Як додати контактну форму до WordPress

Як додати контактну форму до WordPress за допомогою контактної форми 7 та Total

Однією з переваг веб-сайту є те, що ви завжди можете бути доступними аудиторії, з якою ви намагаєтесь зв’язатися. І нічого не означає, що додавати на свій веб-сайт контактну форму чи контактну сторінку. Контактна форма – це один із найефективніших варіантів заклику до дії на веб-сайті та прекрасний спосіб привернути відвідувачів до вас. Простіше кажучи, це ідеальний інструмент комунікації, який додає ефективність вашому веб-сайту.


Часто контактна форма з’являється на багатьох веб-сайтах на сторінці контактів у загальному форматі. Але це також можна налаштувати під стиль вашого веб-сайту. Ви також можете розмістити його під публікацією в блозі або внизу спеціальних цільових сторінок, щоб переконати відвідувачів в певних діях.

Контактні форми завжди були величезними в Інтернеті. Розберемо, чому:

 • Контактні форми пропонують доступ 24 × 7: Контактна форма пропонує швидкий, зручний та цілодобовий доступ до будь-якого відвідувача.
 • Контактні форми пропонують кращий досвід користувача: Загальний досвід клієнтів покращується за допомогою контактної форми. Ви можете дозволити клієнту звернутися до вас з будь-якої точки веб-сайту. Крім того, контактна форма може синхронізуватися з веб-переглядачем відвідувача. Після цього варіанти автозаповнення можуть зняти нудьгу від заповнення форми. Якщо, однак, ви використовуєте посилання електронної пошти замість форми контакту, увагу клієнта просто перейде до іншого вікна, щоб налаштувати електронну пошту за замовчуванням..
 • Контактні форми ведуть облік усіх записів і полегшують обробку даних: Контактна форма є цінним джерелом важливих даних. Визначивши конкретну інформацію, яку ви хочете, у полях контактної форми, ви можете зібрати точну інформацію, яка вам потрібна. Вся інформація ви отримуєте точно таким же чином. Це дозволяє вам легко організувати відповіді таким чином, що має сенс.
 • Контактні форми допомагають розширити список підписників: Дані у контактній формі можна збирати, зіставляти та аналізувати для покращення маркетингу та отримання потенційних клієнтів. Форми можуть бути розроблені для автоматичного збору даних та інтеграції з ними Google Analytics щоб мати сенс з цього. Простий прапорець, що пропонує читачеві “Підписатися на нашу розсилку”, може розробити список ваших електронних листів, не нав’язливо.
 • Контактні форми можуть надсилати автоматичні відповіді та покращувати робочий процес: Встановіть форми, щоб автоматичні відповіді надсилалися членам команди або клієнтам. Створіть електронні таблиці та експортуйте зібрані на ці аркуші дані для подальшого використання. Ви побачите покращення загального робочого процесу на початку Вашого WordPress. Більше того, ви можете інтегрувати форму з подібними службами Trello, Відділ продажів для поліпшення робочого процесу.
 • Контактні форми можна використовувати для стимулювання користувачів до відповіді: Ви можете запропонувати відвідувачам стимули використовувати контактну форму. Це один із способів посилення залучення користувачів та покращення збору даних.
 • Контактні форми можуть допомогти у брендінгу вашого веб-сайту: Контактні форми не завжди повинні бути загальними та нудними. Також можна стилізувати форми, які відповідають на ваш бренд або стиль вашого веб-сайту. Це може служити для підвищення обізнаності про ваш бренд та для збільшення видимості вашого веб-сайту в Інтернеті.
 • Контактні форми, як правило, більш безпечні: Контактні форми – це більш безпечний і надійний спосіб збору інформації про своїх клієнтів.
 • Контактні форми захищають вашу електронну пошту від перевантаження та спаму: Контактна форма на вашому веб-сайті автоматично скорочує кількість листів, які потрапляють у вашу поштову скриньку. У той же час ви можете використовувати спам-фільтри на формах, щоб зменшити відповіді на спам у формах. Мало того, що контактні форми обробляються на сервері, де ваша електронна адреса недоступна.
 • Контактні форми допомагають фільтрувати небажані контакти: Запросивши деяку інформацію (номер телефону чи адресу) про особу на контактній формі, ви можете запобігти небажаним контактам та забезпечити можливість контакту з вами лише справді зацікавлених читачів. Однак це також може утримати справжніх користувачів, тому використовуйте цю опцію обережно.
 • Контактні форми корисні і для інших цілей: Ви можете отримати контактну форму, щоб виконати подвійне мито, як прийняти пожертви, зробити бронювання тощо. Ви також можете використовувати контактні форми для збору відгуків від відвідувачів або заохочувати їх запитувати деталі або запитати про вашу продукцію.

Як додати контактну форму на свій веб-сайт

З багатьох причин теми зазвичай не вбудовуються вбудованими формами контактів. Зазвичай вони вбудовують плагін, який обробляє цю функціональність. У цій публікації ми продовжимо кроки встановлення Контактної форми 7 на веб-сайті WordPress, використовуючи тему Total.

Усього рекомендує два плагіни для додавання контактної форми.  Контактна форма 7, яка безкоштовна і гравітаційні форми, якщо ви віддаєте перевагу плагіну преміум-класу. Ви можете вибрати будь-який із двох варіантів і додати форми в будь-якому місці вашого сайту.

