Як налаштувати інтерфейс користувача для адміністратора WordPress

  1. 1. Налаштуйте область адміністратора WordPress за допомогою брендингу з білими мітками
  2. 2. На даний момент читаємо: Як налаштувати інтерфейс користувача для адміністратора WordPress

З останньою версією WordPress ми побачили кардинальні зміни в стилі та дизайні адміністративної панелі. Весь інтерфейс приладної панелі був оновлений, щоб виглядати більш сучасним та чистим та дає нам можливість змінювати кольорові схеми на основі кожного користувача.


Однак навіть у цих дизайнерських налаштуваннях все ще існує обмеження параметрів налаштування, доступних для використання. Не відбулося суттєвого покращення щодо того, що можна обмежити на основі користувача чи ролі.

Розвиток інформаційної панелі WordPress постійно триває, як і решта програмного забезпечення, але якщо ви хочете почати вносити деякі основні зміни у свою адміністраторську область, ви можете.

Все, що вам потрібно, це один плагін.

Інтерфейс адміністратора WP налаштувати плагін

підключати

Плагін WP Admin Customize Customize може використовуватися для внесення істотних змін у доступність елементів на панелі адміністратора вашого веб-сайту..

Наприклад, ви завжди дозволятимете адміністратору свого сайту повний доступ до всього, що знаходиться на інформаційній панелі адміністратора. Якщо у вас на сайті є декілька авторів, ви можете використовувати іншу роль користувача, наприклад дописувачів, щоб переконатися, що вони мають обмежений доступ до вашої інформаційної панелі і можуть бачити та отримувати доступ лише до того, що ви хочете від них..

Цей плагін найкраще працює, коли у вас є дві чіткі ролі на вашому веб-сайті, але його також можна використовувати для зміни інших ролей з тими ж налаштуваннями.

Отримайте налаштування інтерфейсу адміністратора WP

Давайте докладніше розглянемо плагін та його можливості.

Налаштування плагіна

Після того, як ви встановите та активуєте плагін на своєму веб-сайті, вам надається новий пункт меню бічної панелі з різними налаштуваннями для налаштування..

Перша сторінка налаштувань плагіна диктує, до якої ролі користувача потрібно застосувати всі ваші налаштування. Існує преміальний плагін, який дозволить застосувати конкретні налаштування для кожної ролі користувача. Однак якщо у вас є лише адміністратор сайту та співавтори, ви можете піти з безкоштовної версії.

Сторінка налаштувань

Наступним пунктом у меню є Налаштування сайту. Це дозволяє диктувати різні речі, наприклад, чи відображається панель адміністрування для ролі, чи буде відображатися користувачеві різні метаполя, використовувані WordPress. Здебільшого це може бути залишене в його стандартному стані. Користь від внесення змін на цій сторінці налаштувань дуже мала.

Третім пунктом меню є Загальні параметри екрана. Саме тут починають приймати рішення про роль користувача. На цій сторінці налаштувань ви можете визначити, чи повідомляється про роль, яку ви налаштовуєте, коли застосовуються оновлення, чи можуть вони змінювати параметри екрана чи переглядати вкладку довідки на будь-якій сторінці адміністратора, додавати інформацію у колонтитул чи завантажувати додаткові файли CSS.

Загальні параметри екрана

Пункт меню панелі інструментів дозволяє приховати різні елементи на панелі приладів, щоб ця роль користувача не мала уявлення про їх існування. Хоча ви можете ховати ці віджети під Параметри екрана вкладку на основі користувача, що не зупиняє цих користувачів повторно додавати їх на свою інформаційну панель.

Редагування панелі інструментів

Приховування елементів за допомогою цього плагіна повністю вилучає цю опцію. Ці елементи включають кожен встановлений віджет панелі інструментів, будь то недавні коментарі віджет панелі інструментів або Статистика WordPress віджет приладної панелі Це особливо корисно, коли ви бажаєте лише своїм дописувачам отримати доступ до тих конкретних речей, які вони потребують для написання вмісту для вашого веб-сайту.

