Як додати Push-сповіщення на свій сайт WordPress

Як додати Push-сповіщення на свій сайт WordPress

Кожен я, з яким я зустрічався, мріє про збільшення трафіку на своїх веб-сайтах. Як і ви, вони зазвичай готові зробити все, що потрібно, щоб залучити більше відвідувачів. У деяких випадках початківці вдаються до чорних технологій SEO, які приносять короткочасні вигоди, але призводять до того, що Google штрафує вниз, що просто сумно.


Доброю новиною є те, що існує багато законних способів залучення відповідного трафіку на ваш веб-сайт. Щоб вказати вас у правильному напрямку, звичайні методи залучення більшої кількості читачів та клієнтів включають маркетинг електронною поштою, SMS, SEM, whitehat SEO, PPC, маркетинг соціальних медіа та – порівняно нове на ринку – push-сповіщення.

Якщо ви прагнете залучати більше трафіку на ваш веб-сайт WordPress за допомогою push-сповіщень, вам сподобається ця публікація. У сьогоднішньому розміщенні ми показуємо вам, як саме додавати push-сповіщення на свій сайт WordPress, використовуючи популярний OneSignal сервіс. Іншими словами, ми встановили безкоштовно Плагін OneSignal WordPress і налаштувати все, щоб надсилати повідомлення про тестовий поштовх, ви знаєте, щоб ви могли вдарити землю.

Якщо це звучить як щось, що ви хотіли б зробити, поповніть свою кружку, тому що є чому навчитися. Будь ласка, поділіться своїми коментарями, кращими маркетинговими порадами та загальними думками у коментарях.

Що таке Push-сповіщення?

попередній натискання сповіщень

Push-сповіщення – це кнопкові сповіщення, які ваш веб-сайт надсилає на комп’ютер або мобільний пристрій. Це порівняно новий маркетинговий канал, який дозволяє надсилати маркетингові повідомлення відвідувачам вашого веб-сайту задовго після того, як вони покинуть веб-сайт або закриють веб-переглядачі..

Маркетинг Push-сповіщень набуває все більшої популярності, оскільки він не вимагає від відвідувача вказувати електронну адресу або будь-яку іншу контактну інформацію для підписки. Це нова форма переривання маркетингу із вищими коефіцієнтами відбору та кліку, ніж інші форми маркетингу, такі як електронна пошта.

Правильно, push-сповіщення є досить популярними, що великі бренди, такі як Facebook та Pinterest, серед інших, застосовують тактику, щоб користувачі не поверталися до додаткового вмісту. Зображення нижче показує, що ви натискаєте повідомлення Facebook у дії.

приклад push-сповіщень facebook

Але не візьміть на це слово, ось кілька цікавих фактів про push-сповіщення відповідно до статті, опублікованої на SendX.

 • Push-сповіщення мають середню ставку відключення 7 – 10%
 • Коефіцієнт натискань натискань сповіщень в 4–8 разів більше, ніж CTR електронної пошти
 • Push має середній показник підписки 10%
 • Веб-сайти електронної комерції лідирують у пакеті, що стосується прийняття push-сповіщень, а за ними – медіа-сайти та компанії SaaS
 • Для веб-сайтів, що займаються фінансами, веб-натиск має коефіцієнт відмови 15%, а CTR – 30%. Коефіцієнт відключення та рейтинг кліків (CTR) для гральних сайтів становить 20% та 15% відповідно. Електронні магазини мають коефіцієнт відключення та CTR 10%.

Це не виходить, як ви використовуєте push-сповіщення, щоб просунути свою бізнес-програму вперед?

Як користуватися повідомленнями Push

Push-сповіщення стане в нагоді в багатьох сценаріях. Невідомо багатьом новачкам, є кілька випадків використання для push-повідомлень, в тому числі.

 • Надсилання повідомлень про залежність від часу, які включають події продажу, повідомлення про рейси, новини про новини, оновлення спортивних результатів тощо.
 • Налагодження взаємодії, надсилаючи сповіщення користувачам про новий веб-вміст, дописи в блогах, тематичні дослідження, довідки тощо
 • Повторне націлювання, надсилаючи оновлення на складі, а також повідомлення про залишення кошика
 • Утримання клієнтів, надсилаючи push-повідомлення про цільові знижки та виграшні кампанії

TL; DR: Маркетинг Push-сповіщень має низку переваг, включаючи високі тарифи підключення, низькі показники підписки, випадки багаторазового використання, кращу доставку, посилення залучення та – як ми вже згадували раніше – більш високий рейтинг кліків, ніж багато інших форм маркетингу.

