Як налаштувати сайт для членства за допомогою WordPress & MemberPress

Як налаштувати сайт для членства за допомогою MemberPress

MemberPress – це вражаючий інструмент, який надасть вам можливість перетворити веб-сайт WordPress у повноцінний веб-сайт для членства. Цей плагін-плагін – ідеальний вибір для тих, хто хоче створити успішний бізнес-членство в Інтернеті. Але це правильне рішення для вас?


У цій статті ми розглянемо функції, які пропонує MemberPress (один з найкращих плагінів для членства в WordPress). Потім ми розглянемо, як налаштувати основи цього розширеного плагіна, і перетворимо ваш веб-сайт WordPress у корисний сайт для членства. Тож давайте почнемо …

Особливості MemberPress

MemberPress

MemberPress це плагінний плагін WordPress, який працює з будь-якою темою WordPress. Його основна особливість полягає в тому, що вона дозволяє вам перетворити свій веб-сайт на сайт членства. Приховуючи вміст і налаштовуючи підписки на членство, ви можете доручити відвідувачам доступ до ваших публікацій та сторінок.

Легко налаштувати

MemberPress – інтуїтивно зрозумілий. Це дозволяє швидко та просто налаштувати та використовувати. Швидко створіть плани членства та форми підписки, інтегруйтесь із платіжними шлюзами на ваш вибір, додайте посилання на реєстрацію та вхід у меню свого сайту, створіть привабливі таблиці порівняння та багато іншого.

Ідеально підходить для початківців та розробників

MemberPress працює прямо з коробки, з простою установкою, яка робить його ідеальним для початківців. Однак, MemberPress також включає велику кількість дій та фільтрів. Це робить його прекрасним вибором для тих просунутих користувачів, які хочуть налаштувати свій членський сайт під точні характеристики.

Плани членства

MemberPress надає вам повний контроль над вашими планами на членство. Виберіть ціну кожного членства, додайте платіжні налаштування та створіть пробний період, щоб назвати кілька варіантів. Потім створіть правила, щоб приховати вміст, і дозвольте певним фрагментам вмісту відображатися на конкретних планах членства.

Інтеграція шлюзу безшовних платежів

MemberPress приймає платежі, інтегруючись у всі великі провайдери платіжних шлюзів. Виберіть Paypal Standard, Pro або Express Checkout, Stripe, Authorize.net або офлайн-платежі. Ви також можете додати більше одного шлюзу платежів, якщо бажаєте.

Ретельна документація

Документація, що надається MemberPress, є ретельною, використовуючи комбінацію текстового тексту та відео. Тож якщо ви застрягли, ви можете швидко знайти свій шлях.

Додаткові можливості

MemberPress може похвалитися цілим рядом інших вражаючих особливостей та функціональних можливостей. До них належать:

 • Красиві цінові таблиці
 • Інтеграція електронної пошти з усіма основними постачальниками маркетингу
 • Інтеграція з BuddyPress
 • Капає вміст
 • Купони зі знижкою
 • Управління членами
 • Аналітична звітність

Як бачите, MemberPress пропонує вражаючий перелік функцій. Тепер ми ознайомимося з тим, як розпочати роботу з плагіном MemberPress, щоб ви могли перетворити ваш веб-сайт WordPress в успішний сайт членства …

Як встановити плагін MemberPress WordPress

Для початку придбайте плагін MemberPress на веб-сайті MemberPress. Потім просто з вашого акаунта MemberPress просто завантажте плагін на свій комп’ютер.

Отримайте MemberPress

Відкрийте веб-сайт WordPress і виберіть “Плагіни> Додати нову”.

Додати нові плагіни

Клацніть «Завантажити плагін> Вибрати файл» та виберіть плагін MemberPress зі збережених файлів. Натисніть “Встановити плагін> Активувати”. Тепер ви знайдете, що “MemberPress” додано до меню панелі керування WordPress.

