Як обмежити вміст учасником у WordPress

Ви хочете обмежити / обмежити доступ до певних частин вашого сайту WordPress? У цій статті ми покажемо вам, як ви можете обмежити вміст свого сайту залежно від того, хто входить на ваш веб-сайт за допомогою популярних плагінів WordPress. Іншими словами, як налаштувати a членство веб-сайт стилю з WordPress.


Є багато причин для створення веб-сайту для членства. Вони включають, але не обмежуються ними,

 • Розвивайте сильну громаду.
 • Збільште залучення та розмови на своєму веб-сайті.
 • Обмежте доступ до свого вмісту на рівні учасників.

Я мушу визнати, що для створення веб-сайту для членства є набагато більше, ніж просто обмеження доступу до вашого вмісту на основі членства. Але існує велика кількість веб-сайтів, які працюють за моделлю членства або підписки. Журнал Wall Street Journal – чудовий приклад веб-сайту, який працює за моделлю підписки. Після підписки на ексклюзивний вміст їх веб-сайту ви вважаєтесь членом і надається доступ до вмісту преміум-класу.

Веб-сайт для членства не тільки допомагає формувати почуття спільності серед читачів, але також допомагає вам продавати та монетизувати частину чи весь свій вміст. Вам потрібно буде вирішити, який вміст ви хочете зробити ексклюзивним лише для платних членів, це потрібно розглядати в кожному конкретному випадку. Це також дуже залежить від галузі, на якій спеціалізується ваш веб-сайт.

Потенційний прибуток ваших читачів від підписки повинен бути фінансово оцінений і достатньо значний, щоб зробити його придбаним. Люди ніколи не купуватимуть ваш контент, якщо вони не вважають це абсолютно необхідним. Деякі важкі запитання, на які вам потрібно буде відповісти,

 • Чи можу я знайти репліку мого або подібного вмісту безкоштовно в будь-якому іншому місці в Інтернеті ?
 • Чи перевищує потенційний прибуток для користувача вартість закупівлі ?

Занадто висока ціна призведе не лише до меншої кількості підписок, але і до гарячої води, якщо ви не зможете доставити реальну вартість своїм абонентам. Якщо вам здається, що ви, швидше за все, не заробите, запровадивши на своєму веб-сайті модель підписки на основі підписки, можете торгувати доступністю вашого вмісту для соціальних акцій.

Обмеження вмісту користувачем за допомогою коду (див. Рекомендації щодо плагінів нижче)

Перш ніж увійти в різні плагіни, які можуть допомогти вам обмежити вміст на вашому сайті, давайте спочатку подивіться на якийсь код, який ви можете використовувати, якщо ви розробник, щоб перевірити, чи є поточний тип користувача, і обмежити відповідно (оскільки це дуже просто!). Погляньте на два фрагменти, під якими ви можете використати натхнення

// Приклад для обмеження цілих сторінок лише для користувачів, які ввійшли до системи
функція wpex_restrict_page_to_logged_in_user () {

// Отримати глобальну пошту
глобальний $ пост;

// Заборона доступу до сторінки з ідентифікатором 2 та всіх дітей цієї сторінки
$ page_id = 170;
if (is_page () && ($ post-> post_parent == $ page_id || is_page ($ page_id))) {

// Встановіть переспрямування на значення true за замовчуванням
$ redirect = true;

// Якщо ви увійшли в систему, не робіть і не перенаправляйте
// Ви можете / повинні розмістити тут додаткові перевірки на основі ролей користувача або мета користувача
якщо (is_user_logged_in ()) {
$ redirect = false;
}


// Перенаправлення людей без доступу до домашньої сторінки
if ($ перенаправлення) {
wp_redirect (esc_url (home_url ('/')), 307);
}

}

}
добавлення ('template_redirect', 'wpex_restrict_page_to_logged_in_user');
// Приклад обмеження конкретного вмісту роллю користувача
$ current_user = wp_get_current_user ();
$ user_role = $ user-> ролі? $ user-> ролі [0]: помилково;

if ('підписник' == $ user_role) {
відлуння «Покажіть щось тут»;
}

Гаразд, тепер, коли ми це не вийшли, давайте розглянемо кілька плагіни, які допомагають обмежувати доступ до вашого вмісту.

Обмежити вміст Pro для WordPress

Цілком можливо найкращий плагін, коли мова йде про обмеження доступу до вмісту. Причина, яку я рекомендую цьому плагіну над цілком можливо більшою кількістю функцій плагінів, – це простота. Ви можете вибрати, які з ваших публікацій / сторінок або частини ваших сторінок / публікацій доступні для різних рівнів учасників.

Pippin001

Що стосується рівнів підписки, ви можете встановити будь-яку кількість рівнів підписки та призначити їм різні рівні доступу до вмісту. Це дозволяє вам працювати за цінами на різні рівні доступу. Після створення різних рівнів підписки та дозволу на публічну підписку вступає в дію механізм оплати. А плагін працює з Paypal, Stripe та Braintree.

ЗнижкиPip

Крім того, плагін дозволяє створювати знижки та ефективно звітувати про ваш прибуток. Що стосується знижок, то плагін виробляє короткий код, який активує знижки. Це дозволяє іншим веб-сайтам легко ділитися вашими знижками саме на купонних сайтах. Ви можете встановити певний відсоток знижок і встановити термін придатності також для знижок. Якщо ви хочете, ви можете встановити ліміт кількості разів використовувати код знижки.

