Як налаштувати інформаційну панель адміністратора WordPress

Як налаштувати інформаційну панель адміністратора WordPress

Автомобілі на замовлення Вони перевезуть вас з точки А до Б, як і будь-який інший автомобіль. Вони виготовлені з тих же матеріалів і спалюють галони газу, як і будь-який інший автомобіль. Але ми (або принаймні прихильники автомобілів серед нас) глибоко любимо автомобіль на замовлення. Чому??


 • Вони виглядають набагато краще своїх колег прямо з конвеєра
 • Вони оптимізовані для кращої продуктивності

WordPress – це одне з найбільших транспортних засобів, якими ви можете скористатися для досягнення своєї мрії в Інтернеті. Він оснащений чудовою інформаційною панеллю, і WordPress допоможе вам та / або вашим клієнтам створити чудові веб-сайти за короткий час..

Але інформаційна панель адміністратора WordPress є надто “основною” за своїм виглядом та виглядом. Я маю на увазі, хоча це красиво, це не просто притаманний особистий стиль. Це трохи загально і, ймовірно, не вразить клієнта, який раніше використовував платформу. Чорт забирай, це не вразить клієнта, який цінує особистий стиль чи якусь схожість брендингу.

З іншого боку, користувацькі панелі інформаційних панелей WordPress є особистими, і вони нададуть вашим клієнтам додатковий гарний фактор, який змушує їх жадати більше. Ви можете створити свій бренд або налаштувати інформаційну панель WordPress під потреби свого клієнта, залишивши вам чудовий продукт, який постачається у чудовій упаковці – власну власну упаковку. У сьогоднішньому дописі ми:

 • Усуньте непотрібні віджети та меню, щоб створити більш чисту та легку користувацьку панель інструментів
 • Налаштуйте посилання нижнього колонтитула інформаційної панелі
 • Позбавтеся від загальних елементів, таких як логотип WordPress
 • Торкніться опцій екрана
 • Торкніться кількох плагінів, за допомогою яких можна налаштувати панель приладів

До кінця цієї публікації ви маєте змогу створити красиві та персональні інформаційні панелі адміністратора WordPress, які б відповідали вашим клієнтам або підсилювали вашу інтернет-бренд. Насолоджуйтесь до кінця і порадуйте нас своїми думками в розділі коментарів нижче!

Зачекайте! Перш ніж ми розпочнемо, створіть тему для дітей

Ви можете редагувати основні файли тем або використовувати Редактор у розділі Зовнішній вигляд на інформаційній панелі теми, але це означає, що більше ніколи не оновлюйте свою тему WordPress. Перш ніж вносити будь-які зміни до тем тем, які слід створити дитячу тему. Таким чином, коли ви оновлюєте основну тему, всі ваші зміни залишаться в такті. Ось декілька швидких кроків, щоб налаштувати саме цей підручник, але ми також маємо повний посібник із створення дочірньої теми або ви можете посилатися на WordPress кодекс для отримання додаткової допомоги.

 1. Створіть папку теми для дитини: Увійдіть у свою установку WordPress та знайдіть wp-content / themes / yourthemename папку. У цю папку додайте нову папку та назвіть її «дитина-тема» або «yourthemename-child» (ви отримаєте ідею).
 2. Створіть CSS-файл дочірньої теми: Тепер, коли у вас є нова папка з дочірньою темою, ви можете додавати нові файли, щоб змінити або змінити стиль та функції поточної теми. Спочатку створіть новий файл style.css у папці дочірньої теми, а потім відредагуйте новий файл, щоб додати основну інформацію заголовка (лише щоб ви чи наступні розробники знали, що відбувається):
  / *---------------------------------------------------
  Назва теми: Ім'я папки теми вашої дитини тут
  Опис: Дочірня тема назви батьківської теми тут
  Автор: Ваше ім'я тут
  Шаблон: Ім'я батьківської теми тут
  ----------------------------------------------------* /

  Після заголовка ви можете додати всі свої дивовижні CSS, щоб змінити вигляд батьківської теми, використовуючи дочірню тему.

 3. Створіть PHP-файл вашої дочірньої теми: Всередині нової папки-теми для дітей створіть файл function.php. Далі відредагуйте новий файл функцій, щоб додати код, який буде завантажувати стилі початкової теми “батьків”:

  Просто не забудьте додати налаштування function.php після останнього відкритого тегу PHP.