Меню MemberPress

Виберіть “MemberPress> Activate”. Це перенесе вас на “сторінку активації”, де вам потрібно буде додати ключ активації. Потім виберіть “Активувати ліцензійний ключ”.

Ліцензія MemberPress

Ваш плагін MemberPress зараз встановлений та активований.

Налаштуйте плагін MemberPress

Наступним кроком є ​​налаштування плагіна MemberPress. У меню WordPress виберіть “MemberPress> Options”. Тут ви можете налаштувати плагін відповідно до потреб вашого веб-сайту WordPress.

Вкладка

На сторінці “Параметри” є численні вкладки. Давайте подивимось на кілька найважливіших з них …

Сторінки

У розділі “Сторінки” ви можете налаштувати основні сторінки MemberPress. “Зарезервовані сторінки” – це основні сторінки, і їх потрібно встановити. До них відносяться сторінка “дякую”, “вхід” та “обліковий запис”.

Сторінки

Ви можете вибрати “Автоматично створити нову сторінку”, якщо ви хочете, щоб MemberPress автоматично створював сторінки для вас. В іншому випадку ви можете створити та вибрати власні сторінки для використання зі спадного меню.

Сторінки 2

Після внесення необхідних змін виберіть “Опції оновлення”.

Рахунок

Рахунок

Область “Облікові записи” дозволяє налаштувати інформацію про членів. Тут ви можете вибрати параметри для акаунтів свого користувача. Ви також можете додати вітальне повідомлення для учасників, яке відображатиметься вгорі сторінки їх облікового запису.

Поля

Поля

На вкладці “Поля” ви зможете створювати власні поля для форми реєстрації та сторінки облікових записів. Зберіть інформацію про своїх членів, включаючи їх ім’я, адресу, електронну пошту, день народження та багато іншого.

Виплати

Виплати

На вкладці “Платежі” ви можете додати шлюзи платежів на свій вибір. Як було сказано раніше, MemberPress може бути інтегрований з численними постачальниками платежів. Просто натисніть на значок “+” та вкажіть шлюзи платежів, які ви хочете додати на свій веб-сайт.

Електронні листи

Є асортимент типів електронної пошти, які ви можете розіслати своїм членам. Виберіть вкладку “Електронні листи”. Потім просто виберіть типи електронної пошти, які відповідають вашому веб-сайту WordPress.

Електронна пошта

Клацніть “Редагувати”, щоб налаштувати кожну електронну пошту. Потім надішліть тестовий лист, щоб перевірити, чи підходить кожен тип електронної пошти та високої якості. Тут ви також можете вибрати типи електронних листів, які ви хочете отримати адміністратором.

Після налаштування “Параметри” ви готові розпочати налаштування решти свого сайту MemberPress.

Створення планів членства

Налаштувати плани членства на своєму веб-сайті виберіть у меню WordPress “MemberPress> Memberships”. Клацніть на “Додати нову”, розташовану вгорі сторінки. Потім дайте назву плану свого членства (тут я його назвав Преміум).

Додати нове преміум-членство

У розділі “Умови членства” в правій частині сторінки ви можете вибрати ціну плану, хочете, щоб він був одноразовим платежем або періодичним платежем, додав варіант пробного періоду та багато іншого.

Умови членства

Далі на сторінці ви можете налаштувати розділ “Параметри членства”. Тут ви можете змінити текст на кнопці реєстрації, додати користувальницьке повідомлення подяки, встановити правила для доступу до плану членства, а також багато іншого.

Параметри членства

Після задоволення налаштувань опублікуйте сторінку Членство. Потім вийдіть із свого облікового запису WordPress, щоб переглянути сторінку, або відкрийте сторінку анонімно. Тепер ви побачите форму реєстрації за замовчуванням для щойно створеного плану членства.

Форма реєстрації

Якщо ви хочете змінити свої сторінки членства, ви можете використовувати будь-які шаблони сторінок, наявні у вашій темі. Просто виберіть “Спеціальний шаблон сторінки”, розташований у правій частині редактора на сторінці членства, над якою ви працюєте..

