheel Review: Миттєво створюйте локальні середовища WordPress (безкоштовний інструмент)

Справа в тому, що ви можете перемістити свій блог з WordPress.com на будь-який примірник WordPress, що розміщений на самому комп’ютері, будь то на комп’ютері або на серверах, які пропонують веб-хости. Давай рухатись. На.

Знайдіть хост WordPress

хостинг імен

Хлопці з веб-хостинг-бізнесу в основному пропонують вам серверний простір та програмне забезпечення (для створення та управління веб-сайтом + електронною поштою тощо) за регулярну плату. Знову ж, навіщо вам потрібен веб-хостинг? Усі файли, що складають ваш блог WordPress, живуть на сервері, без якого ваш сайт недоступний для світу.

На WordPress.com ви отримуєте хостинг безкоштовно (якщо ви, звичайно, не маєте преміум-плану), але тут ви повинні придбати план хостингу у будь-якого постачальника послуг хостингу. Але оскільки конкуренція жорстка, і вигляд буде робити шалені речі лише для того, щоб перемогти вас, ми склали цей чудовий список хостів WordPress, щоб зробити вибір кращим простіше.

Щоб зробити вас ще простіше, хоча ось короткий перелік наших улюблених варіантів хостингу за різними ціновими точками:

 1. WordPress хостинг, керований WP Engine: На нашу думку, WP Engine – найкращий вибір хостингу. Ми використовуємо та довіряємо розміщення всіх наших веб-сайтів та демонстрацій тем WordPress. Це швидко, надійно, і з усією їх командою приємно працювати. Плани починаються від $ 29 на місяць (ще менше, коли ви використовуєте наш промо-код WP Engine, щоб заощадити 20%), і знаючи, що ваш веб-сайт швидкий і безпечний, варто коштувати витрат!
 2. Хмарний хостинг, керований Cloudways: Супер швидкий хмарний хостинг, який швидко налаштовується та легко збільшується в міру зростання вашого веб-сайту. Починаючи з 7 доларів на місяць, існує багато різних варіантів хмарного хостингу від Cloudways, включаючи цифровий океан, веб-службу Amazon, веб-сервіс Amazon, Google Cloud та багато іншого з легким налаштуванням WordPress у один клік..
 3. Спільний хостинг Bluehost: Новачок у WordPress? Тестування води за допомогою нового веб-сайту? Спільний хостинг Bluehost складає всього 2,95 долара на місяць, за допомогою нашого промо-коду Bluehost, що робить його доступним варіантом хостингу від відомого хоста.

Налаштувати хостинг-акаунт так само просто, як і пиріг, і зробити це потрібно менше ніж за 5 хвилин. Гаразд, 10 хвилин. Якщо вам потрібна допомога, ми завжди для вас.

Отримайте доменне ім’я

Тепер вам потрібно лише доменне ім’я, саме так люди знаходять ваш веб-сайт в Інтернеті. Якщо у вас вже є доменне ім’я, вам просто потрібно вказати його на свій хостинг-акаунт. Ваш господар показує вам як, тому не хвилюйтеся. Ви навіть можете перемістити свій блог до власного субдомену.

Якщо ви новачокб, придбайте доменне ім’я, яке відображає ваш веб-сайт WordPress, але уникайте використання терміна “WordPress” у доменному імені, оскільки – авторські права. Однак ви можете використовувати абревіатуру WP скільки завгодно.

Приклади великих доменних імен включають WPExplorer.com, WebDesignLedger.com, та WPExplorer.com серед інших. Я використовую Namecheap для доменів.

Далі вам потрібно прив’язати своє доменне ім’я до вашого хостинг-акаунта. Ваш веб-хостинг показує вам, як пов’язати свій домен з хостинговим обліковим записом, тому не потійте одну намистину. Це проста процедура, але вам може знадобитися почекати деякий час, перш ніж зміни розповсюдяться.