Звичайно, ви можете додати ще багато до теми своєї дитини, щоб змінити шаблони для заголовка, колонтитула чи будь-чого іншого насправді. Але для цілей цього підручника ви все готові! Тож ось ми йдемо …

Усунення непотрібних віджетів інформаційної панелі WordPress

Після входу на інформаційну панель WordPress ви помітите кілька розділів (віджетів), таких як З одного погляду, Статистика сайту, Швидкий проект, і Новини WordPress серед інших. Більшість цих віджетів на панелі інструментів додає WordPress, але кількість відображених віджетів може збільшуватися або зменшуватися залежно від вашої теми та / або плагінів. Деякі теми та плагіни додають власні віджети на панель приладів.

Хоча деякі з цих віджетів корисні, чи повинні ваші клієнти бачити кожного? Чи потрібно бачити кожен із цих віджетів кожного разу при вході в систему? Можливо, вам довелося миритися з віджетами, оскільки у вас не було можливості їх позбутися. Сьогодні ваш щасливий день. Ви можете легко видалити стільки віджетів приладної панелі, як хочете, використовуючи кілька рядків коду:

// Видалити віджети приладної панелі
функція Remove_dashboard_meta () {
if (! current_user_can ('management_options')) {
remove_meta_box ('dashboard_incoming_links', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_plugins', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('панель приладів_примірника', 'панель приладів', 'нормально');
delete_meta_box ('панель приладів_секундарій', 'панель приладів', 'нормально');
remove_meta_box ('dashboard_quick_press', 'dashboard', 'side');
remove_meta_box ('dashboard_recent_drafts', 'dashboard', 'side');
remove_meta_box ('dashboard_recent_comments', 'dashboard', 'normal');
Remove_meta_box ('dashboard_right_now', 'dashboard', 'normal');
remove_meta_box ('dashboard_activity', 'dashboard', 'normal');
}
}
добавлення ('admin_init', 'remove_dashboard_meta'); 

Копіювання вищевказаного коду у файл довідкової теми теми .php (знайдено за адресою wp-content / themes / yourthemename / child-topic / функции.php) і збереження змін видалить усі віджети інформаційної панелі за винятком тих, які додано вашою темою чи плагінами. З наведеного вище коду всі користувачі, які мають менше можливості адміністратора не побачимо віджети завдяки цій частині коду:

if (! current_user_can ('management_options'))

… Який перевіряє, чи має користувач (‘управляти_опції’) доступний лише адміністраторам. Можливо, ви не хочете позбавляти панель приладів від усіх віджетів. Ви можете замість цього використовувати наступний код:

// Створіть функцію для використання в гачку дій
функція wpexplorer_remove_dashboard_widget () {
remove_meta_box ('dashboard_quick_press', 'dashboard', 'side');
}
добавлення ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_remove_dashboard_widget');

Скопіюйте вищевказаний код у файл function.php і збережіть зміни, щоб позбутися Швидкий проект віджет. Щоб видалити будь-який інший віджет, просто замініть його ‘Dashboard_quick_press’, ‘dashboard’, ‘side’ з відповідним слизом для кожного віджета. До інших стандартних віджетів-віджимань належать:

 • dashboard_incoming_links
 • dashboard_plugins
 • панель приладів
 • приладова панель_друга
 • інформаційна панель_quick_press
 • панель приладів_рецензії_драфти
 • dashboard_recent_comments
 • панель приладів_право_руч
 • панель приладів_діяльність

Але у вас можуть бути додаткові віджети, додані вашою батьківською темою, інші встановлені вами плагіни або навіть ваш хостинг (WP Engine додає один, який називається wpe_dify_news_feed). Щоб знайти службу для цих доданих віджетів, використовуйте інспектор веб-переглядачів (нам подобається той у Chrome – це частина їх інструментів для веб-розробників за замовчуванням, тому все, що вам потрібно зробити, – це клацнути правою кнопкою миші елемент і вибрати “перевірити”), а потім скопіювати ідентифікатор div для віджета, який потрібно видалити.

