Як керувати вмістом WordPress за допомогою стовпців адміністратора Pro

Якщо ви хочете створити чітке та організоване середовище для редагування, тоді працюйте Колонки адміністратора Pro для вас. Запуск веб-сайту WordPress означає, що ви постійно працюєте з великою кількістю вмісту, будь то публікації в блозі, сторінки чи інші типи публікацій. Це може стати важким для управління та редагування легко.


Admin Column Pro відображатиме потужні стовпці, які дозволяють швидко сортувати, фільтрувати та редагувати вміст. Це допоможе заощадити ваш час, зберегти вміст добре організованим та забезпечити безперешкодний доступ до важливої ​​інформації.

У цьому огляді адміністратора стовпців Pro ми обговоримо особливості та функції, які пропонує цей плагін WordPress. Потім ми розглянемо, як налаштувати та працювати плагін, а також як використати деякі його найважливіші інструменти.

Особливості адміністратора стовпців Pro

Додати стовпці

Адміністратор стовпців Pro – це багатофункціональний плагін, який швидко та легко налаштувати, і в кінцевому рахунку покращить вашу роботу адміністратора WordPress. Ви можете вибрати з понад 160+ стовпців, що обслуговують усі типи вмісту, щоб допомогти вам скласти ідеальний огляд. Конструктор перетягування також дозволить вам організувати розкладку стовпців відповідно до ваших потреб, без того, щоб торкатися рядка коду.

Після створення контент можна сортувати та фільтрувати за критеріями на ваш вибір. Вбудоване редагування дозволяє редагувати дані безпосередньо зі сторінки огляду, не відкриваючи окремих фрагментів вмісту. Це робить його ідеальним рішенням для тих із нас, хто хоче впорядкувати процес внесення змін до змісту.

Тож тепер ми знаємо трохи про те, що пропонує Admin Column Pro, давайте докладніше розглянемо функціональність цього плагіну WordPress…

Додайте стовпці, щоб відповідати вашим потребам

Стовпці

Стовпці адміністратора дозволяють легко та швидко додавати стовпці на оглядові сторінки. Це означає, що ви можете переглянути певну інформацію, що міститься в публікації чи на сторінці. І все без того, щоб насправді їх відкривати. Понад 160 типів стовпців надано, що Admin Column Pro може похвалитися всіма типами вмісту. Додайте стовпець із зображенням, показуйте всі теги публікацій у стовпці чи стовпчик імен автора серед інших.

Конструктор перетягування

Перетягни та Впусти

Простота використання цього плагіна, безумовно, є однією з його найкращих особливостей. Адміністратор стовпців Pro включає в себе інтерфейс перетягування, що спрощує впорядкування своїх стовпців. Ви можете створити макети стовпців, які мають для вас організаційний сенс, просто клацнувши та перетягуючи стовпчики навколо. Якщо кодування не потрібно, навіть покірний новачок зможе впоратися з цим програмним забезпеченням протягом декількох хвилин.

Швидко сортуйте та фільтруйте, щоб знайти потрібний вміст

Сортувати

Адміністратор стовпців Pro дозволяє швидко сортувати дані, допомагаючи легко організувати вміст таким чином, щоб відповідати вашим потребам. Сортувати за довжиною публікації, медіа, коментарями або користувачами серед багатьох інших варіантів. Після сортування стовпців ці результати автоматично зберігаються як ваші уподобання, поки ви не сортуєте їх.

Фільтр

Фільтрування даних стовпців так само просто, як і сортування. Випадаюче меню дозволяє шукати та фільтрувати вміст. Це може бути особливо корисним, якщо ви хочете переглянути групу продуктів, публікації певного місяця або статті, написані певним автором.

Легко редагувати безпосередньо на сторінці огляду

Редагувати

Простота редагування даних стовпців полягає в тому, що Admin Column Pro входить у свій елемент. Як згадувалося раніше, функція вбудованого редагування плагіну дозволяє редагувати публікації, навіть не відкриваючи їх. Перевірте свої стовпці, щоб шукати невідповідності у своєму вмісті, а потім відредагуйте будь-яке з полів у огляді. Це не тільки заощадить ваш час, але допоможе забезпечити високу якість та стабільний вміст на вашому веб-сайті WordPress.

