Як налаштувати доступ на рівні авторів для людей, які публікують на своєму веб-сайті WordPress

Як налаштувати доступ на рівні авторів для людей, які публікують на своєму веб-сайті WordPress

WordPress – ідеальна платформа для створення блогу чи веб-сайту з кількома авторами. Незалежно від того, чи запускаєте ви спільний проект, чи хочете почати співпрацювати з незалежним творцем вмісту, щоб розробити свій блог, WordPress надає безліч варіантів управління доступом до вашого сайту.


Однак є кілька важливих моментів, які слід враховувати, перш ніж почати надавати користувачам доступ до вашого веб-сайту WordPress. Як звичайно для WordPress, існує кілька способів надати шкіру коту. Надання людям доступу до вашого сайту не є винятком. Зроби це неправильно, і ти можеш наражати свій веб-сайт на небезпеку. Погіршення безпеки сайту та потенційне відкриття себе для дорогих помилок користувачів також можливе. Однак виправте це, і ви зможете зробити процес прийому вмісту від кількох авторів набагато ефективнішим та безпечнішим.

У цій статті ми розповімо, як налаштувати доступ на рівні автора для людей, що публікують на вашому веб-сайті або блозі WordPress. Ми розглянемо кілька найкращих ролей користувачів та кому їх призначити. Ми також розкриємо, як налаштувати можливості існуючих ролей користувачів WordPress або створити нову роль з користувацькими можливостями на вашому сайті. З правильним плагіном це набагато простіше, ніж це звучить.

Розуміння ролей користувача WordPress

У WordPress, поза коробкою, є гарний набір ролей користувача. Від всесильної ролі адміністратора до дуже обмеженої ролі передплатників для більшості проектів має бути заздалегідь визначена роль користувача WordPress, яка відповідає вашим потребам. Однак іноді це не так. Коли виникла така ситуація, ви будете раді дізнатися, що ви можете відносно налаштувати заздалегідь визначені ролі користувача WordPress, а також створити свої власні додаткові ролі.

Однак перш ніж ми розкриємо варіанти створення користувальницьких ролей користувача WordPress та зміни існуючих ролей, давайте розглянемо ролі користувачів WordPress за замовчуванням, щоб допомогти вам визначити, чи вони підходять для вашого проекту та які саме вам слід призначити кому.

Найкращі ролі користувачів для додаткових блогерів та співавторів

Якщо ви або хтось інший вже піклується про адміністрування та управління веб-сайтом WordPress, і ви просто хочете надати іншому користувачеві доступ до вашого сайту, щоб додати вміст у вигляді нових публікацій WordPress, тоді роль Contributor може бути хороший варіант.

Однак ця роль має обмеження, які можуть не відповідати вашим цілям. Тому ви також можете розглянути роль автора. Давайте розглянемо плюси та мінуси кожної ролі, щоб допомогти вам вирішити, як налаштувати доступ на авторському рівні для людей, що публікують на вашому веб-сайті WordPress.

Роль користувача WordPress Contributor

Як налаштувати доступ на рівні авторів для людей, які публікують на своєму веб-сайті WordPress

На наведеному вище скріншоті показано обмежений доступ адміністраторів області WordPress для користувачів, які мають роль Contributor. Учасники не можуть отримати доступ до налаштувань сайту, керувати плагінами, активувати теми або отримати доступ до багатьох інших аспектів адміністрування та управління WordPress.

Хоча вони можуть створювати нові публікації, вони не можуть публікувати публікації, редагувати опубліковані публікації чи отримувати доступ до будь-яких публікацій, створених іншими користувачами. Вони також не можуть працювати зі сторінками WordPress. Після того, як користувач із роллю «Дописувач» закінчить свою публікацію, він може натиснути кнопку «Надіслати на перегляд». Це означає, що він готовий до розгляду особою, яка має відповідну роль користувача (наприклад, редактор або адміністратор).

Однак, як видно з цього скріншоту, користувачі з роллю Contributor не можуть отримати доступ до медіатеки WordPress. Через це вони не можуть додавати зображення чи інші медіа-файли до своїх публікацій. Це головне обмеження ролі учасника, і це може зробити його непридатним для ваших потреб. Зрештою, додавання зображень до публікацій блогу – це один із найкращих способів створення захоплюючого вмісту веб-сайту. Тому, якщо ви або хтось інший не подбаєте про додавання зображень до публікацій блогу, роль “Дописувача”, ймовірно, не матиме достатнього доступу.