Дані є дуже корисним ресурсом для будь-якого бізнесу, особливо веб-сервісу чи блогу. Ви можете експортувати всі дані, створені плагіном, через файл CSV для кожного учасника або кожного платежу або обох. Крім того, ви можете імпортувати дані в популярні плагіни для розсилки, такі як aWeber або MailChimp. Реєстраційна форма досить проста у використанні та дуже прямо вперед.

RegFormPip

Отримайте обмеження на вміст Pro

Плагін приватного вмісту WordPress

Ви можете захистити майже будь-який тип вмісту на своєму веб-сайті, включаючи горщики, сторінки, меню та цілі категорії. Існує навіть блокування веб-сайту одним натисканням, що перешкоджає будь-якому доступу до вмісту на вашому веб-сайті.

ПК

Плагін допомагає впорядкувати користувачів та сортувати їх за допомогою внутрішніх пошукових запитів та фільтрів категорій. Інтегрований майстер короткого коду полегшує роботу приховування вмісту.

Налаштування ПК

Обмежувальна функція цього плагіна застосовується до кожної частини вашого веб-сайту WordPress, включаючи меню. Ви можете заблокувати власні типи публікацій та таксономії. У вас є кілька заздалегідь заданих шаблонів, але користувальницький конструктор шкіри допомагає в налаштуванні шаблону заблокованого вмісту.

Форма реєстрації з двома параметрами макета була захищена від спаму. Цей плагін був створений як плагін Contents Restrict Pro, з основною метою обмеження доступу до вмісту на сайтах WordPress.

Завантажте приватний вміст тут

Якщо ви шукаєте додаткові додаткові модулі з багатим членством із обмеженням вмісту як частини арсеналу, то я б рекомендував два плагіни..

Сервіс MemberMouse WordPress

MemberMouse – це потужна система управління членством для веб-сайтів WordPress. Ця система управління членством допомагає продавати цифрові продукти, програмне забезпечення як послугу, виступати порталом для інтернет-магазинів роздрібної торгівлі, а також добре працює при продажу вмісту підписки..

MemberMouse

Він створений, щоб допомогти вам позбутися багато часу, не вимагаючи додавання цінностей. Хоча він забезпечує автоматизацію підтримки, управління клієнтами, звітування та аналітику для вашого бізнесу, ми зацікавлені в його здатності захищати вміст.

Ви можете легко створити на сайті веб-сайти, які містять лише учасники, сторінки із захистом паролем та інший вміст. Плагін також вміщує створення пробних пропозицій, знижок та купонів. Він працює з 8 платіжними мережами, що означає, що майже кожен потенційний клієнт охоплений.

MemberMouse може бути дещо дорогим у розмірі 19,95 дол. / Місяць за їх основний план, але це залишається чудовим варіантом, якщо ви хочете створити спеціалізований веб-сайт для членства на платформі WordPress.

Ознайомтесь тут з MemberMouse!

Плагін MemberPress WordPress

MemberPress – це ще один потужний плагін управління членством для веб-сайтів WordPress. MemberPress простий у налаштуванні та початку роботи, був розроблений, щоб забезпечити тонкий контроль доступу до вмісту на основі рівня членства. За допомогою MemberPress ви можете обмежити доступ до сторінок, публікацій, дочірніх сторінок, користувацьких публікацій, тегів, категорій та будь-якого іншого файлу чи вмісту, розміщеного на вашому веб-сайті.

MemberPress

Ви можете створити купони та преміум-форум для членів своєї громади. Це значно дешевше, ніж MemberMouse за 99 доларів на рік для бізнес-плану.

Отримайте MemberPress на своєму веб-сайті

Платні підписки для учасників

Завантажте членство та обмеження вмісту - платні підписки для учасників

Швидко додайте оплачувані членські членства за допомогою платних підписок для учасників. Цей плагін включає прості параметри налаштування сторінки реєстрації, планів підписки, користувацького входу, обмеженого вмісту тощо. Він навіть інтегрується з WooCommerce, щоб запропонувати своїм членам ексклюзивні продукти або знижки.

Отримуйте платні підписки для учасників

Обмежений доступ до сайту Безкоштовний плагін WordPress

Обмежений доступ до сайту

Простий плагін, який обмежує доступ до вашого сайту відвідувачам, які увійшли або мають доступ до вмісту сайту із визначеного діапазону IP-адрес. Відвідувачі, яким не вистачає доступу, можуть бути перенаправлені на іншу сторінку, включаючи сторінку входу, або ви можете по черзі відображати повідомлення.

Завантажте обмежений доступ до сайту

Останній член безкоштовного плагіну WordPress

UltMember

Ultimate Member – це простий і в той же час ефективний плагін, який дозволяє створити просту форму реєстрації та створити нові спільноти в Інтернеті. Ви можете створювати власні ролі користувачів, а також брати участь у обмеженні вмісту у глобальному масштабі та на основі публікації / сторінки. Він розмежовує три категорії – ввійшли користувачі, вийшли користувачі та всі.

Завантажити Остаточний учасник

Користувачі Ultra Member Free WordPress плагін

Користувачі Ultra Membership

Знову ж таки, дуже корисний інструмент для створення розвинених онлайн-спільнот, цей плагін має набагато більше на шляху до функцій соціальної інтеграції. Плагін підтримує часткове обмеження вмісту та розрізняє ввійшли користувачів та користувачів із певними пакетами членства.

Завантажити користувачів Ultra Member

Висновок

Я сподіваюся, що ця стаття була корисною, і ви знайшли плагін для обмеження вмісту, керований членством, який найкраще підходить для вашого сайту WordPress �� Будь ласка, підпишіться на блог WPExplorer, щоб отримати більше новин, навчальних посібників та багато іншого зі світу WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map