Як додати Google шрифти до WordPress

Як додати Google шрифти до WordPress

Один із способів кардинального вдосконалення дизайну та професіоналізму вашого веб-сайту – використання чудових шрифтів.


Більшість людей ніколи не задумуються над шрифтом, який вони використовують на своєму веб-сайті. Однак якщо ви розробляєте власну тему чи редагуєте встановлену вами тему, хороший вибір шрифту повинен бути важливою частиною процесу.

Вибір шрифту або комбінації шрифтів для вашого веб-сайту раніше був простим і відверто досить нудним завданням. У вашому користуванні було дуже мало безпечних веб-шрифтів, але тепер, коли постійно створюється величезна кількість веб-оптимізованих шрифтів, може бути важко розібратися, які з них використовувати.

Зі створенням Google Шрифти а сімейства шрифтів 900+, які зараз доступні вам, процес вибору хорошого шрифту є ще складнішим. Однак за останні кілька років розвиток навколо Google Fonts дозволив здійснити будь-який вибір, який ви робите набагато простіше, ніж це було колись.

Чому я повинен використовувати шрифти Google?

Google Fonts став одним з найбільших ресурсів шрифту, доступних вам у мережі сьогодні.

Мало того, що ви можете використовувати понад 900+ сімейств шрифтів, усі вони – це шрифти з відкритим кодом, які кожен може створити та покращити.

Дизайнери, які створюють шрифти, повинні пройти процес розгляду, щоб їх шрифт був включений у каталог Google. Це означає, що, не маючи доступу до тисяч дизайнерів по всьому світу, шрифти не можна додавати до каталогу, не попередньо переконавшись, що вони є повноцінними та оптимізованими для Інтернету..

Використання різних шрифтів у минулому означало, що люди повинні були встановити шрифт на власному комп’ютері, щоб браузер міг правильно їх відображати. З шрифтами Google усі шрифти доступні безпосередньо з каталогу Google, завдяки чому вони працюватимуть практично на будь-якій машині з будь-яким браузером. Це відкриває безпрецедентну кількість дизайнерської свободи для розробки веб-сайтів.

Як я можу використовувати шрифти Google на своєму веб-сайті?

Деякі теми WordPress, такі як «Загальна тема WordPress», містять параметри, вбудовані в тему, щоб легко змінювати ваші шрифти Google. Просто перейдіть до пункту Настроювач і натисніть на Типографія вкладка для редагування основних шрифтів, розміру шрифту, ваги шрифту та рівномірного міжрядкового інтервалу для елементів у всій темі.

Загальні параметри шрифту теми

Однак якщо ви використовуєте іншу тему, ви можете додати Google Fonts вручну або використовувати плагін.

Додавання WordPress для додавання шрифтів Google

Один з найкращих безкоштовних плагінів для додавання шрифтів Google на ваш сайт – це використання безкоштовного плагіна Google Fonts, який ви можете завантажити з сховища WordPress. Найпростіший, простий у завантаженні, прямо з вашої інформаційної панелі WordPress. Просто увійдіть на свій сайт WordPress та перейдіть на сторінку Плагіни> Додати нове. Тоді просто шукайте “Прості шрифти Google” для швидкої та простої установки.

Інформація та DownloadView Демо

Ще один чудовий плагін для налаштування ваших шрифтів на сайті – це плагін редактора CSS Yellow Pencil Live CSS (який безкоштовно включений у нашу тему WordPress у Нью-Йорку). Перевага цього плагіна полягає в тому, що він не тільки дозволяє змінювати шрифти вашого веб-сайту за допомогою простого методу натискання та редагування. Ви також можете налаштувати всі кольори, розміри шрифту, вагу шрифту, прокладки, поля… тощо для теми вашої WordPress..

Які шрифти я повинен використовувати?