The Рядок меню сторінка налаштувань меню дозволяє повністю змінити панель адміністратора у верхній частині екрана для цієї ролі користувача. Ви можете додати додаткові пункти меню до панелі адміністратора, щоб підвищити його корисність, перемістити все навколо, щоб відповідати вашим власним особистим уподобанням, або ви можете видалити будь-які сторонні елементи, якщо вважаєте, що вони не потрібні цій ролі користувача.

Редагування панелі адміністратора

The Параметри бічного меню дозволяють повністю змінити бічну панель на панелі інформаційних панелей WordPress. Це без сумніву найкорисніша функція плагіна. Ці налаштування дозволяють приховати пункти меню у меню ліворуч для цієї ролі користувача.

Бічне меню

Ви можете скористатися цими налаштуваннями, щоб видалити кожен елемент, який не має бачити роль користувача, або лише ті, які, на вашу думку, відволікають їх від їх конкретної ролі. Прикладом цього може бути те, що його може бачити лише сайт адміністратора Зовнішній вигляд, налаштування, інструменти, плагіни і потенційно Сторінки пункти меню на бічній панелі. Учасники не повинні мати жодних вимог знати, що ці речі існують, і насправді їм нічого не потрібно Постів пункт меню.

The Управління мета-коробкою екран налаштувань дозволяє налаштувати різні аспекти створення публікацій. Сюди входить приховування різних речей, таких як категорія, Вибране зображення, формат та кілька інших варіантів. Ви також можете перейменувати кожну з цих областей, якщо вам захочеться.

Управління мета

Існує кілька налаштувань для того, щоб люди могли розміщувати коментарі до нових статей та змінювати постійні посилання публікації, якщо вони встановлені за замовчуванням WordPress. Ці параметри, ймовірно, ніколи не потрібно буде змінювати зі свого типового стану.

Передостаннє меню налаштувань – це те, що дозволяє змінювати, чи може бачити роль користувача якийсь із Налаштування меню навігації. Це використовується, якщо ви хочете змусити роль використовувати вже створені меню та гарантувати, що вони не можуть внести жодних змін, щоб змінити меню навігації вашого веб-сайту..

Кінцеве меню налаштувань стосується сторінки входу. Ці налаштування дозволяють внести незначні зміни на сторінку входу в WordPress, зміни, які включають заміну заголовка логотипу та шляху зображення, щоб замінити логотип WordPress за замовчуванням. Це також дозволяє завантажувати додаткові CSS на сторінку, а також додавати повідомлення нижнього колонтитулу на сторінку.

Екран входу

Висновок

Цей плагін дозволяє повністю змінити інформаційну панель адміністратора для вашого веб-сайту WordPress. Зробити це чистим досвідом, сховавши багато непотрібних меню та віджетів ніколи не було простіше.

Ви можете внести зміни до кількох ролей за допомогою цього плагіна, проте для будь-яких ролей, які ви змінили, усі повинні використовувати однакові налаштування. Для того, щоб мати абсолютно іншу конфігурацію панелі адміністратора на основі ролей за роллю, потрібно придбати інтерфейс інтерфейсу адміністратора WP Налаштувати кілька додаткових модулів. Більшість людей зможуть обійтись із безкоштовною версією плагіну, оскільки дуже рідко існує більше двох різних ролей користувачів у будь-який час. Єдиний випадок, коли це буде проблемою, – це веб-сайти в стилі журналу, що мають декілька дописів та редакторів.

Отримайте налаштування інтерфейсу адміністратора WP

Це корисний плагін для обмеження можливих проблем, які можуть викликати ваші учасники. Варто поглянути, чи є у вас декілька авторів, і особливо для тих сайтів, які часто використовують гостьових авторів. В ідеалі в часі такі функції, як ці, будуть доступні як частина основного програмного забезпечення WordPress. Вони надзвичайно корисні для керування веб-сайтами з багатьма користувачами і можуть здатися розумним кроком для основної команди розробників з керуванням адміністративною панеллю управління.

Ви використовували інтерфейс користувача WP Admin Налаштувати плагін або ви використовуєте щось інше, щоб обмежити доступ до інформаційної панелі адміністратора? Ми хотіли б почути ваші думки з цього приводу в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map