Додавання віджетів інформаційної панелі WordPress

Тепер, коли ви можете видалити віджети панелі інструментів, як вам здається, давайте спробуємо додати власні спеціальні віджети. Ви можете відображати все, що завгодно, за допомогою свого віджета, тому нічого не стримує вас від створення спеціальної інформаційної панелі вашої мрії. Найкраща частина полягає в тому, що це супер-пупер легко додавання віджета на панель приладів WordPress. Просто додайте наступний код до свого wp-content / themes / yourthemename / child-topic / функции.php файл:

/ **
* Додайте віджет на приладну панель.
*
* Ця функція підключена до дії 'wp_dashboard_setup' нижче.
* /
функція wpexplorer_add_dashboard_widgets () {
wp_add_dashboard_widget (
'wpexplorer_dashboard_widget', // Служебний віджет.
'Мій спеціальний віджет інформаційної панелі', // Назва.
'wpexplorer_dashboard_widget_function' // Функція відображення.
);
}
добавлення ('wp_dashboard_setup', 'wpexplorer_add_dashboard_widgets');

/ **
* Створіть функцію для виведення вмісту віджету інформаційної панелі.
* /
функція wpexplorer_dashboard_widget_function () {
ехо "Привіт, я чудовий віджет Dashboard. Редагуйте мене!";
}

Зберегти зміни. Звичайно, ви можете відредагувати плагін відповідно до ваших потреб. Помістіть свій HTML, PHP або будь-яке інше:

ехо "Привіт, я чудовий віджет інформаційної панелі. Редагуйте мене!";

Ваш новий користувальницький віджет з’явиться в абсолютному дні – під усіма віджетами – який може знаходитися поза вікном перегляду, якщо у вас є багато віджетів. Однак ви можете перетягнути віджет у верхній частині (або деінде з цього питання).

Спеціальна сторінка інформаційної панелі WordPress

Скажімо, вам цікаво створити абсолютно іншу інформаційну панель. Той, який постачається з власним користувальницьким HTML, PHP та навіть стилем. Якщо ви хочете вийти за межі простого додавання та видалення віджетів інформаційної панелі, будь ласка, перевірте, як створити користувацьку сторінку інформаційної панелі WordPress від Ремі Корсон.

Він створив чудовий плагін, який допоможе вам прискорити створення власної сторінки на панелі інструментів (custom-dashboard.php). Ви повинні підняти свої навички розробки PHP, щоб роздрібнити плагін відповідно до ваших конкретних потреб. Загалом я намагався Солодка приладова панель і це дивовижно Ваша спеціальна інформаційна панель може бути встановити далеко :). Хочете налаштувати ваше вітальне повідомлення, перегляньте нашу публікацію на темі Налаштування привітального повідомлення панелі керування WordPress.

Видалення меню інформаційної панелі WordPress

Ми можемо додати або усунути віджети інформаційної панелі WordPress і навіть змінити вигляд інформаційної панелі повністю (завдяки Remi). Тепер перейдемо до наступної частини: усунення небажаних пунктів меню.

Чому? Ви хочете видалити деякі меню, щоб надати клієнтам більш низьку інформаційну панель і не допустити їх доступу до “обмежених” областей. Якщо клієнт не знає, як подолати WordPress, він може закінчитися злом сайту, якщо він відвідає та змінить параметри на таких сторінках, як Налаштування або Плагіни. Додайте наступний код у файл function.php:

функція wpexplorer_remove_menus () {
delete_menu_page ('themes.php'); // Зовнішній вигляд
delete_menu_page ('plugins.php'); // Плагіни
delete_menu_page ('users.php'); // Користувачі
delete_menu_page ('tools.php'); // Інструменти
delete_menu_page ('options-general.php'); // Налаштування
}
добавлення ('admin_menu', 'wpexplorer_remove_menus');

Вищевказаний код видаляє посилання меню на Налаштування, Плагіни, Зовнішній вигляд, Користувачі та Інструменти для всіх користувачів. Ви також можете видалити підменю. Ось приклад коду, який видаляє підменю віджетів у розділі Зовнішній вигляд:

функція wpexplorer_adjust_the_wp_menu () {
$ page = remove_submenu_page ('themes.php', 'widgets.php');
}
добавлення ('admin_menu', 'wpexplorer_adjust_the_wp_menu', 999);

У наведеному вище прикладі користувачі отримуватимуть доступ до всіх підменю під зовнішнім виглядом, окрім віджетів. Ви можете видалити скільки завгодно меню або підменю. Пам’ятайте лише, що це не зупинить користувачів безпосередньо на цих сторінках. Я маю на увазі, якщо користувач введе, наприклад, yourdomain.com/wp-admin/options-general.php, він отримає доступ до вашої сторінки налаштувань. Добре, що більшість користувачів не будуть турбуватися, якщо цей пункт не знаходиться в меню.

