Як отримати документи, підписані WordPress

Як підписувати документи за допомогою WordPress

Усі ми надсилаємо електронні листи вперед і назад, щоб підписувати документ не один раз – і зазвичай це закінчується тим, що комусь потрібно буде надрукувати, підписати та сканувати документ, перш ніж надсилати його назад. Незважаючи на явні переваги електронного підходу, папір все ще є важливою частиною нашого світу.


На щастя, є ряд плагінів WordPress, які допомагають клієнтам підписувати документ в електронному вигляді, не вимагаючи друку. За допомогою декількох налаштувань ви можете надіслати клієнту професійну форму або документ та взяти їх підпис прямо з вашого сайту WordPress. Ласкаво просимо в майбутнє! Але якщо ви не знайомі з цією концепцією, ви, можливо, захочете дізнатися більше про це електронний підпис перед тим як зануритися у наш список інструментів для електронного підпису WordPress.

У цій статті розглянуто сім корисних плагінів, які допоможуть вам підписувати документи, заощаджуючи вам та вашим клієнтам величезну кількість часу. Давайте розпочнемо!

1. Електронний підпис WP від ​​ApproveMe

Плагін W-електронного підпису від Approveme
Якщо ви хочете підписати документи в Інтернеті за допомогою WordPress, Підтвердити електронний підпис WP є передньою стрілкою. Цей плагін-преміум розроблений для того, щоб ви могли легально підписувати документи за допомогою власного веб-сайту WordPress.

Подібно до служб електронного підпису, таких як DocuSign та HelloSign, WP E-Signature дозволяє завантажувати документи та надсилати їх своїм клієнтам для підпису. Ви можете мати необмежену кількість документів та необмежену кількість підписників, якими керує ваш власний сайт. Електронний підпис WP є UETA і ESIGN сумісні, тому підписи є юридично обов’язковими і можуть бути виконані в судовому порядку.

Якщо вам потрібно юридично обов’язкове рішення для підписання документів у WordPress, WP E-Signature – очевидний вибір. Хоча дорогий, заощаджений час та душевний спокій, мабуть, цілком варті витрат.

2. Інтернет-контракт WP

Плагін WP Online Contract

Інтернет-контракт WP – це повнофункціональний плагін управління контрактами. Маючи понад 1000 продажів і 4,4-зірковий рейтинг, він вирізає собі нішу. За допомогою цього плагіна ви можете створювати, керувати та зберігати договори в Інтернеті, а ваші клієнти підписуються з будь-якого пристрою.

Дозволяючи створювати власні шаблони контрактів за допомогою вбудованого редактора WordPress, WP Online Contract зберігає IP-адресу та часові позначки, коли підписується контракт, надаючи вам аудиторський слід. Плагін також інтегрується з декількома шлюзами платежів через додатки.

Інтернет-контракт WP – це відмінне рішення, якщо ви шукаєте платформу управління контрактами «все в одному» в WordPress. Однак ви можете розглянути інший варіант, якщо вам потрібні судові договори.

3. Контактна форма 7 Підпис Аддон (безкоштовно)

Контактна форма 7 Підпис Аддон
Контактна форма 7 є одним з найвідоміших і найпопулярніших плагінів для створення безкоштовних форм, з більш ніж 1 000 000 активних установок. Хоча спочатку створений для контактних форм, він розширився поза цим, особливо за допомогою таких доповнень безкоштовна добавка підпису, який має 1000 активних встановлень та 4,2-зірковий рівень задоволеності.

Поле підпису додається до вашої форми за допомогою тегів коротких кодів, як і будь-яке інше поле, і може бути налаштовано за допомогою CSS.

Якщо ви вже використовуєте Контактну форму 7 і вам зручно використовувати її інтерфейс, цей додаток буде ідеальною для вас, щоб додати підписи до ваших онлайн-форм. Це не є юридично обов’язковим рішенням, але може працювати для менш суворих застосувань.

4. Підпис грізних форм

Грандіозні форми підпису Аддон

Ви можете додати налаштоване поле підпису до своїх форм за допомогою цього додатка Форматизивні форми.