Після того, як ваше доменне ім’я буде пов’язане з вашим обліковим записом хостингу, ви будете готові до захоплюючої частини: встановлення власного розміщення WordPress.

Встановіть WordPress з власною інформацією

Якщо ви вперше придбали обліковий запис веб-хостингу, це повинно бути дуже цікаво. Жарти вбік. Давайте встановимо WordPress, тому схопимо напій чи що завгодно і просто тушкуємо. Більшість сучасних веб-хостів пропонують установку WordPress одним натисканням, а це означає, що все, що вам потрібно зробити, – це вказати та натиснути свій шлях у новий блог WordPress.

Важливо перевірити, чи пропонує ваш хост варіантів встановлення WordPress одним натисканням кнопки, особливо якщо ви не тип технічного кмітливості. Повірте мені, аміго, ти не хочеш гуляти навколо серверного середовища – це жахливо. Наче заблукали в лісі безпосередньо перед приходом ночі. Тим не менш, встановлення WordPress вручну – це дитяча гра з посібник з установки WordPress.org.

Наприклад, використовуючи Namecheap cPanel (о, дивіться, я також розміщую там), мені потрібно лише натиснути інсталятор Softaculous Apps і вибрати WordPress із широкого списку програм.

softaculous-app-installer-namecheap

Ось розкішний екран із вибраним WordPress:

Softaculous-wordpress-install-first

Далі виберіть своє доменне ім’я, заповніть дані та натисніть кнопку встановити:

Softaculous-wordpress-інсталяція-секунда

Установка закінчена за мить:

Softaculous-wordpress-монтаж-зроблено

Тепер, якщо ви оновите своє доменне ім’я, ви побачите установку WordPress за замовчуванням:

wordpress-org-за замовчуванням-встановлення-з-2017-темою

Ваш конкретний блог WordPress із власноруч розміщеним для налаштування чи будь-чого іншого, що ви хочете. Ви можете увійти та зробити все, що завгодно, у характерному стилі WordPress.

Для порівняння та виправте мене, якщо я помиляюся, у блозі subdomain.wordpress.com немає нічого, що стосується налаштування та функцій у власному хості. Не можете цього наголосити достатньо.

Переміщення вашого вмісту

Тепер, коли у вас є власний веб-сайт, на якому ви готові, ви можете переміщати вміст зі свого сайту WordPress.com.

Крок 1: Експорт вмісту з WordPress.com

Гей ти, перевіри це. Ця частина тут, ця частина є найпростішою у цьому підручнику. Тут практично нічого немає; просто імпортуйте ваш вміст у ваш новий блог. Виберіть щось тут і киньте туди, знаєте, таку річ.

Ось кілька необов’язково речі, які вам можуть захотіти вийти з шляху:

 • Потрібно видалити сторінки та публікації, які вам не потрібні, оскільки функція імпорту охоплює всі публікації – чернетки, сміття та всі.
 • Крім того, очистіть власний розміщений блог, щоб уникнути конфліктних записів.

Що ж, давайте збираємо ваш вміст. Увійдіть у свій блог WordPress.com за допомогою example.wordpress.com/wp-admin. Звичайно, ви хочете замінити частину “приклад” у вказаній вище URL-адресі своїм субдоменом. Це перенесе вас прямо на інформаційну панель адміністратора WordPress:

wordpress-адмін-панель-wordpresscom

Перейдіть до Інструменти> Експорт (розташований у нижній частині меню) для доступу до екрану експорту:

кнопка експорту-екрана-запуску-експорту

Як бачите, тут є два варіанти – безкоштовний і платний. Вам не потрібно платити, якщо ви не схильні (підтримуйте родину щасливою), тому давайте перейдемо до безкоштовного варіанту для цілей цього посібника. Натисніть кнопку Почати експорт, яка веде вас до цього екрану:

завантажити-експорт-файл-wordpresscom

Тут виберіть вміст, який хочете перемістити. Я вибрав “Весь вміст”, щоб експортувати все. Потім натисніть кнопку Завантажити експортний файл і збережіть отриманий XML-файл на своєму комп’ютері. У вас все добре. Зробив пару помилок і в перший раз. Помилятися – це людина.

