Як отримати дивовижний пошук свого блогу WordPress

Щойно випущена WordPress Версія 3.5, яка пропонує нові красиві можливості обробки медіа та абсолютно нову тему за замовчуванням (серед інших вдосконалень). Що стосується мене, це ще один крок у правильному напрямку.


Однак випуск нової версії WordPress завжди нагадує мені недоліки, які не було усунено. Не зрозумійте мене – я люблю WordPress і не мріяла використовувати іншу систему управління вмістом, але це далеко не ідеально.

Одне з найбільших проблем у WordPress – це його функціональність пошуку як на передньому, так і на задньому кінці. Кожен, хто довго використовує WordPress, ймовірно, поділиться моїми розчаруваннями щодо неефективності алгоритму пошуку за замовчуванням..

Зважаючи на це, у цій публікації я хочу ознайомити вас із тим, що я вважаю найкращим рішенням для кардинального вдосконалення пошукової функціональності WordPress..

Що таке погана пошукова система WordPress за замовчуванням?

Але перш ніж я дістатись до цього, давайте спочатку складемо підсумки чому Мені так хочеться уникати пошуку за WordPress за замовчуванням.

Це все стосується алгоритму відповідності, який вибирає результати шляхом згадування ключового слова та подає їх у зворотному хронологічному порядку. Це може здатися не надто поганим в принципі, але при застосуванні практично воно повертається неякісні результати пошуку.

Скажімо, наприклад, ви написали пост, який висвітлював усе, що потрібно знати про сині віджети. Потім ви пов’язали цю посаду в ще 5 останніх публікаціях, зосереджених на віджетах різного кольору. Якщо хтось шукав “блакитних віджетів” у вашому блозі, цей остаточний ресурс блакитного віджета був би шостим повідомленням, що повернувся, незважаючи на те, що на сьогоднішній день найбільш релевантний результат.

Це також проблема під час пошуку на звороті. Якщо ви публікуєте багато публікацій у своєму блозі і вам потрібно знайти публікацію, яку ви опублікували певний час тому, у вас можуть виникнути проблеми з її розміщенням через чудовий алгоритм пошуку пошукової системи WordPress. Це раніше було для мене джерелом нескінченних розладів.

Що таке рішення?

Є кілька плагінів, які я не вагаюся при установці в нових блогах і Відповідні є одним із них. Цей безкоштовний плагін – це повне рішення для покращення релевантності пошуку як на передньому, так і на задньому кінці вашого блогу WordPress.

Ось основні функції, які роблять Relevanssi набагато кращими за пошукову систему WordPress за замовчуванням:

 • Результати пошуку відсортовані за релевантністю, а не за датою.
 • Нечітка відповідність: співставте часткові слова, якщо цілі слова не збігаються.
 • Знайдіть документи, що відповідають або лише одному пошуковому терміну (АБО запит) або вимагають відображення всіх слів (І запит).
 • Шукайте фрази з цитатами, наприклад “пошукова фраза”.
 • Створіть власні витяги, які показують, куди було здійснено звернення, з виділеними пошуковими словами.
 • Виділіть пошукові терміни в документах, коли користувач натискає результати пошуку.
 • Пошук у коментарях, тегах, категоріях та спеціальних полях.

Деталі не справді що важливо, тому що доказ є в пудингу. Встановіть цей плагін і шукайте свій блог, і ви зможете побачити позитивні результати для себе.

Я надам вам приклад із власного блогу. Я писав про Twitter спеціально кілька разів, тому хороша пошукова система повинна повертати ці повідомлення як найбільш релевантні результати. Ось перший результат, повернутий пошуковою системою WordPress за замовчуванням:

Пошук WordPress

Імовірно, мій листопадовий звіт про доходи згадував Twitter попутно, але публіка взагалі не була зосереджена на Twitter. Тепер давайте подивимося на результати, які повернув Релевантсі:

Результати пошуку

Пошукова система WordPress за замовчуванням насправді не повернулася будь-який з чотирьох дописів, які я позначив “Twitter” на першій сторінці. “Релевантсі” повернув усі чотири посади у першій шести результатах.

Додаткові характеристики

У випадку, якщо його надзвичайно чудової пошукової системи вам недостатньо, у відповідних релевантів є додаткові функції.

Перш за все, існує маса способів змінити функціональність пошуку:

 • Налаштування алгоритму відповідності (за заголовками, тегами та коментарями)
 • Обмежити пошук категоріями та тегами
 • Індексувати власні типи публікацій та систематики
 • Індексуйте вміст коротких кодів
 • Додайте “Ви мали на увазі?” пропозиції

Крім того, ви можете встановити Relevanssi для реєстрації запитів користувачів, що дозволяє вивчити, що люди насправді шукають у вашому блозі. Перевага цього має бути зрозумілою – ви можете використовувати пошукові запити як основу для формування вашої контентної стратегії (припущення, що люди хочуть того, що шукають).

Хоча Relevanssi абсолютно безкоштовний у використанні, є преміальна версія, яка має додаткові функції, зокрема:

 • Покращена корекція орфографії у розділі “Ви мали на увазі?” пропозиції
 • Підтримка багатосторонніх сайтів
 • Шукати та індексувати профілі користувачів
 • Надайте додаткову вагу новим постам
 • Дозвольте користувачеві вибирати між пошуком AND і OR, використовуйте оператори + і – (AND і NOT)

Преміум-версія, безумовно, не потрібна – я користуюся безкоштовною версією вже більше року і дуже задоволений тим, як вона працювала.

Нагороджуйте своїх відвідувачів кращим пошуком

Дійсно немає причин, чому ви не повинні встановлювати та активувати Relevanssi на своєму блозі WordPress зараз. Час налаштування майже не існує, і вам не потрібно про це хвилюватися, як тільки він буде запущений. ви може знайдіть час, щоб поспілкуватися з налаштуваннями на ваш смак, але це не потрібно – це працює дуже добре поза коробкою.

Поки є альтернативи, я вважаю, що Релевантсі є найкращим. Ви згодні? Я хотів би прочитати ваші думки в розділі коментарів!

Завантажте відповідні з WordPress.org →

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map