Тепер, коли маркетинг push-сповіщень не виглядає як чужа технологія, давайте налаштуємо та налаштуємо послугу push-повідомлень OneSignal на вашому веб-сайті WordPress.

Як встановити повідомлення OneSignal Push

Плагін OneSignal Free Web Push Notifications

Щоб налаштувати послугу push-повідомлень OneSignal, ми використовуємо чудовий плагін OneSignal WordPress. Плагін доступний у сховищі плагінів WordPress.org, тобто ви можете встановити його на панелі керування WordPress адміністратора.

Ми також використовуємо готове до SSL доменне ім’я, і радимо вам зробити те саме. Крім того, SSL підвищує безпеку вашого веб-сайту WordPress і означає добрі речі для ваших пошукових робіт.

Але як налаштувати push-сповіщення OneSignal? Не хвилюйтесь, це так просто, як пиріг – речі четвертокласників самі по собі, і вам не доведеться жувати клавіатуру, як чувак на зображенні вище. Або пробийте свій ноутбук, залежно від того, що відбувається first

Жити далі.

Увійдіть на інформаційну панель адміністратора WordPress та перейдіть на сторінку Плагіни> Додати нове як показано нижче.

встановлення нового плагіна WordPress

Це призводить вас до Додати плагіни сторінки, на якій можна встановити плагіни зі свого ПК або безпосередньо з репо плагіна WordPress.org. На цьому екрані введіть “OneSignal” у вікні пошуку за ключовими словами, і як тільки ви знайдете плагін, натисніть на Встановити зараз кнопка, як ми деталізуємо на зображенні нижче.

встановлення одинарного плагіна WordPress

Зачекайте установки та нарешті натисніть на Активуйте кнопку, як показано нижче.

активація єдиного плагіна WordPress

Активація плагіна додає новий OneSignal Push пункт у меню адміністратора WordPress.

Як налаштувати повідомлення PS OneSignal

Хоча послуга push-сповіщень OneSignal оснащена великою кількістю функцій, її налаштувати та використовувати досить просто. Щоб налаштувати push-сповіщення OneSignal, натисніть OneSignal Push у вашому меню адміністрування WordPress, як ми виділяємо на екрані екрана нижче.

Пункт меню wordpress push push повідомлення

Це призведе до сторінки налаштувань OneSignal, показаної на знімку нижче.

сторінка налаштувань одного сигналу в адміністраторі WordPress

Помітили сповіщення в самій верхній частині сторінки? Ну, це дозволяє вам знати, що вам робити далі, як і інструкції, показані в розділі Налаштування вкладку, як показано на зображенні вище. The Конфігурація вкладка, показана поруч, дозволяє зв’язати послугу push-повідомлень OneSignal зі своїм веб-сайтом WordPress.

На зображенні нижче показані варіанти, доступні під Конфігурація вкладка; параметри, які ви використовуєте для налаштування, контролю та налаштування своїх push повідомлень.

сторінка конфігурації плагіна WordPress Push-сповіщення

Створіть безкоштовний обліковий запис OneSignal

У вас все добре, поки що добре. Тепер давайте приступимо до роботи та створимо робочий додаток для веб-пошуку. Для цього спочатку потрібно створити безкоштовний обліковий запис OneSignal.

Як?

На Налаштування натисніть на OneSignal посилання, як показано на скріншоті нижче.

посилання створення одного облікового запису в wordpress

Крім того, ви можете просто вказати свій веб-переглядач на oneignal.com. Все ж, натиснувши на вищезазначене посилання, відкриється офіційний веб-сайт OneSignal у новій вкладці. Потім натисніть кнопку Зареєструйтесь кнопку, як ми виділяємо на зображенні нижче.

офіційний веб-сайт oneignal

Це призводить до простої та короткої форми реєстрації. Заповніть форму електронною поштою, паролем та назвою компанії, а потім натисніть на Створити рахунок кнопка. Як варіант, ви можете зареєструватися за допомогою GitHub, Google або Facebook, як ми проілюструємо на зображенні нижче.

oneignal-account-create-form

Після успішної реєстрації OneSignal запропонує вам перевірити свою електронну пошту, щоб активувати свій рахунок.

Увійдіть у свою поштову скриньку та натисніть на Натисніть тут, щоб підтвердити свій рахунок кнопку, як показано на зображенні нижче.

електронний лист, що активує електронну пошту

Натиснувши на кнопку вище, підтверджується ваш рахунок та відкривається панель інструментів OneSignal на новій вкладці. OneSignal вітає вас з туром на борту, який ви можете взяти або пропустити, як показано нижче.