Крок 2: Імпортуйте вміст у свій блог, розміщений самостійно

Спочатку спочатку встановіть і активуйте Плагін WordPress Importer. Увійдіть у свій блог WordPress, що розміщується на веб-сайті, та перейдіть на сторінку Інструменти> Імпорт:

власний розміщений на екрані імпорт блогу WordPress

Потім перейдіть до розділу WordPress та натисніть посилання Запустити імпортер (див. Зображення вище). На наступному екрані виберіть XML-файл, отриманий з вашого блогу WordPress.com, і натисніть Завантажте файл та імпортуйте кнопка:

екран завантаження-файлу та імпорту

На наступному екрані призначте імпортований вміст існуючому автору у своєму власному розміщеному блозі. Крім того, поставте прапорець “Завантажити та імпортувати вкладення файлів”, щоб імпортувати медіа. Далі натисніть кнопку Надіслати:

призначення-автор-імпорт-медіа-екран

Тривалість імпорту повністю залежить від розміру завантаження. Цілком природно, що для завантаження більше вмісту потрібно більше часу, але в кінці дня ви повинні побачити цей екран:

імпортувати вміст до власного розміщення wordpress-завершено

Тепер давайте подивимося, як виглядає нещодавно імпортований вміст на нашому власному веб-блозі:

завершено-імпортувати контент-вигляд блогу

Urrrgh! Це, безумовно, одне несподіване видовище. Ну, у нас є інша тема (найосновніша форма теми Beans WordPress – читайте більше про рамки тем WordPress). Проте меню там виглядає приголомшливо. Схоже, зараз воно випаде будь-яку хвилину.

Загалом, я успішно імпортував свої публікації та сторінки. Краса функції імпорту полягає в тому, що ви можете імпортувати все, включаючи медіа, коментарі, категорії та теги. Однак ви не можете імпортувати плагіни, віджети та теми з WordPress.com.

Незважаючи на те, що ви ексцентричний і можете налаштувати свій блог, який хостинг хочете, хочете, для цього дослідження ми налаштуємо наш блог з власною організацією відповідно до нашого блогу WordPress.com.

Як налаштувати свій власний блог

Виберіть тему WordPress

Наш блог WordPress.com побудований на тему Something Fishy зі сховища WordPress. Все, що мені потрібно зробити зараз – це встановити та активувати тему в самому щоденному блозі. Просто перейдіть до Зовнішній вигляд> Теми і натисніть кнопку Додати нову угорі.

Загальна тема WordPress

Якщо ви пропонуєте ринок преміум-теми, ми не можемо рекомендувати нашу тему Total достатньо. Це тема, яка продається найпопулярніше – у ній є вбудована будь-яка функція, яка вам може знадобитися. Тема оснащена спеціальною розширеною версією конструктора сторінок Visual Composer, щоб ви могли створювати власні розкладки сторінок в найкоротші терміни, простий демо-імпортер. ви можете миттєво створити свій веб-сайт, схожий на будь-яку з демонстрацій тем, та преміум-слайдери, які можна використовувати для створення вражаючих анімованих повзунків на будь-якій сторінці. Якщо ви купуєте преміальну тему типу Total, спочатку потрібно завантажити інсталяційний поштовий файл теми.

Потім завантажте тему або введіть її ім’я (працює лише в тому випадку, якщо тема доступна у вільному сховищі теми WordPress) у вікні пошуку та натисніть клавішу Enter, як показано нижче:

upload-or-search-wordpress-тема-wordpress-org

Далі просто дотримуйтесь підказок, щоб встановити та активувати свою тему. Будь ласка, подумайте про використання дочірньої теми WordPress, якщо ви плануєте внести значні зміни в свою тему. Тепер давайте подивимося, як виглядає наш власний блог:

самостійно розміщений блог після встановлення теми

Непогано, виглядає майже як наш веб-сайт WordPress.com, правда? Нам просто потрібно перенести пару речей і додати пару плагінів для завантаження. Просто увійдіть назад на звичну інформаційну панель адміністратора та змініть все, що завгодно.

