Як додати Google Форми до WordPress

Як додати Google Форми до WordPress

Google пропонує ряд інструментів, які допоможуть вам зробити більше у своєму браузері – документи, аркуші, слайди та форми. Google Форми допомагають вам безкоштовно створювати та додавати форми на веб-сайт WordPress за допомогою свого облікового запису Google. Хоча це вже деякий час, вдосконалена версія була представлена ​​в 2016 році. А тепер створювати та додавати форми Google у WordPress набагато простіше.


Додайте форми Google до WordPress

Форми – прекрасний спосіб збирання будь-якої інформації в Інтернеті. Від контактних форм та опитувань до сторінок оформлення замовлень та форм підписки вони є корисними доповненнями до вашого веб-сайту.

Ось чому слід використовувати форми Google на своєму веб-сайті:

 • Легко створювати, додавати та використовувати.
 • Форми чуйні, тому ви можете створювати, редагувати або відповідати на форми будь-якого розміру екрана.
 • Дані можна зберегти безпосередньо в електронній таблиці.
 • Можна створити єдину форму та поділитися нею на кількох веб-сайтах.
 • Члени команди можуть легко ділитися в Інтернеті.
 • Усі дані зберігаються на диску Google.
 • Швидкий доступ до всіх ваших форм в одному місці.
 • Ви можете переглянути відповіді в режимі реального часу та побачити, як відповіли окремі респонденти на конкретні запитання.
 • Відповіді можна організувати та акуратно відобразити.
 • Ряд доповнень, таких як таймери для ще більшої функціональності.
 • Це дозволяє вставляти зображення та відео YouTube безпосередньо у запитання форми.
 • Такі функції, як попередньо заповнені відповіді, обов’язкові поля та сітки з декількома варіантами.

Формувальники форм WordPress теж чудові, але форми Google можуть бути кращим варіантом, коли ви хочете відображати форми на кількох веб-сайтах або платформах, збирати всі відповіді в одному місці та ділитися ними з іншими.

Варіант 1: Як додати Google форми до WordPress вручну

Для початку завітайте до Веб-сайт Google форм і натисніть на Створіть форму. (О, перед цим вам потрібно буде мати обліковий запис у Google.)

Створіть форму

Тут у вас є два варіанти – створити нову форму з нуля або прокрутити, щоб вибрати один із багатьох доступних шаблонів.

Для цілей цього підручника виберіть форму Оцінювання курсу, але ви можете дійсно вибрати все, що завгодно.

Збоку є плаваюче меню, яке може допомогти вам значно змінити та налаштувати форму. Ви можете додавати більше запитань, вводити назву / опис, вставляти зображення чи відео та створювати більше розділів.

Форма оцінювання курсу

Запитання можуть з’являтися в різних форматах – множинний вибір, спадні або лінійні масштаби, і ви можете перетягувати питання, щоб упорядкувати їх у будь-якому порядку. Ви також можете вибрати візуальний дизайн теми. Крім того, якщо ви додасте свою фотографію чи логотип, Google автоматично придумає вибір кольорів або тем, які задають тон вашої форми.

Ви зможете застосувати логіку пропуску до своїх запитань, налаштувати сторінку підтвердження, використовувати додатки для ще більш потужної форми та переглядати живу форму.

Після того, як ви все налаштували, знайдіть піктограму ока вгорі і натисніть на Попередній перегляд форма. Якщо ви задоволені тим, як виглядає форма, продовжуйте та натисніть на Надіслати кнопка.

На наступному екрані ви знайдете варіанти, як отримати доступ до форми.

Скопіюйте код

Ви можете вибрати

 • надішліть форму електронною поштою
 • поділитися посиланням з іншими або
 • скопіюйте вбудований код і вставте його у WordPress

Оскільки ми хочемо додати форми Google до WordPress, скопіюйте код iframe…

Вставте код

… І вставте його в нову публікацію. Потім перейдіть до попереднього перегляду та публікації публікації. Ось так з’являється форма оцінювання курсу на моїй установці WordPress.

Попередній перегляд

Ще один спосіб налаштування форм Google – це використання вашого диска Google. У вашому пошуку на Диску Нові у верхньому лівому куті та натисніть на нього. Тоді шукайте Більше опція, що призводить до Google Forms. Ви можете запустити нову форму і звідси.