Додавання сторінки контактів за допомогою контактної форми 7 та загальної теми

Під час встановлення теми Total рекомендується також встановити контактну форму 7. Якщо ви не встановлюєте та не активуєте контактну форму 7 під час імпорту зразкової демонстрації, вам потрібно пам’ятати, щоб активувати її окремо, щоб використовувати її на своєму веб-сайті.

Щойно ви активуєте плагін Контактної форми 7, ви побачите новий пункт меню “Контактна інформація“На інформаційній панелі. Слід створити зразок форми контактів, щоб допомогти розпочати роботу. Клацніть, щоб відкрити контактну форму та відредагуйте вміст форми відповідно до ваших потреб. Завершивши редагування, збережіть форму та скопіюйте короткий код для використання пізніше.

Дивіться варіант Додаткові налаштування в редакторі? Використовуючи цю опцію, ви можете включити додаткові налаштування до кожної форми контакту. Вам потрібно буде додати фрагменти коду у визначеному форматі у відповідні поля на екрані редагування контактної форми.

Потім відкрийте на панелі інструментів a Нова сторінка. Назвіть назву сторінки за своїм бажанням, я назвав свою сторінку “Контактна сторінка”. Збережіть сторінку як чернетку, потім натисніть на параметр Visual Composer, який вам більше комфортний. Ми будемо використовувати Frontend Editor але ви можете скористатись тими ж кроками в сервісному центрі, якщо хочете.

Створіть нову сторінку

Це відкриє реальний редактор перетягування, що працює в прямому кінці, на базі якого створено Total. Уставте свою контактну форму, просто натисніть на синю кнопку, щоб + Додати елемент.

Загальна тема: Додати елемент

Далі виберіть Форма короткого коду модуль.

Загальна тема: Модуль короткого коду форми

Потім вставте короткий код, який ви скопіювали раніше, у перше поле. Збережіть, щоб вставити форму на сторінку.

Загальна тема: Вставити форму

Тепер ви можете використовувати вбудовані параметри форми, усього ввімкнено для налаштування анімації, стилю, ширини та розміру шрифту. Закінчивши модуль форми, а потім натисніть синю кнопку у верхньому правому куті екрана Опублікувати вашу сторінку.

Загальна тема: Параметри форми

У налаштуваннях живої теми є додаткові параметри, до яких можна отримати доступ через свою інформаційну панель WordPress. Перейдіть до Зовнішній вигляд> Налаштувати> Загальні параметри теми> Посилання та кнопки щоб відредагувати стилі тематичної кнопки, яка використовується у контактній формі.

Загальна тема: Колір кнопки форми

З іншими темами, які не містять модуля форми, ви можете просто вставити короткий код у текстовий редактор WordPress або у модуль текстового поля,

Додавання контактної форми до віджетів на бічній панелі

Замість повної сторінки контактів (або, можливо, на додаток до неї), ви можете також додати віджет форми контактної форми на бічну панель всіх або деяких сторінок або публікацій. Ви також можете додати його у колонтитул або будь-яку область веб-сайту, яка може містити віджет. Це допоможе користувачам зв’язатися з вами з будь-якого місця на веб-сайті.

Усього використовує вбудовані функції WordPress. Отже, ознайомлення з виглядом та роботою Customizer дає вам перевагу. Менеджер налаштування налаштувань увімкнено за замовчуванням. Він додає нову сторінку адміністратора на Панель тем> Диспетчер налаштування, де ви можете ввімкнути / вимкнути розділи в WordPress Customizer. Ви можете дізнатися більше про цю функцію тут.

Але для того, щоб продовжити наше завдання додавати контактний віджет, вам потрібно перейти до Зовнішній вигляд> Налаштувати.

З’явиться набір опцій, натисніть на Віджети> Основна бічна панель.

Параметр теми “Віджети” увімкнено за замовчуванням. Це дає вам можливість створювати власні області віджетів на своєму сайті. Якщо ви збираєтеся використовувати лише вбудовані бічні панелі / області віджетів, цю функцію ви можете відключити. Ви можете дізнатися більше про додавання спеціальних областей, розташованих тут.

Відкриється інша панель на панелі налаштування, що містить усі параметри віджетів. Виберіть Текстовий віджет, і він автоматично буде доданий до існуючих віджетів основної бічної панелі. Просто натисніть та перетягніть, щоб змінити порядок віджетів та змінити їхнє положення на бічній панелі.

Відкрийте віджет Text, додайте заголовок у віджет, а потім вставте короткий код, який ви скопіювали під час створення вашої сторінки контактів.

Тепер ви можете натиснути на Готово> Зберегти та опублікувати.

Тепер у вас на базовій панелі буде основна та функціональна контактна форма (Total також має чудовий віджет про бізнес-інформацію, який ви можете додати для своєї адреси, контактних номерів та електронної пошти). Ось так моя контактна форма на бічній панелі з’являється перед моїми читачами на фронті.

Зміна стилю / формату вашої контактної форми

Всього підтримує всі поля Контактної форми 7, включаючи прапорці, радіо кнопки, спадні місця, reCaptcha, приховані поля, текст заповнювача та інше. Це означає, що ви можете коригувати налаштування форм, надсилати автоматизовані відповіді, додавати назву теми та багато іншого. Погляньте на Контактна форма 7 док щоб дізнатися більше про плагін та дивовижні функції, які він включає.

Прийти до висновку

Додавати контактну форму на свій веб-сайт легко, не коштує багато коштів та покращує ефективність та робочий процес. Насправді немає причин, чому ви не повинні використовувати цей простий метод, щоб збільшити кількість користувачів, одночасно отримуючи важливі переваги.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map