Інтеграція з іншими плагінами WordPress

Інтеграції плагінів стовпців адміністратора

Адміністратор стовпців Pro інтегрується з деякими іншими популярними плагінами, серед яких WooCommerce, bbPress та Yoast SEO. Це означає, що ви можете впорядкувати та керувати даними з цих підтримуваних плагінів.

Наприклад, якщо ви керуєте магазином WooCommerce, ви можете відображати стовпці, де відображаються ціни на товари, розміри кожного товару, чи є вони на складі та інше. Ви не тільки зможете швидко переглядати ключову інформацію про всі свої продукти в одному місці, а також зможете редагувати цю інформацію, допомагаючи легко керувати та оновлювати свої дані WooCommerce..

Плюс Типи наборів інструментів Додаток інтеграції означає, що ви можете легко додавати стовпці для спеціальних полів і таксономій, створених за допомогою Types. Стовпці адміністратора автоматично розпізнають налаштування з типів, так що ви можете додавати власні поля лише кількома клацаннями миші. Так само і з Стручки ви можете створювати та редагувати власні типи публікацій, а потім використовувати Admin Column Pro для зміни типів публікацій, щоб відображати будь-яке поле типу публікації у вигляді стовпця (наприклад, кольори, місця розташування, ціни тощо).

Інші особливості адміністраторів стовпців Pro

Як бачите, Admins Column Pro може запропонувати багато. Хоча ми висвітлювали більшість найголовніших моментів, тут є ще кілька важливих, хоча, можливо, менш захоплюючих, особливостей …

 • Набори декількох стовпців – Створіть власні перегляди екрана та впорядкуйте спеціальні набори стовпців на основі ролі користувача для ефективного керування публікаціями, сторінками тощо.
 • Горизонтальна прокрутка – не турбуйтеся про маленькі екрани, просто увімкніть горизонтальну прокрутку з меню “Параметри екрана”, щоб полегшити навігацію.
 • Стовпці таксономії – додайте стовпчик до свого огляду систематики, щоб переглянути більше вмісту, не відкриваючи його один за іншим.
 • Імпорт та експорт – легко переміщуйте налаштування стовпців на інший веб-сайт або використовуйте їх як резервні копії.
 • Стовпці багатосайтових сайтів – якщо у вас є мультисайт, то всі користувацькі стовпці можуть використовуватися для користувачів мережі.
 • Підтримка – Admin Column Pro поставляється разом обширна документація а спеціалізована команда розробників надає пряму підтримку електронною поштою.

Як бачимо, Admin Column Pro розбивається вражаючими та потужними функціями. Тож тепер давайте подивимося, як налаштувати цей плагін на своєму веб-сайті WordPress …

Почніть з Admin Column Pro

Адміністратор стовпців Pro надзвичайно простий у налаштуванні та використанні. Продовжуйте читати для швидкого пробігу щодо початку роботи та використання найпопулярніших функцій цього плагіна.

Встановіть плагін

Додати новий плагін

По-перше, придбайте плагін з адміністратора стовпців Pro та завантажте його зі свого Сторінка облікових записів. Потім увійдіть у свій веб-сайт WordPress та виберіть “Плагіни> Додати нову”.

Клацніть на “Завантажити плагін> Вибрати файл”. Виберіть zip-файл стовпців адміністратора та виберіть “Встановити зараз”.

Меню стовпців адміністратора

Після активації плагіна ви знайдете меню стовпців адміністратора в розділі “Налаштування”.

Активуйте свою ліцензію

Вкладка

Щоб переконатися, що плагін автоматично отримує оновлення, вам потрібно активувати ліцензію адміністратора стовпців Pro. Виберіть “Налаштування> Стовпці адміністратора”. З’явиться екран налаштувань стовпців адміністратора. Виберіть вкладку “Налаштування”.

Активувати ліцензію

У розділі “Оновлення” введіть свій ліцензійний код та натисніть “Оновити ліцензію”. Якщо ви не впевнені, вашу ліцензію можна знайти на сторінці вашого облікового запису.

Додавання, видалення та керування стовпцями

Після того, як ваш плагін буде встановлено та ліцензія активована, ви готові розпочати створення колонок. Admin Column Pro має дуже інтуїтивний інтерфейс, який дозволяє надзвичайно легко додавати, видаляти та керувати своїми колонками. На екрані налаштувань стовпців адміністратора виберіть вкладку “Стовпці адміністратора”.