Якщо ви не можете або не хочете редагувати файл function.php, ви завжди можете встановити файл Плагін редактора меню адміністратора, що дає вам повний контроль над своїми меню. Він постачається з кількома цікавими функціями, включаючи обмеження на основі ролей, можливість приховувати меню та створювати спеціальні пункти меню серед інших цікавих функцій.

Налаштування нижнього колонтитулу інформаційної панелі WordPress

На сьогоднішній день ми здійснили “значну” настройку вашої панелі адміністраторів WordPress. Єдине право взяти деяку заслугу за всю геніальну роботу, яку ви робите. Налаштування нижнього колонтитула (“Дякую, що створили WordPress.”) Може додатково допомогти зміцнити ваш (або клієнтський) бренд. Давайте змінимо колонтитул на “Побудований любов’ю з вашого імені”. Просто додайте наступний фрагмент у файл function.php і збережіть зміни:

// Спеціальний колонтитул адміністратора
функція wpexplorer_remove_footer_admin () {
відлуння 'Побудований з любов’ю WPExplorer';
}
add_filter ('admin_footer_text', 'wpexplorer_remove_footer_admin');

Замініть “Ваше ім’я” своїм ім’ям, веб-сайтом, адресою електронної пошти тощо та yourdomain.com фактичним доменним іменем. Жити далі…

Налаштування форми входу

Поки у вас є все необхідне для налаштування вашої панелі адміністратора WordPress. Ходімо ще крок далі та налаштуємо сторінку входу, щоб ваші користувачі могли мати справді персоналізований досвід із початку роботи. Зрештою, навіщо займатись налаштуванням вашої інформаційної панелі WordPress, щоб вона була надана лише сторінкою входу?

На цій сторінці нам потрібно налаштувати два елементи: логотип WordPress за замовчуванням та посилання wordpress.org, що постачається з ним. Але перш ніж я покажу вам код ��, ви можете легко налаштувати свою сторінку входу, використовуючи будь-який із цих 15 найкращих плагінів для користувальницьких сторінок входу для WordPress. Тепер для теплого нечіткого відчуття, яке виникає від гри з кодом, скопіюйте наступне на свої функції.php:

функція wpexplorer_login_logo () {?>

Замініть logo.png на власну назву файлу логотипу, до якого слід спочатку завантажити wp-content / теми / yourtheme / образи. Тримайте власний логотип нижче 80 x 80 пікселів, навіть якщо ви можете змінити це за допомогою деяких спеціальних CSS. Коли на власному логотипі для входу є час змінити посилання, яке постачається з оригінальним логотипом WordPress. Давайте зв’яжемо ваш новий логотип з вашим веб-сайтом. Скопіюйте цей код у файл function.php та збережіть зміни:

функція wpexplorer_login_logo_url () {
повернути esc_url (home_url ('/'));
}
add_filter ('login_headerurl', 'wpexplorer_login_logo_url');

функція wpexplorer_login_logo_url_title () {
повернути «Ім'я та інформацію про ваш сайт»;
}
add_filter ('login_headertitle', 'wpexplorer_login_logo_url_title');

Пам'ятайте, ви завжди можете оформити свою сторінку входу за бажанням за допомогою CSS. Або ви можете просто почати з приголомшливої ​​теми, як-от тема загальної багатоцільової та чуйної WordPress, яка постачається із вбудованими параметрами для користувацької сторінки входу та брендингу сайту.

Налаштування інформаційної панелі WordPress: Параметри екрана

Якщо ви не хочете занурюватися в код або встановлювати плагіни, ви можете скористатися параметрами екрана, щоб створити спеціальну інформаційну панель WordPress. Просто увійдіть на інформаційну панель WordPress і вгорі екрану праворуч ви помітите спадне меню Параметри екрана. Натисніть на це, щоб розгорнути та встановіть / зніміть прапорці для активації / деактивації віджетів. Потім ви можете перетягнути свої віджети, щоб упорядкувати їх за своїм бажанням.

Єдиним недоліком є ​​те, що цей метод зберігає ваші налаштування на основі кожного користувача, тобто він не принесе вам користі, якщо у вас є багатоавторний блог. Крім того, ви не можете перешкодити користувачам повторно активувати віджети за бажанням.

Бонус: використовуйте плагін

Ми витратили більшу частину свого часу на висвітлення варіантів коду. Але якщо ви стискаєте час, плагін може бути корисним.

Варіант 1: Ultimate Tweaker Plugin для WordPress

Ultimate Tweaker для WordPress

По-перше, щось трохи інше: Ultimate Tweaker для WordPress, доступний від CodeCanyon. По-справжньому варіант плагіна для редагування вашого адміністратора WordPress (оголошення кількох інших функцій WordPress).