Найбільша сила Директорії шрифтів Google також може ускладнити вам життя. Існує така велика кількість шрифтів, щоб використовувати це пошук і вибір гідної комбінації шрифтів може бути проблемою.

Вибрані шрифти повністю залежатимуть від того, що ви намагаєтеся передати зі своїм дизайном. Шрифти використовуються для залучення інтересу читачів сайту. Вони використовуються для привернення уваги до різних аспектів веб-сайту, і чудовий дизайнер може творити чудеса з дуже тонкими відмінностями у використанні шрифтів..

Одне, що вам потрібно зрозуміти, – це різниця між шрифтом і шрифтом. Ці два терміни часто і неправильно вживаються взаємозамінно. Шрифт – це повна колекція букв, символів цифр тощо. Коли ви посилаєтесь на дизайн цієї колекції, ви б назвали її шрифтом.

Класифікації шрифтів

Існують різні класифікації, які можна застосувати до шрифтів. Це: Serif, Sans Serif, Display, Handwriting (або Script) та Monospace. Є інші, які використовуються в друку, хоча нам зараз не потрібно буде стосуватися їх.

Тож у чому полягають відмінності між ними?

Серіф шрифти мають хвіст, який висить на краю кожного символу.

Serif Typeface

Без зарубок шрифти не мають хвостів.

Sans Serif Typeface

Дисплей шрифти незвичайні та декоративні.

Тип дисплея

Рукописний текст шрифти виглядають як рукописний скоромовний або друкований текст.

Шрифт рукописного тексту

Нарешті, монопростір шрифти складаються з символів, кожен з яких займає стільки ж місця.

Monospace Typeface

Шрифти Кращі практики для веб-дизайну

Існує декілька рекомендацій з найкращої практики, яких слід дотримуватися, вибираючи, які шрифти використовувати.

Це гарна ідея уникайте використання більше двох різних шрифтів у вашому дизайні сайту. Збалансувати більше двох шрифтів може бути складно. І змішування більше двох шрифтів на одному сайті може спричинити серйозні проблеми із зором.

Якщо ви використовуєте два різних шрифти, наприклад, один для заголовків та один для вмісту, переконайтеся, що ви не обираєте їх із однієї класифікації шрифту. Його найкраще поєднувати шрифти. Іншими словами, уникайте використання двох різних шрифтів Serif або двох різних шрифтів без засічок.

Є шрифти, які дуже добре працюють на заголовки, але не ідеальні для вмісту тіла та навпаки. Є сайти, які використовують шрифти для свого вмісту, які важко читати. Змістові шрифти повинні бути чистими та легкими для читання тоді як заголовки шрифтів повинні використовуватися для максимального впливу і звернути увагу на конкретні області вашого веб-сайту.

Підбивання Google Шрифтів для WordPress

Як ви, можливо, починаєте цінувати, вибір шрифтів для дизайну вашого веб-сайту може бути складним і залучаючим процесом. Рішення набагато більше, ніж просто вибір будь-яких двох шрифтів.

Є кілька речей, які слід намагатися забезпечити у своєму виборі. Переконайтесь, що ієрархія вашого заголовка збалансована і теги заголовків зменшуються відносно.

Половина битви хорошого дизайну та типографії сайту повинна відповідати вашому вибору шрифту. Це включає розміри шрифту, вагу та пробіли. Використання шрифтів Google та плагіна Google Typography робить цей весь процес набагато простішим, ніж будь-коли. Навіть якщо ці ресурси мають професійну та збалансовану типографію, це все ще є проблемою.

Якщо ви все ще не впевнені у виборі, який ви робите, і губитесь, коли намагаєтесь з’ясувати відмінності між усіма своїми варіантами. Можливо, час, щоб професійний дизайнер заглянув на ваш сайт.

Чи реалізували ви шрифти Google на своєму веб-сайті? Ви створили тему з нуля, яка включає шрифти Google? Ми хотіли б почути ваші думки щодо типографії та улюблених шрифтів у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map