Як експортувати та імпортувати блоки Гутенберга в WordPress

Як експортувати та імпортувати блоки Гутенберга в WordPress

Спочатку користувачі WordPress мали гіркі стосунки із конструктором на основі блоку WordPress. Тоді, як ми виявили в нашому посібнику з Гутенберга, новий редактор оснащений дивовижними функціями, які роблять створення прекрасного вмісту легким та цікавим. Тепер дехто не може отримати достатню кількість редактора.


Гутенберг пропонує вам достатньо можливостей для створення чудових сторінок і публікацій без написання коду. Незалежно від вмісту, який ви хочете додати, Гутенберг є лише блоком.

Хочете широко модифікувати та стилювати кожен блок вмісту? Гутенберг має спину завдяки безлічі варіантів налаштування. Хочете ще більше блоків, ніж доступні в редакторі за замовчуванням? Є багато додатків плагінів Гутенберга.

Ось чому багато користувачів не знають про це Блоки для багаторазового використання, одна з блискучих рис Гутенберга. Якщо ви не знаєте, про що ми говоримо, багаторазові блоки просто зміст блоки, які ви створюєте, зберігаєте та повторно використовуєте за бажанням.

Скажіть, що ви хочете додати заклик до дії, подячну примітку, підпис, форму чи щось інше в кінці кожної публікації чи сторінки.

Раніше вам довелося зберегти цю функцію у текстовому файлі на своєму комп’ютері. Коли вам це потрібно, ви скопіюйте його та вставте у свою публікацію чи сторінку. Гутенберг полегшив цю проблему. Тепер вам не потрібно використовувати текстові файли або створювати одні й ті самі блоки з нуля кожного разу.

Ви можете створити єдиний багаторазовий блок і використовувати його не тільки у своїх публікаціях та на сторінках, але і на інших веб-сайтах WordPress.

Незалежно від того, чи створюєте ви багато веб-сайтів чи вам потрібно додавати спеціальний вміст до кожної публікації / сторінки, блоки багаторазового використання Gutenberg можуть допомогти вам заощадити багато часу.

І в сьогоднішньому дописі ми покажемо вам, як саме створювати та експортувати багаторазові блоки Гутенберга в WordPress. Наша мета – допомогти вам легко переміщувати та використовувати користувацькі блоки вмісту на кількох публікаціях / сторінках / веб-сайтах WordPress.

Убік: Якщо ви створюєте блок, використовуючи, наприклад, плагін, такий як Getwid, вам слід встановити плагін на інших сайтах WordPress, на яких ви хочете повторно використовувати зазначений блок. Зауважте також, що ваші блоки можуть виглядати трохи по-різному від теми до теми, але це все добре, тому що Гутенберг пропонує вам багато можливостей для налаштування.

Це з дороги, візьміть кружку кави і насолоджуйтеся читанням.

По-перше, вам потрібні багаторазові блоки

На жаль, ви не можете експортувати чи імпортувати регулярні блоки. Щоб експортувати та імпортувати блоки Gutenberg, спочатку потрібно створити багаторазове використання блоки.

Для наочності я створу вдячна записка що я хотів би додати до кінця кожну публікацію, яку я публікую. Ви знаєте, не переписуючи замітку щоразу, коли мені потрібно додати її до публікації ��

Моя вдячна записка нічого складного; просто простий блок абзацу з посиланнями на Twitter та Facebook. Майте на увазі, що блоком може бути все, що завгодно – банерна реклама, слайдер зображення, цитата, список, останні повідомлення, форма MailChimp тощо.

Пізніше я покажу вам, як експортувати нотатку (читати, блокувати) на другий веб-сайт WordPress. Звучить добре? Чудово, почнемо.

Як створити багаторазовий блок

Створити блок багаторазового використання неймовірно просто. Перейдіть до Повідомлення> Додати нові запустити редактора Gutenberg:

додавання нової публікації WordPress

Потім натисніть кнопку Додати блок (+) піктограми та виберіть блок вмісту. У нашому випадку я додав блок абзацу, як показано на наступному зображенні.

додавання блоку Гутенберга в wordpress

Після цього налаштуйте і стилізуйте свій блок відповідно до ваших потреб. Я додав текст, посилання в соціальних мережах та колір тла. Ось як наш новий блок aka вдячна записка дивиться в моєму редакторі Гутенберга:

Дуже приємний Джон Доу. Дуже хороший. Тепер, напевно, я буду за вашим блогом у соціальних мережах �� Швидко рухайтесь.

Наразі вищевказана примітка – це регулярні блок. Нам потрібно перетворити його на багаторазове використання блок, який ми можемо експортувати та імпортувати. Для цього натисніть кнопку Більше опцій піктограму, а потім Додати до багаторазових блоків, як показано нижче.

Далі вкажіть назву блоку багаторазового використання та натисніть Зберегти кнопка, як видно нижче.