Диск Google

Варіант 2: Як додати Google Форми до WordPress за допомогою плагіна

Коли ви просто вставляєте код у свою публікацію або сторінку WordPress, ви отримуєте форму, яка зберігає стиль Google за замовчуванням. Він не застосовується до вашої CSS і може не поєднуватися з вашою темою. Однак вам може знадобитися форма, яка більше відповідає стилю та бренду вашого сайту WordPress. Для цього можна спробувати плагін Google Forms WordPress.

Google формує плагін

The Плагін Google Forms WordPress дозволяє додавати форми Google у WordPress та керувати ними через адміністратор WordPress. Він також краще інтегрує ваші форми з WordPress, крім того, пропонує ряд варіантів для зміни та стилювання вашої форми Google. Він видаляє HTML із обгорткового коду Google і вбудовує форму безпосередньо на сторінки та публікації вашого веб-сайту.

Плагін простий у використанні. Як завжди, спочатку вам потрібно буде встановити та активувати плагін. Ви знайдете пункт форм Google, доданий до меню WordPress на інформаційній панелі.

Установка

Клацніть Додати новий Google Форми.

Додайте нову форму

На цьому етапі поверніться до форми Google і скопіюйте URL-адресу під параметри “Надіслати” та вставте її у поле URL форми.

Скопіюйте URL-адресу

Додайте інші варіанти, як вам здається, дотримуючись загального стилю вашого веб-сайту. Ви також можете змінити текст, який повинен відображатися на сторінці підтвердження.

Опублікувати форму та знайдіть короткий код

Знайдіть короткий код

Скопіюйте короткий код, відкрийте нову публікацію та вставте її в текстовий редактор.

Вставити короткий код

Зовнішній вигляд вашої форми тепер залежатиме від активної теми на вашому веб-сайті або будь-якого користувацького CSS, який ви додаєте, використовуючи параметри конфігурації плагіна..

Тут важливо зазначити, що плагін підтримує лише опубліковані форми Google. Іншим способом потрібно мати можливість успішно відкривати URL-адресу форми з браузера. Це означає, що ці форми не працюватимуть для будь-якої форми, призначеної для приватного використання.

Журнал подання форми

Під час збору відповідей з будь-якою метою необхідно їх форматувати таким чином, щоб це було сенс і забезпечувало розуміння.

У плагіні є розділ журналу подання форми, де ви зможете переглянути всі відповіді. Часова позначка та URL-адреса кожного подання зберігаються, і це може забезпечити цінні статистичні дані. Коли записи вам більше не потрібні, ви можете їх масово видалити.

Або ж ви можете отримати доступ до свого диска Google і переглянути всі відповіді безпосередньо на диску. Відкривши диск, знайдіть форму, відкрийте її та натисніть на Відповіді опція у верхньому меню.

Відповіді

Ви зможете переглянути всі відповіді у форматі електронних таблиць, натиснувши піктограму + (приховано на зображенні вище), виберіть місце для відповідей або завантажте їх у форматі CSV. Ви також можете ввімкнути сповіщення електронною поштою для відповідей або видалити їх масово, все на своєму диску.

До завершення

Форми Google – це простий і популярний спосіб збирання відгуків або відповідей для будь-яких цілей. Вони універсальні, і ви можете використовувати їх для збору електронних листів, для проведення опитувань, прийому заявок, анкетування, опитування та тестів. Створити форму Google і надати доступ до неї третім сторонам легко, будь то поділом посилання, електронною поштою або вбудовуванням його на свій веб-сайт. І вони можуть бути кращою альтернативою, коли ви хочете поділитися формами та дозволити іншим співпрацювати над формою.

Форми – не єдине цінне доповнення вашого веб-сайту, оскільки Google пропонує ряд інших служб, таких як Analytics та шрифти. Ми створили публікацію про плагіни WordPress, щоб інтегрувати служби Google із WordPress. Мало того, що для Chrome також існує багато корисних додатків та розширень, які спрощують роботу з WordPress. Ви можете скористатися цими безкоштовними службами, програмами та розширеннями Google, як вони найкраще відповідають вашим потребам.

Чи є якісь поради, які можна додати? Або інше питання про те, як додати форми Google до WordPress? Просто залиште коментар – ми хотіли б почути ваші думки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map