У світі будівельників вільних форм, Грізні форми є сильним конкурентом, що має понад 300 000 активних встановлень. Корисність формулювача форм розширюється за допомогою преміум-доповнень, таких як надбудова підписів. Він починається від 19 доларів США для одного сайту, а також може комплектуватися їхніми ліцензіями на більш високий рівень преміум класу.

Поле підпису додається до форми, як і будь-яке інше поле, і має кілька варіантів налаштування. Після подання підпису він перетворюється на зображення та зберігається з даними форми.

Якщо ви фанат грізних форм, цей додаток полегшить збір підписів. Однак це не особливо безпечне рішення, а також воно не розроблене для юридично обов’язкових ситуацій.

5. Підпис Super Forms

Надбудова для підписів Super Forms

Super Forms – це відносно новий конструктор форм для перетягування, який отримав високі рейтинги протягом кількох місяців з моменту запуску. Творці Super Forms надали преміальне доповнення для підписів, що дозволяє додавати поле підписів до форм.

Додаючи поле підпису, ви можете налаштувати товщину лінії та параметри фонового зображення. Жодним плагінам браузера не потрібно, щоб ваші користувачі додавали свій підпис, який буде перетворений на зображення та збережений за допомогою даних надсилання форми.

Якщо ви вже користувач Super Forms і хочете простий спосіб збирання підписів в Інтернеті, цей додаток, можливо, варто розглянути, але зауважте, що це не є юридично обов’язковим рішенням.

6. Підпис Addon для плагіна ARForms WordPress

Підписи Ардон Аддон

Якщо ви ще не знайомі з цим, ARForms – це добре оцінений плагін для розробників преміальних форм, який має понад 3 000 продажів. Вони створили надбудову преміум-підпису, яка дозволяє захоплювати підписи в Інтернеті, просто додавши поле до форми.

Простий у використанні інтерфейс перетягування і перетягування робить додавання поля підпису до форм простим. Користувачам вашого веб-сайту не знадобляться спеціальні плагіни веб-переглядача, щоб додати їх підпис, який буде перетворений і збережений як файл PNG з поданням форми.

Якщо вам потрібно юридично обов’язкове рішення, це може бути для вас не підходом. Однак якщо ви вже користувач ARForms і хочете простий спосіб збирання підписів, перевірте це.

7. Швидкий плагін WordPress Free Signature Free

Плагін Swift Signature
Швидкий підпис є майбутнім учасником у світі онлайн-підписів. Цей безкоштовний плагін є частиною бізнес-набору послуг SwiftCloud і призначений для надання будь-якої сторінки WordPress. Ви повинні створити безкоштовний обліковий запис SwiftCloud, щоб користуватися плагіном, а в майбутньому буде доступна преміальна опція – тому спробуйте це безкоштовно зараз, поки зможете.

Swift Signature можна використовувати на одних сторінках або як частина багатоступеневого потоку – і він інтегрується з усіма існуючими сервісами SwiftCloud. Усі підписані документи зберігаються в архіві та зберігаються з юридично обов’язковими часовими позначками для аудиторського сліду. Це може бути корисним рішенням, якщо ви шукаєте інтегрований набір послуг.


Оформлення документів часто може бути болючим і трудомістким процесом, особливо якщо ви не можете особисто сісти з клієнтом. Електронні листи, що надсилаються вперед і назад, закінчуються необхідністю друкувати, підписувати та сканувати документ, перш ніж надсилати його назад, щоб завершити процес..

WordPress пропонує декілька рішень, які допоможуть вам підписати документи в електронному вигляді, тож давайте резюмуємо сім плагінів, наведених у цій статті:

 1. Електронний підпис WP від ​​ApproveMe
 2. Інтернет-контракт WP
 3. Контактна форма 7 Підпис Аддон
 4. Підпис грізних форм
 5. Підпис Super Forms
 6. Підпис Addon для ARForms
 7. Швидкий підпис

Ми впевнені, що одне з них задовольнить ваші потреби, хоча ми точно рекомендуємо WP E-Signature як всебічне тверде рішення.

Чи важливим є підписання електронних документів для вашого бізнесу, і якщо ні, чи можете ви застосувати цю практику в майбутньому? Поділіться своєю інформацією в розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map