називання багаторазового блоку Гутенберга

І це все, ви тільки що створили перший блок для багаторазового використання. Шлях до аміго.

Як користуватися багаторазовими блоками

Додавання щойно створеного нами блоку до ваших публікацій або сторінок надзвичайно просто. Додавши потрібний вміст до своєї публікації чи сторінки, натисніть на Додати блок (+) , перейдіть до пункту Блоки для багаторазового використання і виберіть свій блок (в нашому випадку дякую), як показано нижче.

блок багаторазового використання gutenberg

Після додавання блоку багаторазового використання до своєї публікації чи сторінки натисніть на Попередній перегляд /Опублікувати кнопка для перегляду результатів у передній частині. Ось що я отримав:

Мій тестовий сайт працює з темою «Двадцять двадцять».

Найкраща частина – я можу повторно використовувати своє вдячна записка блокувати в будь-який час, не створюючи його з нуля. Я можу додати його до всіх типів публікацій, які підтримують блоки Гутенберга.

Тепер, коли ви знаєте, як створювати та використовувати блоки багаторазового використання, давайте дізнаємось більше про експорт цих блоків на інший веб-сайт WordPress. Щоб уникнути плутанини, я буду використовувати той самий блок, який ми тільки що створили.

Як експортувати блоки Гутенберга в WordPress

Експорт блоку Гутенберга для багаторазового використання – це речі четвертокласників, які ви зробите за короткий час.

Що робити?

Усередині редактора Гутенберга натисніть кнопку Більше інструментів та параметрів піктограму, а потім Керуйте всіма багаторазовими блоками, як ми виділяємо нижче:

керуйте всіма багаторазовими блоками

Це призводить вас до Блоки екран, на якому ви можете переглядати та керувати всіма своїми багаторазовими блоками:

У нас є тільки Дякую зауваження блок, але вищезазначений екран заповниться, коли ви створюєте більше. Щоб експортувати, наведіть курсор миші на назву та натисніть на Експорт як JSON посилання, яке з’явиться. Дивіться зображення нижче.

Далі збережіть файл JSON на своєму комп’ютері:

Тепер, коли у нас на вашому комп’ютері є файл JSON, саме час імпортувати блок на наш другий тестовий сайт.

Як імпортувати блоки Гутенберга в WordPress

Імпорт блоків для багаторазового використання простий як A, B, C. По-перше, відкрийте редактор Gutenberg. По-друге, натисніть на Більше інструментів та параметрів піктограму, а потім Керуйте всіма багаторазовими блоками, як показано нижче.

На Блоки Екран, що слідує, натисніть Імпорт з JSON, виберіть файл, який ви завантажили раніше, і натисніть Імпорт кнопки в такому порядку:

І це все! Так само, ви успішно імпортували блок Гутенберга для багаторазового використання на ваш другий сайт WordPress:

Хіба не так просто? Після цього ви можете використовувати та використовувати повторно свій блок Гутенберга на другому веб-сайті стільки разів, скільки вам захочеться.

Чи є плагіни для експорту блоків Гутенберга?

О так, і я знайшов його від ThemeIsle, авторитетного розробника WordPress. Це безкоштовний плагін, відомий як Блокує експорт імпорту. По суті, плагін дозволяє пропустити весь цей підручник. Так, це правильно; вам навіть не потрібно створювати блоки для багаторазового використання.

Встановіть та активуйте плагін, а потім відкрийте редактор Gutenberg. Створіть свій блок за бажанням і натисніть на Більше опцій значок. Далі натисніть на Експорт JSON, як показано нижче. Ось знімок екрана:

Таким чином завантажується файл JSON на комп’ютер. Щоб імпортувати файл JSON за допомогою плагіна, відкрийте редактор Gutenberg. Потім натисніть кнопку Додати блок піктограму, а потім Імпорт блоків з JSON під Віджети вкладка:

Після цього натисніть кнопку Виберіть файл щоб вибрати файл із комп’ютера та натисніть Завантажити кнопка:

Єдина проблема з методом плагіна – ваші блоки не будуть збережені на вашому сайті WordPress. Для збереження блоків у вашій базі даних WordPress необхідно скористатися ручним методом. Можливо, це зміниться в майбутньому.

На жаль, я не зміг знайти інший плагін. Однак плагін може заощадити багато часу, якщо вам не байдуже збереження багаторазових блоків на своєму веб-сайті. У вас будуть блоки у вигляді файлів JSON на вашому комп’ютері.


Багаторазові блоки Гутенберга – рятівник. Вони дозволяють швидко копіювати шаблони та функції, оскільки ви не починаєте з нуля. Якщо ви створюєте безліч дописів / сторінок та / або веб-сайтів, навчитися експортувати блоки Гутенберга стане у нагоді.

У вас є запитання чи пропозиції щодо блоків Гутенберга? Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map