Більшість плагінів підтримують функціональність для однієї конкретної мети, але не Ultimate Tweaker; цей плагін - універсальний універсал, подібного якого я ще ніколи не бачив. По суті, Ultimate Tweaker підтримує 240+ різних хакерів, хитрощів та інструментів WordPress, щоб полегшити ваше життя. Це робить його корисним кількома способами: підвищення ефективності, видалення частин WordPress, які вас дратують, та розширення основної функціональності WordPress за межами того, що ви вважали можливим.

Ці 240 хак дійсно різноманітні, і їх можна розділити на 35 різних категорій. Щоб дати вам уявлення про те, що Ultimate Tweaker може зробити, ось лише декілька його «хакерів».

 • Додайте логотип над меню бічної панелі
 • Перейміть на сторінку інформаційну панель та сторінку входу WordPress
 • Вимкніть правою кнопкою миші або кнопку "Екран друку" на своєму веб-сайті
 • Підвищуйте безпеку, додаючи reCaptcha 2 на екран входу
 • Встановіть якість JPEG, щоб зменшити розмір файлів зображень
 • Увімкніть короткі коди в текстових віджетах
 • Створіть мінімальну кількість слів для публікацій
 • Вимкніть неправильний пароль "shake" на екрані входу
 • Додайте код Google Analytics на свій веб-сайт
 • 19 нових комбінацій клавіш для WordPress
 • Створіть власну сторінку 404
 • Вимкнути автоматичні оновлення WordPress

Багато з цих хакерів WordPress - це речі, за якими ми всі зверталися в той чи інший момент до Google. Більшість з них відносно незначні самі по собі, але, маючи вичерпний перелік кількох сотень, спільно плагін може запропонувати велику цінність. Спільнота WordPress зазвичай є дуже голосною щодо того, що вони хочуть бачити з ядра WordPress, тому я дуже сподіваюся, що розробники прислухаються до спільноти та впровадять деякі їх пропозиції в майбутніх оновленнях цього плагіна..

Варіант 2: Ліс - Революція Тема адміністратора WordPress

Тема адміністратора Forest WordPress

Просто хочете змінити брендування бекенда вашого веб-сайту? Хоча ми зазвичай рекомендуємо використовувати трохи коду, ви також можете використовувати плагін. Якщо вам нудно зовнішній вигляд інформаційної панелі за замовчуванням, тема адміністратора Forest WordPress дозволяє вам трохи підтягнути обличчя. І всього за 9 доларів. Forest не змінить те, як ви робите звичні завдання в WordPress, наприклад додавання дописів / сторінок, це просто зробить WordPress погляд краще, коли ти їх робиш! Плагін також дозволяє змінювати сторінку входу в WordPress за замовчуванням.

Скріншот теми для адміністратора Forest

Форест дозволяє вам додавати власне фонове зображення на інформаційну панель WordPress - або ви можете використовувати одне з шести зображень, що надаються безкоштовно, включаючи зображення на скріншоті вище. Ви можете налаштувати інформаційну панель, використовуючи власну творчість (використовуючи необмежені кольори) або використовуючи одну з кольорових схем WordPress за замовчуванням. Ви можете додатково налаштувати інформаційну панель, вибравши власну типографіку із понад 600 шрифтів Google. Плагін підтримує світлу і темну шкіру, і ви можете налаштувати рівні непрозорості кожного елемента. Якщо на інформаційній панелі є кілька кнопок, які ви не використовуєте, їх можна навіть заховати - це чудово підходить для веб-сайтів клієнтів, де занадто багато варіантів може перевантажити їх..

Примітка. Форест жодним чином не змінить зовнішній вигляд вашого веб-сайту, це суто задній план.

Ресурси налаштування інформаційної панелі WordPress

Хочете дізнатися більше про налаштування інформаційної панелі WordPress? Ось кілька додаткових ресурсів для вашого професійного набору інструментів:

До вас…

Створення користувальницької інформаційної панелі адміністратора WordPress - це один із найкращих способів зміцнення іміджу бренду та надання персоналізованого досвіду своїм клієнтам. Це просто і не займе у вас багато часу. То чого ти чекаєш? Отримайте налаштування.

Крім того, що ви сьогодні тут дізналися? Ви коли-небудь створювали спеціальну інформаційну панель адміністратора WordPress? Поділіться з нашою охочею спільнотою у коментарях нижче. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map