початок туру на панелі приладів одинарної панелі

Але ви взяли тур чи ні, ви зрештою опинитесь на простій інформаційній панелі OneSignal, показаній на наступному зображенні.

односигнальна панель приладів

Створіть додаток Web Push

Тепер, коли у вас є активний обліковий запис OneSignal, давайте створимо ваш перший веб-додаток push. Клацніть на Додати додаток кнопки на панелі приладів OneSignal, як ми виділяємо на зображенні нижче.

Додайте ім’я програми, щоб ви могли легко знайти його наступного разу через спливаюче вікно, яке з’явиться та натисніть на Додати додаток кнопка, як детально описано нижче.

іменування oneignal веб-програми push

На наступному екрані виберіть Веб-натиск і натисніть кнопку Далі кнопку, як ми виділяємо на скріншоті нижче.

Після цього натисніть кнопку Плагін WordPress або Builder веб-сайтів і потім WordPress вкладку, як показано нижче.

Далі прокрутіть донизу сторінки, заповніть форму, завантажте ваш значок і натисніть на Зберегти кнопку, як показано нижче.

Це зберігає ваш веб-додаток push і виставляє Ідентифікатор додатка і API KEY вам потрібно додати push-повідомлення OneSignal на свій сайт WordPress. Докладніше див. Зображення нижче.

Вам потрібно скопіювати і вставити ідентифікатор APP та ключ API у відповідні поля Конфігурація вкладка. Просто перейдіть до OneSignal Push> Конфігурація і скопіюйте вставити ідентифікатор APP та ключ API, як ми виділимо нижче.

Після цього виберіть потрібні налаштування на тій же сторінці. Далі прокрутіть донизу сторінки та натисніть на Зберегти кнопку, як показано нижче.

І це все! Тепер ваш веб-сайт надсилає сповіщення у всіх підтримуваних браузерах, окрім Safari. Спробуйте нову функцію push-сповіщень, відвідавши веб-сайт у новому вікні браузера анонімного перегляду. Я навіть тестував браузер Opera, і ось що я отримав.

Непогано близько 10 хвилин налаштування служби push-повідомлень OneSignal. Як ти гадаєш?

Налаштування OneSignal Push-сповіщень для веб-переглядача Safari

Щоб налаштувати push-сповіщення для браузера Safari, потрібно створити веб-ідентифікатор Safari. Як? Відкрийте інформаційну панель OneSignal і натисніть веб-додаток, як показано нижче.

редагування oneignal веб-програми push

Далі натисніть кнопку Налаштування як показано на скріншоті нижче.

Після цього натисніть кнопку Apple Safari вкладку, як ми виділимо нижче.

Далі заповніть спливаюче вікно, яке з’явиться, і натисніть на Зберегти кнопку, як ми детально описуємо нижче.

Після цього натисніть на Apple Safari знову, як показано нижче (зауважте, що вона позначена АКТИВНІ).

Таким чином з’являється спливаюче вікно з вашим веб-ідентифікатором Safari, як показано на наступному зображенні.

Ви повинні скопіювати та вставити вищевказаний веб-ідентифікатор у Конфігурація вкладку, як це було зроблено з ідентифікатором APP та ключем API, як показано нижче.

Прокрутіть у нижній частині верхньої сторінки та натисніть на Зберегти кнопка. Тепер ваші push-сповіщення OneSignal активні та підтримуються у всіх основних браузерах. Найкраща частина – безкоштовний обліковий запис OneSignal, який підтримує до 30 000 абонентів в Інтернеті. Безкоштовний рахунок підтримує необмежену кількість мобільних абонентів.

Якщо вам потрібно більше енергії, ви завжди можете піднятися на a пакет преміум класу, починаючи з $ 99 доларів на місяць. Ми завжди радимо вам скористатися тим варіантом, який працює для вашого бізнесу.


Push-сповіщення – це чудовий спосіб підтримувати зв’язок із відвідувачами вашого сайту. Оскільки відвідувачі дають надіслані сповіщення за попередньою згодою, ви впевнені, що люди, які підписалися, насправді зацікавлені у тому, що ви пропонуєте.

Переваги push-повідомлень роблять цей маркетинговий канал вигідним та досить ефективним. Налаштування push-сповіщень за допомогою плагіна та сервісу OneSignal WordPress неймовірно просто, вам слід працювати менше ніж за 15 хвилин.

У вас є питання щодо push-сповіщень? Будь-які коментарі до цієї публікації взагалі? Будь ласка, поділіться з нами в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map