Наприклад, щоб змінити назву веб-сайту, мені просто потрібно увійти в свій власний блог і перейти до Налаштування> Загальні. Щоб налаштувати моє неземне потворне меню, мені просто потрібно перейти до Зовнішній вигляд> Меню. Щоб додати віджет About Me, який ви бачили на бічній панелі, спершу я б встановив плагін візуального редактора, такий як Чорний віджет студії TinyMCE і налаштувати подалі.

Іншими словами, ви можете налаштувати свій новий самостійно розміщений блог за будь-яким способом, оскільки тепер ви можете встановити плагіни WordPress і робити все, що відповідає вашим темам. Наприклад, я налаштував свій власний блог і закінчив:

власний розміщений блог wordpress-org-after-customization

Виглядає так само, як наш блог WordPress.com, і на це у мене пішло менше 5 хвилин, тому що ви вже повинні зробити це.

Додаткові примітки

Ви успішно перемістили свій блог WordPress.com на WordPress.org, тобто зараз ви займаєтеся правлінням вашого веб-сайту. Ти заслужив корону та випивку. І як роялті, ваша честь, ваші обов’язки збільшуються. Ви несете відповідальність за завдання управління веб-сайтами, такі як безпека, SEO, резервне копіювання, спам тощо.

У вас є більше, ніж просто безкоштовний хостинг та безкоштовний субдомен, але принаймні вони допомогли вам ходити. Тим не менш, зберігайте свій обліковий запис хостингу та доменне ім’я, щоб оплачувати, щоб ваш блог був онлайн в будь-який час.

Якщо ви не поновите своє доменне ім’я вчасно, його може взяти хтось інший. Одного разу я втратив домен, який вказував на соціальну мережу на якогось німецького біржового посередника. Вчися на моїх помилках товариш, вчись. Але не виглядайте так сумно, це було виною сайту, я не виявив BuddyPress.

Перевірте посилання та зображення

Після переміщення переконайтеся, що всі ваші посилання та зображення спрацьовують, щоб уникнути неприємної проблеми, що перервана. Якщо деякі ваші зображення залишилися позаду, як це відбувається у величезних веб-сайтах, подумайте про використання Зображення Телепортер або Автоматичне завантаження зображень.

Тоді є інша проблема переміщення існуючих абонентів, не завдаючи шкоди своїм почуттям. Чи привіз імпорт до WordPress, що розміщується на власному веб-сайті, ваші підписники WordPress.com? На жаль, ні. Тут вам потрібен чудовий плагін, відомий як Jetpack.

Спочатку встановіть Jetpack, а потім прочитайте це докладний посібник про переміщення абонентів у ваш блог WordPress, що розміщується на вашому веб-сайті.

Що ще? О так, повідомляйте своїх користувачів про переїзд чи використання Сервіс переадресації сайту що коштує $ 13 доларів на рік. Вам просто потрібен перший рік.

Заключні слова

Переміщення вашого блогу з WordPress.com на WordPress.org – це легка селянська робота. Просто завантажте XML-файл із свого блогу WordPress.com, завантажте його в блог, розміщений на власному хості, налаштуйте зовнішній вигляд, зробіть невелику прибирання, сповістіть або переспрямуйте користувачів, і ви золото.

Ви переїхали щоденник раніше з WordPress.com на WordPress.org? Якщо так, то що ви дізналися? Майте запитання чи пропозицію?

Якщо ця публікація не висвітлила вашу ситуацію, будь ласка, не соромтеся ставити своє запитання в коментарях. Ми більше ніж раді подати руку. Ура, і все найкраще, як (і після) ви рухаєтесь!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map