Стовпці адміністратора

У спадному вікні виберіть сторінку, на яку накладено вміст, до якої потрібно додати стовпці. Для цієї статті я вибрав “Повідомлення”, завдяки чому я можу додавати стовпці до моєї сторінки накладених повідомлень.

+ Стовпець

Далі натисніть “+ Стовпець” внизу сторінки. Тепер ви можете вибрати тип стовпця, який потрібно відображати, та змінити його налаштування, включаючи маркування нового стовпця та визначення його ширини. Важливо, що тут потрібно ввімкнути Inline редагування, сортування та фільтрування. Майте на увазі, що не всі типи стовпців підтримувати всі три ці функції, тож вам можуть не запропонувати можливість активувати їх усі.

Видаліть Правка

Щоб видалити або відредагувати стовпець, просто наведіть курсор миші на рядок стовпця, а потім виберіть “видалити” або “редагувати”.

Перетягни та Впусти

Щоб змінити порядок відображення стовпців, перетягніть стовпчики на потрібні місця.

Переглянути екран повідомлень

Додавши та упорядкувавши всі стовпці відповідно до ваших потреб, натисніть «Зберегти». Тепер виберіть “Переглянути екран екрана повідомлень”, щоб переглянути нові колонки в дії.

Фільтр та сортування стовпців

Після створення потрібних вам стовпців ви можете почати використовувати їх для організації та управління вмістом. Як було обговорено раніше, пошук вашого вмісту за допомогою інструментів сортування чи фільтрування може бути особливо корисним, якщо ви хочете знайти, переглянути чи редагувати конкретні дані.

Увімкнути сортування

Якщо ви хочете сортувати стовпчик, спочатку перевірте, чи є сортування доступним для цього типу стовпців, і чи активували ви «Сортування» під час налаштування стовпця. Далі відкрийте сторінку огляду, що містить стовпці, які ви хочете б сортувати. Тут я відкрив свою сторінку повідомлень.

Сортування кількості слів

Якщо навести курсор на заголовок стовпця, який ви хочете б сортувати, з’явиться стрілка параметра сортування. Просто натисніть стрілку, і ваш стовпець автоматично сортуватиме. Тут ви бачите, що я сортував повідомлення в блозі від найбільшого до найменшого кількості слів.

Рекомендований фільтр зображень

Параметри фільтрації для кожного типу стовпців відображаються вгорі сторінки у спадному списку. Щоб відфільтрувати стовпчик, виберіть потрібні параметри фільтрації та натисніть «Фільтр». Тут я відфільтрував дописи в блозі, щоб показати тим, хто ще відображає обране зображення. Знову під час фільтрування спочатку перевірте, чи підтримує тип стовпця фільтрування та чи активовано.

Редагування стовпців

Вбудована редагування

Редагування стовпців настільки ж просто, як і сортування та фільтрування. Виберіть “Вбудована редагування” у верхній частині сторінки публікацій, і тепер вам буде дозволено редагувати вміст, який відображається в редагованих стовпцях.

Додати FI

Тут я редагую допис у блозі, який потребує доданого до нього зображення. Клацнувши по значку редагування у стовпці із зображенням зображення, я можу вибрати та додати зображення до публікації, не маючи фактично взагалі відкривати публікацію..

FI Edit

Варіанти ціноутворення

Колонки адміністратора Pro доступний всього за $ 49. Цей особистий план дозволяє використовувати Admin Column Pro на одному сайті та включає оновлення та підтримку за рік. Плани для бізнесу та розробників також доступні для більшого бізнесу в Інтернеті та для професіоналів. Найбільші переваги переходу на один із них із особистого плану – це використання на декількох сайтах, а також усі вищезгадані додаткові додаткові додаткові програми (Pods, Advanced Custom Fields, WooCommerce тощо).

Що важливо, Admin Column Pro пропонує гарантію повернення грошей у розмірі 60, тому якщо ви не задоволені плагіном, ви отримаєте повне повернення коштів. Це показує, наскільки впевнені Admin Column Pro у своєму продукті.

Фінальні думки

Як ви бачите, використання Admin Column Pro для управління вмістом WordPress надзвичайно просто та ефективно. Цей плагін пропонує можливість заощадити ваш час, а також дозволяє усунути помилки хлопчика, створюючи професійний, організований та послідовний блог.

Дізнайтеся більше про Колонки адміністратора Pro сьогодні. І як завжди, якщо у вас є якісь питання або що-небудь додати, залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map