Створивши свій перший план членства, ви можете продовжувати додавати більше, просто натиснувши “Додати новий”. Використовуйте короткий код, знайдений у розділі “Параметри членства”, щоб додати форму реєстрації на будь-яку сторінку або публікацію на веб-сайті WordPress.

Створіть правила для своїх планів членства

Після того, як ви створили різні плани, необхідні для вашого веб-сайту, ви повинні встановити правила для кожного плану. Встановлення правил дозволяє приховати вміст від осіб, які не підписалися, та вибрати, які типи вмісту будуть доступні для кожного плану.

Для початку виберіть “MemberPress> Правила” у меню WordPress. Потім виберіть “Додати нову”. Тепер буде показана сторінка “Додати нове правило”.

Нове правило

У розділі “Параметри правила” ви можете вибрати, який вміст ви хочете захистити від членів, які не платять. Тут ви можете приховати весь вміст, різні публікації, сторінки, категорії вмісту або теги, або вибрати з багатьох інших опцій.

Варіанти правила

Потім ви можете надати доступ до цього вмісту учасникам, які придбали певні плани. Клацніть “Зберегти правило”, а потім створіть стільки правил, скільки потрібно для задоволення різних типів плану.

Додати посилання для реєстрації в меню вашого сайту

Після того, як всі ваші плани членства повністю налаштовані, слід додати посилання на реєстрацію до меню вашого веб-сайту, щоб вашим відвідувачам було легше стати підписниками.

Виберіть “Зовнішній вигляд> Меню” у меню WordPress або відкрийте “Настроювач> Меню” на передньому кінці вашого веб-сайту. Тут ви помітите, що зараз є варіант “Членство”. Виберіть свої плани та натисніть “Додати в меню”. Якщо бажаєте, змініть “Навігаційну мітку” та виберіть “Зберегти меню”.

Меню

Тепер у вашому меню відображатимуться посилання на різні ваші плани членства.

Додайте посилання для входу в меню вашого веб-сайту

Посилання для входу

Щоб додати посилання для входу в меню вашого веб-сайту, MemberPress рекомендує завантажити безкоштовний плагін WordPress BAW Логін-Вихід.

Меню LoginLogout

Встановіть цей плагін на свій веб-сайт WordPress та відкрийте “Зовнішній вигляд> меню”. Тепер ви знайдете “Посилання для входу / виходу v1.3.3” додані до пунктів меню. Виберіть “вхід / вихід”, а потім “Додати в меню> Зберегти меню”.

LoginLogout

Клацніть на “MemberPress> Options” у меню WordPress. Перейдіть на вкладку “Обліковий запис” і під “Увійти та вийти” виберіть “Примусити WordPress використовувати сторінку входу в систему MemberPress”.

Форс WordPress

Це забезпечить, що WordPress відкриє сторінку входу в плагін BAW. Зараз учасники можуть увійти до свого облікового запису на вашому сайті та отримати доступ до преміум-вмісту, який вони придбали.

Заключні думки про MemberPress

Цей розширений плагін пропонує (майже) нескінченний список функцій, що робить його ідеальним для будь-якого типу членства. У цій статті ми лише висвітлювали основи початку роботи з MemberPress. Однак, виконавши вищезазначені кроки, ви зможете створити робочий сайт для членства, який приховуватиме вміст від осіб, які не підписалися, дозволять відвідувачам підписуватися на плани членства та отримувати дохід для вашого веб-сайту WordPress.

Після того, як ви виконали ці перші кілька етапів для налаштування вашого сайту для членства, ви зможете виготовити привабливі таблиці порівняння, додавати купони, відстежувати транзакції та підписки, налаштувати партнерську програму, контролювати аналітику та багато іншого. Отже, якщо ви хочете створити плагін для успішного членства, MemberPress цілком може бути плагіном WordPress для вашого проекту.

Чи звучить MemberPress як найкращий плагін для членства для вас? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map