Як налаштувати ролі користувачів WordPress

Розширений плагін Capability Manager

Один із варіантів – використовувати відповідний плагін для управління автором WordPress, наприклад, безкоштовний Розширений менеджер можливостей плагін для налаштування ролі користувача Contributor. Налаштування ролей користувачів WordPress порівняно просте. Це просто вивірка та зняття прапорців із відповідних прапорців.

Налаштування ролі користувача учасника

Однак відстеження змін, які ви внесли, та новий доступ, який ви надали існуючим користувачам, може заплутатись. У гіршому випадку, якщо не керуватися належним чином, ви можете ненавмисно надавати доступ на високому рівні неналежному набору користувачів.

Якщо налаштування основної функціональності WordPress та зміна ролей користувача не заважає, тоді не хвилюйтеся. Хороша новина полягає в тому, що існує більше ніж одна відповідна роль для додавання нових користувачів на ваш сайт у цій якості. Для вашого проекту кращою роллю для ваших творців вмісту може бути роль користувача WordPress Author.

Роль користувача WordPress

Роль автора – це наступний крок від ролі учасника в плані можливостей. На відміну від користувачів, які мають роль Contributor, Автори можуть завантажувати файли на ваш веб-сайт WordPress, надаючи їм можливість додавати зображення та відео в Медіатеку, а потім у ваші публікації.

Автор редактора ролей

Як видно з наведеного вище скріншоту, Автори мають доступ до кнопки Додати медіа у редакторі публікацій WordPress. Вони також можуть встановити образне зображення для публікації. Це надає їм усі необхідні можливості для створення повністю сформованої публікації у вашому блозі.

Доступ користувача Налаштувати автора

Однак слід бути обережними, розглядаючи питання щодо надання користувачеві ролі автора. Вони також можуть публікувати публікації, а також редагувати та видаляти свої власні опубліковані публікації. Цей рівень доступу може бути більшим, ніж ви готові надати. Щоб подолати це, як і раніше, ви можете скористатися безкоштовним плагіном Capability Manager Enhanced, щоб змінити, що можуть робити на вашому сайті користувачі з авторською роллю..

Найкраща роль користувача WordPress для менеджерів вмісту

Що стосується створення облікового запису користувача на веб-сайті WordPress для того, хто буде керувати вмістом на вашому веб-сайті, то найкращим варіантом буде роль редактора. Ця роль користувача на один рівень нижче від найвищої ролі адміністратора, тому з розумом призначайте її своїм користувачам.

Редактор ролі редактора

Користувачі, які виконують роль редактора, не тільки можуть створювати та керувати своїми власними сторінками, а також тими, що створюються іншими, але також можуть керувати публікаціями, створеними іншими користувачами. Оскільки редактори можуть модерувати коментарі, вони мають достатньо можливостей для управління всіма аспектами створення контенту на вашому сайті – ідеально підходить для аутсорсингу або залучення експерта контент-маркетингу до вашої команди.

Налаштування ролі редактора

У більшості випадків їм не потрібно буде надавати звичайним блогерам та редакторам вмісту доступ до редактора, при цьому ролі автора чи дописувача часто є більш підходящими. Однак якщо ви наймаєте когось для перегляду та публікації вмісту, який на вашому веб-сайті подають інші, то Редактор – найкраща роль користувача.

Фінальні думки

Ролі користувачів WordPress – це текучі поняття. Оновлення програмного забезпечення WordPress може вносити зміни в ролі користувача, додаючи нові ролі або змінюючи можливості існуючих. Крім того, певні плагіни можуть додавати нові ролі або також налаштовувати можливості існуючих ролей користувача, або автоматично, або надаючи можливість самостійно вносити зміни.

Тому корисно перевірити це остання документація щодо ролей та можливостей користувача для WordPress, а також будь-яких сторонніх інструментів, які ви використовуєте. Експериментуйте з ролями користувачів, щоб точно побачити, який рівень доступу користувачі отримають на ваш сайт, також є хорошою ідеєю, якщо ви хочете бути впевненими, що вам не здають ключі від вашого будинку, коли забираєте нового блогера на своєму сайті..

Хоча це може бути заманливо просто надати новому користувачеві максимально високу роль, щоб гарантувати, що він може виконати роботу, це може призвести до серйозного порушення безпеки сайту WordPress. Натомість краще подумати про те, які можливості користувачеві насправді потрібні, перш ніж призначити їм роль. Якщо ви вважаєте, що ваші вимоги унікальні, ви можете використовувати плагін, що згаданий раніше, покращений плагін Capability Manager Enhanced, щоб створити нову користувацьку роль користувача або вивчити інші доступні для багатьох авторів WordPress плагіни управління, доступні.

Які ролі підходять користувачам вашого сайту? Вам потрібно буде створити користувацьку роль користувача відповідно до вашого проекту? Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map